بعد از نخبگان NBA مدافع می تواند شلیک بیش از حد

چرا شما باید مراقبت از

چرا که او می تواند تبدیل به بهترین دفاعی رو به جلو در لیگ.

  • جاناتان اسحاق است و نمونه اولیه از یک جدید-جهان بازیکن NBA: ورزشی 7-بالا و پایین صفحه با 3 نقطه محدوده.
  • مانع از آسیب ها و عدم اعتماد به نفس اورلاندو سحر و جادو standout آماده است تا به شکوفه به لیگ ری استارت.
  • اسحاق می تواند آینده پاسکال Siakam.

از Broward بین المللی به ایالت فلوریدا به اورلاندو سحر و جادو به والت دیزنی جهان, خانه NBA راه اندازی مجدد حباب تقریبا هر کس یک داستان در مورد جاناتان اسحاق و بسیاری از این دو مولفه: تماشای اسحاق فراموش ژرف چیز در بسکتبال, و در تلاش برای متقاعد کردن او می تواند بزرگ باشد. آن است که اسحاق است غافل از استعداد خود و یا فاقد شور اما بی ادعا 7-بالا و پایین صفحه تا به حال به کار برای تبدیل شدن به این نوع از رهبر مایل به گرفتن عکس های بزرگ و بیش از بازی.

“سه سال پیش اگر شما تا به حال گفته جان که او را شناخته شده برای توانایی های دفاعی و نه تهاجمی دلاوری او احتمالا نمی خواهد باور شما می گوید:” کوری اوانز ملی بسکتبال تحلیلگر در استخدام خروجی رقبای “اما در حال حاضر او این شانس را به یکی از بهترین دفاعی به جلو در NBA است.”

مدت کوتاهی پس از اسحاق نقل مکان کرد و از برانکس جنوبی فلوریدا ایوانز در زمان اطلاع از این ورزشکار با “بزرگ سرعت” که به زودی تبدیل اپل از مربیان کالج’ چشم. اسحاق بلند, ورزشی بی امان سبک مناسب کامل در ایالت فلوریدا به عنوان شخصیت او را با Seminoles برنامه تغییر آن استخدام تمرکز به یک تیم قوی فرهنگ به جای به سادگی بهترین منابع ورزشکاران است.

من می دانم چه نوع از بازیکن من قصد دارم در این لیگ و این تیم می داند که به عنوان خوبی.

جاناتان اسحاق

اسحاق می گوید: او تنها در تالاهاسی بود “بزرگ در حال رشد کردن و تجربه” به عنوان هم تیمی می تواند او را ببیند جستجو برای ریتم خود را در دادگاه. “او همیشه صحبت در مورد عدم تمایل به شکست به زندگی می کنند تا اعتیاد به مواد مخدره او در آینده می گوید:” Terance مان یک کاپیتان در ایالت فلوریدا در پیش نویس توسط کلیپرز در تابستان گذشته. “ما همیشه به او یادآوری او یک حرفه ای است.”

سال سوم خود را به عنوان یک حرفه ای رزومه ها در, عجیب و غریب, محدوده NBA “پاک کردن سایت” در جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در اورلاندو به عنوان اسحاق می یابد خود را دوباره در یک دادگاه در فلوریدا با چیزی را ثابت کند. بد زانو رگ به رگ شدن تقریبا به پایان رسید اسحاق فصل اما NBA چهار ماه همه گیر وقفه مجاز بهبودی کامل. روز دوشنبه اسحاق به نظر می رسد در سحر و جادو نهایی داد و بیداد بازی (نمره 13 امتیاز و هفت ریباند تنها در هفت دقیقه) و او به نظر می رسد به یک قطعه بسیار مهم از یک تیم مبارزه برای حفظ حافظه در پلی آف به NBA راه اندازی مجدد آغاز می شود.

هم تیمی های خود’ اشتیاق آشکار بود برای بازگشت از آن roadrunner به جلو دوشنبه. “کار سخت همیشه می پردازد خاموش” گارد Markelle Fultz گفت: پس از داد و بیداد. “شما می توانید آن را به عنوان به زودی به عنوان او چک در; همه فقط هیجان زده [برای او].”

قبل از مصدومیت این فصل بوده است بیرون آمدن حزب برای 22 ساله که قرار داده تا 1.6 دزد و 2.4 بلوک در هر بازی کسب درآمد او NBA All-دفاعی تیم وزوز.

اما رشد واقعی در آمد خود 12 امتیاز در هر بازی در جرم با اسحاق گرفتن عکس های بیشتر در حاشیه و همچنین بیشتر 3-اشاره گر تنوع بازی خود را و بهبود بهره وری. “چپ دست, راست دست, او واقعا خوب است در پايان در اطراف حلقه می گوید:” veteran هم تیمی ترنس راس.

سرنوشت باید به حال خوب خنده و سپس به عنوان اسحاق دچار مصدومیت زانو بر روی یک درایو قوی به لبه این نوع بیش از حد تهاجمی بازی هم تیمی ها و مربیان به مدت طولانی سعی کردم به نوازش کردن او را. که کالج احتیاط و ترس ؟ آن را در حال حاضر رفته. “هنگامی که او پیاده روی در دیوان او می داند که او بهترین مدافع در دادگاه می گوید:” هم تیمی D. J. آگستین.

اعتبار 2019 برگشتی برای تغییر و تحول است. اورلاندو به سرقت برده یک مسابقه بوکس در یک بازی یک در جاده ها علیه نهایی NBA قهرمان تورنتو رپتورز قبل از از دست دادن در پنج بازی. این سری از دست دادن “نشان داد چقدر دشوار برگشتی هستند و چقدر جدی است” اسحاق می گوید: “و این به من و هم تیمی های من گرسنه برای بازگشت وجود دارد و تجربه آن را همه را دوباره و دوباره.”

این مجموعه همچنین گودال اسحاق علیه پاسکال Siakam — نوع ماهر, همه کاره رو به جلو است که اسحاق است که در آستانه تبدیل شدن به. این کوهستانی matchup-killers شاید با ارزش ترین دارایی در یک تیم NBA را دفع امروز به لیگ منتقل شده به سمت کوچکتر ترکیب اولیه و بیشتر در محیط عمل است.

“من می دانم که چه نوع از بازیکن من قصد دارم در این لیگ و این تیم می داند که به عنوان” اسحاق می گوید.

اما برای اسحاق برای تبدیل شدن به یک ستاره و قهرمانی بلوک ساختمان مانند Siakam او شما نیاز به بهبود خود 3-نقطه شات و پیدا کردن یک حرکت به عنوان قابل اعتماد به عنوان Siakam انحصاری چرخش پایین خط. اسحاق می توانید آن را انجام دهد اما منجر به یک تیم بزرگ او را باید بیشتر سازگار حتی زمانی که دفاع کوک در در او.

در حال حاضر در سال دوم خود را تحت مربی استیو کلیفورد — که پرورش افزایش از همه NBA گارد Kemba واکر در شارلوت — اسحاق می گوید: “آن بوده است بزرگ” به مربیگری قوام. همراه با یک طعم و مزه از پلی آف این عوامل باید سحر و جادو جوان به دنبال ایجاد یک اب زیر کاه اجرا در این غیر قابل پیش بینی کوتاه از فصل است.

تیم آغاز می شود به راه اندازی مجدد در هشتم معنی آنها می خواهم که یک حذفی رقابت با کشت میلواکی — و همه جهان Giannis Antetokounmpo. اما coronavirus تاخیر مسلما شده است یک مزیت به اسحاق زمان برای بازگشت از آسیب خود را. علاوه بر سحر و جادو در حال حاضر شبه تیم در خانه.

برای اسحاق بسیاری از زندگی تا کنون صورت گرفته است در آرام بدنسازی در جایی در فلوریدا. او خود را میبیند وجود دارد یک بار دیگر در فن کمتر Walt Disney World پردیس. حتی با هیچ کس در غرفه اگر چه همه چشم ها بر روی او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net