نیاز به تاریخ سیاه در برنامه درسی

چرا شما باید مراقبت از

خواهد ادامه تظاهرات نیروی امریکا شامل تاریخ در آن کلاس های درس را ؟

  • از تاسیس نویسندگان به فعالان جوان تماس به تاریخ بخشی جدایی ناپذیر از برنامههای درسی در حال رشد است.
  • تقاضا تاکید شد که در این زمان در حال حاضر: مسابقه و قطعنامههای ویژه میزبانی شده توسط OZY Editor-in-Chief کارلوس واتسون در A&E شبکه در روز دوشنبه.

امریکا و جوانان در خط مقدم تقاضا برای تغییر و برای پایان دادن به سیاست خشونت و نژادپرستی نظاممند هایلایت شده توسط کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس در روز یادبود. اما وجود دارد یک ابزار بسیاری از آنها نمی مسلح با: آموزش کافی در مورد تاریخ سیاه.

در طول سال “جریان اصلی اجتماعی مطالعات برنامه درسی یا تا حد زیادی نادیده گرفته شده تاریخ سیاه و یا تحریف موضوع” می نویسد: LaGarrett J. King دانشیار در دانشگاه میسوری در مقاله خود “وضعیت سیاه تاریخ آمریکا در مدارس و جامعه است.” و در حالی که شروع به تغییر, هنوز هم وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن.

تماس های که برای تغییر در آموزش و پرورش آمریکا به سرعت در حال افزایش هستند — تقاضا قابل مشاهده در زمان در حال حاضر: مسابقه و قطعنامههای ویژه میزبانی شده توسط OZY Editor-in-Chief کارلوس واتسون در A&E شبکه در روز دوشنبه. “هستند بسیاری از افراد که خود را بسیار محدود درک درستی از تاریخ آمریکا و درک مردم چگونه از رنگ عامل به آن تاریخ” گفت: مهمان Jemele تپه تحریریه برای اقیانوس اطلس.

اما آن را نه تنها سفید آمریکایی ها که نیاز به کسانی که درس می گوید Jalen Thompson, a 17-year-old فعال دانشجویی از میسوری که منجر به اعتراض گسترده در اوفالن در اوایل این ماه. “ما نمی به اندازه کافی آموزش در مدارس ما در مورد تاریخ ما,” او گفت: واتسون. “سیاه و سفید بچه ها رفتن به مدرسه و یادگیری در مورد مردم سفید.”

مطمئن ایالات متحده تعیین شده در فوریه به عنوان تاریخ سیاه ماه از سال 1976 اما با توجه به تپه که تقریبا به اندازه کافی: “این است که در مورد تاریخ سیاه بودن تاریخ آمریکا است.”

تحقیقات به K-12 مدارس دولتی توسط موزه ملی تاریخ و فرهنگ نشان داد که تنها 8 تا 9 درصد از کل زمان کلاس در ایالات متحده در کلاس های درس است که اختصاص داده شده به تاریخ سیاه. و در حالی که تعدادی از دانشگاههای کشور در حال حاضر آفریقایی تاریخچه برنامه Douglas, گل, استادیار تاریخ در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس می گوید: “آنها در حال توسعه روند.”

“دانش آموزان واقعا یادگیری در مورد تاریخ سیاه دیگر از بسیار معمولی تاریخ در مورد مارتین لوتر کینگ و یا برخی از نور خواندن در مورد جنبش حقوق مدنی می گوید:” برو. تماس برای در عمق آموزش از تاریخ سیاه در مدارس نیز در حال رشد در انگلستان و کانادا است.

اما چقدر مهم است برای اطمینان حاصل شود که سیاه مورخان تدریس تاریخ سیاه? صدای رنگ آمیزی می گوید: آوردن یک چشم انداز منحصر به فرد در هنگام تدریس تاریخ و یا پرداختن به مشکلات اجتماعی است. “آمریکایی آفریقایی تبار معلمان باید از این ظرفیت به شرکت آمریکایی آفریقایی دانش آموزان در یک سطح است که اغلب می آید از درک شرایط خود و دیدگاه” او می گوید: اگر چه او معتقد است این مهم برای دانش آموزان به مطالعه تاریخ سیاه مهم نیست که در آموزش موضوع.

در اینجا چیزی است که گل می گوید دانش آموزان سفید: “من امیدوارم که شما می توانید برخی از آنچه شما آموخته شده در این کلاس با شما. چرا که اگر شما به خودتان پیدا کنید در برخی از موقعیت قدرت به نوشتن سیاست برای یک شرکت یا یک کشور و یا در سراسر کشور — آن را بزرگ خواهد بود اگر شما به آنچه شما آموخته شده در این کلاس به حساب آورد.”

این تنها زمانی که دانش آموزان در همه نژادها درک امریکا نژادی سیستم طبقه که آنها می توانید آن را گل می گوید. برای این اتفاق آموزش و پرورش بسیار مهم است. به عنوان Jalen تامپسون گفت: “ما تاریخ نمی قفل شده است. ما باید برای پیدا کردن آن خودمان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de