شب نینا سیمون رقصید, برهنه در لیبریا دیسکو

چرا شما باید مراقبت از

چرا که او partied مانند آن بود در سال 1999 … در سال 1974.

  • در دهه 1970 روح افسانه نینا سیمون نقل مکان کرد به لیبریا برای فرار از مشکل زندگی در آنچه که او به نام “ایالات مارها از امریکا است.”
  • در یکی از شب او در زمان خاموش لباس او و رقصید برهنه در جداول در یک دیسکو در مونروویا.

این فوریه علوفه در بال منیکی از آخرین آلبوم استودیویی از روح افسانه Nina Simone شد و درخواست صدور مجدد به صورت دیجیتال در جریان است. ثبت شده در سال 1982 در فرانسه که در آن سیمون زندگی می کردند او در سال های پایانی آن خرس علامت اندیشی و غم و اندوه اما همچنین شامل یک پربرکت لحن rehashing یکی از شادترین روزهای زندگی او بود.

در کارائیب riddim از “لیبریا Calypso” او روایت با آرامش اما cheerily در او عمیق دایره زنگی شب از بی بند و لذت او در مونروویا دیسکو در سپتامبر 1974.

در سن 41 سیمون جا و نقل مکان به غرب آفریقا برای اجاره نامه های جدید در زندگی در حال حاضر تکامل یافته از کودک نابغه به شکنجه نابغه است. به عنوان یک نوجوان او را رها رویاهای خود را از تبدیل شدن به اولین بار در جهان سیاه و سفید, کلاسیک, پیانیست به دنبال محبوب موسیقی خواهد پرداخت صورتحساب خود. در نهایت او با تمرکز بر اجتماعی آگاهانه موسیقی به امریکا — به خصوص شمال Carolinian بومی جنوب باقی ماند غرق در تبعیض نژادی است. کسانی که از لحاظ سیاسی به اتهام آهنگ ها به او صدمه دیده و حرفه ای; عمدتا سفید و صنعت را تحریم موسیقی و ایستگاه های رادیویی فرستاده می شود سوابق خود را — ترک در دو.

حلق آویز کردن با نینا چیز دیگری بود چرا که او کسی که دوست بسیار هم خوب است.

جیمز دنیس که پدر مورخ سیمون

اواخر 1960s او عمیقا آشفته و در معرض ابتلا به حملات منظم افسردگی و افکار خودکشی. “من نمی تواند تحمل فشار بسیار طولانی,” او نوشت: در polemic “می سی سی پی Goddam.” “کسی می گویند نماز.” مرگ از ترور او همسایه Malcolm X به سرطان قطع او بهترین دوست, نمایشنامه نویس لورن Hansberry — داخلی و نزاع با شوهرش/مدیر اندی, Stroud, رهبری او را به دنبال سواحل دیگر. اولین باربادوس, که در آن او تا به حال یک رابطه با ازدواج نخست وزیر و سپس به لیبریا, در, دعوت, دوست, Miriam Makeba به عنوان سیمون بود که hounded در آمریکا برای مالیات-dodging.

Miriam Makeba at

Makeba آفریقای جنوبی, خواننده, شد, همچنین شناخته شده به موضع خود در برابر نهادینه تبعیض نژادی و آپارتاید دولت در میهن تا به حال حتی لغو گذرنامه او. بنابراین Makeba و همسرش, Stokely کارمایکل رهبر حزب پلنگ سیاه و سفید بودند و برروی آن بکشید بین گینه و در نزدیکی کشور لیبریا.

در آن زمان کشور لیبریا یک کشور آزاد آمریکا برده بود و در عین حال به معرض رو به وخامت تاثیر کودتا و جنگ داخلی. آن را به حال یک دولت لیبرال یکی از بهترین بیمارستان ها در این قاره و شایسته جامعه خارج از کشور. وجود دارد گزارش چهار هفتگی پرواز از نیویورک به Pan Am هواپیمایی آوردن رکورد جدید و واردات دیگر در حالی که مصرف میگو و دیگر صادرات به غرب است.

سیمون سقوط در عشق با صحنه. او یک کلبه ساحل و خود را صرف شب مهمانی با این کشور نخبگان گرفتن یک زن و شوهر از دوستداران. “نینا شد بسیار جذب به پدر من” جیمز دنیس پس از آن رئيس جمهور از اتحادیه مطبوعات از لیبریا و پسر تاجر ثروتمند چارلز سیسیل دنیس می گوید OZY. “سپس آنها را با هم. مادر من فوت کرده بود و پدر من یک مرد خوش تیپ و جنتلمن و او را به خود جلب نینا از موسیقی است.”

آن شب در پیچ و خم های Monrovian دیسکو سیمون بود در عنصر خود را. او به آمریکایی موسیقی پاپ و نوشیدن به محتوای قلب در حالی که سیاست گذاران و shakers جامعه شیاردار همراه است. سپس به تعجب همه ستاره به طور ناگهانی در زمان خاموش لباس او و رقصید خوش برهنه روی کابینت آشپزخانه تمام شب. آن را بسیار مورد نیاز برای کمک به یک زن در تلاش برای ریختن چند بار. “او [خداوند] مرا خانه به لیبریا و دیگر مکان های پایین تر هستند” او بعدها بخوان در “لیبریا Calypso.”

“حلق آویز کردن با نینا چیز دیگری بود چرا که او کسی که دوست بسیار خوب زمان” می خندد جیمز دنیس در حال حاضر 91 بود که در این باشگاه که شب و که کودک پیانو در خانه اغلب سیمون را بازیچه. “او بسیار عاطفی و احساس بسیار در خانه.”

چرا که او از انجام خیلی اقامت او در این کشور تا حد زیادی لذت بردن از ورزش است که به زودی خشک تمام پول خود را. در سال 1977 سیمون به اروپا نقل مکان کرد جایی که او مشکلات روحی و روانی مطرح به جای بازگشت به “ایالات مارها آمریکا” را به عنوان او آن را به نام. سه سال پس از کودتا سرنگون کرد دولت لیبریا و یک دوجین سیاستمداران اعدام شدند از جمله خود وزیر امور خارجه — پسر چارلز سیسیل دنیس.

اما سیمون روحی-تقویت اقامت در لیبریا شد یک حافظه است که با او در آنجا ماند برای همیشه لطفا برای. “او همیشه می گفت زندگی در آفریقا بود شاد ترین زمان در زندگی خود را,” او دوست دیرین و همکار Al Schackman گفت: در سال 2016 مستند چه اتفاقی افتاده خانم سیمون? “او فقط می تواند وجود دارد لذت بردن از خودش. او را به آواز خواندن در همه.” کمی تعجب پس از آن که آن را با الهام از یک آهنگ در مورد شادی یک شب هنگامی که یک جوان با استعداد و سیاه و زن تصمیم گرفته بود بی خیال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de