بعدی دیجیتال تقسیم: ویروس تماس با ردیابی

چرا شما باید مراقبت از

به دلیل تکنولوژی بالا راه حل مواجه شدید دسترسی مشکل.

به عنوان بسیاری از 2 میلیارد تلفن همراه صاحبان سراسر جهان خواهد بود قادر به استفاده از گوشی های هوشمند مبتنی بر سیستم پیشنهاد شده توسط اپل و گوگل برای پیگیری که آیا آنها در تماس با افراد آلوده به ویروس coronavirus صنعت محققان تخمین می زنند.

این رقم شامل بسیاری از فقیر و افراد مسن — که نیز در میان آسیب پذیرترین به COVID-19 — نشان دادن یک “شکاف دیجیتال” در درون یک سیستم است که دو شرکت فنی طراحی شده اند برای رسیدن به بیشترین تعداد ممکن از مردم در حالی که همچنین حمایت از افراد حریم خصوصی است.

اپل اپل و دستگاه های در حال اجرا بر روی سیستم عامل آندروید گوگل حساب برای اکثریت قریب به اتفاق از 3.5 میلیارد گوشی های هوشمند تخمین زده می شود در استفاده فعال در سطح جهان امروز است. فراهم می کند که پتانسیل عظیمی شبکه برای ردیابی عفونت با نظرسنجی گسترده نشان می دهد حمایت عمومی برای ایده.

دو رقیب در حال همکاری برای توسعه یک تماس-سیستم ردیابی برای انتشار به عنوان به زودی به عنوان در ماه آینده.

اما خود طرح متکی بر خاص تراشه های بی سیم و نرم افزار است که گم شده از صدها میلیون نفر از گوشی های هوشمند هنوز هم در استفاده فعال به خصوص آن منتشر شد بیش از پنج سال پیش است.

بسیاری از این کاربران با دستگاه های ناسازگار تگرگ از درآمد بخش و یا از ارشد بخش که بیشتر در معرض این ویروس.

نیل شاه تحلیلگر مقابل تحقیقات

“زمینه تکنولوژی محدودیت است در اطراف این واقعیت است که هنوز هم وجود دارد برخی از گوشی های تلفن در حال استفاده است که نمی خواهد که لازم بلوتوث و یا آخرین سیستم عامل می گوید:” بن چوب یک تحلیلگر در CCS Insight. “اگر شما در یک محروم و یک دستگاه یا یک [اساسی] از ویژگی های گوشی شما را بر روی مزایای که این برنامه به طور بالقوه می تواند ارائه دهد.”

بهداشت عمومی سازمان خواسته شده است که به ترکیب
شرکت سیلیکون ولی’ تکنولوژی به برنامه های خود را که به اطلاع خواهد
مردم اگر آنها را در تماس با فرد آلوده و اصرار آنها
به خود منزوی. بیشتر مردم در انتخاب کردن به استفاده از این برنامه را موفق تر
این سیستم خواهد بود.

این نوع خاص از بلوتوث “کم انرژی” تراشه استفاده می شود که برای تشخیص نزدیکی بین دستگاه ها بدون در حال اجرا کردن باتری تلفن وجود ندارد از یک چهارم از گوشی های هوشمند در استفاده فعال در سطح جهان امروز به گفته تحلیلگران در مقابل پژوهش است. اضافی 1.5 میلیارد نفر از مردم هنوز هم استفاده از پایه یا “ویژگی” گوشی هایی که اجرا نمی iOS یا آندروید در همه.

“در همه, نزدیک به 2 میلیارد [کاربران تلفن همراه] نمی خواهد با بهره گیری از این طرح در سطح جهانی می گوید:” نیل شاه یک تحلیلگر در مقابل پژوهش است. “و بسیاری از این کاربران با دستگاه های ناسازگار تگرگ از درآمد بخش و یا از ارشد بخش که بیشتر در معرض این ویروس.”

گوشی های هوشمند نفوذ و جذب از دستگاه های خاص متفاوت است به طور گسترده ای در سراسر جهان است. در انگلستان, رسانه های تنظیم کننده Ofcom گفت: در سال گذشته که حدود 80 درصد از بزرگسالان خود یک گوشی هوشمند است. اما چوب تخمین می زند که تنها در حدود دو سوم از بزرگسالان خواهد یک تلفن سازگار است.

“و این انگلستان است که بسیار پیشرفته گوشی های هوشمند بازار,” او می گوید. “در هند, شما می توانید از 60 تا 70 درصد از جمعیت این است که حکومت بلافاصله.”

مقابل تحقیقات بیشتر خوش بینانه برآورد که 88 درصد سازگاری در بازارهای توسعه یافته مانند ایالات متحده آمریکا و انگلستان و ژاپن در حالی که حدود نیمی از مردم در هند خواهد خود لازم گوشی.

“اپل و گوگل در همکاری با یکدیگر برای فعال کردن استفاده از تکنولوژی بلوتوث برای کمک به سازمان های دولتی شناسایی و دستگیری گسترش ویروس است که یک گام در مسیر درست” شاه می گوید.

+

OZY همکاران با انگلستان بار مالی به شما حق بیمه تجزیه و تحلیل و ویژگی های. © بار مالی محدود 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im