اخلاقی و استراتژیک حساب رای دادن به جو بایدن به شکست تهمت یا نه

trump-biden-feature-theintercept-2

تصویر عکس: رهگیری گتی ایماژ

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زد برای ریاست جمهوری در سال 2016 در اغلب آگهی libbed و ارتجاعی مبارزه با نفرت و حرص و آز بیگانه ستیزی زن ستیزی و نژاد پرستی. او به وضوح مشاهده این واقعیت است که یک مرد سیاه و سفید تا به حال صعود به ریاست جمهوری به عنوان یک عمل شنیع و به درستی ارزیابی شده است که وجود دارد بسیاری از نژادپرستان در این کشور که دیدم هشت سال اوباما صرف زندگی در کاخ سفید به عنوان یک جنایت علیه, واقعی, سفید امریکا است. مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر یک نام تجاری متوجه شدم در اوایل قدرت بودن یک خارجی در ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری و با تمرکز بر برخی از مسائل مهم اقتصادی از جمله تجارت که به خوبی با مردم ناراضی با دو حزب سیستم را به طور منظم ارائه شده است. و او با تمرکز بر نفرت.

به طور مستقیم تماس مغلوب ساختن پیشی جستن fascistic است و نه نادرست, اما آن را نیز ممکن است به او بیش از حد اعتباری. او تا حد زیادی شده است بی استبدادی البته یکی که کلید سیاست را موجب درد و رنج و مرگ است. آنچه که ما را دیده اند در سراسر زندگی حرفه ای او و سه و نیم سال در قدرت است که مغلوب ساختن پیشی جستن است در درجه اول در رابطه با پول برای خود و خانواده و دوستان خود. به معنای واقعی کلمه همه چیز این مرد می کند این است که یک راکت است.

خود را در سیاست خارجی بوده است متهاجم و بی پروا اما گذشته از اغلب مجنون لفاظی و تهدید به نابودی کشورهای مختلف آن نشان داده نمی خروج رادیکال از که از پیشینیان خود. او مانند ناپایدار دلقک در صحنه بین المللی و او می سوزد پل با متحدان سنتی ایالات متحده در دولت ها و نهادهای بین المللی در سراسر جهان است. مغلوب ساختن پیشی جستن آشکارا پذیرای ننگین authoritarians و مسخره رهبران دموکرات ها و موسسات. همه از این است که قطعا خطرناک و نگران کننده هر چند برخی از آن است که به طور نامتناسبی توهین آمیز به استقرار سیاست خارجی نخبگان. مغلوب ساختن پیشی جستن سلف آغاز شده سهم خود را از جنگ برخی از تغییر رژیم در ratcheted یک موجود جنگ کوچک دیگر و تا حد زیادی گسترش استفاده از weaponized هواپیماهای بدون سرنشین و به اصطلاح قتل های هدفمند. اما باراک اوباما تحویل داده و این سیاست با یک هوشمندانه گردد هر چند در زمان پوچ توجیه پیچیده در مفهوم اختراع یک “دقیق” راه به راه انداختن جنگ. لیبرال ها آن را خوردند ، اوباما سیاست های کشته شدن تعداد زیادی از مردم بی گناه است.

چند بار مغلوب ساختن پیشی جستن به نشانه باز بودن به دنبال کمتر نظامی رویکرد به بحران موجود مانند جنگ در افغانستان و یا درگیری با کره شمالی است و از تمسخر پیشرو دموکرات ها و لیبرال صاحب نظران. از نظر مغلوب ساختن پیشی جستن نظامی حرفه او ثابت کرده است که کمتر مرگبار از جورج دبلیو بوش و بیشتر از یک جنایتکار جنگی از جیمی کارتر. تا کنون. که قطعا می تواند تغییر را با یک دوم.

شاید بدترین تهدید مطرح شده توسط ناپایدار عاشق در کاخ سفید است که از استفاده از اولین اعتصاب سلاح هسته ای است. آن شده است هرگز فراتر از رنگ پریده به تصور آخرالزمانی هسته ای سناریو آغاز می شود که با یک صدای جیر جیر از یک خارجی رهبر مغلوب ساختن پیشی جستن متنفر است. این واقعیت که ما می توانیم حتی تصور این است که هیچ چیز به تکان دادن یک چوب در.

مغلوب ساختن پیشی جستن monumentally بی کفایت و مدیریت بیماری همه گیر کوروناویروس چکش صفحه اصلی برخی از بزرگترین خطرات ناشی از ریاست جمهوری خود. آن را برجسته حدی که او با انگیزه است نه با هر حس وظیفه و یا نگرانی برای شهروندان خود را, اما با پول و محبوبیت خود را در میان نسبتا دایره کوچک از شرکت ها و تلویزیون میزبان و منافع خاص. که تهمت استفاده روزانه پلت فرم از چه قرار است به بهداشت عمومی جلسات توسط افراد حرفه ای به امامت جاهلانه, babble incoherently یا امتیاز سیاسی تأکید چگونه او در واقع در مورد مراقبت عمومی آمریکا و زندگی ما است. در عوض او با وسواس بازار سهام به عنوان یک تصور فرمت از خود نفس است. آن را نشانه ای از یک عمیقا بیمار فردی است که او را به طور موثر کمک های مشروط بر چه خوب فرمانداران به او. مغلوب ساختن پیشی جستن را تشویق می کند گروه تظاهرات علیه دموکراتیک فرمانداران در طول یک بیماری همه گیر با تعداد زیادی از مردم به دلیل خودداری از پوشیدن دنده محافظ در حالی که دولت اصرار بر تست بازدید کنندگان برای coronavirus قبل از ملاقات با رئیس جمهور یا معاون رئیس جمهور. تمام این هزینه های زندگی به عنوان مطمئن شوید که هر گونه عملیات نظامی.

Demonstrators gather in front of the Colorado State Capitol building to protest coronavirus stay-at-home orders during a "ReOpen Colorado" rally in Denver, Colorado, on April 19, 2020. - Hundreds protested on April 18 in cities across America against coronavirus-related lockdowns -- with encouragement from President Donald Trump -- as resentment grows against the crippling economic cost of confinement. (Photo by Jason Connolly / AFP) (Photo by JASON CONNOLLY/AFP via Getty Images)

تظاهرکنندگان جمع آوری در مقابل ساختمان کاپیتول ایالت کلرادو در اعتراض به کروناویروس stay-at-home سفارشات در یک “بازگشایی کلرادو” تجمع در دنور, کلرادو در 19 آوریل سال 2020 است.

عکس: Jason Connolly/خبرگزاری گتی ایماژ

شاید بیشتر ویرانگر بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن در یک سطح سیاسی این است که چگونه استقرار جمهوری خواه درخشان بهره برداری مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک اسب تروا برای آن در دستور کار است. بعید است که هر یک از هاشمی ترجیح داده نامزدها می تواند مورد ضرب و شتم هیلاری کلینتون در سال 2016. مغلوب ساختن پیشی جستن کشیده حزب جمهوری خواه لگد زدن و جیغ بازگشت به قدرت اجرایی. برای آنها او یک مسیح آنها chided و تکبر و زمانی که او برای اولین بار به نظر می رسد اما در حال حاضر آنها سجده قبل از او در هر دقیقه از هر روز.

واقعی ترور از گذشته سه سال و نیم جوش پایین به این: تحکیم قدرت توسط برخی از ننگین ترین آمار و ارقام و منافع در حزب جمهوری خواه.

مردم هنوز هم نمی دانم داستان کامل از نحوه مایک پنس به پایان رسید تا در بلیط به عنوان برگ برنده را در حال اجرا mate اما هنگامی که اعلام شد مشخص بود که حرفه ای جمهوریخواهان و افراطی پروتستان لابی خود در داخل ، با میچ مک کانل در حال اجرا سنا و پنس نگهداری از کودکان به رئیس جمهور تهمت می تواند تمرکز بر پارس برای جمعیت در بین گلف گردش و توییتر در حالی که مطالب سیاسی قاتل در واشنگتن گرد و غبار کردن هر راست افراطی ابتکار آنها پخته شده و برای چندین دهه است که آنها روز و شب کار متد ram از طریق. مغلوب ساختن پیشی جستن به حال خود امضا لحظات اما بسیاری از سیاست های او بوده است سپاری به craftier و پیچیده تر سیاستگذاران.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که معروف یک فن از خواندن دقیق جلسات اما او چند قطعات از ساده انگاری بیش از سیاست صحبت کردن امتیاز به فلفل در سراسر سوگ و او را برای رفتن به خود را پر زرق و برق QVC میزبان تبادل محصول پیش فرض به پایگاه خود را. پاداش این است که هیچ یک از آن را در واقع باید آن را فقط نیاز به قابل قبول به حق مردم و صادقانه در معرض و یا مستند توسط روزنامه نگاران که او می تواند پس از آن اخراج به عنوان جعلی رسانه های خبری.

به طور گسترده تر در این ترور از گذشته سه سال و نیم جوش پایین به این: تحکیم قدرت توسط برخی از ننگین ترین آمار و ارقام و منافع در حزب جمهوری خواه. این شامل نمرات فدرال قضات به نام نیمکت, شکل گیری دیوان عالی رادیکال رانندگی به سمت مقررات زدایی و لغو حتی حداقل ترین تعهدات ایالات متحده ساخته شده است به تلاش برای مقابله با تغییر آب و هوا. چه جمهوری خواهان موفق شده اند برای به انجام رساندن در سطح سیاسی در مغلوب ساختن پیشی جستن در دفتر عمیق و وحشتناک است.

در برای مشاهده کامل متن و تهمت به ریاست جدایی از خانواده و قفل کردن کودکان مهاجر در قفس توانمند سازی یخ عوامل به عنوان سربازان طوفان. او مداخله برای حفاظت از جنایتکاران جنگی از پاسخگویی تهدید به کشتن خانواده های مشکوک تروریست ها به دنبال ممنوعیت — و در برخی از راه های موفق در منع مسلمانان از ورود به کشور. تهدید خود را برای پر کردن زندان گوانتانامو به بالا هنوز بافندگی به ویژه در دوران بیماری همه گیر کوروناویروس. آن است که بسیار سخت به تصور کنید که آن را تبدیل شدن به یک بیماری زده سیاه چاله برای مهاجران به دنبال پناه?

مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست های اقتصادی باید غنی شده شرکت ها و گروه های منافع خاص فراتر از تصورات خود را در حالی که اره کردن در حال حاضر ناکافی برنامه های اجتماعی در این کشور است. ما هنوز هیچ ایده که تا چه حد نسبت ناروا و خانواده اش از نظر مالی با بهره گیری از ریاست جمهوری خود. او در مورد زنان نفرت انگیز از جمله تلاش برای عموم تحقیر زنان او را به اتهام تجاوز و آزار. و بیمار واقعیت این است که تعداد قابل توجهی از مردم در ایالات متحده به وضوح مانند این چیزها حتی اگر آنها نمی خواهند آشکارا به آن اعتراف هر چند نگران کننده تعداد آنها احساس جسارت به تحسین آن است. مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه کرده است تا یک IPO در جهل و نفرت به عنوان یک منبع غرور و بسیاری از مردم با شور و شوق خرید در.

مغلوب ساختن پیشی جستن به افزایش قدرت است در بسیاری از راه های منطقی محصول ایالات متحده آمریکا به عنوان یک کشور شکست خورده. مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: آرام بخش در مورد سیستم با صدای بلند.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری است و نه انحراف از تاریخ ایالات متحده در ماده است. آمدن او به قدرت و سیاست او اجرا کرده است در بسیاری از راه های منطقی محصول ایالات متحده آمریکا به عنوان یک کشور شکست خورده سیاسی و عملکرد. مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: آرام بخش در مورد سیستم با صدای بلند اما دستور کار خود بصورتی پایدار و محکم ریشه در تاریخ خونین این جمهوری. و ظهور خود را ساخته شده ممکن است با شکست در سیستم دو حزبی و سازمانی تسلط سیاست های انتخاباتی در آمریکا نیز اجازه نمی وانمود کند که دموکرات کنگره را فعال نکرده اید تهمت به طور منظم رای گیری برای خود زشت و ناپسند نظامی بودجه و نظارت گسترده قدرت در حالی که به طور همزمان در تماس تلفنی با خطرناک ترین رییس جمهور در تاریخ است.

چه اتفاقی می افتد اگر تهمت برنده انتخابات در ماه نوامبر ؟ در شرایط عملی این امر می تواند یک کابوس است. مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد پدیدار جسارت فراتر از تخیل. چه کوچک محدودیت که در حال حاضر وجود دارد خواهد بود به طور کامل از بین برود. او را تقریبا به طور قطع در یک موقعیت به جای دیوان عدالت اموزش Bader Ginsburg با یکی دیگر از فجيع افراطی. توانایی بیشتر پشته دادگاه را multigenerational تاثیر در یک لژیون از مسائل; در میان آنها رای گیری حقوق مدنی, آزادی مدنی, شرکت, قدرت, حقوق کارگران, حقوق مدنی, باروری زنان, حقوق جامعه حقوق اجرایی برق و آب و هوا. هیچ کس نباید به حداقل رساندن خطرات ناشی از مغلوب ساختن پیشی جستن باقی مانده است. و سلطنت او را با ضربه آسیب پذیر ترین سخت ترین های کروناویروس و ترور را با گلوله کمانه دار زدن برای سال های بسیاری آمده است. مغلوب ساختن پیشی جستن را تشویق می کند و emboldens نژادپرستان و متعصبی و پذیرای راست ایدئولوژی و عمل است. چهار سال بیشتر از این خواهد بود که کشنده است.

آن است که در نظر همه از بالا که ظهور جو بایدن به عنوان حزب دموکرات را presumptive انتخاب را در مغلوب ساختن پیشی جستن است عمیقا نگران کننده و مخاطره آمیز در واکنش به تهدیدات مواجه هستیم. از آن آسان است به دست کم گرفتن بایدن شانس برنده شدن در ماه نوامبر. بایدن وحشتناک یک نامزد در بسیاری از, اما ممکن است که “من نه تهمت” همراه با بایدن شده اوباما از معاون رئیس جمهور درخواست تجدید نظر خواهد شد به اندازه کافی از مردم را به نفع خود نه تنها به رای مردم (مجازی یقین) اما کالج انتخاباتی — به خصوص اگر حزب را نگه می دارد او را تحت کاری ادامه داده اند تا زمانی که کشش نهایی به عنوان به نظر می رسد این استراتژی است. هنوز هم که به نظر می رسد به یک قمار خطرناک با توجه به آنچه که در خطر است.

نیز وجود دارد یکی دیگر از عوامل است که باید نمی توان نادیده گرفت: جمهوری خواهان کارشناسی ارشد از رای دهندگان سرکوب و محرومیت. که همراه با مغلوب ساختن پیشی جستن هسته ای باور است که فساد نیست فاسد اگر او آن مکان شوم ابر بر انتخابات تمامیت حتی قبل از آن رخ می دهد. و ما می دانیم که این بیماری همه گیر خواهد شد و بازیگران به اندازه کافی بلند سایه بر زندگی عادی که وجود خواهد داشت مقدار زیادی از فرصت ها برای بی نظمی.

بایدن است ناپسند سیاست عمومی رکورد در یک طیف گسترده ای از مسائل است. او یک میل شدید برای دروغ گفتن — در مورد نقش او در جنبش حقوق مدنی و در مورد دستگیر شدن در آپارتاید آفریقای جنوبی است. او همچنان به دروغ و گمراه را مورد حمایت خود را برای جنگ در عراق مهم ترین سیاست خارجی تصمیم پس از ویتنام عصر. او متهم شده است که با هشت زن از سوء رفتار از جمله یک اتهام بسیار جدی تجاوز جنسی با سابق خود در مجلس سنا کارمند تارا Reade. بایدن شناختی و سلامت روانی حدت است به حداقل می گویند, سوال, به ویژه هنگامی که شما مقایسه عملکرد فعلی خود را با ویدئوها از فقط چند سال پیش. او اغلب rambles بدون روشن, نقطه, فراموش, آنچه, دفتر او در حال اجرا است و به تکیه بر teleprompters و یادداشت به آن را از طریق مصاحبه ها و سخنرانی ها بدون گفتن چیزی شرم آور است. در بسیاری از تعاملات با رای دهندگان بایدن به برخوردی خشن روبرو سینه خود را در یک شیوه ای تهاجمی; گفت: یک مهاجر فعال حقوق برای “رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن”; به نام رای دهندگان کودکانه نام و تهدید اتحادیه کارگری در دیترویت گفتن مرد به توقف اعتراض به بایدن با اشاره انگشت خود را در چهره اش مگر اینکه کارگر “می خواهم[s] برای رفتن به خارج با من.” اجازه دهید حتی بحث در مورد داستان خود را در مرحله نهایی مسابقات با یک تیغ زنگ زده-wielding “ذرت پاپ” در استخر است. مغلوب ساختن پیشی جستن و خوی ترسناک است اما بایدن نیست دقیقا یک سر سرد که دودی صلاحیت و یا اعتماد به نفس.

لیبرالها مه پو پو کل هانتر بایدن-Burisma-اوکراین-چین حملات از تهمت اما این است برای رفتن به یک مشکل در انتخابات عمومی ، در بسیاری از مسائل کلیدی که در آن دموکرات ها می تواند به تهمت بایدن در حال رفتن به تقریبا ناتوان خود اسکلت. چه سناتور. الیزابت وارن را به مایک بلومبرگ در مارس بحث خواهد بود غیر ممکن است برای بایدن به انجام به مغلوب ساختن پیشی جستن. “شما باید بیشتر اتهامات تجاوز جنسی نسبت به من انجام دونالد” است نه یک خط خوب. “فرزندان خود را باید از سود کردن در انتخابات ریاست جمهوری بیش از پسر من من معاون ریاست جمهوری” — نیز یک برنده zinger. و فکر نمی کنم برای یک لحظه که تهمت نمی چکش دور در بایدن به جنگ عراق رای و تجارت و سیاست. دموکراتیک اولیه است نه انتخابات.

آن است که همیشه ارزش به خاطر سپردن است که بایدن که در سال 2008 به اوباما را کمتر تهدید به تعدیل می شود — بنابراین ما نمی توانیم حتی بانک در بازگشت به اوباما تجاری از نئولیبرالیسم.

هیچ نقطه وجود دارد به رفتن را از طریق و لیست تمام وحشتناک جنبه های بایدن حرفه ای خود سیاست سابقه ذهنی خود استقامت و یا قابل توجه خود را شکست و خود را قابل مشاهده و یا به طور مداوم قانع کننده پس از تامین presumptive نامزدی. همه از این در حال رفتن به قرار دادن بر روی صفحه نمایش برای شش ماه آینده. حزب دموکرات و رای دهندگان در حدود 50 درصد از مقدماتی که برگزار شد باید متعهد سرنوشت ما به بایدن نامزدی. اوباما و دیگر مقامات ارشد حزب رهبران عمده اخبار سازمان, و مقدار زیادی از پول اعزام به حمله بهداشت ، برنی سندرز نیز نقش مهمی در تولید این واقعیت است. ساندرز پایان دادن به مبارزات انتخاباتی خود و تعهد به حمایت بایدن مردم را با دو نامزد قابل دوام در انتخابات. محرومیت یک بحران بهداشتی و یا مرگ یکی از این مردان مسن تنها دو نفر از نامزدها با به اندازه کافی حمایت عمومی را به نفع خود در انتخابات ریاست جمهوری خواهد بود دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جو بایدن.

آنچه ما با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان روشن به عنوان آن را ترسانده است. آنچه ما با بایدن در شکل کنونی است که کمتر آشکار است. بایدن خواهد شد که یک تیم از صالح (برای بهتر و بدتر) و تکنوکرات و در تمام احتمال, فوق العاده تاثیرگذار معاون رئیس جمهور و غیرمنتخب رئیس ستاد در حال اجرا نشان می دهد. بایدن دولت را نیز شامل قرار ملاقات با هدف پرتاب استخوان به ترقی خواهان و به احتمال زیاد دیگر کابینه ملاقات که به رسمیت شناختن این رشد تاثیر ایده های مترقی. آن را بدون شک نیز سرند با یک تناسب تعداد حامی افزایش نرخ بهره بود corporatist دموکراتیک apparatchiks. از آن خواهد شد یک دولت می کند که مناقصه وال استریت معتقد است که در نفخ جنگ بودجه خواهد شد و قرار دوستانه در بدترین افراط از امپراتوری. آن است که همیشه ارزش به خاطر سپردن است که بایدن که در سال 2008 به اوباما را کمتر تهدید به تعدیل می شود — بنابراین ما نمی توانیم حتی بانک در بازگشت به اوباما تجاری از نئولیبرالیسم. اما وجود خواهد داشت سیاست مناطق که در آن برخی از پیروزی ممکن است به خوبی سازمان یافته و مبارز چپ مایل به گرفتن بایدن ، چنین پویا نخواهد بود بدترین چیز در جهان خواهد بود و بهتر برای مردم بیش از یک دوم مغلوب ساختن پیشی جستن مدت در تقریبا در هر ملموس راه است.

بایدن بزرگ نیست در بسیاری از مسائل است که ایجاد انگیزه در مدارس ، او با طرح مراقبت بهداشتی نگه می دارد و سود محور سیستم دست نخورده و آن را در نتیجه میلیون ها نفر از آمریکایی ها باقی مانده بیمه. سیاست خود را برای مقابله با عظیم دانشجویی و بدهی های مصرف کنندگان است که دچار کم خونی هستند. بایدن آب طرح uninspiring و به طور کلی milquetoast زمانی که وزن برابر شدت بحران این سیاره چهره هر چند این یک منطقه که در آن او ممکن است مستعد ابتلا به فشار از فعالان. برخی از سیاست خارجی مواضع کاملا نگران کننده اگر نه به صراحت جناح راست. آخرین بایدن مبارزات انتخاباتی آگهی یک fearmongering حمله در چین و تلاش برای بیشتر توپ زدن از مغلوب ساختن پیشی جستن بیگانه شد. بایدن طولانی رکورد نشان می دهد که او می تواند ثابت کند بیشتر تمایل به اجازه مداخله نظامی از مغلوب ساختن پیشی جستن است که کاملا متخاصم خود را بدون زیر را از طریق بسیاری از تهدیدات است. بایدن مسلما رفتن به شروع و ادامه جنگ تحمیل مرگبار تحریم های اقتصادی و حمایت و یا تصویب تغییر رژیم در تلاش است.

فراوانی وجود دارد توجیهی برای مخالفت با یک بایدن در انتخابات ریاست جمهوری. و اصولی مردم حق حلقه با صدای بلند آلارم بیش بایدن رکورد سیاست و شخصی خود را انجام. در همان زمان آن است که صادقانه به این معنا خواهد بود وجود دارد هیچ تفاوتی بین بایدن و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

اوباما-بایدن دولت سیاست های مهاجرتی در حال حاضر شده است به مراتب بیشتر در awfulness با مغلوب ساختن پیشی جستن اما در حق خود آن را به عنوان یک عمل بی رحمانه اخراج دسته جمعی ماشین که هم از هم جدا خانواده. در طول مبارزات انتخاباتی بایدن در پاسخ به فوق العاده فعال فشار و در نهایت شروع به دقت فاصله خود را از رکورد “deporter در رئیس” با عنوان ” نشاندار شده توسط فعالان حقوق مهاجر. زمانی که فشار بر توده اخراج تحت اوباما و بایدن اذعان کرد که اخراج افراد بدون سوابق کیفری یک “اشتباه بزرگ است.” در یک بحث دموکراتیک بایدن خواسته شده بود که آیا او خواهد سر اوباما دامداری سرعت از اخراج. “البته که نه” او گفت:, و اضافه کرد که او معاون رئیس جمهور نیست و رئیس جمهور نقاشی ملامت از جولین کاسترو که مشاهده می شود با دقت که بایدن با محتوا به استحمام در تب و تاب سابق خود اوباما رئیس در حالی که به دنبال گریز از مسئولیت خود را بیشتر سیاست منفور. در همان زمان بایدن انتخاباتی ساخته شده است که یک جارو سری از وعده های که او می تواند پیاده سازی به عنوان رئیس جمهور است که به طور بالقوه محافظت از میلیون ها نفر از مردم آسیب پذیر است. مهاجرت و جایگزین است که چهار سال بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور استفان میلر افراطی مهره که نباید اجازه داد در 100 پا از یک متعاقب فرایند تصمیم گیری است.

ما در واقع در حال خواسته به رای بایدن به عنوان نامزد به دلیل بایدن ما یک پوسته از خود سابق خود را. ما در حال خواسته به رای دادن برای یک spin-off از اوباما نشان می دهد.

بایدن متعهد شده است تا بلافاصله بلند مسلمان سفر بان کی مون به عنوان به خوبی به عنوان دیگر نژادپرستانه مهاجرت و پناهندگی سیاست مغلوب ساختن پیشی جستن است در محل قرار داده. همچنین شایان ذکر است که نسبت به پایان دولت اوباما تحت فشار از زندگی توجه فعالان اوباما قرار ده شهر نیروهای پلیس تحت وزارت دادگستری رضایت احکام در پاسخ به افغانستان و دیگر موارد نقض حقوق بشر. مغلوب ساختن پیشی جستن را نمی توان تحت فشار توسط BLM اما بایدن می تواند.

بایدن یک مشکل رکورد در ایران از جمله حمایت خود را از مرگبار تحریم اما او قاطعانه گفت: او را مجددا از توافق هسته ای ایران که آن هم بدون توجه به کوچک. به طور مشابه, بایدن بوده است به لحاظ سیاسی مجبور به محکوم کردن نسل کشی عربستان در جنگ علیه یمن با وجود این واقعیت است که آن آغاز شد اوباما-بایدن دولت. او نیز تا به حال برای عموم قبول که مشاهده عربستان شاهزاده محمد بن سلمان به عنوان یک ناگوار قاتل است در حال حاضر به طور گسترده ای برگزار شد و توسط بسیاری از دموکرات ها از جمله چهره های میانه رو. قابل توجه بایدن قول داده است به نوبه خود به عربستان سعودی به “منفور.” این یک بیانیه با توجه به طولانی دو حزبی love affair با پادشاهی هوازن و افزایش تمام انواع سوالات در مورد آنچه که به معنی اگر بایدن انتخاب شده است.

Former US Vice President and Democratic presidential hopeful Joe Biden arrives to speak about COVID-19, known as the Coronavirus, during a press event in Wilmington, Delaware on March 12, 2020. (Photo by SAUL LOEB / AFP) (Photo by SAUL LOEB/AFP via Getty Images)

سابق معاون رئیس جمهور و دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار جو بایدن می رسد به صحبت در مورد COVID-19 شناخته شده به عنوان Coronavirus در طی یک رویداد مطبوعاتی در ویلمینگتون در روز 12 مارس سال 2020 است.

عکس: Saul لوئب/خبرگزاری گتی ایماژ

در میان کارت های وحشی از یک بایدن دولت خواهد بود و این موضوع که آیا او واقعی روانی استقامت به حکومت و یا اگر او در حال رفتن به اغلب آشفته و به ندرت دیده یا شنیده اید. کنار گذاشتن این اعتراضات از افرادی که تظاهر نمی بینند دقیقا چه هر کس دیگری می کند زمانی که بایدن صحبت می کند در ما نیست در واقع خواسته به رای بایدن به عنوان نامزد به دلیل بایدن ما یک پوسته از خود سابق خود را. ما در حال خواسته به رای دادن برای یک spin-off از اوباما نشان می دهد, بازیگران از شخصیت های آشنا و چند هیجان انگیز جدید اضافه شده که مسئول اجرایی شعبه و بدون ستاره محبوب اصلی نشان می دهد در میان قابل بازیگران. واقعیت این است که دموکرات ها را مجبور کرده اند از طریق یک نامزد است که بسیاری از مردم باور نمی به طور کامل کاربردی خواهد شد و تکیه بر قدرت “تیم” مونتاژ در اطراف او بسیار ترسناک بیانیه ای در مورد وضعیت دموکراسی در آمریکا اگر بایدن بهترین دموکرات ها را برای ارائه در این صورت از مغلوب ساختن پیشی جستن سیستم فاسد است.

پس چه باید افرادی که می خواهید تهمت رفته اما نمی تواند ایستاده بایدن انجام دهید ؟ اول از همه هیچ کس نباید خجالت برای اجازه دادن به وجدان خود دیکته خود رای یا تصمیم به رای دادن. (افشای کامل: من همیشه رای دادن.) سیستم ما این است که تحت سلطه شرکت های بزرگ نفوذ پول و اریب قوانین به طور پیش فرض duopoly و آن را به طور فعال مبارزه می کند برای جلوگیری از اشخاص ثالث از دریافت فدرال مطابق با بودجه پیوستن به بحث و یا به دست آوردن رای گیری دسترسی داشته باشید. هیچ اجباری رای گیری در ایالات متحده حدود 40 درصد از آمریکایی ها را متعلق به هر دو مهم سیاسی و مردم حق دارند برای ثبت نام و نارضایتی خود را با کل سیستم رای گیری نیست. در یک فضای که در آن ده ها میلیون نفر از شهروندان ایالات متحده را انتخاب کنید نه به رأی بشود کوچک تعداد زیادی از مردم که برای رای دادن حزب سبز یک رسوایی است. وجود دارد صدها نفر از هزاران نفر از رای دهندگان که به اصولی اعتقاد است که شکستن این دو حزب stranglehold در آمریکا دموکراسی تنها راه معنی دار سیستمیک تغییر دهید. رای برای جیل استین یا Howie هاوکینز در حال دور گرفته شده از شرکت های بزرگ دموکرات ها. این آرا متعلق به افرادی است که بازیگران آنها را و آنها را به یک حق رای با این حال آنها را انتخاب کنید و نامزدهای آنها حمایت از حق اجرا برای دفتر.

این نیز قابل فهم و اخلاقی اصولی تصمیم گفت: “من معتقدم که تارا Reade شد تجاوز جنسی توسط, جو بایدن, و من نمی خواهد رای برای یک متجاوز.” آن است که قابل فهم و اخلاقی موضع اصولی می گویند “من نمی خواهد رای برای هر کسی که به حمایت از جنگ علیه عراق است.” هیچ یک از این افراد رای متعلق به بایدن یا هیلاری کلینتون و یا حزب دموکرات و یا توییتر اوباش — و آنها نمی آرا برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

در یک فضای که در آن ده ها میلیون نفر از شهروندان ایالات متحده را انتخاب کنید نه به رأی بشود کوچک تعداد زیادی از مردم که برای رای دادن حزب سبز یک رسوایی است.

در نهایت با توجه به بیزاری از ما دو سیستم پیشرفته رای دهندگان مجبور به ایجاد نه تنها اخلاقی بلکه یک انتخاب استراتژیک با آرا خود را. به رسمیت شناختن است که بایدن وحشتناک یک نامزد و صادق بودن در مورد آن اما رای دادن به او را در تلاش برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن از بیشتر تحکیم دستور کار خود یک استراتژیک صدا و موقعیت. این است که در نهایت چه اکثریت ساندرز هواداران انجام خواهد شد فقط به عنوان آنها در سال 2016. قطعا آن را دارای شانس بهتری برای بهبود کشور و جهان از شوق و ذوق متعهد به رای بایدن در حالی که بسته شدن گوش خود را به هر چیزی که اشتباه است در مورد او و رکورد خود را. رای دهندگان در نوسان متحده که در آن رای گیری یک نامزد دیگر از بایدن یا نه, رای گیری در همه ممکن است کمک به تعادل را به ناروا چهره یک مطلب مهم اخلاقی و استراتژیک انتخاب از مردم در نیویورک یا کالیفرنیا. در سال 2004 نامزد حزب سبز گفت: هواداران خود را به رای وجدان خود را در نوسان متحده از جمله اگر آنها بر این باور بودند که نیاز به نگه داشتن بینی خود را و رای برای, جان کری به شکست بوش.

اگر شما بر این باورند که ترقی خواهان و یا چپ باید “خم کردن زانو” برای بایدن با وعده حق دوم این است که آنها را به رای دادن برای او در شش ماه و که آنها هرگز مطلق یک واقعیت ناخوشایند در مورد او و یا ابراز خشم خود را با آنها ناچیز انتخابات گزینه های روز, لطفا آنها را نشان می دهد همه از کار خود را مبارزه برای مدیکر برای همه, برای پایان دادن به carceral دولت به صورت جدی عمل رادیکال در تغییر آب و هوا کار خود را در مخالفت با خطرناک ترین جنبه های اوباما-بایدن دولت از جمله در مسائل مربوط به جنگ مهاجرت و بله مراقبت های بهداشتی.

بسیاری از اجتماعی و سیاسی که مورد حمایت ساندرز شد و جمعیتی از مردم در تیررس مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. آن را فوق العاده متنوع ائتلاف از حامیان و جلب میلیون ها نفر از اولیه رای دهندگان در سال 2016 و 2020. آن ستون فقرات جوان بود رای دهندگان از جمله آمریکایی های آفریقایی تبار, Latinos, دانش آموزان, مهاجران و مستقل. این گروه ها و بسیاری از ساندرز حامیان باید صرف نزدیک به چهار سال مبارزه با مغلوب ساختن پیشی جستن nonstop. بسیاری از آنها سازماندهی شده در برابر اوباما را نگران سیاست های قبل از آن. که باید تقدیر نه تمسخر. شما می خواهید به برچسب این افراد تهمت حامیان چرا که آنها به شدت مختل شده توسط corporatist نامزد شما انتخاب کرده اید را در مغلوب ساختن پیشی جستن? آنها را نشان می دهد کار خود را در مسائل مربوط به آنها در مورد مراقبت از توضیح آنچه بایدن از سیاست های که در آن مسائل و قانع کننده ترین مورد شما می توانید برای چرا آنها باید به او رای. بهتر است به آنها توضیح دهید که چگونه شما در حال مبارزه برای ایجاد بایدن پلت فرم یکی که حتی حداقل وانمود می خواهند رای خود را.

در تصویر بزرگتر ساندرز سازمان مهم ترین چالش دموکراتیک حزب میانه رو و راست استقرار پس از جسی جکسون زد دو بار برای رئیس جمهور در 1980s. بر خلاف رالف نادر مستقل اجرا می شود برای رئیس جمهور ساندرز اقدام به ارائه گسترده تغییر در درون حزب دموکرات را در چارچوب خود. او مبارزه در برابر بسیار خصمانه رسانه های شرکت های بزرگ محیط زیست و برخی بسیار بد اخلاق لام مبارزات جایی که او نسبت به coronavirus حامیان او بودند به نام پیراهن قهوه ای و ابتدایی خود را با پیروزی به عنوان شبیه به تهاجم نازی ها از فرانسه در لیبرال شبکه های تلویزیونی. با وجود قدرتمند کر قرمز-طعمه و دروغ ساندرز هنوز هم در آمد بسیار نزدیک به کشیدن یک پیروزی است.

بایدن معمولا frontrunner و همیشه مورد علاقه, حتی اگر او آمد نزدیک به شکست ساندرز در اوایل. استقرار به شدت در دفاع از قلمرو خود در تلاش خاموش توسط آخرین لحظه مخفی دیپلماسی از اوباما جلوتر از سه شنبه به فشار نامزد دیگر حزب به یکی شدن در اطراف بایدن. در نهایت حزب اصلی رای دهندگان در لحظه ای حیاتی انداخت وزن خود را در پشت نام آنها را می دانم, و کسی که در خدمت به عنوان معاون رئیس جمهور از اجرایی آنها اعتماد کرد. این رای دهندگان باید در مجموع خجالت یا نه. بسیاری از آنها نه حزب cogs اما مردم واقعا می ترسم از آنچه چهار سال بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن معنی خواهد بود که برای بقای خود به خصوص مسن آمریکایی آفریقایی رای دهندگان.

سنتی وزش نسیم معتدل و نیروهای جناح راست در درون حزب دموکرات ایالات و برنده اصلی نبرد. ساندرز ممکن است خیلی زود تسلیم است اما مقدار کمی به بحث که در حال حاضر و یا به هدر رفتن انرژی, حمله Sanders.

بسیاری از افراد در سمت چپ که مخالف بایدن اما همچنین مشاهده مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان بدترین خطر در حال رفتن برای رای دادن در برابر تهمت های رای گیری برای بایدن. اما کسانی که با آن مخالف استراتژی را پشتیبانی نمی کند مغلوب ساختن پیشی جستن.

جنگ برای آینده حزب دموکرات در حال گسترش است. این احتمال وجود دارد که یک شکستگی یا حداقل بیشتر به وضوح تعریف شده جناح در درون حزب. وجود خواهد داشت بحث های جدی در اطراف تشکیل یک حزب جدید نیست که حزب سبز بلکه یک نتیجه از “نه من و ما” چارچوب ساندرز کمپین و محبوبیت رو به رشد از گروه ها مانند عدالت دموکرات طلوع آفتاب جنبش زندان اطناب مهاجر گروه های حقوق و دموکراتیک سوسیالیست آمریکا است. این امر می تواند یک چیز بزرگ برای این کشور به یک دموکرات حزب سوسیالیست رشد یک اجرا می شود که جدی مبارزات سیاسی. ما در حال حاضر دیده می شود در مراحل اولیه تلاش در این با نتایج مختلط. اسکندریه Ocasio-کورتز را درک نیاز به شرکت در همکاری های استراتژیک با تأسیس حزب دموکرات برای رسیدن به معنی تغییر سیاست و تقویت زمینه های مشترک. اما نیاز به مقدار زیادی بیشتر همفکر سیاستمداران منتخب برای استراتژی برای موفقیت است. این اصلی است متزلزل دموکراتیک ایجاد آن هسته و این چیز خوبی است و باید ساخته شود.

اما هیچ کدام از آن است که رفتن به اتفاق می افتد قبل از ماه نوامبر است.

برخی از ساندرز هواداران که به شدت نگران از نامزدی بایدن باید گفت که او می تواند رای خود را اما نه روح خود را. برای بسیاری از مردم خواهد شد که خود را استراتژیک و منطق. برای دیگران آن خواهد شد یک سوال از فردی یا جمعی اخلاق در مواجهه با مغلوب ساختن پیشی جستن وحشت. چپ رای دهندگان در نوسان متحده شانه بیشتری اخلاقی بار از بقیه از ما و بسیاری از تصمیم به رای دادن در برابر تهمت با کشیدن اهرم برای بایدن.

نیز وجود دارد بسیار آوازی مخالفان بایدن که در حال تغذیه هستند و از تخت رفتن به امتناع از رای دادن برای او. آنها درک می کنند که در مقابل تهمت نیست بایدن. آنها می خواهند جامعه ای که در آن مراقبت های بهداشتی رایگان حق است و جنگ به پایان رسید که در آن هر کس مسکن و کار است که پرداخت دستمزد قابل زندگی که در آن شما نمی متراکم کردن یک کوه بدهی به آموزش و پرورش و یکی که رفتار مهاجران و کارگران با عزت و دفاع از یک زن را حق مطلق را انتخاب کنید. آنها می خواهند نژادپرستانه سیستم عدالت منحل و یخ برای لغو شود. آنها بر این باورند ما در یک آب و هوا و اضطراری که بایدن یک بخشی از مشکل است. جریان اصلی حزب دموکرات به آنها بگویید که آنها می خواهند مقدار آن بیش از حد و انتخاب بایدن استراتژیک گام در این جهت یا که رئیس جمهور بایدن خواهد بود بیشتر مستعد ابتلا به مترقی فشار است. آنها رد آن. آنها باور نمی کنم که مجبور به انتخاب بین دو بد نامزدها حق است حتی اگر یک مسلما بدتر است. انتخاب بایدن ممکن است حل برخی از مشکلات, اما آن را نیز می تواند منجر به تقویت جناح راست در آمریکا و تولید می تواند تهدیدی خطرناک تر از مغلوب ساختن پیشی جستن در 2024. یک بایدن دولت آنها باور دارند بدون شک خواهد بود عظیم شرکت های بزرگ-دوستانه نیروی عظیم منهدم کننده است که دستمزد نظامی و اقتصادی جنگ و برای آنها رای مثبت این است که یک پل خیلی دور است. و بسیاری از این افراد نگهداری حزب دموکرات مسئول مغلوب ساختن پیشی جستن به دلیل وحشتناک کمپین آن را زد در سال 2016 پس از تلاش برای متقاعد کردن آنها برای خرید به همان استراتژی دو بار در یک نبرد از دست دادن. آنها خسته از بودن دموکراتها ارزان خرما — درمان با تحقیر ارائه شده و چند ناچیز امتیازات و انتظار می رود به همراه. به عنوان راهبردی مهم در این مقطع آنها از نظر حمایت بایدن به عنوان معادل برای گفتن دموکرات ها به ادامه آنها را برای اعطا.

اگر دموکرات ها می خواهند به سعی کنید آنها را به نفع خود بیش از آنها باید با استفاده از شش ماه به آنها نشان می دهد شما را به نگرانی های خود را در مورد 2016 به طور جدی و نقشه راه این مبارزات انتخاباتی متفاوت است. بسیاری از افراد در سمت چپ که مخالف بایدن اما همچنین مشاهده مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان بدترین خطر در حال رفتن برای رای دادن در برابر تهمت های رای گیری برای بایدن. اما کسانی که با آن مخالف استراتژی را پشتیبانی نمی کند مغلوب ساختن پیشی جستن. برای آنها “او را مغلوب ساختن پیشی جستن” است نه یک قمار ارزش مصرف است. تعهد در بایدن مبارزات انتخاباتی و حامیان آن به پرونده خود را به هر واجد شرایط رای دهندگان در این کشور و کسب رای خود را. هیچ کس نباید برای اعطا گرفته شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>