بعدی ال Chapo در حال آمدن است برای گوشی های هوشمند خود را

چرا شما باید مراقبت از

بعدی ال Chapo را هدف حساب بانکی خود را.

  • آمریکای لاتین هکرها با استفاده از پیشرفته, در خانه, کد برای هدف قرار دادن منطقه بانک — و آنهایی که در ایالات متحده است.
  • کارشناسان ترس که جرم و جنایت سازمان یافته کارتل می تواند به عمل بعدی.

بیش از دهه های سازمان یافته جرم و جنایت در آمریکای لاتین کامل آن غیر قانونی کسب و کار. اخاذی آدم ربایی و قاچاق مواد مخدر را reeled میلیاردها دلار است. در پاسخ دولت در حال ساختن دیوار برای جلوگیری جنایی تلاش.

اما جدید سودآور دستور العمل برای ساخت پول ممکن است ارائه آن دیوار بی ربط. آمریکای لاتین مجرمان انداختن به زیرزمینی بازارهای آنلاین به خرید یک نوع مختلف از سلاح های خطرناک: کد.

هکرها در سراسر جهان به طور سنتی کپی و جا به جا کدهای ابداع شده توسط روسیه و اروپای شرقی طراحان پشت جهانی حملات سایبری. در حال حاضر بلند پروازانه گروه آمریکای لاتین هکرها — به خصوص در برزیل و مکزیک — پخت و پز است تا کد و فروش آن در خارج از کشور. بانک ها در سراسر این منطقه را به خوبی اهداف اما ایالات متحده نیز در لیست آمار.

Amavaldo خصوص مخرب برزیل Trojan به طور خاص نوشته شده به هدف اسپانیایی و پرتغالی بانک ها شروع به حمله به موسسات مالی در امریکا بزرگترین اقتصاد در سال 2019 با توجه به اینترنت چک امنیتی شرکت ESET. یافته است و رسیدن به آن با حملات همچنین گزارش داد در مکزیک است. به طور جداگانه در سال 2017, برزیلی, تقلب حمله ربوده شده یک بانک آنلاین دامنه و خشک کاربران حساب های.

Ploutus یک خانواده مکزیکی از نرم افزارهای مخرب به کاربران امکان می دهد بهره برداری از دستگاههای خودپرداز. دستگاه خودپرداز تولید کننده Diebold Nixdorf گفت: در سال 2018 که در آن هشدار داده شده بود توسط مقامات آمریکایی از حملات احتمالی در ایالات متحده با استفاده از نرم افزارهای مخرب. سازمان کشورهای آمریکایی (OAS) ادعا می کند که Ploutus نرم افزارهای مخرب است فروخته شده به گروه های جنایی در آمریکا در کلمبیا و ونزوئلا مجرمان با استفاده از ransomware به منبع اطلاعات در مدیران سطح بالا و سپس باج خواهی آنها است.

شماره 1 نگران است که برخی گروه های جنایی … تصمیم می گیرد به cybercrime بزرگتر بخشی از نمونه کارها خود را.

جیمز Bosworth, موسس, Hxagon

تاثیر گیج کننده است. OAS تحقیقات نشان می دهد 92 درصد از بانک ها در امریکا لاتین و تقویم دیجیتال نقض امنیت در سال 2018 و منطقه بانک ها در مجموع از دست داد $809 میلیون در سال 2017. سال گذشته در پاسخ به سراسیمگی از حوادث, برزیل به مقامات دستور داد همه بانک ها به یک, امنیت, سیاست. وجود دارد و نگرانی است که برخی از منطقه سندیکاهای جنایی ممکن است در عمل.

“شماره 1 نگران است که برخی گروه های جنایی, Sinaloa در مکزیک و یا PCC در برزیل تصمیم می گیرد به cybercrime بزرگتر بخشی از نمونه کارها خود را می گوید:” جیمز Bosworth, نویسنده هفتگی آمریکای لاتین خطر ابتلا به گزارش خبرنامه و بنیانگذار سیاسی-تجزیه و تحلیل ریسک شرکت Hxagon با اشاره به کارتل سینالوآ هنگامی که led توسط ال Chapo و Primeiro Comando دا پایتخت در برزیل. “آنها را به بسیاری از منابع و قابلیت های به جدول … و این امر می تواند ترکیبی تهدید چرا که این گروه در حال حاضر خشونت مسلحانه بال و پول شویی عملیات.”

چنین تغییر خواهد متناسب با روند جهانی می گوید: فرد Kneip مدیر عامل شرکت CyberGRX — بزرگترین شخص ثالث cyber-خطر ارز — که هشدار می دهد که گروه های جنایی در سراسر جهان در حال اضافه کردن امنیت سایبر هک به زرادخانه خود را از تولید درآمد کسب و کار. “سازمان یافته جرم و جنایت سندیکاهای که glamorized در هالیوود … حساب برای مقدار قابل توجهی از این فعالیت” او می گوید.

گوادلوپ کوریا-Cabrera, نویسنده Los Zetas Inc., یک کتاب در مورد مکزیک جنایی سندیکای هشدار در برابر تفکر از کارتل به عنوان “همگن سازه.” اغلب او می گوید: “آنها خیلی بیشتر تکه تکه. تخصص روند.” آن را بعید است که کارتل ها در حال رانندگی از بالا به پایین تلاش به گسترش جرایم اینترنتی. آن را بسیار بیشتر احتمال دارد کوریا-Cabrera می گوید که چند تن از اعضای این Zetas یا Sinaloa باید تقسیم به تخصص در cybercrime.

اما سرکوب توسط ایالات متحده و دیگر دولت های منطقه در قاچاق مواد مخدر قاچاق انسان و قاچاق کسب و کار incentivizes سازماندهی سندیکاهای جرم و جنایت در آمریکای لاتین به دنبال هک و اخاذی ،

افزایش اعتماد توسط منطقه طبقه متوسط دیجیتال بانکی نیز باعث می شود آن رسیده بازار به ضربه بزنید. در برزیل 68 درصد از جمعیت در حال حاضر آنلاین. “که به معنای بانک های دیجیتالی خود را به خدمات مالی و در نتیجه خود را در معرض حملات سایبری” توضیح می دهد که Mauricio Botero ولف معاون رئیس جمهور از امنیت در کلمبیا بانک Bancolombia.

آمریکای لاتین سلسله مراتبی کلاس فرهنگ نیز باعث می شود حملات فیشینگ بسیار آسان تر در مقایسه با آمریکا یا بانک های اروپایی است. هکرها در حال شرط بندی که یک ماهی ایمیل از رئیس خواستار دانلود کلیک می شود با بیشتر احتمال کمتر در مکان هایی که بیشتر شک و تردید و برابری طلب خلق و خوی وجود دارد.

“وجود دارد یک مجموعه از بازیگران در برزیل که به ویژه پیچیده و نشان داده اند که توانایی نوشتن کد جدید با هدف قرار دادن آمریکای لاتین سیستم بانکی اصلی است که می گوید:” باسورث.

در عین حال هکرها’ افق محدود نیست جغرافیا. “وجود شواهد روشن است که آمریکای لاتین–طراحی و توسعه تخصصی نرم افزارهای مخرب است که با اقتباس از بازار صادرات” می نویسد: Troels Oerting در یک جنگجوی مقاله پژوهشی.

به دلیل چندساله نگرانی در مورد جرم و جنایت سازمان یافته در امریکا تهدید به قتل و کامیون هواپیما ربایی بالا لیست از نگرانی هایی است که معمولا اشغال شهروندان و منافع کسب و کار. امنیت سایبر تهدید نمی توانید به ترتیب اولویت به عنوان بسیار به عنوان دیگر تهدیدات امنیتی می گوید باسورث.

که ادراک می تواند تغییر کند اگر جرم و جنایت سازمان یافته کارتل تر عمیقا درگیر با جرایم اینترنتی. در ضمن بانک ها و شرکت های دیگر می توانید انجام دهید برای آماده سازی. تنها 52 درصد از شرکت های نظرسنجی های ESET حال firewall protection, anti-virus نرم افزار و یا پشتیبان گیری.

و در ایالات متحده آمریکا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را پیشنهاد مرزی دیوار نمی خواهد کمک به توقف مکزیک کارتل هنگامی که آنها متوجه است که به جای نگرانی در مورد در حال اجرا از مواد مخدر را به امریکا, آنها می توانند هک برای پول نقد. سیستم بانکی — نه مرز ایالات متحده و مکزیک — می توان بعد از میدان نبرد به صورت آمریکای لاتین جرایم سازمان یافته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>