بعدی COVID-19 مصدوم ممکن است خوب Cuppa

چرا شما باید مراقبت از

مستندات را قطع چای برداشت در سراسر جهان است.

Coronavirus مستندات در هند و کنیا تهدید جهانی چای لوازم با تجار مسابقه به امن سهام.

در هند است که در میان سه هفته تعطیلی برای جلوگیری از این ویروس از گسترش تولید در بالای رشد مناطق آسام و دارجلینگ به زمین را متوقف کند فقط به عنوان فصل برداشت با توجه به آغاز خواهد شد.

اولین خیط و پیت کردن در دارجلینگ یکی از باارزش ترین brews شناخته شده به عنوان “شامپاین” چای در حال حاضر از دست داده است و کشاورزان می گویند. برگ که فرمان حق بیمه در سطح جهانی برای خود طعم ظریف در حال حاضر بیش از حد طولانی و سخت برداشت.

حتی پس از مستند آسانسور — نخست وزیر نارندرا تمدید آن را به ممکن است 3 — کشاورزان می گویند آن را هفته به بوته آماده, دوباره, که همچنین می تواند تهدیدی برای دور بعدی برداشت.

“ما از دست دادن مقدار زیادی از محصول می گوید:” Prabhat Bezboruah رشد در آسام و رئیس هند چای هیئت مدیره. “بسیاری از باغ ها در مشکل عمیق است.”

The Darjeeling اول خیط و پیت کردن از بین رفته است و اگر ما باز نمی شود تا به زودی دوم خیط و پیت کردن خواهد رفت.

Vivek درک رئیس جمهور وارن چای و رئیس انجمن چای هند

در چای-تولید کشورهایی مانند کنیا جریان چای از مزارع به بنادر و فراتر از آن مختل شده است با توجه به آبی Idoniboye یک تحلیلگر در کالاهای اطلاعات شرکت Mintec. کنیا در هفته گذشته وارد خود 21-بعد جزئی مستند که شامل شهر بندر مومباسا زیادی چای حمل و نقل hub.

حکومت در سریلانکا به طور موقت متوقف شد, تولید, هر چند که پس از راه اندازی مجدد. Coronavirus نیز مختل تجارت در چین, بزرگترین تولید کننده چای.

زمانی که هند اعلام کرد که مستند آن نشان داد که چای تولید می شود تعیین شده ضروری خدمات و در نتیجه معاف باشند. اما مقامات محلی در آسام و دارجلینگ موفق به اعطای مجوزهای لازم برای حفظ باغ باز است.

“The Darjeeling اول خیط و پیت کردن از بین رفته است و اگر ما باز نمی شود تا به زودی دوم خیط و پیت کردن خواهد بود رفته می گوید:” Vivek درک رئیس جمهور وارن چای و رئیس انجمن چای هند.

Idoniboye انتظار منابع بین المللی برای تشدید بیش از سه تا شش ماه آینده با هند از دست دادن در اطراف 165,000 تن از چای یا 10 درصد از تولید آن است.

نگرانی بیش از عرضه باعث شده است تا معامله گران به افزایش سفارشات به پیشدستی هر بیشتر اختلال. “ما در حال کار بسیار سخت به امن چای” می گوید: یکی بریتانیا بر اساس چای معامله گر. “مردم شده اند و حمل و نقل را تا آنجا که آنها می توانند بیش از سه هفته گذشته.”

چای یکی از محصولات است که خریداران با عجله به خرید قبل از این مستند. هفته مارس 21, چای فروش در انگلستان افزایش یافت 55 درصد از زمان مشابه در سال گذشته با توجه به نیلسن مصرف کننده اطلاعات ،

Man in the store 21288978

قبل از بحران آمار صنعت چای شده بود رنج و تقلا oversupply که تا به حال افسرده قیمت جهانی است. قیمت صادرات برای تولید کنندگان پیشرو کنیا هند و سریلانکا کاهش یافت و به 11 سال اخیر در ماه مارس است.

قیمت پایین در حال حاضر سمت چپ تولید کنندگان در هند — که در تلاش بودند از طریق یک رکود اقتصادی و بحران اعتباری در دولت لرزان. یکی از بزرگترین شرکت های چای قصور در سال گذشته و تولید کنندگان چای در حال حاضر نگران است که عدم وجود درآمد ثابت کند می تواند کشنده باشد.

“اگر آن را در آینده پشت دو پی در پی وحشتناک سال من فکر می کنم ما می شده اند قادر به کاهش آن می گوید:” Nazrana احمد یک مزرعه چای در آسام. “اما در حال حاضر آن را کاملا پشت شکستن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>