شایع ترین مالیاتی IRS فرم های شما به احتمال زیاد برای آمدن در سراسر وقتی پر


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

با 2020 مالیاتی مهلت دادند تا جولای 15th به دلیل coronavirus شیوع مالیات دهندگان آمریکایی داده شد سه ماه دیگر به پایان, پر کردن مالیات خود را. IRS شده است مشغول ارسال محرک چک در حالی که پرداخت مالیات خدمات مانند TurboTax با استفاده از آن به عنوان یک فرصت برای جذب کاربران جدید است.

برای کسانی که واصل نشده و در عین حال توصیه می کنیم چک کردن راهنمای ما برای پر کردن خود را از دولت فدرال و مالیات به طور کامل به صورت رایگان به دنبال برای دیدن اگر شما واجد شرایط برای به دست آمده اعتبار مالیات بر درآمد (EITC) و یا یادگیری چگونه برای پیگیری خود را بازپرداخت. هر چند IRS ارائه می دهد گزینه ای را کاغذ تشکیل پرونده با زمان COVID-19 امور — و تعداد 11 میلیون مقاله بازده و اسناد — آژانس تشویق مالیات دهندگان به فایل الکترونیکی برای اطمینان از سریع پرداخت و بازپرداخت و جلوگیری از پر کردن خطا است. بیشتر پرداخت و رایگان مالیات بر آمادگی خدمات به شما بگویم که شما نیاز به فایل اما اگر شما هنوز هم اشتباه زیر را برای یک لیست از شایع ترین استفاده از فرم های مالیاتی.

چرا از آن مهم است به درک فرم های مالیاتی

این روزها بسیاری از آمریکایی ها فایل آنلاین اغلب با استفاده از وب سایت و یا محصولات دیگر که کار پر کردن فرم برای شما. اما بسیاری از این خدمات مانند TurboTax یا H&R Block — شارژ کاربران در صورتی که نیاز به استفاده از برخی فرم های مالیاتی نیاز آنها برای ارتقاء به یک محصول پرداخت. برای مثال اگر شما یک مترجم آزاد استفاده TurboTax را به طور گسترده ای تبلیغ محصول به اصطلاح “TurboTax رایگان نسخه” شما نیاز به ارتقاء به “TurboTax Deluxe” (نزدیک به 100 دلار برای دولت فدرال و تشکیل پرونده) به فایل درآمد در فرم 1099-MISC مهم نیست چقدر کم درآمد بود. TurboTax ارائه این به عنوان یک شرکت قانون اما آن را در واقع منجر به بسیاری از کاربران که واجد شرایط هستند به فایل را به صورت رایگان به پرداخت کردن.

برای 2019 مالیات براده (آنهایی که به دلیل در 15 ژوئیه سال 2020) هر کسی که ساخته شده کمتر از $69,000 یک سال قادر است فایل ها را به صورت رایگان به عنوان بخشی از IRS رایگان فایل برنامه. شرکت ها از جمله اگاه می سازد که TurboTax, H&R Block و دیگران صرف میلیون ها لابی به نوار IRS از ساخت خود را رایگان پر کردن گزینه در حالی که امیدوار به ایجاد خود را رایگان محصولات. اما پس از آن به عنوان ProPublica گزارش آنها به طور سیستماتیک تضعیف واقعا گزینه با پنهان کردن نتایج جستجو و تماس محصول خود را “رایگان” در حالی که برای بسیاری از آن هر چیزی است ،

ایالات متحده فرم های مالیاتی تعریف شده

1040: مردم با استفاده از فرم 1040 به فایل های خود را سالانه درآمد مالیاتی. این فرم به شما کمک می کند محاسبه درآمد مشمول مالیات شما و چقدر شما مدیون در مالیات است. آن را می پرسد برای اطلاعات شخصی, پرونده, وضعیت, مقدار مالیات شما پرداخت می شود (به عنوان دیده می شود در خود 1099 یا W-2 و یا در سه ماهه برآورد مالیات پرداخت) میزان درآمد و منابع درآمد (حقوق و دستمزد حقوق و دستمزد, راهنمایی و یا مزایای بازنشستگی). این نیز که در آن شما می توانید ادعا می کنند خود را وابسته و مزایای مالیاتی مانند کسر استاندارد به دست آورده و اعتبار مالیات بر درآمد. اگر شما با استفاده از نرم افزار مالیات و یا یک وب سایت, نرم افزار پر کردن این فرم برای شما و محاسبه اطلاعات خود را.

بهترین برای: تمام مالیات دهندگان فردی بدون توجه به وضعیت مالیاتی خود را. کسانی که بیش از 65 می توانید با استفاده از یک 1040-SR.

W-4: استفاده از فرم W-4 نیز نامیده می شود کارمند منع گواهی به خود بگویید کارفرما چقدر مالیات ها را به خودداری از چک های خود را. هر زمان که شما شروع به یک کار جدید خود را کارفرما از شما خواهد خواست برای پر کردن این. W-4 کمک خواهد کرد که شما تعیین مقدار صحیح به کارفرمای خود خودداری; اگر شما بخواهید خود را به خودداری کارفرما کمتر, شما هنوز هم مدیون باقی مانده مالیات به علاوه در برخی موارد مجازات است. آنلاین مالیات برآورد می تواند به شما کمک کند با پر کردن این فرم به درستی.

بهترین برای: افراد با مشاغل جدید یک تغییر در درآمد و یا دیگر قابل توجه مالی و یا خانواده تغییر میکند.

1040-ES: شما می توانید با استفاده از یک فرم 1040-ES به برآورد چقدر شما مدیون در پرداخت مالیات و آنها را. با استفاده از این فرم برای هر درآمد نیست که مشمول خودداری مانند درآمد از خود اشتغالی اجاره به شما پرداخت می شود و نفقه. اگر شما نمی انتخاب داوطلبانه اضافی خودداری خود را در درآمد مشمول مالیات (مانند حقوق و دستمزد خود را و سپس شما نیز با استفاده از فرم 1040-ES. برای مالیات سال 2019, برآورد مالیات بودند به علت سه ماهه در 15 آوریل 2019 17 ژوئن 2019, Sept. 16, 2019 و ژان. از 15 سال 2020 است. برای مالیات سال 2020 آنها به علت در 15 ژوئیه سال 2020 سپتامبر. از 15 سال 2020 Jan. 15, 2021. (یا این پرداخت می تواند به صورت آنلاین به صورت رایگان از طریق نمایندگان مستقیم پرداخت و IRS بیشتر گزینه های پرداخت الکترونیکی در IRS.gov/payments).

بهترین برای: Self-افراد شاغل و یا کسانی که با درآمد نیست که مشمول منع.

W-9: فرم W-9 یک فرم یک صفحه ای متشکل از اطلاعات شخصی و شماره شناسایی مالیات دهندگان (شماره امنیت اجتماعی خود را اگر شما یک) است که شما را به یک نهاد مانند یک کارفرما و یا بانک دیگر پرداخت کننده. در حالی که وجود دارد تعدادی از دلایل شما را با پر کردن یک W-9 آن اغلب مورد استفاده توسط مترجمان آزاد و یا پیمانکاران مستقل. نمونه های دیگر از زمانی که شما را با ارائه یک W-9 شکل خواهد بود زمانی که شما:

  • ساخته شده است یک معامله املاک و مستغلات
  • پرداخت بهره وام مسکن
  • به دست آورد و یا رها امن, ملک
  • تا به حال لغو بدهی
  • کمک به ایرا

بهترین برای: مترجمان آزاد و مستقل پیمانکاران و یا هر کس دیگری که نیاز به ارائه شماره شناسایی مالیات دهندگان.

4506-T: استفاده از فرم 4506-T به درخواست یک متن که قبلا ثبت اظهارنامه مالیاتی رایگان و یا تعیین شخص ثالث به آن را دریافت. این شامل بسیاری از اقلام خط را کامل بازگشت و به طور گسترده ای پذیرفته شده توسط اکثر وام دهندگان. وام دهندگان وام مسکن و وام دانشجویی وام دهندگان به عنوان مثال اغلب از شما درخواست برای پر کردن این فرم به منظور بررسی درآمد خود را. با COVID-19 تاخیر در پردازش فرم های کاغذی در IRS آسان تر و سریع تر از گزینه IRS آنلاین “دریافت متن کامل” ابزار.

بهترین برای: افرادی که نیاز به یک متن اظهارنامه مالیاتی خود را رایگان است.

4506: استفاده از فرم 4506 به درخواست این نسخه قبلا ثبت اظهارنامه مالیاتی از IRS. شما همچنین می توانید با استفاده از فرم برای تعیین یک شخص ثالث برای دریافت مالیات بازگشت. فرم درخواست اطلاعات شخصی و انواع فرم های شما می خواهم برای دریافت و پرداخت 50 دلار هزینه برای هر درخواست بازگشت.

بهترین برای: افرادی که نیاز به یک نسخه از اظهارنامه مالیاتی خود را و می توانید یکی رایگان از preparer مالیاتی اگر آنها استفاده می شود.

941: استفاده از فرم 941 نیز با عنوان کارفرما فصلی اظهارنامه مالیاتی فدرال, اگر شما یک کارفرما به گزارش “مالیات بر درآمد تامین اجتماعی, مالیات و یا مالیات مدیکر نکردن از کارمند و حقوق” و به پرداخت “کارفرما بخشی از امنیت اجتماعی و یا مدیکر مالیات.” شما نیاز به پر کردن این چهار بار در سال توسط این مهلت: 30 آوریل ژوئیه 31 Oct. 31 Jan. 31.

بهترین برای: کارفرمایان.

W-2: کارفرما ارسال خواهد شد هر دو کارمند و دولت W-2 فرم در پایان سال نشان از دستمزد کارکنان در سال و میزان مالیات که از خود چک نکردن. اگر شما دریافت W-2 شما با استفاده از آن فایل های خود را مالیات. شما را دریافت خواهد کرد این اگر کارفرمای شما می پردازد دستمزد یا حقوق و دستمزد. اگر شما یک قرارداد کارگر, شما دریافت 1099 به جای.

بهترین برای: کارکنان — کارفرمای خود را خواهد آن را به شما ارائه.

1099-MISC و 1099-NEC: برای مالیات سال 2019 یا قبل از سال به اشخاص یا افرادی که به شما پول پرداخت می شود در طول سال (اما نه کارفرمای خود) شما ارسال خواهد شد 1099-MISC فرم برای درآمد متفرقه در پست الکترونیکی. اگر شما یک مترجم آزاد یا یک قرارداد کارگر, شما می توانید انتظار برای دریافت یک 1099-MISC فرم در ایمیل برای هر یک از افراد و یا شرکت شما مشغول به کار است. با شروع سال مالیاتی سال 2020 مترجمان آزاد خواهد شد و به جای دریافت فرم 1099-NEC. وجود دارد تعدادی از دلایل دیگر شما ممکن است دریافت 1099-MISC فرم از جمله اگر شما پولی دریافت جایزه یا جوایز حق امتیاز یا پرداخت اجاره. شما با استفاده از فرم به فایل های خود را مالیات.

بهترین برای: مترجمان آزاد, قرارداد کارگران و یا هر کسی که دریافت متفرقه درآمد.

9465: اگر شما نمی توانید پرداخت مالیات خود را در زمانی که شما فایل شما می توانید با استفاده از فرم 9465 به درخواست یک طرح پرداخت ماهیانه و یا شما می توانید درخواست آنلاین. پرداخت چنین برنامه ای را متحمل می شوند یک کاربر هزینه تعلق جریمه و بهره اما کم درآمد مالیات دهندگان ممکن است کاربر هزینه کاهش بخشیده و یا بازپرداخت. هزینه های کاربر معمولا پایین تر هنگامی که شما در تنظیم یک طرح پرداخت آنلاین و اغلب می توان در عرض چند دقیقه. در حالی که طرح پرداخت است که در اثر دیر پرداخت جریمه اقلام تعهدی هستند به نصف کاهش دهد. اگر شما می توانید پرداخت مالیات خود را به طور کامل در 120 روز شما می توانید درخواست آنلاین برای IRS طرح پرداخت تماس بگیرید و یا IRS در 800-829-1040 برای جلوگیری از هزینه های مربوط به راه اندازی یک قسط توافق.

بهترین برای: فرم 9465 بهترین برای افرادی که نیاز به بیش از 120 روز به پرداخت مالیات خود را به طور کامل و مدیون بیش از $50,000.

اگر شما می خواهید به راه اندازی یک طرح پرداخت ماهانه IRS شما را تشویق می کند به درخواست یکی آنلاین.

SS-4: اگر شما یک شماره شناسایی کارفرما یا عین استفاده از فرم SS-4 به درخواست یکی. نه رقمی است “اختصاص داده شده به کارفرمایان و مالکان تنها, شرکت, مشارکت, املاک تراست برخی افراد و اشخاص دیگر برای تشکیل پرونده مالیاتی و گزارش اهداف.” استفاده از IRS آیا شما نیاز به یک EIN? برای تعیین اگر شما نیاز به درخواست برای یک. شما می توانید دریافت شماره خود را با سرعت بیشتری با استفاده از آنلاین.

بهترین برای: کارفرمایان که پاسخ مثبت به هر یک از این سوالات و دیگران که نیاز به EIN.

W-7: استفاده از فرم W-7 برای درخواست و یا تمدید فرد شماره شناسایی مالیات دهندگان و یا ITIN. IRS مسائل نه رقمی به افرادی که لازم نیست یک شماره امنیت اجتماعی هستند و واجد شرایط برای یکی.

بهترین برای: مالیات دهندگان که آیا یک شماره امنیت اجتماعی هستند و واجد شرایط برای یکی.

کریستن Doerer یک خبرنگار در واشنگتن است. نوشته های او به نظر می رسد در “PBS NewsHour” و در گاردین و Chronicle of Higher Education, در میان دیگران. او در توییتر دنبال کنید در @k2doe.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net