NYPD نیست به بحرانی Bodycam فیلم به مقامات تحقیق در مورد اتهام سوء استفاده

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

مانند بسیاری از شهرستانها در شهر نیویورک شروع به تجهیز آن افسران پلیس با بدن فرسوده دوربین های چند سال پیش. این فیلم است که اغلب شواهد ارزشمند برای غیر نظامی آژانس شارژ با بررسی شکایات در مورد NYPD سوء استفاده.

اما اولین آژانس محققان نیاز به فیلم. و به طور فزاینده NYPD است نه عطف آن را بیش از.

در شهر نیویورک غیر نظامی شکایت هیئت بررسی درخواست بدن فرسوده دوربین فیلم 212 موارد مربوط به سوء رفتار ممکن است اما تنها 33 پاسخ به گفته های اخیر داخلی ضبط خبرنگاری.

NYPD را پاسخ به “به طور پیوسته بدتر” اعلام کرد این یادداشت که به دست آمده ProPublica. این یادداشت هشدار داد که “وضعیت غیرقابل دفاع است.”

این یادداشت نویسندگان نوشت که عدم دسترسی به بدن فرسوده دوربین فیلم نشان دهنده گسترده تر موضوع است. “مبارزه برای BWC” و یا بدن فرسوده دوربین فیلم آنها نوشت: “آیا مبارزه برای آینده غیر نظامی نظارت.” (در اینجا این است که این یادداشت.)

اگر محققان bodycam فیلم CCRB داده ها نشان می دهد آنها به مراتب بیشتر احتمال دارد برای رسیدن به پایین از یک مورد. بدون آن که آنها معمولا نمی توانند و اغلب تا پایان بسته شدن موارد بدون پیدا کردن آنچه که واقعا اتفاق افتاده است.

یک سخنگوی NYPD گفت: coronavirus همه گیر و دیگر “بی سابقه حوادث” باعث شده پلیس برای استقرار “بسیاری از افسران به میدان و به دور از تکالیف اداری.” NYPD اشاره کرد که آن را به تازگی به اشتراک گذاشته 703 ویدئوها مربوط به شکایات ناشی از پلیس تظاهرات. (در اینجا NYPD کامل بیانیه.)

در حالی که این بیماری همه گیر را تشدید کرده است این موضوع NYPD را پاسخ شروع به مشکل بسیار زودتر. در اوایل سال 2019 درصد از اتهام سوء استفاده مورد انتظار برای NYPD فیلم مشخصی بیش از چهار برابر به 37 درصد. یک CCRB گزارش اشاره کرد “نصب تاخیر در دریافت کلید شواهد به خصوص BWC فیلم.”

تاخیر در تبدیل بیش از فیلم می تواند اثر قابل توجهی بر این که آیا افسران پلیس پاسخگو هستند که مردم جلو آمده و با اتهامات سوء رفتار مانند نژاد پروفایل یا تپانچه-شلاق یک فرد است. وجود 18 ماه اساسنامه محدودیت ها در آوردن هر گونه نظم و انضباط اتهامات علیه NYPD افسران که آیا اتهامات آغاز شده توسط CCRB یا توسط بخش خود را.

نهادهای متعدد مسئولیت بررسی سوء استفاده و فساد حرکت کردند. NYPD داخلی خود را دارد و محققان و محلی و فدرال دادستان همچنین می توانید از آوردن اتهامات جنایی.

اما این CCRB که قرار است به ارائه مستقل محل برای شکایت علیه پلیس. آژانس اقتدار به بررسی همه چیز از افسران بودن discourteous به خشونت پلیس علیه شهروندان است. این CCRB را بررسی 2014 مرگ اریک گارنر پس از یک افسر با استفاده از یک سبد که در نهایت منجر NYPD به آتش افسر.

به عنوان ProPublica به تازگی دقیق NYPD تقریبا کامل در اختیار بیش چقدر این همکاری با CCRB تحقیقات. در حالی که CCRB توصیه می مجازات کمیسر پلیس می تواند و اغلب تصمیم به انجام در غیر این صورت.

که اختیار گسترش به بیرون از بدن فرسوده دوربین. CCRB محققان به فرد ارسال درخواست. NYPD است که اغلب در پاسخ به این درخواست گفت: این فیلم وجود ندارد — تنها برای CCRB به بعد آن را کشف کند.

این CCRB و NYPD کار می کرد یک توافق سال گذشته اجازه می دهد تا غیر نظامی محققان به در اتاق در حالی که ماموران جستجو برای فیلم. اجرای این قرارداد شده است به تعویق افتاد با این بیماری همه گیر. هنگامی که آن را شروع CCRB محققان هنوز نمی خواهد که دسترسی مستقیم به فایل های.

شهرهای دیگر مانند واشنگتن سان فرانسیسکو و نیواورلئان ایجاد کرده اند بسیار ساده تر روند. به آنها اجازه دهید غیر نظامی نظارت محققان به حق به سیستم های که فروشگاه فیلم. “من می توانید بروید و بررسی کنید خودم” نیواورلئان غیر نظامی نظارت رسمی گفت WNYC سال گذشته است. “من می توانید جستجو توسط افسر من می توانید جستجو بر اساس محل سکونت من می توانید جستجو بر اساس تاریخ و زمان.”

این CCRB کارکنان که با ارسال این یادداشت نوشت که آژانس باید همان راه اندازی. آنها خواست آژانس رهبری به “دست گرفتن لحظه ای و انجام همه چیز را در قدرت خود را برای به دست آوردن بی واسطه دسترسی مستقیم به BWC فیلم.”

خواسته از نظر صندلی از CCRB این کشیش فردریک Davie در بیانیه ای گفت که او موافق است که محققان باید دسترسی مستقیم. “هیئت مدیره و کارکنان باید باور وجود دارد باید دسترسی نامحدود به بدن فرسوده دوربین فیلم من و به اشتراک گذاشتن نگرانی خود را در مورد این پرونده گفت:” دعاوی که منصوب به عنوان صندلی در سال 2018 توسط شهردار, بیل د Blasio. “همانطور که ما را دیده اند در هفته های اخیر با هجوم پلیس سوء اتهامات دسترسی مستقیم یک ابزار ضروری برای CCRB به منصفانه و بی طرفانه بررسی این مسائل به عنوان موثر به عنوان امکان پذیر است.”

نیویورک CCRB به مدت طولانی به دنبال قدرت بیشتر و استقلال اما مواجه شده است و مخالفان از NYPD پلیس و اتحادیه های کارگری. زمانی که این سازمان ایجاد شد و نزدیک به 70 سال پیش آن را رهبری حرکت کردند. این CCRB در حال حاضر 13 عضو هیئت مدیره منصوب, شهردار, شورای شهر و کمیسر پلیس. آن را تا حدود 200 محققان و دیگر کارکنان که زمینه حدود 7000 شکایات در هر سال است.

نگرانی در مورد NYPD را از دست داده و بدن فرسوده دوربین فیلم نه تنها تا قبل از همه گیر آنها فراتر از جمع شدن. یک CCRB گزارش از فوریه که متمرکز بر bodycams گفت که یک تغییر در NYPD سیاست های سال گذشته “منجر به افزایش در تعدادی از موارد که در آن BWC فیلم بود یا redacted یا نکردن در تمامیت آن.”

این گزارش همچنین گفت که CCRB پیدا کرده بود نمونه “که در آن افسران را با استفاده از سیگنال های برای جلوگیری یا توقف ضبط پلیس در آوریم.” در موارد دیگر این گزارش گفت: افسران هشدار داد همکاران که دوربین بودند: “افسران غالبا شنیده می شود با استفاده از عباراتی مانند” من رفت, هالیوود,’ ‘سبز’ ‘من/ما در حال زندگی می کنند’ و ‘من گرم است.'”

Bodycam فیلم می تواند بسیار ارزشمند برای افسران رو به اتهام سوء استفاده. که نرخ CCRB substantiates سوء استفاده بیش از دو برابر اگر این فیلم از 14 درصد به 32 درصد است. اما نرخ محققان نتیجه رسید که شکایت بی اساس نیز جهش: آن سه برابر از 4 درصد به 15 درصد است.

یکی از نویسندگان اخیر CCRB هشدار در جمع Olas Carayannis همچنین گردش داخلی, یادداشت سال گذشته در مورد همان موضوع است. “مگر در مواردی وجود دارد یک تغییر قابل توجهی در این پرونده از CCRB درخواست برای شواهد تصویری ادامه خواهد داد به افزایش خواهد مختل CCRB توانایی برای تکمیل تحقیقات در این 18 ماه اساسنامه محدودیت” Carayannis نوشت.

“این CCRB در حال حاضر در یک موقعیت که در آن گم شده است و مدارک لازم در صدها مورد است و در معرض خطر بیش از اساسنامه محدودیت ها در آن موارد,” او اضافه شده است. (Carayannis بازگشت نیست پیام ها از Marketplace.)

جمع شدن است و بدتر از آن. به عنوان آخرین هفته جدید را یادداشت می گوید: وجود حدود 1100 پر نشده درخواست فیلم.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de