مرز بعدی بیس بال خیانت: ابر

چرا شما باید مراقبت از

چون بیس بال نرم رسوایی می تواند بازی را تغییر دهید.

این توطئه که توسط Houston Astros را به نفع خود بازی است و هیچ چیز در مقایسه با آنچه در حال آمدن است به لیگ اصلی بیس بال. بیشتر دزدان دریایی ظالم نه آنهایی که در پیتسبورگ درک چیزی است که وجود دارد بیشتر با ارزش به سرقت از علائم:

  • موقعیت بازیکن خاص توسعه داده است که باعث می شود بازندگان به برندگان
  • حقوق و دستمزد و اطلاعات مربوط به ایمیل در استراتژی مذاکره
  • اختصاصی داده ها در تغذیه توسعه در هزینه های بزرگ
  • پیشبرد سراغ دیتا برای مهلت معاملات
  • شبکه های MLB استادیوم که اجرای سیستم های مختلف

Coronavirus همه گیر است که ارائه فرصت های بیشتر برای دزد به خاطر بازیکنان و مدیران و مربیان پیشاهنگی و تحلیلگران در حال گسترش در خانه های خود در سراسر کشور و یک لپ تاپ را باز کنید. بیس بال پرسنل در حال چک کردن روزانه با یکدیگر شاید از طریق ملاقات محبوب سیستم عامل و یا فقط ایمیل.

MLB آماده است برای رسوخ درست است ؟

ما نمی تواند مطمئن باشد. فقط سوال پیشاهنگی و دستیار مربیان در جزئی یا عمده لیگ: “آیا شما روت در امنیت سایبر?” پاسخ این است که معمولا مبهم “نیمه, مراسم آشتی ترتیب دادند آره بعضی.” پرسنل مجاز به صحبت کردن با رسانه ها در مورد چنین چیزهایی بنابراین ما خودداری نام اینجا را.

تهدید نمی کند و فقط به تیم های داخلی مذاکرات و داده ها. آنچه در مورد توپ و اعتصابات?

بنابراین در حالی که ما به دنبال به زیر سنگ برای بازیکن بعدی الهام گرفته از hijinks که cybercriminals به در حال حمل به طور معمول توسط وسیله باشگاه توپ. آنها در حال تلاش برای phish هک و از بین بردن worm راه خود را به سیستم. آنها آن را انجام داده اند در اروپا به عنوان ایمیل از یک منچستر سیتی فوتبال رسمی هک شد و قرار داده تا برای پیشنهاد در ماه فوریه است. و بیشتر اطلاعات در حال انتقال در میان مستندات به عنوان جلسات در حال وقوع از طریق زوم و اسکایپ و پیام های متنی در حال پرواز است.

“هر زمان که شما یک پایگاه داده آنلاین و آنها با استفاده از یک ابزار ارتباطی میان کارکنان خود را — آن است که آیا مدیر و مربیان و بازیکنان پیشاهنگی ، — همه کسانی که ارتباطات به طور بالقوه آسیب پذیر ره و دستکاری می گوید:” ناتانیل رشد استادیار کسب و کار قانون و اخلاق در دانشگاه ایندیانا است که مورد مطالعه قرار سایبر تهدید به تیم های ورزشی حرفه ای با همکاری نویسنده اسکات Shackelford این Cybersecurity برنامه صندلی در IU.

بیس بال است عاقلانه به استروئیدها (در آن زمان به اندازه کافی طولانی) و آن این است که مراقب باشند در رسوخ از قماربازان اما آنچه در مورد تهدید به تمام هوش خود در فضای مجازی?

با تیم پرسنل جلسات به احتمال زیاد در حال وقوع در زوم تمام طول می کشد این است که URL به جلسه برای دریافت سست و دشمن را می توانید گوش دادن در. رشد می گوید: به طور کلی مدیران بزرگ از تیم های لیگ ممکن است بخواهید برای محدود کردن برخی از اطلاعات به صمیمی تماس های تلفنی به جای کنفرانس تلفنی. Shackelford امتیاز به یک زوم “واکنش” است که آمده تا با آن انفجار استفاده در گیر با گزارش از نرم افزار نقص اجازه هکرها ربودن زوم کاربران مک دوربین. “همچنین ممکن است به استفاده از نیروی بی رحم به حدس زدن زوم اتاق شماره و یا به زوم بمب به خصوص اگر میزبان استفاده نمی کند همه صحیح امنیتی و اقدامات احتیاطی” Shackelford می گوید.

برخی از تیم ها را تغییر کلمه عبور به سیستم خود را در هر روز وجود دارد اما برای امنیت بیشتر. مربیان پیشاهنگی و پرسنل با چند تیم گفت: در فصل بهار و آموزش در ماه مارس که آنها تا به حال تا به حال عمده نشسته و آموزش در پیشگیری از جرایم اینترنتی.

در هفته های اخیر, اما یک فرد با سازمان لیگ گفت: زنگ شده بود صدا. وجود دارد “یک ایمیل به کارکنان” فرد گفت: از این باشگاه در cybersafety. (رسمی برای MLB می گوید لیگ نیست بحث در مورد امنیت سایبر با رسانه ها.)

تهدید نمی کند و فقط به تیم های داخلی مذاکرات و داده ها. آنچه در مورد توپ و اعتصابات? فکر می کنم یک هکر نمی خواهم به داخل که سیستم ؟

MLB را معرفی خودکار توپ-و-اعتصاب نرم افزار (ABS) در ایالت فلوریدا در لیگ این تابستان اگر بازی می شود و در حال اجرا. RoboUmp بگویید انسان داوری پوشیدن یک گوشی پشت صفحه که روی زمین بود یک حمله یا یک توپ به طوری که او می توانید تماس بگیرید برای جمعیت و خمیر.

Atlanta Braves گیر تراویس d’Arnaud می گوید یک سیستم خودکار از تماس توپ و اعتصابات یک ایده بد است زیرا یک سیستم دیجیتال می تواند hacked by گفتن قماربازان به دنبال شکل دادن به نتیجه.

یک MLB رسمی می گوید آن را نمی ممکن است به دلیل ABS شبکه است نه در ابر. Shackelford مخالف است.

“بسیاری از شبکه های ورزشگاه به ویژه آسیب پذیر هستند با توجه به متخلخل هستند [و] با توجه به تعداد طرفداران که به طور منظم به ورود به سیستم در طول حوادث” Shackelford می گوید. “این باز می شود تا فرصت برای هکرها برای پیدا کردن آسیب پذیری و حرکت جانبی در سراسر شبکه برای حمله به سیستم های مختلف مانند ما شاهد با cyberattackers هدف قرار دادن یک تهویه مطبوع فروشنده دسترسی به هدف را از 1800 به علاوه از نقطه فروش سیستم است.”

که به نام رفتن را از طریق درب سمت و وجود دارد مقدار زیادی از طرف درهای باز به عنوان پیشاهنگان و مربیان و بازیکنان به اشتراک گذاری داده ها از راه دور در طول بیماری همه گیر. همانطور که ما دیده ایم در هر تعداد از نرم موارد تمام طول می کشد یک سطح پایین کارمند افتتاح ناقص ایمیل دلبستگی به ضربه درب باز است.

نتیجه می تواند Astros,’ ثبت نام-سرقت به عنوان پیچیده به عنوان T-ball.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>