پیر مرد و پرش طناب

به نظر می رسد به اندازه کافی ساده است: چرخش طناب بر سر خود فشار پای خود را از زمین; چرخش طناب در زیر انگشتان خود را و گذشته خود را ، تکرار. در سراسر جهان وجود دارد و زمین های بازی از 7 سال دختران که آن را نگاه گردیده است.

که چگونه آن را به نظر می رسد زمانی که من آن را انجام دهد.

زمانی که من شروع به پریدن طناب در ماه سپتامبر من خواهد محوری خودم حدود 10 اینچ از زمین تا مطمئن شوید که من پاک ورودی طناب رخت. من می توانم دو شاید سه — موفق جهش در قبل از طناب smacked من در پشت سر. یا snagged در راهنمایی از انگشتان من. یا من پا بر روی آن و تقریبا افتاد خودم.

که من آن را. آن را مسخره بود. به قول محترم زبان انگلیسی بارد Noel Gallagher, من مثل یک مرد با یک چنگال در جهان از سوپ.

پریدن با طناب از بوکس. در حال اجرا است.

پره مارتیروسیان المپیک و سابق junior میان قهرمان

شما به یاد داشته باشید Rocky آموزش مونتاژ? آن مخالف است.

و اگر که به اندازه کافی بد نیست اولین تلاش من برای پرش طناب صورت گرفت در یک بسته بندی بوکس در هالیوود کالیفرنیا که در آن قهرمان جهان ، یکی از بهترین مربیان بوکس در این سیاره Freddie Roach دیدم من را از خودم. هرگز به ذهن همه جدی مبارزان که حاضر بودند در آن روز — و برای آنها طناب طبیعت دوم است.

خوشبختانه من فراتر از خجالت. چرا دیگری خواهد بود من طناب در چهل سالگی?

این یک سوال بپرسید من خودم تمام وقت.

روز بعد از آن اولین تلاش من پا شد و زخم من به سختی می تواند راه برود. من صرف بسیاری از 48 ساعت آینده نظر من ضعیف مهارت های تصمیم گیری و به ظاهر ته اشتها برای خود مجازات است. سپس من را برداشت تا طناب دوباره.

آیا شما تا کنون دیده یک انسان در چهل سالگی پرش طناب ؟ من صحبت کردن در مورد 41 ساله فوق العاده سبک وزن قهرمان Manny Pacquiao یا یکی از این بچه ها در جهان پرش طناب فدراسیون — واقعی ورزشی سازمان به نحوی موضوع را به ضد دوپینگ مقررات — که طناب مانند بازی کودک. (که مشخصات فنی آن است.) من صحبت کردن در مورد یک پسر که شروع به پریدن طناب در چهل سالگی.

با وجود خنده دار اولین بازی من را در آن نگه داشته. یک زن و شوهر از هفته در من هنوز آنقدر بی منطق است که من در واقع رگ به رگ مچ پا من در حالی که پریدن از طناب. این اتفاق افتاد در همان هالیوود بوکس در مقابل برخی از همین سنگ رو pugilists.

من فکر می کنم Pacquiao در واقع وجود دارد که در آن روز. خود طناب پرش مهارت ؟ مانند ابریشم بر روی شیشه. مثل چاقو داغ را از طریق کره. معدن ؟ بیشتر شبیه به ناخن بر روی تخته سیاه.

که من شروع به پایین این مشکوک ، پره مارتیروسیان عضو 2004 ایالات متحده آمریکا بوکس المپیک و تیم سابق junior میان قهرمان. من شروع به آموزش خود را با او در ماه سپتامبر. اولین چیزی که او دست من یک پرش طناب. “پریدن طناب مادر, بوکس,” او توضیح می دهد. “در حال اجرا است. شما باید برای اجرا در هر روز است. شما باید برای پرش طناب در هر روز است. که در آن شما شروع می شود.”

IMG_3293 (1)

مارتیروسیان می گوید: بهتر است شما در طناب, شانس بهتر شما را از خوب بودن باکسر. “تخت پا مرد است که نگه می دارد فرود بر روی پاشنه خود را [هنگام پریدن طناب] است میخوام یک پا به حالت صاف جنگنده” او سرمایه گذاری. “همین دلیل است که علی آنقدر بزرگ بود — او همیشه در انگشتان خود را. او با استفاده از طناب پرش در همه زمان ها. او با استفاده از به رقص در حلقه — ‘Float like a butterfly sting like a زنبور عسل’ — آن چیزی بود.”

او سپس مراجع MMA سوپراستار Conor McGregor. McGregor, جنسی اخیر در عراق و دیگر مشکلات قانونی کنار بریده شده یک شرکت معروف 13-دوم KO خوزه آلدو برای UFC عنوان ورزشکار پروزن در سال 2015.

“مک گرگور در نظر گرفتن یک گام به عقب و سپس در آینده با قلاب به سمت چپ بود و همه چیز در مورد زمان بندی” او اشاره می کند. “این همان با طناب. شما نمی تواند فکر کردن در مورد چیز دیگری هنگامی که شما در حال پریدن طناب یا این قراره ضربه در سر.”

از علی به McGregor به یکی از مبارزه بلامنازع جهان پرش طناب پادشاهان Floyd Mayweather Jr. “Mayweather میپرد طناب مانند دیوانه” پره می گوید. “همه بچه ها که خوب هستند در طناب خوب با پای خود. آنها بهترین مبارزان در جهان است.”

اگر Mayweather پرش طناب توانایی تحمل هیچ ارتباط آنچه به او 50-0 رکورد در حلقه آن را آسان به درک چگونه او بازنشسته شکست نخورده. فراموش نکنید که همه این لنگ قهرمان, طرفداران گرفتگی multiplex: اگر شما می خواهید برای دیدن برخی از ابر قهرمان واقعی حرکت کند و ذخیره خود را سخت به دست آورده پول نقد و تماشای یک ویدئو کلیپ از Mayweather پرش طناب. آن است که در یک کلمه-سازمان ملل متحد-فیلم های واقعی.

دوباره مخالف من.

“پا به حالت صاف. خارج از تعادل است. کمی سفت است.” این که چگونه مارتیروسیان دیپلماتیک توصیف من اول کرک در طناب. “این همیشه خسته کننده در اولین” او می افزاید: “اما شما آن را دریافت کنید.”

من خیلی بهتر از این روزها. هیچ کس دیگه اشتباه من با یک نرم افزار است, اما من می تواند پرش طناب تا حدودی داشتند. من هنوز هم خودم را در پشت سر گره طناب بر روی انگشتان پا و اما من زمان بیشتری را صرف پریدن طناب با موفقیت. من حتی کار بر روی برخی از “حقه” — پایه آنهایی که به هر حال. که بدان معنی است که احتمالا یکی دیگر از رگ به رگ مچ پا در جایی در آینده است.

اما زمانی که من زخم التیام یابد ؟ من قصد دارم به آن 7-ساله یک اجرا برای پول خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>