پلیس نیویورک از شواهد تحقیقات در مورد تخلف پلیس

ProPublica یک اتاق خبری غیرانتفاعی است که به بررسی سوء استفاده از قدرت می انجامد. ثبت نام برای دریافت بزرگترین داستان های ما به محض انتشار آنها.

این داستان با شهر منتشر شده است.

ProPublica در حال کار با شهر، WNYC / Gothamist و پروژه مارشال به گزارش در مورد چگونگی ادعاهای سوء رفتار توسط افسران اجرای قانون در نیویورک بررسی و به بررسی و تجزیه و تحلیل سوابق انتظامی پلیس است که به تازگی به عموم مردم ساخته شده است.

تابستان گذشته، افسران پلیس شهر نیویورک توسط دو دوست نشسته بر روی نیمکت در خارج از مدرسه بروکلین رانندگی. افسران متوقف شدند، بعداً به محققان می گویند که آنها به این دو مظنون هستند – یک جوان ۱۶ ساله و ۲۱ ساله، هر دو مرد و سیاه پوست- از حمل ماری جوانا. در حالفرار نوجوان، یکی از افسران، کودک ۲۱ ساله را از پشت گرفت، او را بلند کرد و به پیاده رو محکم زد.

افسر که ۶۰ پوند سنگین تر از مرد جوان بود، سه استخوان در پای چپ مرد شکست و در میان جراحات دیگر باعث خونریزی مغزی شد و شش روز او را در بیمارستان بستری کرد.

جزئیات لخت ما در مورد این پرونده می دانیم از آژانس شهر به اتهام حفر به شکایت غیرنظامیان از سوء رفتار پلیس، هیئت بررسی شکایت غیرنظامی نیویورک آمده است. اما محققان با یک مانع قابل توجه مواجه شدند: خود پلیس نیویورک.

هفت دوربین بدنه که توسط افسران پوشیده شده است، حداقل برخی از این حادثه را به تصرف خود در می آرد. محققان CCRB درخواست فیلم. قانون از پلیس نیویورک میخواد که همکاری کنه ولی بخش از به اشتراک گذاشتن بیشتر فیلم ها امتناع کرد پلیس نیویورک به CCRB گفت که این محافظت از حریم خصوصی نوجوان است، که چهره اش در فیلم اسیر شده است. به جای تار کردن صورت نوجوان، پلیس نیویورک فقط یک ویدیو را به اشتراک گذاشت. پس از آن آغاز شد 21 ساله در حال حاضر دستبند زده شده است.

هنگامی که ProPublica خلاصه CCRB از پرونده را با قاضی فدرال که اکنون بازنشسته شده است که دستور داد که افسران پلیس نیویورک با استفاده از کم بدن به اشتراک گذاشته، او تا به حال پاسخ روشنی است.

شیرا شایندلین به پروعمومیا گفت: «این فقط به نظر تحقیر می رسد. “من نگرانی های حریم خصوصی را درک می کنم. اما آنها از انجام تعهدات خود خودداری می کنند.”

پليس نيويورک از بحث در مورد پرونده با پروعموميا ابا نکرد اما امتناع اداره از به اشتراک گذاشتن شواهد از سوء رفتار بالقوه افسران خود را یک بی راهبودن نیست. اين معموليه

با وجود تعهدات قانونی، پلیس نیویورک از شواهد قابل توجهی و تاثر در تحقیقات اتهام سوء استفاده، دست برداشته است. آن را متوقف کرده است به اشتراک گذاری انواع گسترده ای از سوابق کاغذی و شده است قرمز نام شاهدان بالقوه از دیگران بدون توضیح. برای دو ماه در سال جاری، این اجازه را به افسران اجازه داد که از مصاحبه توسط محققان CCRB امتناع می کند. و از نظر انتقادی، اغلب فیلم های دوربین پوشیده از بدن را تولید نمی کند.

یادداشت CCRB داخلی به دست آمده توسط ProPublica شمارش تقریبا یک دوجین نوع از سوابق در سراسر هیئت مدیره را کنار می نهد و یا قرمز شده: حکم، دستگیری سوابق، اسناد فهرست که در سلول های ایستگاه خانه بود — کلید برای پیدا کردن شاهدان – حتی گزارش آسیب افسری.

پس از دیدن لیستی از سوابق در حال بازپس گرفتن، دن بوده، یک محقق ارشد سابق CCRB مورد استفاده قرار گرفت. “خدای من، این واقعا بد است،” او گفت. “اینها همه ابزاری هستند که من به طور معمول در تحقیقات استفاده می کنم.”

تحلیل امسال توسط CCRB زیر نظر قدرت خاص از بدن فیلم طب مکمل و جایگزین است که پلیس نیویورک اغلب در حال عقب نگه داشتن. درصد ادعاها در برابر افسران بیش از دو برابر زمانی که محققان می توانند فیلم های طب مکمل و جایگزین بدن را ببینید. ویدئو همچنین درصد ادعاهای بی مبالات را افزایش می دهد. نتیجه ای که احتمال کمتری دارد با ویدیو نتیجه گیری است که مدت ها پیش فرض شده است: محققان پرونده دور پرونده بدون هیچ نتیجه گیری در همه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im