بعدی جهانی Turf War? ماه

چرا شما باید مراقبت از

به این دلیل که آمریکا موقعیت خود را به خصوصی سازی فضا است.

بی شماری sci-fi رمان نشان می دهد و فیلم را تصور بشریت ترک زمین پشت این تخته سنگ سفید از فضا — فرصتی برای تکرار اشتباهات خود. اما در حال حاضر که شرکت های بزرگ در حال پیوستن به کشورهای در گرانش صفر SpaceX پس از راه اندازی اولین بخش خصوصی سرنشین دار پرواز در مه, خواهد, صلح در واقع حفظ شود خارج از این استراتوسفر حتی به عنوان جنگ خشم در درون آن ؟

اجماع جهانی در مورد فضای بی طرفی است فرسایش سریع. تا همین اواخر این ماه به طور گسترده ای در نظر گرفته شده جهانی عوام در سراسر بشریت شبیه به دریاهای آزاد و یا قطب جنوب نه به معنای متعلق به (و یا بهره برداری) توسط هر کشور یا نهاد. اما در مارس 6, دولت, رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منتشر اجرایی به منظور رد این ایده و نشان می دهد تمایل برای هموار کردن مسیر برای قمری تسلط آمریکا و صنایع. تصمیم خود را همچنان چهار دهه از رئیس جمهور ایالات متحده, پوسته پوسته شدن پشت تعهد خود را به خنثی فضایی از جمله, اخیرا, 2015 فضایی آمریکا عمل می کنند که به شرکت های آمریکایی حق نوار سیارک ها برای سود. کشورهای دیگر مانند ژاپن و لوکزامبورگ را نشانه حمایت از خصوصی سازی فضا نیز هست.

وجود دارد که یک بیت از یک مزیت اول تکان دهنده.

اسکات Schackelford ایندیانا دانشگاه

از جمله اقدامات پرواز به طور مستقیم در صورت طولانی “ماه معاهده” ایجاد شده توسط اتحادیه اروپا که 18 ملل را امضا کرده اند و از جمله مکزیک و استرالیا است. ایالات متحده آمریکا و چین و روسیه برگزار می شود از اضافه کردن امضا خود را هر یک به احتمال زیاد اعتقاد آنها ایستاده بیش از حد برای به دست آوردن اگر آنها می تواند به سرعت سرمایه گذاری در, در میان ستارگان (اگر چه هر دو کشور چین و روسیه نیز ترس های خصوصی در فضای کنترل شده توسط آمریکا می تواند weaponized در برابر آنها).

“وجود دارد یک بیت از یک مزیت اول تکان دهنده می گوید:” اسکات Schackelford یک کسب و کار استاد حقوق در دانشگاه ایندیانا که مطالعات فضای سیاست.

اگر interstellar ماه سفر در نهایت می شود به عنوان مقرون به صرفه و معمول به عنوان پرواز در سراسر جهان یکی به راحتی می تواند پیش بینی های عجیب و غریب درگیری بر سر ما آسمان. آینده ای که در آن یک آمازون پایگاه فضایی رقابت با گوگل, یکی, یا, که در آن روس ها متهم به هک کردن تهمت فرماندهی فضایی Wi-Fi رمز عبور (که فوق العاده بود به سادگی کلمه “باور نکردنی”).

استخراج مواد خام از قبیل سیلیکون برای پانل های خورشیدی اکسیژن برای سوخت موشک یا هلیوم برای راکتورهای همجوشی می تواند تبدیل شدن به امری عادی است. و که در آن خصوصی و یا ناسیونالیستی منافع تجاری درگیر آن سخت است برای دیدن که درگیری نظامی می تواند به خوبی دنبال کنید. “بدون هماهنگی بهتر به نظر می رسد که در نهایت صلح آمیز توسعه پایدار کردن منابع جهانی خواهد شد راه را برای رقابت ادعای” Schackelford می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de