نظامی ضعف در معرض توسط Coronavirus

چرا شما باید مراقبت از

کشتی ها و زیردریایی ها آسیب پذیر هستند به گسترش COVID-19.

یک سوم از خدمه در فرانسه گل سرسبد ناو هواپیمابر باید آزمایش مثبت برای coronavirus تأکید چگونه نیروهای نظامی صورت خاص آسیب پذیری در طول همه گیر است که می تواند به طور بالقوه مورد سوء استفاده شود با قدرت رقیب.

این 668 موارد تشخیص داده شده در میان 2,000 ملوانان در فرانسه, نیروی دریایی, هسته ای-صفحه شارل دوگل و همراه آن ناوچه بیش از 615 اعلام کرد موارد در نیروی دریایی آمریکا کشتی تئودور روزولت.

شیوع این بیماری در ایالات متحده حامل موجب یک بحران است که در آن رگ کاپیتان برت Crozier بود حذف شد و پس از او خواست برای کمک به مهار شیوع و کری توماس Modly اخراج شد او پس از آن رسیدگی به این امر است.

شیوع در دو حامل های برجسته یک معضل برای ارتش به عنوان آنها به دنبال کاهش COVID-19 تهدید بدون تضعیف عملیاتی اثربخشی تحلیلگران می گویند. از شارل دوگل بازی با مشخصات بالا نقش این سال در بازداری روسیه فعالیت در دریای مدیترانه و اقیانوس اطلس شمالی.

این می تواند به وضوح مختل آمادگی چرخه.

Sidharth Kaushal, پژوهش, همکار, سلطنتی, ایالات خدمات موسسه

Sidharth Kaushal یک محقق در دریا قدرت در لندن سلطنتی ایران, خدمات, موسسه, هشدار آن است که غیر ممکن است برای از بین بردن خطر در نیروی دریایی کشتی های با تنگ و چهارم زندگی در اجتماعی که فاصله غیر ممکن است.

“نیروی دریایی ایالات متحده را محدود کرده است ملوانان’ فعالیت های در طول پورت تماس و در محیط به مدت طولانی آنها در حال دنبال کردن پوسته پوسته شدن و استقرار از جمله حاشیه اقیانوس آرام ورزش بعد از این سال تا این می تواند به وضوح مختل آمادگی چرخه” Kaushal می گوید.

Jens Stoltenberg, ناتو, دبیر کل, هشدار می دهد که در طول همه گیر دشمنان بالقوه می تواند “نگاه به این وضعیت بهره برداری” برای پیشبرد منافع خود است.

“گروه های تروریستی می تواند جسارت وضعیت امنیتی در افغانستان و عراق همچنان شکننده است و ما همچنان با سرعت از نظامی روسیه فعالیت” استولتنبرگ می گوید. اما او اصرار دارد که 30 عضو اتحاد آمادگی عملیاتی شد “بی نقص” با وجود این لازم COVID-19 احتیاطی. فلورانس Parly فرانسه وزیر دفاع گفت: در آوریل 10 که 5000 پرسنل نیروهای مسلح بوده و یا مشکوک شدند که آلوده به ویروس. “آیا COVID-19 تغییر برنامه های ما و ما عملیات بله گاهی اوقات. اما آن را منحرف کردن ما از اهداف ما? هیچ” او اضافه شده است.

اما حداقل دو نیروی دریایی ماموریت لغو شده است با توجه به این ویروس به دریای سیاه و یکی دیگر به خلیج گینه.

از شارل دوگل شیوع اتحاد چپ 31 ملوانان در بستری با یکی در بخش مراقبت های ویژه. بقیه خدمه است که در انزوا در داخل و اطراف تولون پایگاه نظامی. تعدادی از موارد است که به احتمال زیاد به صعود به عنوان تست همچنان ادامه دارد.

فرانسه نیروی دریایی گفت: زمانی که COVID-19 علائم به نظر می رسد در هیئت مدیره در اوایل این ماه کسانی که تحت تاثیر جدا شد در کشتی مقابل بخش کم فشار در منطقه که مانع آلوده هوا نشت به مناطق اطراف آن.

نظامی راه اندازی کرده است دو, تحقیق در مورد بحران به عنوان انتقاد مانت. یکی شارل دوگل عضو خدمه که آزمایش مثبت صحبت با رادیو فرانسه را متهم به نظامی از اقدام به سرعت به اندازه کافی و بازی “با سلامت ما زندگی می کند.”

فرانسوی ها گل سرسبد پیوست کشتی های جنگی از هفت دیگر کشورهای عضو ناتو برای ورزش در دریای شمال بین مارس 19 و 22 قبل از اینکه به یاد می آورد به تولون هفته گذشته با حدود 50 coronavirus موارد در هیئت مدیره.

یک مقام ناتو می گوید هیچ چهره به چهره و تماس بین خدمه از کشتی های مختلف در طول ورزش و نه هیچ یک از موارد گزارش شده عفونت روی هر یک از دیگر عروق.

انگلستان وزارت دفاع گفت که حدود 13,000 انگلیسی پرسنل نظامی وجود ندارد از خط مقدم با توجه به coronavirus یا در انزوا و یا مراقبت از بستگان. کمتر از 100 تا به حال تایید شده است به عنوان آلوده اگر چه هنوز روشن نیست که چگونه بسیاری شده بود را آزمایش کردند.

نظامی بریتانیا گفته است که قصد دارد در محل هستند — از جمله امکان تخلیه با قایق و هلیکوپتر — مطمئن شوید که ملکه الیزابت ناو هواپیمابر بود “رایگان از ویروس” قبل از آن خروج در یک ماموریت آموزشی در انگلستان به آبهای این ماه است. نیروی دریایی سلطنتی گل سرسبد را برنامه ریزی اعزام به اقیانوس آرام در بهار سال 2021 است که هنوز به جلو بروید با وجود نگرانی در مورد چگونه برای حفاظت از 1100-قوی خدمه از عفونت است.

در همین حال روسیه به قرنطینه دو هسته ای زیردریایی از آن ناوگان شمال پس از ترس که برخی از خدمه آمده بود در تماس با یک فرد مظنون به حمل ویروس. در حالی که یکی از زیردریایی — کروز-موشک مسلح اسمولنسک — یافت شده است به رایگان از coronavirus وضعیت دوم اریول ،

+

OZY همکاران با انگلستان بار مالی به شما حق بیمه تجزیه و تحلیل و ویژگی های. © بار مالی محدود 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>