NBA راست را به حالت تعلیق بازی. اما دیگران نباید وحشت و به دنبال کت و شلوار

به ضربه بزنید. به ضربه بزنید. به ضربه بزنید.

شما هرگز متوجه خواهید شد که چگونه با صدای بلند صدا بسکتبال باعث می شود زمانی که از آن بازدید چوب جنگلی تا زمانی که شما نشستن courtside در یک بازی بدون فن. به جیر جیر کفش. مربیان خواستار پخش. من قسم می خورم من می توانم حتی شنیدن “swissssssh” از پرچم به عنوان طلسم تیم ایستاده به تنهایی دست تکان دادند غول پیکر بنر در تلاش برای منحرف کردن یک بازیکن مخالف.

من کار به عنوان یک حاشیه خبرنگار و هفته گذشته برای اولین بار در زندگی من تحت پوشش یک بازی بدون فن. در سراسر اروپا و رویدادهای ورزشی هستند یا در حال بازی با یک جمعیت محدود و یا در پشت درهای بسته با توجه به کوروناویروس. ایتالیا به حالت تعلیق در تمام داخلی ورزشی, حوادث, حداقل تا اوایل مارس با کل کشور قرار داده شده تحت مستند.

و روز چهارشنبه NBA به حالت تعلیق در این فصل به طور نامحدود پس از یوتا جاز بازیکن تست مثبت برای coronavirus. بازیکنان از این تیم و از Oklahoma City Thunder — که در مورد به میدان زمانی که بازی نامیده می شد خارج شده اند قرنطینه.

این یک نگرانی و سلامت بازیکنان بسیار مهم است. تیم های دیگر به طور بالقوه در معرض در روزهای اخیر به یوتا جاز به احتمال زیاد باید قرنطینه شود بیش از حد. به خاطر آن سخت به می دانم که دقیقا همان جایی که برای توقف NBA تصمیم به تعلیق لیگ به طور نامحدود حس می کند.

اما مگر بازیکنان خود را سقوط بیمار مهم دیگر ورزش لیگ نشوید و به طور خودکار به دنبال کت و شلوار.

انجمن تصمیم می آید در میان بحث بر سر اینکه آیا مسابقات ورزشی برگزار می شود باید در عرصه خالی. در مورد خواسته است که امکان هفته گذشته لس آنجلس لیکرز ستاره LeBron James اصرار داشت: “I ain’t بازی if I ain’t got طرفداران در جمعیت است.” در این هفته او روشن نظرات خود را گفت که او خواهد بود “بسیار نا امید” برای بازی در پشت درهای بسته اما آیا گوش دادن به کارشناسان.

در حال حاضر او نمی خواهد به بازی در همه.

این می رود بدون گفت که سلامت بازیکنان و طرفداران میباشد و بازی بدون طرفداران یکسان نیست. در عین حال وجود مبارک این معنی است که جهان نیاز دارد در حال حاضر: استادیوم بدون طرفداران, اما با مهم بازی در حال رفتن به عنوان برنامه ریزی شده تا زمانی که وجود دارد هیچ نگرانی های خاص در مورد بازیکنان و یا تیم. که بحرانی برای دوستداران ورزش, تماشای تلویزیون به احساس یک ظاهر عادی در میان یک بحران جهانی است.

ما در حال شروع به دیدن برخی از دولت ها و ورزش لیگ دنبال این رویکرد است. روز چهارشنبه دولت اسرائیل ممنوع گردهمایی بیش از 100 نفر و اعلام کرد که تمام رویدادهای ورزشی برگزار خواهد شد بدون جمعیت. پایان فصل کالج بسکتبال مسابقات در ایالات متحده — از جمله مقدس March Madness — برگزار خواهد شد برای خالی کردن استادیوم ها و دوربین های تلویزیونی.

آنچه ورزشکاران در همه جا نیاز به یاد داشته باشید این است که در پایان روز طرفداران هنوز هم وجود دارد … آنها فقط در صفحه اصلی ولع مصرف دو coronavirus-رایگان ساعت.

ورزشی بازیکنان کسانی که در قرعه کشی انرژی خود را از طرفداران آن آسان نخواهد بود. آنها باید به آماده سازی روانی برای یک بازی بدون جمعیت است که احساس می کند بیشتر شبیه به تمرین.

“[برای] ورزشکاران مقدار زیادی از زمان انگیزه خود را از خارج می آید” توضیح می دهد که Ishay Tsur یک روانشناس روان پرش و اسرائیل بر اساس مرکز مشاوره, که با این نسخهها کار با ورزشکاران. “البته انگیزه نیز داخلی موفق به دیدار با اهداف شخصی اما اغلب آن را به موفقیت برای افرادی که برای من مهم است — برای خانواده, برای طرفداران است.”

آنچه ورزشکاران در همه جا نیاز به یاد داشته باشید این است که در پایان روز طرفداران هنوز هم وجود دارد — و آنها به آنها نیاز بازی برای آنها بیشتر از همیشه. آنها فقط در صفحه اصلی ولع مصرف دو coronavirus-رایگان ساعت در طی آن آنها می توانید برخی از توپ. که به ویژه پس از آن می تواند ماه قبل از coronavirus ترساندن عبور می کند.

و اگر ما در حال حاضر صحبت کردن در مورد بازی برای طرفداران در خانه, LeBron James, NBA, لیگ قهرمانان و ورزش به عنوان یک کل می داند هیچ مرزهای. ممکن است از 20 ، 000 طرفداران در مرکز استیپلز اما وجود دارد میلیون ها نفر به تماشای در سراسر جهان است. در حال حاضر برخی از آنها ممکن است در قرنطینه. برخی متاسفانه ممکن است در حال حاضر آزمایش مثبت برای ویروس (و ما امیدواریم که همه بهبود و سرعت).

در حال حاضر آنها نیاز به این.

برای بازیکنان coronavirus بحران می تواند در واقع به عنوان انگیزه می گوید Tsur. “به عنوان یک بازیکن به دلیل اتصال شما به چیزی است که بزرگتر از شما آن را می دهد بسیاری از انگیزه,” او می گوید. که طول می کشد تا آماده سازی است. “برای مثال یک مربی نیاز به برقراری ارتباط این به خود بازیکن صحبت بین آنها می گویند ما نیاز به اضافی برای افرادی که نمی توانند افرادی که در خانه نشسته و در حال حاضر” Tsur توضیح می دهد.

آن را نمی ممکن است سرگرم کننده
اما ما دیده ایم در طول چند روز گذشته در اروپا که ممکن است. ما
تماشا بازیکنان جشن به عنوان اگر وجود دارد هزاران نفر از مردم در جمعیت,
نگه داشتن نشانه هایی از تشویق به کسانی که در خانه است.

همه چیز در حال تغییر به سرعت و فردا ما می تواند در مواجهه با واقعیت متفاوت. اشتباه نکنید: هر کس سلامت می آید قبل از هر چیز دیگری. اما در حال حاضر زمانی که بازیکنان سالم هستند نشان می دهد باید در. برای طرفداران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>