جدید آمریکا مرگ و مير مادران موفق به تصرف بسیاری از مرگ و میر


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

اواخر ماه گذشته کارشناسان بهداشت مادر از سراسر ایالت ایلینوی شد ویدئو کنفرانس در شیکاگو و Springfield, پدیده هنگامی آشکار شد بیش از فایل های باردار و مادران جدید که می خواهم درگذشت در دولت در سال 2017. بسیاری از این مرگ و میر می تواند مانع شده اند اگر فقط پزشکی و ارائه دهندگان دیگر را درک کرده بود, خاص, خطرات است که زنان در این به شدت آسیب پذیر زمان.

سپس تلفن کسی buzzed: مراکز کنترل و پیشگیری بیماری به تازگی منتشر شده جدید خود را مدتها در انتظار آمریکا مرگ و مير مادران تعدادی است که تا به حال شده است از سال 2007 زمانی که دولت فدرال تصمیم متحده نیست انجام یک کار خوب به اندازه کافی برای گرفتن همه از مرگ و میر مربوط به بارداری و زایمان. آن را گرفته بود بیش از یک دهه به صورت متحده به اجرای روش های جدید مانند اضافه کردن یک چک باکس به گواهی مرگ به پرچم زنان باردار و مادران جدید که مرده بود.

در حال حاضر در اینجا آن بود از CDC ملی آمار حیاتی سیستم: 17.4 مرگ از هر 100000 تولد زنده در سال 2018 — حدود 658 زندگی از دست داده است. آن را بدتر از گذشته رسمی محاسبه 12.7 مرگ و میر در هر 100 ، 000 تولد است و آن قرار داده شده آمریکایی مادری سلامت که در آن کارشناسان مشکوک آنها را زمین بدترین در میان کشورهای ثروتمند و 55 در میان همه کشورها جلوتر از اوکراین اما فقط پشت روسیه است.

جدید نرخ در ایالات متحده به طور گسترده ای در نظر گرفته منعکس برش لبه مرگ و میر مادران پژوهش است. اما به عنوان ایلینوی کارشناسان به سرعت کشف وجود دارد سوراخ خمیازه. این رای را شامل نمی شود و انواع موارد آنها شده بود بررسی که روز خودکشی و مواد مخدر مصرف بیش از حد آن ممکن است به نظر می رسد مانند آن را در ابتدا اما اغلب مربوط به بارداری و زایمان. آن را شامل نمی شود مادران جدید که تا به حال جان بیش از 42 روز پس از زایمان از دست رفته یک تکه بزرگ از مربوط به مرگ و میر. آن را دست کم گرفت مرگ و میر زنان 45 ساله و مسن تر به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که حاملگی نادیده گرفته شده بود توسط پزشکان و خو یش.

“من فکر نمی کنم آن را نشان دهنده داستان پر از مرگ و میر مادران در این کشور گفت:” شانون لایتنر معاون مدیر اداره ایلینوی بهداشت عمومی اداره سلامت زنان و خانواده و خدمات. “این یک تصویر کامل و دقیق از آنچه در جریان است.”

باب اندرسون رئیس آمار مرگ و میر شعبه در CDC مرکز ملی آمار سلامت موافقت می کند: “که شاخص خاص خود است که قطعا نه به اندازه کافی که در آن به تصمیم گیری در مورد برنامه ها و سیاست… این یک شاخص است. این پایان نیست-همه و همه در توصیف مرگ و میر مادران توسط هر کشش.”

وجود دارد یک دلیل رای دادن خیلی محدود است. به منظور به آمده تا با یک شماره است که اجازه می دهد تا ایالات متحده بود و در مقایسه با کشورهای دیگر ملی آمار حیاتی سیستم مورد نیاز برای استفاده از سازمان بهداشت جهانی تعریف مرگ و میر مادران: “مرگ یک زن در حالی که باردار و یا در عرض 42 روز پس از ختم بارداری … از هر علت مرتبط و یا تشدید بارداری و یا مدیریت آن است.” جهانی استاندارد شامل سنتی, حاد, زنان علل مرگ و میر مادران — خونریزی عفونت و لخته شدن خون سکته مغزی — اما مانع “تصادفی یا اتفاقی” علل مانند استعمال بیش از حد. آن را قدیمی و از مد افتاده تعریف است که نادیده برخی از مهم ترین یافته های اخیر در مورد این که چرا بسیاری از مادران آمریکایی می میرند.

که بدان معنی است که نرخ های جدید در حالی که گرفتن چقدر ضعیف ایالات متحده در میان کشورهای دیگر است که در واقع قابل توجهی دست کم گرفتن مشکل است. 42-بعد قطع “ممکن است مناسب برای دیگر کشورها گفت:” دکتر Joia Crear-پری که تولد ملی سهام مشترک بخشی از Mamas ماده داد. اما در ایالات متحده “علم نشان ما واقعا بايد [در نظر گرفتن مرگ و میر] به یک سال پس از زايمان و نه محدود تعریف ما به چیزهایی که در بیمارستان اتفاق می افتد.” در واقع یک مطالعه همكاري با Crear-پری نشان می دهد که در لوئیزیانا قتل شد, علت اصلی مرگ و میر برای زنان باردار و زنان پس از زايمان از 2016-17.

طنز این است که CDC یکی از عمده رانندگان از آن علم است. و در واقع تمام تلاش خود را به آژانس آهنگ مرگ تا یک سال پس از پایان بارداری. CDC همچنین تشویق دولتها به انجام قوی مرگ و میر مادران بررسی مرگ و میر تا یک سال پس از زایمان, هر دو به درک آنچه اتفاق می افتد به زنان در نقاط مختلف کشور و به استخر نتایج به ایجاد یک ملی تصویر از آنچه که باعث می شود مادران به مرگ و نحوه حفاظت از آنها. مرگ و میر که به “مربوط” به بارداری متمایز از کسانی که “ارتباط” با بارداری — هر چند در بسیاری از موارد به خصوص برای زنان پس از زايمان است که یک مشکل تمایز را.

این رویکرد گسترده است که شناسایی چقدر خطرناک اواخر دوره پس از زايمان می تواند برای مادران آمریکایی. در ایالات متحده به عنوان بسیاری از 24 درصد از بارداری های مربوط به مرگ و میر اتفاق می افتد از 43 روز به 365 روز پس از تحویل با توجه به CDC گزارش در پاییز گذشته. در تگزاس دین است و نزدیک به 40 درصد است. حتی جدید NVSS اطلاعات تایید می کند تعداد زیادی از این مرگ و میر. در آن گزارش یک محاسبه برای دیر مرگ و میر مادران برای 2018: اضافی 277 مرگ و میر. که به ارمغان می آورد CDC تخمین برای مرگ تا یک سال پس از زايمان به بسیار بالاتر از رقم بیش از آن در گزارش رسمی نرخ در ایالات متحده: در مجموع 935 زندگی از دست داده است.

پیشرو پزشکی علت مرگ و میر است قلب-شرایط مربوط که ممکن است تشخیص داده می شود برای ماه پس از زایمان. “اگر شما قطع رای در 42 روز, شما در حال رفتن به آن دست” گفت: Judette Louis صندلی OB-GYN بخش در دانشگاه جنوب فلوریدا و رئیس جمهور از جامعه برای مادر و جنین. “ما نیاز به مطالعه و بررسی این موارد به این دلیل است که چه خواهد شد به ما بگویید که چه نوع از مداخلات مادران باید پس از رفتن به خانه.”

یکی دیگر از راه های مهم است که ایالات متحده به داده های واگرا از داده های بین المللی است وقتی که می آید به اتفاقی استعمال بیش از حد و خودکشی; بعد از زایمان — هنگامی که زنان اغلب استرس, تنهایی, شکست و افسرده با کمی دسترسی به خدمات بهداشت روانی و مواد مخدر برنامه های درمان — ممکن است به خصوص در معرض خطر. “برای یک زن که کاهش مقدار او را گرفتن [در دوران بارداری] هنگامی که او می رود تا با استفاده از همان مقدار او با استفاده از قبل از احتمال مصرف بیش از حد بسیار زیاد است,” دکتر گفت: ان از مرزهای یک منطقه شیکاگو OB-GYN که سر ایلینوی پری ناتال با کیفیت مشارکتی و نشسته در ایالت مرگ و میر مادران بررسی پنل است که تجزیه و تحلیل این مرگ و میر.

در ایلینوی یک پنجم از تمام مرگ و میر زنان باردار و مادران جدید در 2014-16 شد خودکشی و استعمال بیش از حد — و ارائه دهندگان خدمات پزشکی نقش مهمی را در کمک به شناسایی خطر و گرفتن آنها را کمک کند قبل از اینکه خیلی دیر است. اما در ابتدا آنها باید برای دیدن این مرگ و میر به عنوان فقط به عنوان واقعی یک فرم از مرگ و میر مادران به عنوان کسانی که از خونریزی یا عفونت. “اگر ما در حال شمارش نیست این مرگ و میر ما نمی تواند جلوگیری از آنها” مرزهای گفت. “ما چگونه اندازه گیری مرگ و میر مادران خواهد ما را وادار به عمل می کنند یا عمل نمی کند.”

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>