میسوری و نوجوان که موجب قدرتمند اعتراض

چرا شما باید مراقبت از

چرا که این 17 سال که حتی نمی توانید رای و در عین حال در حال حاضر در حال ساخت یک دنیا تفاوت در heartland.

  • هفده سال اخیر فارغ التحصیل دبیرستان Jalen تامپسون به خود جلب کرد هزاران نفر از مردم برای پیوستن به اعتراض در اوفالن میسوری در پی کشته شدن جورج فلوید.
  • تامپسون است که یک عضو از یک نسل که ممکن است به اندازه کافی برای رای دادن اما به اندازه کافی برای سازماندهی برای تغییر.

Jalen تامپسون است که به دور از تجربه سیاسی سازمان. 17 ساله که به تازگی فارغ التحصیل شده از دبیرستان عاشق بازی کردن با سازهای کوبه ای از جمله marimba و زیلوفون و رهبری به ایالت کلرادو در پاییز به مطالعه آموزش موسیقی. بنابراین این واقعیت است که او قادر به سازماندهی یک تظاهرات مسالمت آمیز در شهر خود از اوفالن میسوری چشمگیر است — اجازه دهید به تنهایی که آن را درو حدود 2000 نفر است. “این اولین اعتراض من تا کنون رفته به اجازه دهید به تنهایی سازمان یافته می گوید:” تامپسون که از برجسته شده است در MSNBC, the امروز نشان می دهد و CBS Evening News.

تامپسون این است که فقط یک نمونه از بزرگسالان جوان که ممکن است به اندازه کافی برای رای دادن اما در حال اثبات خود به اندازه کافی برای سازماندهی از جمله دو منطقه خلیج سان فرانسیسکو که منجر به سیاه و سفید زندگی می کند ماده مارس در سراسر پل گلدن گیت و شش نشویل آموزان بالا که سازماندهی تظاهرات که جذب 20,000 شرکت کنندگان.

unnamed-4

تامپسون و سه همکلاسی سازمان “آزادی مارس” که در آن مردم محلی می تواند “دریافت ناکامی های ما با اعتراض و راهپیمایی مسالمت آمیز” او می گوید. آنها شروع به ارسال در توییتر اسنپ چت و Instagram اما علاقه به صورت تصاعدی رشد پس از یکی از پست خود بود و توسط یک صفحه که هشدار مردم محلی به مشکلات ترافیک. “بسیاری از مردم در نظر گرفتند منفی گسترش نفرت” تامپسون می گوید. او معتقد است هر چند که این نفرت که باعث بسیاری از مردم برای نشان دادن و دفاع از علت ساخت آن را روشن است که آنها ایستاده بود در برابر تعصب در پلیس.

حتی با پیام مورد نیاز برای پلیس اصلاحات تامپسون قادر به دریافت مشتاق همکاری از اداره پلیس محلی. هم فعالان و مقامات برنامه ریزی شده در مارس مسیر و چگونه آنها را مسدود ترافیک برخی از نگرانی های لجستیکی برخی باطنی بیشتر. در روز مارس, اوفالن رئیس پلیس تیم Clothier پیوست اعتراض راه رفتن بازو در بازو با تامپسون در تلاش است که تامپسون می گوید: نبود صرفا نمایشی. “او سرمایه گذاری در روند ما … آنها در کنار ما تمام وقت” تامپسون می گوید و ساخته شده است که یک تفاوت.

هنگامی که جوامع است که احساس امنیت در حال صحبت کردن در مورد آن, همه ما می توانید این گفتگو را با هم.

Jalen تامپسون

تامپسون ستایش پلیس در روز آوریل, گفتن St. Louis Post-Dispatch که بسیاری می “غیر روحانی کردن زندگی خود برای ما” و احترام به بازگشت شد و زمانی که اطلاعات عمومی افسر تونی Michalka به نام تامپسون “بسیار قدیمی مرد جوان” برای بخشی خود را در سازماندهی تظاهرات همراه با مسئولان شهرستان و رهبران جامعه.

این coziness از این دیدگاه ممکن است حمله برخی به عنوان ناراحت کننده داده می شود که این اعتراضات به دنیا می آیند از انتقاد از پلیس انجام شده است. اما در حالی که او احترام مقامات اجرای قانون تامپسون همچنین پشتیبانی از defunding آنها — هدایت پول به سمت آموزش و پرورش و دیگر برنامه های ضروری — در حالی که ایجاد مکانیسم های بیشتر برای پاسخگویی. هدف از اعتراض در مکان هایی مانند اوفالن یک شهرستان در حدود 90,000 که در آن پلیس-روابط اجتماعی بهتر از گفتن فرگوسن میسوری نیم ساعت پایین بزرگراه است که برای ایجاد بزرگتر ملی تغییر دهید. “هنگامی که جوامع است که احساس امنیت در حال صحبت کردن در مورد آن ما می توانیم تمام این گفتگو ها با هم,” او می گوید.

49962842868_b123298de7_o

تامپسون در حال حاضر ساخته شده بر بسیاری از جمله پدرش جمال, که با این نسخهها کار با نیازهای ویژه دانش آموزان است. “همه ما باید برای یک مدت طولانی سخت در آینه نگاه” جمال گفت: در اخیر OZY تاون هال تلویزیون نشان می دهد در A&E Networks زمان در حال حاضر: مسابقه و وضوحو اضافه کرد که پسرش الهام بخش او را به طور مستقیم در کار پرداختن به خشونت پلیس که قبلا او در حاشیه ماند. “او معلم من,” جمال گفت.

و Jalen برنامه ای برای آموزش حفظ — نه تنها به عنوان او آماده برای یک حرفه ای به عنوان یک مربی موسیقی را, اما همچنین از طریق نوپای فعالیت کار می کنند. “من آموخته ام که این است برای رفتن به یک بازی طولانی” تامپسون می گوید: تاکید بر نیاز به ادامه استراتژیسازی و عمل است. “این مهم است که در حال حاضر برای هر کسی که می خواهد تغییر به بیمار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>