هزاره هیپ هاپ دوست داشتنی لاتین حمایت …بایدن

Yvanna Uax! شد متبحر در مسائل مربوط به مسابقه در حالی که تحصیل هیپ-هاپ و امروز او گوش به “زیادی” از Rick Ross and Jay Z را “قلب شهر” در روز تکرار کنید. او دارای یک اتحادیه آرم خالکوبی بیش از قلب خود را و زانو به هر دو اموزش Bader Ginsburg, بیوگرافی و دالی پارتن پادکست. و او منصوب شد, نوادا, سنا در سال 2016 تبدیل شدن به اولین لاتین به خدمت در مجلسی تعجب حتی به خودش.

unnamed-2

پس از همه, او تا به حال برنامه ای برای ترک سیاست برای یک اقامتگاه در کشاورزی ارگانیک در ایتالیا و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از انتخابات گالوانیزه او را به باقی می ماند در این عرصه است. “بنابراین من اهل توسکانی مزرعه رو خیلی بیشتر دور” او می خندد.

نکته: این 32 ساله سناتور ایالت یک سیاستمدار بصورتی پایدار و محکم ریشه در نسل او. به همین دلیل است که آن را از همه بیشتر تعجب آور است که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن که شد یک سناتور ایالات متحده بیش از یک دهه قبل از او متولد شد و در حال حاضر روی او حساب برای کمک به تحویل او نوادا حزبی … و شاید ریاست جمهوری است.

نگاهی به ریاضی. بایدن به تضعیف از جلو دونده به underdog برای نامزدی حزب دموکرات را با توجه به OZY منحصر به فرد پیش بینی پیش بینی مدل پس از اتمام دلتنگ جایگاه چهارم در آیووا و پنجم در, New Hampshire. که باعث می شود Feb. 22 نوادا قفقاز بحرانی قرار داده-تا-یا-shut-up لحظه.

او را تبدیل [درد شخصی] به بسیار شدید و عمدی عمومی عمل است.

Yvanna Uax! در جو بایدن

نوادا خواهد بود که برای اولین بار تست چگونه نامزدها انجام در متنوع دولت پس از نزدیک به یک سوم از Nevadans اسپانیایی هستند. Uax!, بود که به اولین انتخاب نوادا رسمی به تایید بایدن بود و به نام یک مشاور ارشد کمپین در ماه ژانویه ضروری است. “او تعهد به نوادا و تجربه کافی در کار دولت او علاوه بر این مهم برای ما در حال رشد تیم” بایدن نوادا مدیر امور خارجه هیلاری بارت در بیانیه ای گفت.

این فقط در مورد میراث او را. Uax! همچنین سیاسی سابق و مدیر قدرتمند آشپزی اتحادیه محلی 226. اکثریت-لاتین اکثریت زنان اتحادیه — با آن 60,000 اعضا و گسترده مردمی سیاسی عمل — می تواند کمک به سوخت بایدن تجدید حیات. حتی اگر اتحادیه به طور رسمی تایید نامزد Uax! نشان دهنده ارزشمند پل به اعضای سازمان. و در روز سه شنبه اتحادیه تخلیه حمله به سناتور. Bernie Sanders, هشدار اعضای آن در زبان انگلیسی و اسپانیایی زبان, آگهی که ساندرز را به دور خود اتحادیه-مذاکره برنامه های مراقبت های بهداشتی در صورت انتخاب رئیس جمهور از طریق مدیکر برای همه طرح است.

تیک Segerblom یک کمیسر کلارک کانتی که شامل لاس وگاس می گوید: این اتحادیه احتمالا تولید 10 درصد از کل میزان مشارکت در دولت در جلسه روز است. “شما نمی توانید از دست بالا گرفتن اهمیت داشتن [Uax!] و توانایی برای رفتن وجود دارد و صحبت می کنند” او می گوید.

صحبت کردن در یک مرسوم کافی شاپ در مرکز شهر لاس وگاس Uax! اصرار دارد که او را حمایت بایدن نیست بنابراین تعجب آور است. “او دارای یک سبک رهبری است که می آید از همدلی که تنها کسی که از طریق این نوع از درد او شده است از طریق نشان می دهد و او را تبدیل به بسیار شدید و عمدی عمومی اقدام” Uax! می گوید: از کمک به تصویب قانون مراقبت مقرون به صرفه به حمایت از خشونت علیه زنان عمل می کنند.

unnamed-1

نشان داد سیاست واجد fides به خصوص مهم برای Uax! که در دبیرستان آمد از پیوستن به بحث تیم. “من هرگز ورزشی, اما من خوب بود در استدلال — و هوشمند” او می گوید.

کوبا-آمریکا میامی بومی فارغ التحصیل از دانشگاه نورث وسترن با برنامه ای برای پیوستن به پدرش در روزنامه نگاری (پدر جثه Uax!, یک دیرین Telemundo اجرایی و فرار ناموفق برای میامی-Dade County شهردار در سال 2004). او در زمان یک کلاس در سیاست هیپ هاپ با استاد Nitasha شارما که “تغییر کل مسیر را برای راه دیدم جهان” Uax! می گوید. “این یکی از اولین فرصت برای فکر کردن در مورد نژادپرستی کلاس و چگونه مردم مبارزه خود را برای آزادی است.”

Uax! مثل بایدن ادغام طبقه کارگر ارزش های سیاسی ایجاد روابط. پس از همه, او سیاست اشکال بعد از کارآموزی برای رهبر اکثریت سنا هری رید در اسپانیایی دفتر مطبوعاتی در واشنگتن در سال 2009. او شب به عنوان یک متصدی بار در نزدیکی کاپیتول هیل و روز کمک به تایید دادگستری Sonia Sotomayor به عنوان اولین لاتین در دیوان عالی کشور است. در حالی که کار رید در گروههای انتخاباتی در سال 2010 در نوادا او ملاقات دونالد “D.” تیلور رئیس جمهور محلی 226 (و در حال حاضر آن وابسته متحد در اینجا!).

هنگامی که او به عضویت اتحادیه به عنوان مدیر سیاسی او مصمم بود به صحبت در مورد اعضای مبارزات و پیروزی — یک داستان سرایی روند نه بر خلاف کلام اجرای برنامه توسط سارا کی یا “بید” است که او ساعت را صرف تماشای یوتیوب در شب. “چیزی است که وجود دارد بسیار قدرتمند در مورد کسی که قرار دادن خود را در مقابل غریبه ها گفتن حقیقت خود,” او می گوید.

unnamed

در حال حاضر یک نماینده مجلس خودش او را به رهبری در عبور از قیمت دارو شفافیت و قوانین مسکن. نه هر کس توافق با: یک مستاجران حقوق قانون او پیشنهاد شد به نام “سیلی” توسط نوادا صنعت املاک و مستغلات است که صرف $2 میلیون ناموفق در تلاش برای شکست آن است. و یک جمهوریخواه دولت سناتور انتقاد خود را برای حمایت از یک مالیات بر فروش متمم قانون اساسی که به نظر می رسد به نفع کارفرمای سابق خود (آشپزی اتحادیه).

اما نفوذ او در سمت دموکراتیک روشن است — و با ارزش به بایدن. پس از همه, آن را یکی دیگر از لاتینا Nevadan دموکرات لوسی Flores که این بهار را متهم کرد بایدن از نامناسب لمس کردن در گذشته کمپین تجمع یک حرکت است که تهدید به از خط خارج ریاست جمهوری پیشنهاد قبل از آن حتی به طور رسمی آغاز شده است. در حالی که او اب و هوای که طوفان بایدن اتحاد انتخاباتی مشکلات در حال حاضر خواهد شد و به عقب راندن ساندرز که نشسته است در وهله اول در OZY را پیش بینی و انجام داده است به خصوص به خوبی با جوان اسپانیایی رای دهندگان مانند Uax!.

او برای یک, نیست, نگران است. Uax! بایدن معتقد است سیاست مطابقت نقره دولت (و او دریافت کرده است به حمایت از دیگر بالا Nevadans مانند Rep. دینا Titus). “نوادا است که به عنوان مترقی به عنوان کالیفرنیا و یا به عنوان محافظه کار به عنوان آریزونا” او می گوید. و در حالی که بایدن نیست بیشتر افزایش سخنران Uax! تحسین قوام خود را. “او دارای یک پیشینه ثابت, رهبری,” او می گوید امیدوار است که حتی یک شهر شناخته شده در معرض خطر ممکن است یک شرط بندی امن تر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>