در زمینه مرگ که Scuttled ملت فوتبال رویاهای

چرا شما باید مراقبت از

این فوتبالیست بود یک رهبر در زمین و خاموش برای کامرون است. مرگ او در سال 2003 نقش برآب خود را به سلطه بر جهان رویاها.

  • هافبک Marc-Vivien Foé رهبری کامرون بزرگترین نسل از ستارگان فوتبال.
  • Foé غیر منتظره مرگ بر روی زمین در سال 2003 به طور موثر به پایان رسید که تیم ملی را اجرا کنید.

زمانی که کامرون شد اولین کشور آفریقایی در تاریخ برای رسیدن به یک چهارم نهایی یک جام جهانی در سال 1990 آن را موجب آگاهی جهانی آفریقا در زمینه فوتبال. هیچ تیم آفریقایی تا کنون بدست بیشتر است.

اما کامرون را 2002-2003 تیم ممکن است حتی بهتر است. مرکزی که باور بود هافبک Marc-Vivien Foé یک هادی از مهارت و قدرت نه تنها در زمین بلکه در اتاق پانسمان. تیم راه اندازی شد برای عظمت تا Foé خارج شد بازی پس از افتادن بر روی زمین در سال 2003 — و این تیم شانس برای عظمت درگذشت با او همراه است.

در نتیجهی او برخاستیم و صادر پاره به هم تیمی های خود خواستار: “حتی اگر ما به مرگ در این زمینه ما باید پیروزی در این مسابقه است.”

متولد 1975 در حدود 40 مایل از کامرونی سرمایه Yaoundé, Foé به سرعت جذب نسبت به فوتبال بازی کردن در خیابان ها با دوستان است. “این بیشتر از یک غریزه از تولد” او در مصاحبه ای گفت:. “در طول سال ها متوجه شدم که من تا به حال این مهارت را به بازی.”

او را به تکامل را به یک معتبر هافبک دفاعی غیر قابل انعطاف در مقابله و قادر به وارد شدن به جلو و نمره خود را, اما بسیاری ماهر در دیکته سرعت از یک بازی است. مناسب مقایسه خواهد بود کارفرمایی در فوتبال آمریکایی خواستار حمله به حرکات و توزیع توپ با دقت به نهایی سوم است.

او برای اولین بار طعم و مزه از زمان بزرگ شد و در سن 19 در در سال 1994 در جام جهانی. سرکش شیرها شکست مواجه و از جمله تحقیر آمیز 6-1 دست دادن به روسیه و اما Foé نشان داد هنوز هم استعدادهای خود را. هافبک منتقل شده به باشگاه فرانسوی لنز که در آن او را به خود جلب کرده فارسی غول های منچستر یونایتد, اما معامله شد scuppered زمانی که Foé پایش شکست. او را به پایین تر-پروفایل شوت در فوتبال انگلیسی شهرت پیوستن به متوسط وست هام در سال 1999 برای 16 ماه اقامت قبل از بازگشت به فرانسه برای بازی با لیون.

در جام جهانی 2002 شد کامرون را هم به درخشش با Foé در راس. آنها فقط می خواهم برنده آفریقا, جام ملت های دو بار در یک ردیف به عنوان به خوبی به عنوان طلا المپیک در سال 2000. “آنها قدرتمند بودند; آنها به مهارت و قدرت و عزم فیزیکی است که تعداد بسیار کمی از مخالفان می تواند رسیدگی می گوید:” آفریقایی فوتبال مورخ و مستندساز Calvin Onwuka. “همچنین آنها را در یک گروه آسان: آن را به حال ایرلند و عربستان سعودی است. چگونه می تواند بازگشت به عقب آفریقایی قهرمانان واجد شرایط نیست [برای مرحله حذفی] از آن؟”

آن را به عنوان معلوم است ، بحث بر سر پاداش معنای آنها از دست رفته پرواز از اردوگاه های آموزشی در پاریس و تا به حال به منشور هواپیما به توکیو از طریق آدیس آبابا — کمتر از ایده آل مجموعه ای از شرایط است که “مصالحه عملکرد خود را” با توجه به تاریخ Binyam یک روزنامه نگار کامرونی و سابق رسانه ای رئیس جمهوری این کشور در فدراسیون فوتبال. آنها حذف زود است.

شات خود را در رستگاری آمد و در سال 2003 جام کنفدراسیون ها — یک مسابقات قهرمان قاره به میزبانی فرانسه. آنها پیشرفته به مرحله نیمه نهایی به صورت کلمبیا.

در اشتدته Gerland لیون خانه چمن با نمره 1-0 به کامرون Foé به طور ناگهانی کاهش یافت در دقیقه 72. تلاش برای احیای او از جمله CPR و تجویز اکسیژن ثابت بیهوده. او مرده در ورزشگاه مرکز پزشکی.

آن بعدها آشکار شود که Foé درگذشت کاردیومیوپاتی هیپرتروفیک — زمانی که عضله قلب می شود غیر طبیعی ضخیم بوده و ناخوشی برای روز قبل از بازی. همسرش ماری لوئیس گفت که اگر چه او تا به حال شده است با تلاش معده مشکلات او از جان گذشته برای بازی در چمن خانه از پدر و مادر خود باشگاه در طول بازی خود او شکایت کرده بود از خستگی به همکار هافبک اریک Djemba-Djemba.

در وهم آور اخطار قبلی او تا به حال بنا به گزارش ها صادر شده و یک تساوی حاصل کار دو پاره به هم تیمی های خود خواستار: “حتی اگر ما به مرگ در این زمینه ما باید پیروزی در این مسابقه است.” Foé گذاشته شد و به استراحت در یک با حضور در مراسم تشییع جنازه در مجموعه فوتبال آکادمی او ایجاد شده بود. با وجود وعده از هم تیمی ها و شخصیت های برجسته این پروژه از آنجا رها شده است.

مرگ ناگهانی خود را به ارمغان آورد و خانه از کارت ریزد. در سال 2004 را در جام ملت های آفریقا کامرون زدم شد در یک چهارم نهایی مرحله. در سال 2006 آنها موفق به راهیابی به جام جهانی برای اولین بار در 20 سال. سرکش شیرها از دست داده بود نه فقط رهبر خود را, اما همچنین بسیار اورا شکست ناپذیری.

هنوز Foé را میراث ماندگار دیده می شود در این واقعیت است که سه نفر از سابق باشگاه های منچستر سیتی, لیون و لنز — همه بازنشسته پیراهن خود اعداد و هنگامی که کامرون به پایان رسید 15 سال صبر کنید برای برنده شدن یکی دیگر جام ملت های آفریقا در سال 2017, آنها اختصاص داده شده پیروزی به حافظه از اواخر هافبک مجری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>