مهم ترین چیزی که هر پدر و مادر نیاز به دانستن در مورد صندلی ماشین ایمنی

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

از همه مهم takeaways از Marketplace, گزارش جدید در مورد چگونه یک شرکت می دانستم که آن پرفروشترین تقویت کننده صندلی های سمت چپ و کودکان در معرض آسیب شدید یا مرگ در کنار تاثیر سقوط وجود دارد یک تکه از مشاوره که ایستاده بود به خبرنگاران Daniela Porat و پاتریشیا کالاهان.

را حرکت ندهید کودک از صندلی به یک صندلی تقویت کننده تا زمانی که آنها می دانستند فراتر رفته خود را مهار صندلی ماشین.

اوایل انتقال از صندلی ماشین به صندلی بوستر کاهش ایمنی کودک شما. آکادمی اطفال آمریکا توصیه می کند که والدین تاخیر انتقال به عنوان طولانی به عنوان امکان پذیر است چرا که هر گذار می آید با برخی از کاهش ایمنی.

Haisam حسین (ع) برای ProPublica

به یاد داشته باشید:

  • حرکت نمی کند کودک خود را به یک تقویت کننده صندلی های اولیه. کودکان باید اقامت در هر صندلی تا زمانی که آنها بزرگ تر شدن حداکثر ارتفاع یا وزن محدودیت از آن صندلی. فقط به خاطر اینکه کودک شما می تواند حرکت رو به عقب صندلی جلو رو صندلی و یا از یک رو به جلو-رو دسته صندلی به یک تقویت کننده معنا نیست که آنها باید.

  • برچسب. بسیاری رو به جلو-رو به کرسی داخلی مهار مناسب می تواند یک کودک با وزن تا 65 پوند و حتی برخی از آنان متناسب با کودکانی که وزن 85 پوند است.

همیشه استفاده از افسار

اگر فرزند شما در جلو رو صندلی با یک داخلی مهار مطمئن شوید که شما با استفاده از این صندلی را افسار. افسار یک بند متصل به صندلی که متصل به صندلی ماشین به افسار مجریان ساخته شده به ماشین جلوگیری از مهار صندلی از اوج در یک تصادف. بدون آن کودکان می توانند حرکت دورتر به جلو یا به طرف در یک تصادف و قرار دادن آنها در معرض خطر از مغز و ستون فقرات آسیب و یا مرگ.

چه می دانم:

  • بررسی ماشین خود را دستی. محل افسار مجریان متفاوت است با وسیله نقلیه.

  • به دنبال دستورالعمل در مهار صندلی دستی برای چگونه به ضمیمه صندلی را افسار به افسار مجریان.

هنگامی که کودک شما در حال انتقال به یک تقویت کننده صندلی…

تقویت کننده صندلی های طراحی شده برای بلند کردن کودک به طوری که کمربند ایمنی برای بزرگسالان مناسب کودک است. آنها مورد نیاز است تا بزرگسالان کمربند ایمنی به درستی و متناسب با این کودک است که به طور معمول مورد زمانی که یک کودک است که حدود 4 فوت و 9 اینچ قد بلند است.

چه می دانم:

  • شانه کمربند باید در سراسر وسط فرزند خود را شانه می شود و خاموش گردن و دامان کمربند باید کم و تنگ سراسر فرزند بالای ران.

  • فرزند شما باید به اندازه کافی بالغ به نشستن راست و نه طفره زدن در اطراف. از موقعیت کودک یک کودک محافظت نشده و می تواند خارج از صندلی در یک تصادف.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>