بعدی اطلاعات عجله طلا در آفریقا …

سرمایه گذاران بین المللی در حال عجله به صندوق رونق در محاسبات ابری بازار به گسترش گوشی های هوشمند و تصویب جرم نرم افزار کسب و کار در این قاره منجر به افزایش تقاضا برای مراکز داده به قدرت فن آوری است.

آفریقا در حال حاضر حساب برای کمتر از 1 درصد از کل موجود جهانی مرکز داده ظرفیت با توجه به داده ها از Xalam تجزیه و تحلیل ترافیک با وجود اینکه خانه را به حدود 17 درصد از جمعیت جهان است. اما ظرفیت آن دو برابر شده است در سه سال گذشته است.

در میان کسانی که به سرمایه گذاری مستقر در لندن شرکت سهام خصوصی Actis است که تزریق 250 میلیون دلار به آفریقا مراکز داده در طول سه سال آینده — شروع با در نظر گرفتن سهام کنترل در رک مرکز پیشرو در نیجریه شرکت است که در خدمت غرب آفریقا بازار است.

اگر شما نگاهی به روند اطراف داده ها, مصرف, ابر مهاجرت در سطح جهان — کسانی که روند بازی را در بسیاری از بازارها و منجر به رشد قابل توجهی از اطلاعات مرکز بخش.

Kabir چال, Actis

سرمایه گذاری صندوق خواهد شد دو برابر شدن دندانه دار کردن مرکز 750kW ظرفیت و گسترش آن در سراسر غرب آفریقا ایجاد یکی از بزرگترین مراکز داده در این قاره.

“اگر شما نگاهی به روند اطراف داده ها, مصرف, ابر مهاجرت در سطح جهان — کسانی که روند بازی را در بسیاری از بازارها و منجر به رشد قابل توجهی از اطلاعات مرکز بخش می گوید:” کبیر چال مدیر در Actis. “آفریقا متفاوت است: شما ببینید digitisation های بی شفقت مهاجرت به ابر و واقعا ظهور داده های بزرگ اما به عنوان یک نتیجه عرضه داده نشده نگه داشته است.”

که در آن دولت ها و شرکت ها را از لحاظ تاریخی مورد استفاده خود را در خانه به اطلاعات سرور برای ذخیره سازی و محاسبات افزایش تقاضا — محور به طور فزاینده جمعیت آنلاین و مبتنی بر ابر کسب و کار در جهان است که منجر آنها را به برون سپاری این قابلیت به خارجی و مراکز داده. این امکانات که یک بار استان مخابراتی اپراتورها در حال حاضر بیشتر اجرا شده توسط شرکت های مستقل.

یک راننده برای بومی سازی ذخیره سازی داده ها است که آن را بهبود می بخشد سرعت اتصال از آنجا که کاربران دیگر مجبور به واکشی داده ها از طرف دیگر از جهان در حالی که آن نیز توسط دولت موظف است که تصریح می کند که داده های محلی باید میزبانی در داخل کشور.

در ضمن برای شرکت های فعال در آفریقا — به خصوص کسانی که در بانکداری و نفت و گاز — هزینه های بالای مدیریت داده های خود را از طریق گران داخلی اتاق سرور و مراکز داده در حالی که نگه داشتن تا با ویژگی های رشد مطالبات این زمینه می تواند گران می گوید Uzoma Dozie سابق اجرایی نیجریه الماس بانک.

iHub in Nairobi

“امنیت سایبری است نه یک متخصص قابلیت بانک ها و مستمر ارتقاء و توسعه [از مراکز داده] گران است می گوید:” Dozie. “بنابراین وجود یک فرصت بزرگ وجود دارد که بیشتر مردم شروع به استفاده از خدمات ابری به جای داشتن داده های خود را سرور . . . این در حال رفتن به تبدیل شدن به بیشتر ارزشمند است.”

برای داده ها-ذخیره سازی شرکت های عامل
در آفریقا یک مانع بزرگ این قاره را عدم وجود زیرساخت که
پیچیده در حال حاضر سرمایه بر تشنه قدرت کسب و کار.

شرکت ها اغلب باید تکیه بر مقیاس بزرگ
ژنراتور در حال اجرا در هزینه بنزین و دیزل به منظور تامین برق در حالی که
آهسته سرعت اینترنت بالا و هزینه های داده ها و کمبود فیبر شبکه — plus
افزایش هزینه های سرمایه در کشور به عنوان مخاطره آمیز توسط سرمایه گذاران — همه
بیشتر محدود عملیات خود را.

“ما اساسا به ساخت خود ما قدرت تولید توانایی برای به دست آوردن یک سطح از قابلیت اطمینان و ثبات به طوری که هزینه سرمایه را در خود می گوید:” Tunde کوکر مدیر عامل رک مرکز که متصل به بیش از سه ده اپراتورهای مخابراتی در سراسر غرب آفریقا از جمله پرتقال ایرانسل و شعر.

این Actis سرمایه گذاری است
بخشی از روند گسترده تر از بازیکنان بین المللی به دنبال تبدیل شدن به درگیر در
مرکز داده بخش در کشورهای جنوب صحرای آفریقا — که در آن کل داده های مرکز
ظرفیت معادل حدود یک چهارم از لندن و یا نیمی از فرانکفورت را با توجه
به Xalam تجزیه و تحلیل ترافیک.

در سال گذشته بوستون مبتنی بر سهام خصوصی
شرکت برکشایر همکاران به دست آورد سهام در Teraco داده های محیط که
صاحب آفریقا بزرگترین مرکز داده ها و قدرت های بسیاری از محاسبات ابری در
آفریقای جنوبی گفت: این امر استفاده از آن را به دو برابر ظرفیت از 30 مگا وات به 60MW در
بعد از چند سال.

مایکروسافت همچنین راه اندازی اولین آفریقایی
ابر مراکز داده در سال گذشته در کشور است که یک کلید رشد بازار
در کنار نیجریه و کنیا و غنا و در حال حاضر حساب برای تقریبا نیمی از
آفریقا, مرکز داده ها, ظرفیت. در ضمن وب سرویس آمازون قصد دارد برای باز کردن یک
خوشه ای از مراکز در شهر کیپ تاون در ماه های آینده — شرکت
تاخت و تاز کردن در این قاره.

هر دو را با تکیه بر شرکت های مستقل مانند رک مرکز و آفریقا مراکز داده آفریقای جنوبی-بر اساس فرعی از مایع مخابرات که قصد دارد با دو برابر آن 25MW ظرفیت در سال آینده است.

برای مصرف کنندگان گسترش آفریقایی مراکز داده ها کمک خواهد کرد تا سطح شیب دار به سرعت اینترنت که در حال حاضر در میان بالاترین و پرهزينه در زمین — کاربران اجازه می دهد از جریان خدمات مانند Netflix برای مثال برای دسترسی به مورد علاقه خود را نشان می دهد سریع تر و علاقهمندان به بازی آنلاین به بازی بدون مانع با اتصال نشدم.

یک رئیس بهره مند است که مستقل
شرکت ها به عنوان مراکز متعلق به شرکت های مخابراتی مانند نارنجی یا
ایرانسل در حال قادر به ارائه به مشتریان با ده ها تن از گزینه های اتصال.

“این موفقیت بزرگ در همه جا در جهان است که در آن شما باید خنثی مرکز داده که در آن وجود دارد بسیاری از ارائه دهندگان مختلف اتصال می گوید:” استفان Duproz مدیر اجرایی آفریقا مراکز داده. “کسانی که ارائه دهندگان ابر نیاز به یک تنوع از اتصال به جایی که آنها خود را ایجاد. شما هرگز یک استقرار ابر در یک مخابراتی مرکز داده است.”

شده اند وجود دارد نگرانی در بسیاری از نقاط جهان بیش چینی مالکیت داده است. اما Duproz که شرکت مخابراتی چین به عنوان یکی از ده ها تن از اتصال دهنده در سایت های خود می گوید: چینی ها هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده سرمایه گذاری های بزرگ در مراکز داده در آفریقا است. با این حال او می افزاید که “این قطعا یک مکالمه آنها با داشتن”.

+

توسط نیل منشی

OZY همکاران با انگلستان بار مالی به شما حق بیمه تجزیه و تحلیل و ویژگی های. © بار مالی محدود 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>