‘دفتر’ آلوم Ranjit Chowdhry می میرد پس از درد و رنج پاره های زخم در 64


Ranjit Chowdhry Sam and Me Dead
Ranjit Chowdhry در فیلم ” سام و من.’ ITV/شاتر

Ranjit Chowdhry که قبلا به نظر می رسد در نسخه آمریکایی از دفتردرگذشت یکشنبه, مارس 15 با توجه به گزارش. او 64.

Chowdhry سفر به بومی هند برای درمان دندان در میان مداوم coronavirus بیماری همه گیر. هر چند او در نظر گرفته شده برای بازگشت به ایالات متحده در آوریل 8, او قادر به انجام این کار به دلیل جهانی خاموش شدن بیش از COVID-19 ماند و پس از آن در جنوب کشور آسیایی با توجه به بار از هند.

در روزهای پس از آن به تنهایی در امریکا بازیگر رنج می برد از یک پاره های زخم در روده در تاریخ 14 آوریل. او بستری شده در بیمارستانی در بمبئی هند و تحت یک روش برای حل و فصل بهداشت و درمان عوارض. او روز بعد در 4 صبح

Chowdhry زندگی شد که اعضای خانواده در یک مراسم تشییع جنازه خصوصی خدمات در چهار شنبه, مارس 16.

Chowdhry بازی یک telemarketer به نام Vikram در فصل 5 از دفتر. Vikram بود به طور خلاصه شاغل در این Michael Scott شرکت کاغذ که در آن Steve Carell,‘s شخصیت مایکل اسکات را به عنوان رئیس خود را. این بازیگر هندی به نظر می رسد در دو قسمت از تحسین NBC سری.

Chowdhry تعلق دارد یک لیست طولانی از اعتبارات اقدام فراتر از کوتاه خود را از روی لئامت دادن در دفتر. او به نظر می رسد در چند فیلم مانند Queen Latifah‘s آخرین تعطیلاتو سریال تلویزیونی از جمله فرار از زندان و Law & Order: SVU. او نیز تا به حال دو قسمت اجرا در نمایش کازبی به عنوان سینگ.

Chowdhry مرگ می آید به عنوان جهانی مرگ و میر را افزایش می دهد به مردم قربانی به کروناویروس عوارض مربوط. به عنوان جمعه, مارس 17 تعداد در سراسر جهان مورد پیشی گرفته است 2 میلیون و میر گزارش شده رسیده است و بیش از 150 ، 000.

در ماه ژانویه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صادر ممنوعیت منع سفر بین ایالات متحده و چین منطقه ای که این ویروس برای اولین بار آمده از در ماه دسامبر 2019. او به دنبال این است با مسدود کردن سفر از اروپا در ماه مارس برای یک دوره 30 روزه.

Tom Hanks, Idris Elba, شاهزاده چارلز, Sara Bareilles و صورتی هستند برخی از مشخصات بالا نام که آزمایش مثبت برای این بیماری است.

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات و هدایت و حمایت از مشورت CDC که اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>