‘دادستان بزرگ اصلاحات بعدی به خوبی می تواند ‘بازمانده’

چرا بايد اهميت بدي

چون برای ضرب و شتم سیستم شما باید سیستم را می دانم.

  • الیزا اورلینز، مدافع عمومی ۳۷ ساله، در میدانی شلوغ در حال اجرا است تا دادستان ناحیه منهتن شود.
  • به غیر از پس زمینه خود را حمایت از متهمان فقیر، حرفه ای جانبی Orlins به عنوان یک ستاره تلویزیون واقعیت او را می سازد ایستادگی کردن.

جان براي شب تموم شد یک مدیر دستیار در فروشگاه خواربار فروشی منهتن که او برای ۲۵ سال کار می کرد، او مغازه را برای شب تعطیل کرد. toting چند کیسه از مواد غذایی که او برای خانواده اش با تخفیف کارمند خود را خریداری کرده بود، او راه می رفت به مترو و سوار قطار بی جمعیت برای رفتن به خانه.

پس از اینکه با خواربار فروشی هایش روی صندلی کنارش ساکن شد، جان که سیاه پوست است، دید که دو مامور پلیس لباس فرم در خیابان ۱۲۵ ام وارد ماشین او می شوند. سپس افسران اقدام به گرفتن خواربار های ش کرده، آنها را به زمین می انداختند، دستبند می زدند و به زندان می انداختند، جایی که او شب را به جرم اشغال صندلی های متعدد در یک مرکز ترانزیت می کرد.

جوان الیزا اورلینز مدافع عمومی جان بود که در آن شب، و او قادر به دریافت پرونده خود را برکنار شد، اما آن را با او گیر کرده است.

برای بیش از یک دهه، Orlins، 37، مورد پس از مورد بسیار شبیه جان دیده است، که در آن مادران اقلیت، پدران، خواهران و برادران به خاطر ناهمدادهای کوچک مانند گرفتن دو صندلی در مترو دستگیر می شوند. من فقط یک سیستم طراحی شده بود که به طور نظام مند disenfranchise افرادی که سیاه و سفید و قهوه ای طراحی شده بود، او به من می گوید. و سال ها در دادگاه رفتم و با این موضوع مبارزه کردم و برای افراد جنگیدم و متوجه شدم که هرگز نمی تونم سیستم رو از اون موقعیت تغییر بدم و تنها راه تغییر سیستم این بود که دادستان ناحیه باشم و بنابراین او از شغل خود در انجمن غیر انتفاعی کمک های حقوقی برای پیوستن به یک زمینه اولیه دموکراتیک شلوغ به دادستان منطقه منهتن، پیش از انتخابات سال 2021، گرفته است.

فکر کردن به جرم اِشايي کردن بعد از اين حقيقت مجازات آينده اي ايجاد ميکنه اما خلاف نژادپرستي و نفرت نيست

“الیزا اورلینز”

به عنوان پرشور است که او در مورد این مسائل، Orlins — که دو بار در واقعیت نشان می دهد تلویزیون بازمانده ظاهر شد می فهمد محل امتیاز خود را به عنوان یک زن یهودی سفید پوست و اعتبار جهان خود را به جهان دید به منظور رشد او. Orlins بزرگ شده در یک خانواده نظامی، تقسیم سالهای شکل یاوی خود را بین نیویورک و پکن قبل از اقامت در واشنگتن، دی سی. مهمتر از آن، خانواده اش یک دختر چینی را به فرزندخوانا یخود قبول کرده اند زمانی که الیزا ۳ ساله بود. این نه تنها در خانواده اش صحبت کردن در مورد نژاد منجر شد — کمارزش در بسیاری از خانواده های قفقازی — بلکه او را مجبور به حساب با هویت خود را. “حتی زمانی که ما در مدرسه ابتدایی و بچه ها را مسخره [خواهر خوانده من] در زمین بازی و کشیدن چشم خود را به سمت، من خیلی زود در این تشخیص داد که من امتیاز من به عنوان یک فرد سفید پوست درک، او می گوید.

Eliza Orlins / Photo: Mikiodo

به عنوان مرگ جورج فلوید، برونا تیلور، شان رید و دیگران بی شماری به نظر می رسد با هم برای مصرف ضربه زا در یک بار ترکیب شده است، یک فریاد مانند قبل از هرگز برای اصلاحات Orlins است مدت ها قهرمان وجود دارد. و اون خودش به تظاهرات در نيويورک پيوسته در حالی که سیاست گذاران در برخی موارد پاسخ داده اند — مانند پیشنهاد در نیویورک و سان فرانسیسکو به برخی از گزارش های نادرست تحریک آمیز نژادی نفرت از جنایات ، ممنوعیت چوکه ولد جدید نیویورک و رئیس جمهور دونالد ترامپ دستور اجرایی تشویق شیوه های پلیس بهتر — Orlins می گوید آنها واکنشی ، نه حامل تغییر سیستمیک. “چوکهولهاد قبلا ممنوع شده بود و آنها انجام همه نوع اصلاحات در مینیاپولیس، و که زندگی جورج فلوید را نجات نمی دهد،” او می گوید. “فکر کردن به جرم اِسِم ِپس از واقعيت، مجازاتآينده اي را ايجاد مي کند اما از نژادپرستي و نفرت اساسي بي هوايي نيست.”

Orlins, far right, on Survivor: Vanuatu — Islands of Fire, in 2004

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im