جنبش برای زندگی مواجه مؤتلفه میراث روستایی تنسی

استفانی براون بود که عرق کردن به عنوان او را تحت فشار قرار دادند و او را پرسه زن تا خیابان اصلی شمالی در کاوینگتن تنسی. او عینک طلا, hoops, فلیپ فلاپ و فولاد با ماسک “من نمی توانم نفس بکشم” نوشته شده بر روی آن در نشانگر سیاه و سفید. دیگر او دو پسر راه می رفت کمی پشت در همان ماسک و حمل بطری Powerade. آن را اولین بار خود را در اعتراض و قهوه ای را بیش از حد. او دلیل ساده بود. “من سه پسر جوان سیاه و سفید,” او گفت: ابتلا به نفس خود را.

راهپیمایان تا به حال جمع آوری شده در یکشنبه, ژوئن 14, خارج Crumpy داغ بال محلی ممفیس زنجیره بعدی به دلار فروشگاه در بزرگراه 51. آن را در حدود 80 درجه اما احساس داغتر در پلازا پارکینگ. برخی از انجام چتر برای محافظت از خود را از خورشید است. وجود دارد شرکت کنندگان در همه سنین عمدتا سیاه و سفید, اما برخی از مردم سفید پوست بیش از حد. “تقریبا همه در اینجا این است که خانواده” گفت: Nathasha کهن که آمده بود با عمه آنیتا ویلسون. کاوینگتن یک شهر کوچک است که, او گفت:. “همه می دانند که هر یک از دیگر.”

از ماه مارس تا به حال شده در صورتحساب یا لیست به عنوان یک “وحدت راه” با الهام از رویداد های اخیر در ممفیس. یکی از سازمان دهندگان Queisha هریس تا به حال ساخته شده است یک نقطه برای دیدار با کاوینگتن رئیس پلیس حق دور. او تضمین شده است که این راهپیمایی صلح آمیز باقی خواهد ماند. “ما صحبت در مورد چگونه من می خواهم آنها را به همکاری,” او گفت:. “محافظت و خدمت می کنند. و هیچ اذیت و آزار زیرا شما می دانید که مردم واقعا نمی خواهید برای دیدن پلیس در حال حاضر به هر حال.”

NatashaOlden

کاوینگتن ساکنان ناتاشا کهن و آنیتا ویلسون در آغاز مارس در 14 ژوئن سال 2020 است.

عکس: Liliana سگورا

MikeHarris

مایک هریس آدرس معترضان به عنوان یک ایالت تنسی سپاهی به نظر می رسد.

عکس: Liliana سگورا

حدود 3:25 بعد از ظهر هریس پدر مایک خطاب به جمعیت. سیاه مردم در حال مبارزه برای نمایشگاه درمان برای سال, او گفت:. اما جورج فلوید مرگ یک “بیدارباش تماس بگیرید.” او اغلب فکر می کند در مورد آنچه در آن می خواهم اگر یکی از کودکان خود و یا برادرزاده در Floyd موقعیت. او از مردم خواست تا در دست گرفتن این لحظه به عقب براند در برابر تمام موانع در راه خود را. “بسیاری از مردم امروز در اینجا باید بدون شک در فکر جایی در طول عمر خود مایل به اجرای یک کسب و کار است. شما می خواهید به در یک موقعیت یا در دفتر. در حال حاضر زمان است.”

“من مطمئن هستم که بسیاری از راهپیمایی و تظاهرات ما را” هریس اضافه شده است. “اما آنها را بر روی بروید و تا زمانی که ما انجام داده ایم هدف ما است.”

سابق alderman جان ادواردز صحبت بعدی. او به یاد می آورد متعدد مردان سیاه و زنان کشته شده توسط پلیس در سراسر کشور از جمله اریک گارنر Breonna تیلور و Botham ژان. اما او همچنین به استناد محلی جنجال. در سال گذشته بسیاری را در جامعه شد و خشم ناگهانی تنزل از دو جانباز افسران پلیس بودند که نزدیک به بازنشستگی. یکی از آنها Cavat باس, اولین, سیاه, پلیس ستوان و دستیار ارشد در کاوینگتن ، بعد از تقریبا 40 سال با بخش رئیس جدید حذف باس موقعیت کاهش او را به patrolman.

JohnEdwards

سابق کاوینگتن alderman جان ادواردز آدرس معترضان قبل از مارس.

عکس: Liliana سگورا

“در شهرستان کاوینگتن زمانی که ما یک افسر پلیس مانند [باس] که با این نسخهها کار راه خود را تمام راه را از طریق صفوف به آن را به دستیار ارشد با یک رکورد بی عیب” ادواردز گفت. او شناخته شده بود برای حصول اطمینان از اعضای جامعه بودند نه جامعه و پاسخگو افسران که — “و آنها هنوز هم کار می کنند برای اداره پلیس و او نمی کند ؟ چیزی اشتباه است.”

پس از نماز به جمعیت مجموعه ای از رهبری یک گروه حمل بنر خواندن وحدت با مطرح مشت سیاه. آنها راست بر روی بزرگراه 51 و عبور بیش از به سمت خیابان اصلی به عنوان اجرای قانون پس از نزدیک همراه است. پلیس اسکورت نمی جلوگیری از این شعارهای که تکرار در تظاهرات در سراسر کشور: “نه عدالت و نه صلح! هیچ نژادپرستانه پلیس!” به عنوان ماه مارس نزدیک دادگاه مربع یک مرد فریاد زد: مطمئن شوید که من ضبط پیام خود را برای همه برای دیدن: “دریافت زانو خود را خاموش گردن من!”

برای یک شهر با کمتر از 9,000 ساکنان مارس بود قابل ملاحظه حدود 150 نفر است. خارج از Tipton County, اما آن را عمدتا تحت الشعاع قرار بزرگتر اقدامات انجام گرفته در تنسی شهرهای بزرگ. که آخر هفته, حوادث متعدد اتفاق می افتد در نشویل از جمله اشغال غیرقانونی. فعالان اعلام یک منطقه خودمختار به نام آن ایدا B. چاه پلازا و توزیع رایگان مواد غذایی و آب قبل از اینکه تحت فشار قرار دادند توسط پلیس. در ممفیس که در آن تظاهرات بوده است پایدار برای هفته یک مرد در یک وانت سفید سعی کرده بود به اجرای بیش از معترضان که تا به حال مسدود کردن خیابان — فقط آخرین جمله حادثه است.

در حالی که شهرهای آمریکا را به خود جلب ترین پوشش ملی و جنجال پس از مرگ جورج Floyd — به خصوص سرکوب توسط پلیس و آسیب به اموال کوچکتر راهپیمایی ظهور کرده اند تا در مناطقی که بسیاری از انتظار می رود. بسیاری قابل توجه بوده است برای جای گرفتن در مناطق روستایی که در آن اکثریت قریب به اتفاق جمعیت سفید است. در تنسی در سمت شرقی دولت اعتراض در کلینتون (جمعیت 10,000) جذب 200 نفر آیا به عنوان یک جمع نماز در آتن (جمعیت 13,000). در غرب تنسی ده ها تن از مردم بسیج در پاریس (جمعیت 10000 نفر).

اما در مکان هایی با حتی بیشتر درصد, سیاه و سفید, ساکنان, سیاه, رهبری, راهپیمایی قدرتمند برای مقابله با تثبیت ساختار قدرت است که هنوز هم disenfranchises نیمی اگر نه بیشتر از مردم محلی. با الهام از جنبش ملی برای سیاه و سفید زندگی می کند آنها نیز به وضوح سوخت شده است به مدت طولانی بی عدالتی در سازمان’ حیاط خلوت خود. فقط 16 مایلی جنوب کاوینگتون در ریپلی (جمعیت 7,879) ده ها تن از ساکنان اعتراض در ژوئن 4, دعوت از یک کلانتر محلی به اخراج می شود و پس از او گرفتار با استفاده از N-word.

برای Donnell لوگان که متولد و بزرگ شده در کاوینگتن و کمک به سازماندهی این رویداد این واقعیت است که چنین مارس در همه اتفاق می افتد در زادگاه خود شد و یک معامله بزرگ است. او نمی تواند به یاد هر چیزی مانند آن. “من فکر می کنم مردم هرگز تا به حال شجاعت به صحبت کردن به مردم برای به دست آوردن آن انجام می شود,” او گفت:. در کاوینگتن او افزود: “ما با سنت های قدیمی. ما نمی بیش از حد سریع برای گرفتن همه چیز است.”

Foto-6-14-20-4-01-33-p.-m.

معترضان مارس به پایین تاریخی خیابان اصلی جنوبی در Covington دنیاست. در 14 ژوئن سال 2020 است.

عکس: Liliana سگورا

زیر فرش

واقع در 40 مایلی شمال شرقی ممفیس, Covington, صندلی, Tipton County, تاسیس Chickasaw زمین بود که پیشی گیرد و توسط مزارع در 1800s. قدیمی پنبه تجارت باقی مانده است محاط در مسیرهای پیشرو در داخل و خارج از شهر از پنبه gins به آهنگ های راه آهن به dealerships خودرو در بزرگراه 51: پادشاه پنبه فورد و پادشاه پنبه کرایسلر.

غرب تنسی برگزار شد اکثریت دولت را به بردگی کشانده جمعیت قبل از جنگ داخلی. در میان منطقه بدنام ترین معامله گران در انسان بود مؤتلفه کلی و اولیه Ku Klux Klan رهبر ناتان بدفورد فارست که زد یک انبار در مرکز شهر ممفیس — و که میراث باقی مانده چندساله موضوع تلخ دعوا در مجلس قانونگذاری ایالتی. هفته قبل از اعتراض در کاوینگتن همه-کاخ سفید کمیته در عین حال دوباره مسدود شده و تلاش برای حذف مجسمه نیم تنه از فارست است که نشسته است در کنگره برجک.

رانندگی از نشویل خروج به کاوینگتن نیز خروج برای ناتان بدفورد فارست امور خارجه پارک و همچنین به عنوان مسیر به قلعه بالش سایت بدنام قتل عام سربازان اتحادیه انجام شده در فارست فرمان. در عین حال مانند بسیاری از نقاط ایالت آلاباما است نه اصلاح روایت رسمی از فارست به عنوان یک قهرمان. وب سایت شهر خود می بالد که “بزرگ آمریکایی سواره نظام کلی” ساخته او در آخرین سخنرانی عمومی به مؤتلفه جانبازان در یک مراسم در کاوینگتن در سال 1876. که گفتار حک شده در سنگ خارج Tipton County, موزه نه چندان دور از مارس مسیر.

در مرکز کاوینگتن تاریخی مرکز شهر یک مؤتلفه مجسمه می ایستد قبل از پیر Tipton County Courthouse. مانند بسیاری از آثار تاریخی از جمله آن ساخته شد در دهه های پس از جنگ داخلی به عنوان متحده به دنبال reassert سفید برتری در واکنش به بازسازی. یک کتیبه بر روی مجسمه را پایه افتخارات سربازان کنفدراسیون به عنوان “مصور بالاترین نوع آمریکایی مردانگی” به دنبال یک خط از “شمشیر از رابرت لی”: “و نه شجاع بلد برای روشن زمین و نه تر و روشن تر از زمین تا به حال یک علت بزرگ است.”

به عنوان در بسیاری از نقاط جنوبی و سفید برتری در غرب تنسی تقویت شد در طول Jim Crow با خشم روستایی ساکنان سفید که تلاش اقتصادی است. اگر چه Shelby County بيشترين تعداد ثبت lynchings در دولت Tipton و شهرستانهای اطراف خانه بودند به کشنده اعمال ارعاب به قرن 20th. آلبرت Gooden, 35, بدون محاکمه اعدام شد در کاوینگتن در سال 1937. یک شهر بیش از, در براونزویل, 31 سال NAACP رهبر Elbert ویلیامز مجبور شد از خانه اش توسط یک اوباش به رهبری کلانتر محلی در سال 1940 و مرده سه روز بعد. هفته گذشته دادخواست شروع به گردش به حذف براونزویل خود متفق مجسمه استناد به نام جورج فلوید به عنوان به خوبی به عنوان Ahmaud Arbery بود که قتل توسط اوباش در گرجستان در اوایل این سال است. “من برای امضای Elbert ویلیامز” یکی از حامیان نوشت.

سیاه ساکنان Tipton County گاهی اوقات مجبور به صحبت کردن به یادآوری همسایگان خود از این تاریخ است. در سال 2009 کاوینگتن رهبر منتشر شده یک نامه به سردبیر از یک زن به نام تانیا جونز در نزدیکی آتوکا در پاسخ به یک مقاله یادآوری بدنام 1897 قتل یک کشاورز در دست یک مرد سیاه و سفید که ظاهرا اعتراف کرد. او به روزنامه که مردم اغلب متهم از جرایمی که آنها مرتکب نشده در آن دوران از جمله خود او مادر بزرگ پسر عموی هری راس بود که بدون محاکمه اعدام در Rosemark فقط 17 مایلی جنوب کاوینگتون. داشتن گفته “گفت: چیزی نامناسب به یک زن سفید,” او نوشت و او کشته شد توسط یک گروه از مردان سفید پوست که “او را مجبور به بیرون از خانه برده و او را به ماشین خود را کشیده و او را به مرگ.”

“من مطمئن هستم که وجود دارد دیگر آمریکایی های آفریقایی تبار در این شهرستان در کنار خودم که می توانم بگویم یک داستان زمانی که یکی از بستگان بدون محاکمه اعدام شد, حمله یا بدرفتاری در برخی از راه سفیده بسیاری از سال پیش,” جونز نوشت. “شما می خواهم برای چاپ این داستان ؟ برخی از چیزهایی که بهتر است سمت چپ بی حد و حصر نیست،”

“بسیاری از اوقات این شهرهای کوچکتر در حال آرام می دانید؟” Queisha هریس گفت. “پس مانند آنها در حال رفتن به نگه داشتن چیزهای خود را زیر فرش. مثل, نگاه, اگر کسی گفت: هیچ چیز پس از آن ما باید خوب باشد.”

Foto-6-14-20-3-58-38-p.-m.

معترضان تصویب Confederate monument در کاوینگتن را دادگاه مربع است.

عکس: Liliana سگورا

سفید سکوت خشونت

به عنوان ماه مارس ساخته شده راه خود را به سمت کاوینگتن را courthouse square افسران پلیس flanked the Confederate monument. ورود به اصلی جنوبی منطقه تاریخی خانه را به برخی از شهر ثروتمند ترین ساکنان دست نوشته علائم به نظر می رسد برجسته نمایش داده شده بر روی چمن با پیام مانند “تحمل نژادپرستی نژادپرستی” و “سیاه و سفید و سکوت است و خشونت.”

کمی بیشتر پایین یک زن سفید ایستاده در چمن و تماشا مارس بروید. او راشل Witherington, 34 محلی شهرستان وکیل. “من حمایت مارس” او افزود: “من خوشحالم که این اتفاق در شهرهای بزرگ بلکه در شهرهای کوچک مانند Covington.” Witherington نیز به نام این لحظه یک “بیدارباش” — و یا حداقل آن را باید به او گفت. برای بسیاری از مردم سفید “این است که احتمالا اولین بار در این جامعه است که آنها در واقع دیده می شود آن را در مقابل متری و نه در تلویزیون. من امیدوارم که آنها در حال آماده شنیدن پیام است.”

به عنوان مارس تبدیل شده بر روی بزرگراه 51 — یا, Jefferson Davis, بزرگراه, به عنوان آن را رسما به نام در 1920 — یک مرد سفید پوست در یک وانت قرمز نشسته پارک شده در کنار مسیر که در آن او در حال تماشا معترضان بروید. او بلانت در ارزیابی خود از مارس. “من فکر می کنم آن را یک دسته از تلخه,” او گفت:.

مرد نمی خواست به نام او. اما او گفت که او متعلق به یک چوب کسب و کار تا جاده و نمی خواهید به آن را ببینید حمله کردند. او عدم اعتماد از معترضان در سراسر کشور بخواهد به عنوان رادیکال سوسیالیست که مخالف بودند به چیزهای خوب جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است تا انجام دهد. او انتظار ندارد برای دیدن مارس در کاوینگتن و او می خواهم به مطمئن شوید که وجود دارد نبود یک بزرگ “بد بودن” بیش از این مجسمه در مرکز شهر. “ما نمی در بخشی از برده داری 200 سال پیش همه مردم که زندگی در حال حاضر,” او گفت:.

توسط 5 بعد از ظهر مارس نزدیک شد Frazier پارک مناسب در اطراف گوشه ای از آن آغاز شد. راهپیمایان وارد خسته اما شاد. وجود آب و Gatorade, هات داگ و همبرگر همه اهدا از کسب و کارهای محلی. شرکت کنندگان امضا بنر در حالی که داوطلبان به ثبت نام مردم برای رای دادن.

شلبی کانتی کمیسر تامی ساویر گفت: چند کلمه. در Facebook صفحه کاوینگتن رهبر بود که جریان مارس, چند, سفید, نظر به حال واکنش منفی بر یادگیری است که او خواهد بود ظاهر می شود و در ماه مارس است. یکی گفت: او را به گسترش “او سم” به Covington. یکی دیگر از توافق ساویر بود بسیار تفرقه.

Foto-6-14-20-4-54-02-p.-m.

شلبی کانتی کمیسر تامی سایر آدرس های معترضان در کاوینگتن را Frazier پارک پس از مارس.

عکس: Liliana سگورا

سایر متزلزل شده سفید استقرار در Shelby County پس از او انتخاب شد در یک زمین لغزش در سال 2018 است. پس از آن و پس از اجرا ناموفق برای شهردار ممفیس — او شده است هدفمند و بی وقفه توسط کسانی که او را به عنوان یک تهدید. “آنها در حال رفتن سنگین در, متاسفانه” یک marcher از ممفیس به من گفت که بعد. “او فقط ابراز همه چیز است که هیچ کس دیگری را. اما آنها فقط نفرت تغییر را ببینیم.” به هواداران سایر نشان دهنده رهبری که دیر در اکثریت سیاه و شهرستان. اما او نیز نشان دهنده چیز دیگری است.

سایر متولد در ایالت ایلینوی نقل مکان کرد و به ممفیس زمانی که او 12. در تابستان او را به میسون که در آن مادر خود را در کنار خانواده بود و زمان صرف شده در آلاباما جایی که او ساخته شده مادام العمر دوستان است. اگر او واقعا از آن آگاه به عنوان یک بچه خوردن هات داگ و بستنی یخی در ایوان در کنار آنها “وجود دارد یک کلاس تفاوت بین من و بسیاری از دوستان من در خارج وجود دارد,” او گفت:. او هیچ غریبه ای به نژادپرستی اما “پدر و مادر من تا به حال فوقانی طبقه متوسط و حرفه ای مشاغل و من رفتم به مدرسه خصوصی. بنابراین به مردم روستایی آن را مانند ” چگونه جرات او بحث در مورد ظلم و ستم?'”

ساویر بود ساده و بی تکلف در مورد راه او ممکن است دریافت در کاوینگتن. او ساخته شده یک نام برای خود منجر به اتهام به پایین ممفیس مجسمه ناتان بدفورد فارست بود که در نهایت حذف شد در سال 2017. اما ساویر نمی آمد به کاوینگتن به مدافع برای حذف آن متفق مجسمه. او برای نشان دادن همبستگی با Harris, آنها او را شناخته شده از او یک بچه بود. هنوز او می تواند ببینید که چرا برخی از خواهد بود سریع را که فرض است. “من فکر می کنم که وجود دارد ترس است که جهان در حال تغییر است به سرعت بیش از آنها می توانید به حفاظت از نظر آنها به اصل و نسب خود را,” او گفت:.

به سایر دیگر وجود دارد در میدان جنگ به مبارزه با. سیستمیک نژادپرستی هنوز هم به شکل افقی در غرب تنسی است. پس از او تابستان را صرف در ماسون او دیده است دست اول چگونه محلی حوزه های قضایی باید تولید رشد اقتصادی جرم روستایی سیاه ساکنان دهکدهای از طریق ترافیک جریمه و دیگر تخلفات. “یک یا دو سال پیش عموی من تا به حال صرف تعطیلات آخر هفته در زندان” ساویر گفت. “و هنگامی که آنها کشیده او بیش از آن بود که به دلیل ماشین خود را بیش از حد خوب است.” نوکر که با این نسخهها کار برای پدر و مادرش زندگی می کند که از بزرگراه 51 متهم شده بود از دزدی و قرار بر مشروط و پس از آن بارها و بارها توسط پلیس برای اینکه در خارج قابل قبول شعاع از خانه خود را.

به عنوان شرکت کنندگان در خانه رهبری پس از مارس پل وهیتلی نشسته در ایوان جنوبی پارک. دیرین ساکن Covington او اجرا می شود یک آرایشگاه خارج از خانه خود را. او از پلیس, او گفت:. اما به اعتقاد او اعتراض شد یک چیز خوب است. “ما هرگز اندازه گیری شده است تا به نقطه ای که رفتار آنها با ما برابر است.” “هرگز. نه در طول عمر من است. و من 77 سال است.”

من پرسید: اگر او می خواهم برای دیدن Confederate monument پایین آمده و او گفت که او خواهد. “در آینده از جنوب که اولین چیزی که من می بینم” او گفت:, و اضافه کرد که او هرگز نفهمیدم که دقیقا آن قرار بود. او شده بود خوشحالم که حذف فارست مجسمه در ممفیس. “من هرگز فکر نمی کردم که قرار بود به اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>