جدید کافه سفارش: یک رول کاغذ توالت و یک دوجین تخم مرغ

چرا شما باید مراقبت از

کافه های محلی در حال فروش مواد غذایی اساسی به شناور باقی می ماند و به شما خدمت می کنند از طریق این بحران است.

مردم وحشت ریچارد ویلیامز می گوید. “آنها نمی تواند هر چیزی در سوپر مارکت ها می گوید:” صاحب این روستا Bakery & Cafe در لس آنجلس. بنابراین او و همسرش چرخد و خود را کسب و کار, فروش شکر, برنج, تخم مرغ, لوبیا, مخمر, کره و آرد — تمام مواد اولیه نانوایی در حال حاضر خرید به صورت فله اما در حال حاضر به طور مستقیم به مصرف کنندگان فروخته نومیدانه در نیاز.

در میان اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و اقامت در محل سفارشات خرید و فروش به شدت پایین برای کافه ها و رستوران ها در سراسر جهان است. بسیاری از آنها در پاسخ با شدت به تغییر کسب و کار خود را حداقل در حال حاضر موقعیت خود را به عنوان ad hoc فروشگاه های مواد غذایی در مناطق شهری و برخورد با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

وجود دارد نزدیک به یک صد نفر در لس آنجلس در حال حاضر با توجه به Kelsey Stefanson یک مدیر خلاق و طراح گرافیک که شروع به کامپایل یک لیست برای دوستان و دیدم آن را منفجر و با پیشنهادات بیش از رسانه های اجتماعی. “من می دانستم که آن مفید خواهد بود اما انتظار نداشتم این بود که, محبوب,” او می گوید. یک رستوران مکزیکی چریکی Tacos در حال حاضر مبادرت به فروش $150 “اورژانس تاکو کیت” از جمله پنج پوند مرغ پنج پوند carne asada پیمانه نیم لیتری سبز و قرمز, رب, ذرت, پیاز, گشنیز, برنج, لوبیا, 30, تخم مرغ … و چهار رول کاغذ توالت. آنها به فروش می رسد 74 کیت در 24 ساعت.

روند گسترش در سراسر ایالات متحده از کالیفرنیا به تگزاس فلوریدا و نیویورک. در سن آنتونیو نزدیک به 30 رستوران در حال ارائه جایگزین مواد غذایی و حداقل 13 در حال انجام همان کار را در واشنگتن دی سی با توجه به اخبار محلی رسانه ها. در میامی آشپز براد کیلگور ترکیب چهار منطقه رستوران به AlterQ یک takeout و تحویل کباب و عرضه فروشگاه که مبادرت به فروش دنده ساندویچ برای 19 دلار و یک جعبه دستکش برای $20. مجلل طبخ restauranteur که تا به حال برای کاهش کارکنان فعال از حدود 100 نفر به 15 فروش یک قرص قطعه قطعه نان سفید برای $7 در کنار یک زن و شوهر از اونس foie gras یا ترافل کره برای $12. “من نیمه منتظر زمانی که من شروع به فروش کیسه زباله و دستکش,” کیلگور به تازگی گفته میامی جدید تایمز. “اما شما می دانید چه ؟ اولین دسته از نان سفید است و در حال حاضر به فروش می رسد.”

ما در حال انجام آن بیشتر برای کمک به محله ما و مردم در اطراف ما.

ریچارد ویلیامز روستا Bakery & Cafe, لس آنجلس

برای رستوران ها آن را یک چاقو در نگه داشتن کسب و کار خود را در حال اجرا البته به عنوان سایه های سابق خود شویم. و برای مشتریان آن را یک فرصت برای جلوگیری از خرید از غول های مانند آمازون و Instacart میان پرداخت اختلافات و مجادلات وجود دارد در حالی که همچنین پرش بزرگ فروشگاه های مواد غذایی که در آنها از ترس خطر بالاتر از سقوط بیمار در طول بیماری همه گیر. “این احساس مسئولیت بیشتر رفتن به رستوران محله که در حال حاضر یک فروشگاه که در آن شما می توانید حفظ آن 6 پا فاصله” Stefanson می گوید.

White Bear Lake, Minnesota, A bakery offers a roll of toilet paper if you buy six donuts because of the empty shelves in the stores due to the coronavirus pandemic.

به مطمئن شوید که آن را به طور موقت — کمی وجود دارد و شواهد نشان می دهد این کافه ها-تبدیل-مواد غذایی طرح توجیهی چوب به مدل کسب و کار جدید پس از تهدید این ویروس از بین میرود. در بخشی که به دلیل ریاضی روی حیله و تزویر است. وجود ندارد یک حاشیه سود در bare essentials ویلیامز می گوید. “ما هیچ پول از آن,” او می گوید. “اما ما در حال انجام آن بیشتر برای کمک به محله ما و مردم در اطراف ما.”

هنوز هم وجود دارد بیشتر تقاضا برای مواد غذایی در حال حاضر بیش از وجود دارد برای غذا از رستوران ها. فروش در نانوایی ها تا 60 درصد آن در حال حاضر از دست داده و نیمی از آن 40 نفر از کارکنان و بخشی تایمر. نانوایی منتقل شده به منظقه افت و ارائه جدید خدمات تحویل. تقریبا همه آن را در زمان فروش از یک وعده غذایی خانواده برنامه ای است که تغییرات روزانه: آخرین وعده غذایی شامل مرغ کاسه با نان و سالاد و کوکی ها برای تغذیه دو تا چهار نفر برای حدود $28.

فدراسیون ملی مستقل رستوران می گوید که به عنوان بسیاری از 75 درصد از آمریکا مستقل غذایی ارائه دهندگان می تواند تعطیل در پی این بیماری همه گیر. و آن را کمک نمی کند که برای بسیاری از صاحبان دولت فدرال 2 تریلیون دلار بسته محرک (مراقبت عمل می کنند) ممکن است کمک کند.

آمریکا مرگ و میر از COVID-19 — قرمز — در مقایسه با آمریکا زیان های مدرن در جنگ ها و بحران های دیگر.

نگاهی $350 میلیارد حفاظت از پرداخت برنامه که قرار است برای کمک به صاحبان کسب و کار مانند ویلیامز نگه داشتن کارکنان خود را. این لایحه را فراهم می کند تا به 10 میلیون دلار برای کمک به حقوق و دستمزد. در سفارش به صورت وام به بخشیده شود هر چند کسب و کار را باید ثابت کند که آنها در نگهداری کارکنان در اشتغال کامل و در همان دستمزد به طور متوسط آنها را قبل از همه گیر رخ داد. اما ویلیامز ندارد کسب و کار به اندازه کافی برای پوشش هزینه های عملیاتی. و او است پیدا کردن آن را دشوار برای پیدا کردن کارکنان جدید مایل به کار — به خصوص هنگامی که مزایای بیکاری اجباری توسط مراقبت قانون در مورد دو تا آنجا که آنها را در حالی که خطر بیمار شدن در نانوایی.

“من می توانم نگه داشتن کارکنان از آنجا که آنها می ترسند. حتی کارکنان جوان فقط بلافاصله گفت: “نه من و نه در آینده نمی,” او می گوید. “این غیر ممکن است برای من به محرک یا وام چون من فقط به پایان رسید تا گرفتن بیشتر بدهی.”

Daily Life In New York City Amid Coronavirus Outbreak

بسیاری از رستوران ها و کافه ها به طور موقت ارائه مواد غذایی کالا متوجه است که تغییر پایدار نیست در دراز مدت. محله رستوران گروه که در عمل 22 “مستقل و منحصر به فرد” رستوران ها و کافه ها در سراسر واشنگتن دی سی و سه متحده به سرعت متوجه شدم که آن را نمی تواند نگه داشتن عامل هر یک از آن اشخاص از طریق بحران است. پس از آن ساخته شده است “محله مقررات” یک وب سایت ارائه راحتی غذا آشپزخانه اقلام و الکل تحویل محلی درب. این شرکت همچنین از آغاز یک GoFundMe برای کارکنان خود را — 90 درصد از آنان آن را تا به حال به غیر روحانی کردن — که مطرح است $40,000 تا کنون.

“ما در اصل با هم ادغام شدند بسیاری از کسب و کار ما با هم تثبیت استعداد سرآشپزها مدیران و آشامیدنی حرفه ای و شروع به کار به سمت این هدف مشترک می گوید:” کهربا Pfau مدیر ارشد استراتژی افسر محله رستوران ،

اگر رستوران ها و کافه ها می توانید نگه دارید خود را محلی و پایه مشتری وفادار دست نخورده از طریق این بحران — خدمت به آنها را به عنوان فروشنده اگر نه به عنوان eateries — که یک پیروزی را در خود دارد. در یک زمان که در آن آینده اقتصاد به نظر می رسد غم انگیز برای بسیاری از صنایع ویلیامز Pfau و دیگران مانند آنها ممکن است نشان بعید است راه به بقا و امید — تغییر منو های خود را از tapas به کاغذ توالت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de