مایکروسافت دولت پلیس: توده نظارت تشخیص چهره و ابری Azure

در سراسر کشور تظاهرات علیه نژادپرستی پلیس را به ارمغان آورد جدید بررسی بر روی شرکت های فناوری بزرگ مثل Facebook که تحت تحریم توسط تبلیغ کنندگان بیش از گفتار نفرت کارگردانی در مردم رنگ و آمازون به نام برای کمک به پلیس نظارت است. اما مایکروسافت که تا حد زیادی موفق به فرار انتقاد است زانو در خدمات برای اجرای قانون و پرورش یک اکوسیستم از شرکت های که ارائه پلیس با نرم افزار با استفاده از ابری مایکروسافت و سیستم عامل های دیگر. داستان کامل از این روابط برجسته چگونه تکنولوژی بخش به طور فزاینده ای گرفتار در صمیمی مداوم روابط با ادارات پلیس.

مایکروسافت لینک کلیک کنید برای سازمان های اجرای قانون شده اند پنهان شده توسط این شرکت که پاسخ های عمومی به خشم است که به دنبال قتل جورج فلوید متمرکز شده نرم افزار تشخیص چهره. این misdirects توجه به دور از خود مایکروسافت توده نظارت پلت فرم برای پلیس دامنه آگاهی سیستم ساخته شده برای اداره پلیس نیویورک و بعد از آن گسترش به آتلانتا برزیل و سنگاپور. آن را نیز تحت الشعاع خود که مایکروسافت با همکاری نمرات پلیس نظارت فروشندگان که اجرای محصولات خود را در یک “دولت ابر” عرضه شده توسط این شرکت لاجوردی را بدست آورد و آن را هل دادن سیستم عامل به سیم پلیس در زمینه عملیات از جمله هواپیماهای بدون سرنشین ربات ها و دستگاه های دیگر.

با همکاری و پشتیبانی و زیرساخت های حیاتی ارائه شده توسط مایکروسافت یک سایه صنعت از شرکت های کوچکتر ارائه توده نظارت به سازمان های اجرای قانون. Genetec ارائه می دهد مبتنی بر ابر دوربین مدار بسته و تجزیه و تحلیل داده های انبوه نظارت در شهرستانها عمده ایالات متحده. Veritone فراهم می کند تشخیص صورت خدمات به سازمان های اجرای قانون. و طیف گسترده ای از شرکای ارائه تکنولوژی بالا تجهیزات پلیس برای مایکروسافت پیشرفته گشت پلت فرم تبدیل می شود که ماشین پلیس به همه از دیدن نظارت گشت. همه از این انجام شده است با مایکروسافت و میزبانی از لاجوردی دولت Cloud.

ماه گذشته صدها نفر از کارکنان مایکروسافت درخواست خود را به مدیر عامل شرکت ساتیا نادلا به لغو قرارداد با سازمان های اجرای قانون حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند توجه و تایید defunding پلیس. در پاسخ مایکروسافت را نادیده گرفته و شکایت به جای ممنوع فروش خود نرم افزار تشخیص چهره به پلیس در ایالات متحده کارگردانی چشمان دور از مایکروسافت سهم دیگر به پلیس نظارت است. استراتژی کار می کرد: مطبوعات و فعالان یکسان ستایش این حرکت تقویت مایکروسافت گفت: موقعیت به عنوان یک اخلاقی رهبر در فن آوری.

هنوز روشن نیست چه زمانی مایکروسافت خواهد فرار عمده موشکافی. پلیس به طور فزاینده ای انجام می شود با همکاری فعال از شرکت های فن آوری و مایکروسافت همراه با آمازون و دیگر ارائه دهندگان ابر یکی از بازیکنان اصلی در این فضا است.

به دلیل مشارکت و خدمات میزبانی شخص ثالث فروشندگان در Azure cloud لازم نیست به اعلام عمومی آن است که غیر ممکن است برای دانستن حد کامل از مایکروسافت دخالت در پلیس دامنه یا وضعیت عمومی اعلام کرد خدمات شخص ثالث به طور بالقوه از جمله برخی از قبلا اعلام روابط زیر ذکر شده است.

مایکروسافت کاهش یافته است به نظر.

مایکروسافت: از پلیس اطلاعاتی به ابری Azure

در پی 9/11, مایکروسافت ساخته شده است سهم مهمی متمرکز هوش مراکز سازمان های اجرای قانون. در سراسر سال 2009 شروع به کار بر روی یک پلت فرم نظارت NYPD به نام دامنه آگاهی سیستم یا داس که برای عموم رونمایی شد در سال 2012. سیستم ساخته شده بود با رهبری از مایکروسافت همراه با NYPD افسران.

در حالی که برخی از جزئیات در مورد داس فاش شده اند و به بسیاری از آنها هنوز هم گم شده است. جامع ترین حساب به تاریخ به نظر می رسد در سال 2017, مقاله های NYPD افسران.

از دس ادغام نامتجانس منابع اطلاعاتی برای انجام سه هسته توابع: زمان واقعی هشدار تحقیقات پلیس و تجزیه و تحلیل.

از طریق داس, NYPD, ساعت, شخصی, حرکات تمام شهرستان. در روز های اولیه آن سیستم مصرف اطلاعات را از مدار بسته دوربین های تلویزیونی محیط زیست حسگرها (برای شناسایی اشعه و مواد شیمیایی خطرناک) و خودکار پلاک خوان یا ALPRs. 2010, آن شروع به اضافه کردن geocoded NYPD پرونده, شکایت, دستگیری 911 تماس و حکم “را به بافت به سنسور داده است.” پس از آن اضافه شده تجزیه و تحلیل ترافیک ویدئو به صورت خودکار و به رسمیت شناختن الگوی پيش بينی کننده پلیس و یک برنامه تلفن همراه برای پلیس.

سال 2016 این سیستم تا به حال مصرف 2 میلیارد پلاک تصاویر از ALPR دوربین (3 میلیون می خواند هر روز آرشیو برای پنج سال) 15 میلیون, شکایت بیش از 33 میلیارد سوابق بیش از 9,000 NYPD و خصوصی عمل دوربین خوردها ویدئوها از 20,000-به علاوه بدن دوربین های دیجیتال و بیشتر. برای ایجاد حس از آن همه تجزیه و تحلیل الگوریتم انتخاب کردن داده های مربوطه از جمله برای پیش بینی انجام ندادی.

01-Microsoft-Aware-3

یک تصویر لحظهای از مایکروسافت دامنه آگاهی سیستم — همچنین به نام Microsoft آگاه — رابط دسکتاپ. عکس گرفته شده از مایکروسافت ارائه با عنوان “همیشه آگاه” جان منینگ و کرک آرتور.

تصویر: مایکروسافت ارائه

NYPD دارای سابقه سوء استفاده پلیس و حقوق مدنی و آزادی های طرفداران مانند شهری دادگستری مرکز فن آوری نظارت نظارت پروژه اعتراض کرده اند سیستم از قانون اساسی با نگرانی با موفقیت کمی به تاریخ.

در حالی که داس را دریافت کرده است برخی از توجه مطبوعات و نسبتا به خوبی شناخته شده در میان فعالان سیاسی وجود دارد بیشتر به داستان مایکروسافت پلیس خدمات.

در طول سال, مایکروسافت, رشد کسب و کار خود از طریق گسترش آن خدمات ابر که در آن ظرفیت ذخیره سازی سرور و نرم افزار در حال اجرا بر روی سرور اجاره در یک محفظه اساس. یکی از آن ارائه لاجوردی دولت اختصاص داده شده فراهم می کند داده های میزبانی در انحصاری داخلی ابر مراکز به طوری که داده ها هرگز جسمی برگ های کشور میزبان. در ایالات متحده, مایکروسافت ساخته شده است چند لاجوردی دولت ابر مراکز برای استفاده های محلی و ایالتی و فدرال سازمان.

نادانسته به اکثر مردم, مایکروسافت دارای یک “امنیت عمومی و عدالت” بخش با کارکنان که قبلا در اجرای قانون است. این است که قلب واقعی از شرکت خدمات پلیس, هر چند آن عمل کرده است برای سال ها دور از انظار عمومی.

مایکروسافت پلیس نظارت خدمات اغلب مات به دلیل این شرکت به فروش می رساند و کمی در راه خود را policing محصولات. آن را به جای ارائه می دهد آرایه ای از “هدف کلی” خدمات ابری Azure مانند یادگیری ماشین و predictive analytics ابزار مانند Power BI (هوش تجاری) و شناختی خدمات است که می تواند توسط سازمان های اجرای قانون و نظارت بر فروشندگان خود را برای ساخت نرم افزار یا راه حل.

مایکروسافت نظارت-بر اساس IoT ماشین گشت

یک آرایه غنی از مایکروسافت مبتنی بر ابر ارائه شده است بر روی صفحه نمایش کامل با یک مفهوم به نام “متصل افسر.” مایکروسافت جایگاه این مفهوم به عنوان بخشی از اینترنت اشیاء یا IoT که در آن ابزارهای متصل به سرور های آنلاین و به این ترتیب ساخته شده بیشتر مفید است. “متصل افسر” مایکروسافت نوشته خواهد شد “را IoT به پلیس.”

با اینترنت اشیاء فیزیکی اشیاء اختصاص شناسه منحصر به فرد و انتقال داده ها بیش از شبکه های خودکار مد. اگر یک افسر پلیس به تساوی یک تفنگ از آن جلد چرمی قرار دادن برای مثال اطلاع رسانی را می توان بر روی شبکه برای هشدار به دیگر افسران ممکن است خطر است. زمان واقعی جرم و جنایت مراکز پس از آن می تواند کردهاید افسر بر روی یک نقشه و نظارت بر وضعیت از یک فرمان و مرکز کنترل.

02-Connected-Officer-IoT

مایکروسافت متصل افسر شبیه سازی نسخه ی نمایشی برای IoT نظارت و ادغام داده ها در زمان واقعی آگاهی موقعیتی و متمرکز پلیس تجزیه و تحلیل ترافیک. عکس گرفته شده از مایکروسافت ارائه “متصل مامور آوردن IoT به پلیس” توسط جف پادشاه و براندون Rohrer.

تصویر: مایکروسافت ارائه

با توجه به این مفهوم بسیاری از نظارت و IoT سنسور ارسال داده بر روی یک “داغ راه” برای استفاده سریع در مراکز فرماندهی و بر روی “مسیر سرد” استفاده می شود بعد توسط هوش تحلیلگران به دنبال الگوهای. داده های جریان همراه از طریق مایکروسافت Azure جریان تجزیه و تحلیل محصول ذخیره شده روی Azure cloud و پیشرفته توسط مایکروسافت تجزیه و تحلیل راه حل های مانند Power BI — ارائه تعدادی از نقاط که در آن مایکروسافت می توانید پول را.

در حالی که “متصل افسر” بود که مفهومی ورزش این شرکت در دنیای واقعی گشت راه حل این است که مایکروسافت پیشرفته گشت پلت فرم و یا MAPP. MAPP است IoT پلت فرم برای گشت زنی پلیس وسایل نقلیه است که ادغام نظارت سنسورها و پایگاه داده به سوابق ابری Azure از جمله “اعزام اطلاعات مسیرهای رانندگی مشکوک تاریخچه یک صدای فعال پلاک خوان گم فهرست افراد بر اساس محل سکونت جرم بولتن تغییر گزارش و بیشتر است.”

03-MAPP-car-MS-blog

یک نسخه ی نمایشی از مایکروسافت پیشرفته گشت پلت فرم و یا MAPP, IoT نظارت خودرو برای پلیس. یک Aeryon Labs SkyRanger است که نشسته در بالای صفحه. عکس گرفته شده از مایکروسافت Azure وبلاگ “مایکروسافت میزبان عدالت و امنیت عمومی رهبران در 2 سالانه CJIS نشست” توسط راشل Eichner.

عکس: Microsoft Azure, وبلاگ

این MAPP خودرو مجهز به دنده از فروشندگان شخص ثالث, که جریان اطلاعات نظارت به Azure cloud برای سازمان های اجرای قانون. نصب شده به سقف 360 درجه با وضوح بالا دوربین جریان ویدئو زندگی می کنند به لاجوردی و لپ تاپ در داخل خودرو با دسترسی نیز در دسترس بر روی تلفن همراه و یا کامپیوتر از راه دور. این خودرو همچنین ورزش به صورت خودکار پلاک خوان که می توانید در ادامه از 5000 صفحه در دقیقه — آیا خودرو ثابت است یا در حال حرکت — و-بررسی آنها را در برابر یک پایگاه داده در Azure و اجرا توسط شرکت Genetec را پلاک خوان راه حل AutoVu. مجاورت, دوربین, در این خودرو طراحی شده است به هشدار ماموران زمانی که وسیله نقلیه خود را در حال نزدیک شدن است.

گشت آسمان توسط هواپیماهای بدون سرنشین ارائه شده توسط مایکروسافت شریک Aeryon Labs این SkyRanger به ارائه زمان واقعی جریان ویدئو. (Aeryon Labs در حال حاضر بخشی از نظارت غول FLIR Systems.) با توجه به ناتان بکهام از مایکروسافت امنیت عمومی و عدالت خودرو هواپیماهای بدون سرنشین “به دنبال آن در اطراف و دیدن بزرگتر مشاهده آن است.” هواپیماهای بدون سرنشین می نویسد DroneLife می “ارائه هوایی نمایش داده یکپارچه پلت فرم اجازه می دهد افسران به ارزیابی مداوم موقعیت خود در زمان واقعی و یا به جمع آوری شواهد پزشکی قانونی از صحنه جرم.”

پلیس روبات ها نیز بخشی از MAPP پلت فرم. محصولات از ReconRobotics مثلا “integrat[اد] با مایکروسافت ماشین گشت از برنامه های آینده” در سال 2016. مایکروسافت می گوید ReconRobotics فراهم می کند خود را MAPP خودرو با یک “کوچک و سبک اما قدرتمند ربات” که “می تواند به راحتی مستقر و کنترل از راه دور توسط افسران گشت به ارائه زمان واقعی اطلاعات برای تصمیم گیرندگان.”

یکی دیگر از مایکروسافت شریک SuperDroid روبات نیز اعلام کرد آنها ارائه خواهد شد مایکروسافت MAPP خودرو با دو جمع و جور کنترل از راه دور نظارت ربات MLT “جک راسل” و LT2-F “کاراگاه” به آخر که می تواند به صعود از پله ها و موانع است.

اگر چه این ورزش مایکروسافت نشان هود و درب فیزیکی خودرو این شرکت با استفاده از به ترویج MAPP نیست برای فروش توسط مایکروسافت و شما احتمالا نمی خواهد ببینید مایکروسافت-برچسب خودرو رانندگی در اطراف. بلکه مایکروسافت فراهم می کند MAPP به عنوان یک پلت فرم که از طریق آن به تبدیل های موجود در ماشین پلیس به IoT نظارت وسایل نقلیه: “این واقعا در مورد قادر بودن به تمام این داده ها و قرار دادن آن در ابر قادر بودن به منبع که داده ها را با داده های خود و شروع به ساختن اطلاعات مربوطه از آن گفت:” بکهام.

در واقع مایکروسافت می گوید: “این خودرو در حال تبدیل شدن به مرکز عصبی برای اجرای قانون است.” با توجه به بکهام, اطلاعات جمع آوری شده و ذخیره شده در Azure cloud کمک خواهد کرد که افسران “شناسایی بد بازیگران” و “اجازه دهید افسران آگاهی از محیط زیست است که در اطراف آنها را.” به عنوان مثال او گفت: “ما امیدواریم که با یادگیری ماشین و هوش مصنوعی در آینده ما می توانیم شروع به الگوی تطبیق” با MAPP وسایل نقلیه ارائه اطلاعات برای کمک به پیدا کردن “بد بازیگران.”

04-option2-MAPP-car-SuperDroid-robots-2.1-1000

این MLT “جک راسل” و LT2-F “Bloodhound” بر روی صفحه نمایش در یک رویداد نمایشگاه مایکروسافت MAPP پلیس وسیله نقلیه در طول اين راه حل FBI آکادمی ملی همکاران 2015 آموزش سالانه کنفرانس در سیاتل. عکس گرفته شده از SuperDroid روبات پست وبلاگ “SuperDroid روبات با شرکای مایکروسافت است.”

عکس: روبات SuperDroid

در ماه اکتبر گذشته پلیس آفریقای جنوبی اعلام کرد مایکروسافت در همکاری با شهر دوربان برای “قرن 21” هوشمند پلیس. دوربان نسخه از MAPP راه حل شامل 360 درجه ALPR به اسکن پلاک و تشخیص چهره دوربین از چینی نظارت تصویری شرکت Hikvision برای استفاده از زمانی که خودرو ثابت است (به عنوان مثال پارک شده در یک رویداد).

با توجه به آفریقای جنوبی, اخبار, خروجی ITWeb مترو پلیس را با استفاده از MAPP راه حل “برای جلوگیری از فعالیت های جنایی بر اساس تجزیه و تحلیل داده ها از طریق مدل سازی پیش بینی و الگوریتم های یادگیری ماشین.” این خودرو در حال حاضر نورد در کیپ تاون که در آن مایکروسافت به تازگی افتتاح لاجوردی مرکز داده ها — فرمت دیجیتال استعمار من در مورد نوشت: در سال 2018 است.

مایکروسافت MAPP گشت وسیله نقلیه در دوربان ورزشی تشخیص چهره دوربین از چین مبتنی بر Hikvision. عکس های گرفته شده از, چند رسانه ای, زنده, ارائه, ‘مترو پلیس به با تکنولوژی بالا برای فصل جشن.’تصاویر: چند رسانه ای نمایش زنده

بسیار شبیه به ایالات متحده آمریکا (albiet با برخی از های مختلف دینامیک), آفریقای جنوبی, چهره معضل خشونت پلیس که به طور نامتناسبی اثرات مردم از رنگ. کشور را به حال خود جورج فلوید لحظه در طول های اخیر Covid-19 مستند زمانی که ارتش و پلیس ضرب و شتم وحشیانه 40 ساله Collins Khosa در فقیر الکساندرا شهرستان منجر به مرگ بیش از یک فنجان آبجو. (نظامی پرس و جو متوجه شد که Khosa مرگ بود و نه مربوط به آسیب های خود را در دست مقامات; Khosa خانواده و بسیاری دیگر در آفریقای جنوبی را رد کرد, نقد و بررسی به عنوان یک ماست مالی کردن.)

این MAPP راه حل استفاده خواهد شد “تحمل صفر” policing. برای مثال دوربان مترو یک سخنگوی پلیس Parboo Sewpersad گفت: اجرای این هدف به مجازات “littering نوشیدن و رانندگی و نوشیدن و رفتن” در طول تابستان جشن.

آن را دشوار است به تعیین که در آن دیگری MAPP خودرو ممکن است مستقر می شود. اجرای در آفریقای جنوبی نشان می دهد مایکروسافت می بیند آفریقا به عنوان یک محل برای آزمایش آن نظارت پلیس فن آوری.

مایکروسافت: تأمین دوربین مدار بسته و پلیس اطلاعات شهرستان

فراتر از سیم کشی خودروهای پلیس نظارت تصویری را فراهم می کند یکی دیگر سودآور منبع سود برای مایکروسافت آن را به عنوان حاوی بسته های داده برای انتقال ذخیره و پردازش — درآمد هزینه در هر مرحله از راه است.

هنگامی که ساختمان یک شبکه دوربین مدار بسته بسته بندی شده با دوربین های دیجیتال شهرستانها و کسب و کار به طور معمول با استفاده از یک سیستم مدیریت تصویری و یا صوتی برای انجام کارهایی مانند صفحه نمایش چند دوربین خوردها در یک ویدئو وال و یا ارائه گزینه ای را برای جستجو از طریق فیلم. پیشرو VMS ارائه دهنده Genetec ارائه می دهد هسته VMS یکپارچه مایکروسافت دامنه آگاهی سیستم. یک شریک مایکروسافت برای بیش از 20 سال این دو شرکت با هم کار بر روی یکپارچه سازی نظارت خدمات ابری Azure.

برخی از مهمترین مشخصات بالا شهر نیروهای پلیس با استفاده از Genetec و مایکروسافت برای نظارت تصویری و تجزیه و تحلیل.

از طریق مشارکت عمومی-خصوصی به نام عملیات سپر آتلانتا دوربین شبکه رشد کرده است و از 17 مرکز شهر دوربین به یک شبکه گسترده ای از 10,600 دوربین است که مقامات امیدوارم که به زودی پوشش تمام شهرستان ربع. Genetec و مایکروسافت Azure قدرت دوربین مدار بسته شبکه.

در ژوئن 14, آتلانتا رئیس پلیس اریکا سپر استعفا داد و پس از APD پلیس به ضرب گلوله کشته و 27 ساله سیاه Rayshard بروکس. ماه گذشته شش آتلانتا افسران پلیس متهم شدند برای استفاده از نیروی بیش از حد علیه معترضان از خشونت پلیس.

در سال 2019 آتلانتا پلیس بنیاد COO مارشال فریمن به من گفت: این بنیاد تا به حال فقط به یک “بخش گسترده ای اجرای” مایکروسافت برای آگاه (دامنه آگاهی سیستم). فریمن گفت: آتلانتا اداره پلیس با استفاده از مایکروسافت یادگیری ماشین به ارتباط داده و برنامه ای برای اضافه کردن مایکروسافت تصویری تجزیه و تحلیل ترافیک. “ما همیشه می توانید در ادامه به بازگشت به مایکروسافت و سازندگان گسترش فن آوری و همچنان به ساخت پلت فرم,” او اضافه شده است.

در شیکاگو 35,000 دوربین های تحت پوشش شهرستان با یک پلاگین در نظارت شبکه. به عقب پایان در حال حاضر با استفاده از Genetec Stratocast و Genetec این فدراسیون که مدیریت دسترسی به دوربین در سراسر يکپارچه شبکه دوربین های مدار بسته — یک شبکه دوربین شبکه, پس به صحبت می کنند.

07-Citigraf-1

Genetec Citigraf بر Microsoft Azure. داده های مصرف برای همبستگی و نظارت و هشدار شامل رایانه کمک اعزام داده های گلوله تشخیص از ShotSpotter خودکار پلاک خوان دوربین های جامعه آمریکا بررسی (سرشماری) اطلاعات CCTVs در Genetec VMS مختلف ارتباطات و نفوذ هشدار, سیستم های اطلاعات جغرافیایی داده ها و بانک اطلاعاتی قطعات مانند حوادث و دستگیری. عکس گرفته شده از وبینار “چگونه شیکاگو یکپارچه اطلاعات و کاهش جرم و جنایت با 24%” ارائه شده توسط اتو عروسک (مرکز دیجیتال دولت) جاناتان Lewin (Chicago Police Department) و باب کارتر (Genetec).

تصویر: دولت فناوری/مرکز دیجیتال دولت وبینار

در سال 2017 Genetec سفارشی ساخته شده خود را Citigraf پلت فرم برای پلیس شیکاگو بخش — دوم-بزرگترین نیروی پلیس در این کشور — به عنوان یک راه برای ایجاد حس از بخش آرایه وسیعی از داده ها. طراحی شده توسط مایکروسافت Azure Citigraf قورت اطلاعات از نظارت سنسورها و پایگاه داده ثبت شده است. با استفاده از زمان واقعی و داده های تاریخی آن انجام محاسبات تصویری, هشدار, و کارهای دیگر برای ایجاد “عمیق آگاهی موقعیتی” برای CPD. مایکروسافت در حال همکاری با شرکت Genetec برای ساخت یک “همبستگی موتور” برای ایجاد حس نظارت داده است.

شیکاگو نیروی پلیس به یک, وحشیانه, تاریخچه نژادپرستی و فساد و حتی دو دهه ارزش از شکنجه مظنونان است. در خشونت های پلیس تظاهرات پس فلوید را قتل CPD مورد حمله و ضرب و شتم معترضان از جمله پنج سیاه معترضان به نقطه ای از بستری شدن در بیمارستان.

شهر دیترویت با استفاده از Genetec Stratocast و مایکروسافت Azure به قدرت خود پروژه بحث برانگیز نور سبز. راه اندازی در سال 2016 در پشت سر هم با زمان واقعی جرم و جنایت مرکز, پروژه اجازه می دهد تا کسب و کارهای محلی و یا دیگر شرکت اشخاص مانند کلیساها و مسکن — نصب دوربین در محل خود و جریان مدار بسته تغذیه به دیترویت اداره پلیس. شرکت کنندگان می توانند جای “چراغ سبز” در کنار دوربین برای هشدار دادن به مردم — که 80 درصد سیاه — که “شما در حال تماشا توسط پلیس است.”

در سال 2015 DPD اظهار داشت: “روز در حال آمدن است که در آن پلیس برای دسترسی به دوربین در همه جا پلیس اجازه می دهد تا عملا گشت تقریبا در هر منطقه از شهر بدون پله پا.”

DPD دستیار ارشد دیوید LeValley به من توضیح داد که قبل از ایجاد جدید مرکز فرماندهی گروه ارسال یک تیم از افراد به دیگر شهرستانها ایالات متحده آمریکا از جمله نیویورک و شیکاگو و آتلانتا بوستون و اداره مبارزه با مواد مخدر مرکز در ال پاسو تگزاس به محدوده خود اینتل مراکز. “ما در زمان واقعی جرم و جنایت مرکز همه جانبه اطلاعاتی مرکز آن را نه فقط در پروژه چراغ سبز” او توضیح داد.

گسترش نظارت پلیس در دیترویت شده است سویفت. امروز پروژه چراغ سبز حدود 2,800 دوربین های نصب شده در بیش از 700 مکان و دو کوچکتر زمان واقعی جرم و جنایت مراکز اضافه شده, توسعه, روند در شهر شیکاگو است. LeValley به من گفت کسانی که RTTCs خواهد انجام کارهایی مانند “الگو” و “گزارش انتقادی حوادث است.”

در پی جورج فلوید قتل فعالان در دیترویت باید شارژ تلاش خود را برای لغو پروژه نور سبز در مبارزه با پلیس نظارت که جامعه محلی طرفداران مانند Tawana خرده و اریک ویلیامز خیال نژادپرست است. در این سال دو مرد سیاه, رابرت Julian-Borchak ویلیامز و مایکل الیور, بودند اشتباه دستگیر شده پس از misidentified توسط DPD تشخیص چهره تکنولوژی.

Nakia والاس همکاری سازمان دیترویت خواهد نفس کشیدن به من گفت: پروژه چراغ سبز “قبل از جرم” مردم و “به پلیس حق را به نگه داشتن زبانه ها در شما اگر آنها فکر می کنم شما در حال گناه” و “آزار و اذیت سیاه و قهوه ای و جوامع است.” “ارتباط با هم دوربین” در سراسر مناطق گسترده ای است که “بیش از حد نظارت” و “باید متوقف شود” او اضافه شده است.

این “تابع که [DPD] خدمت” والاس گفت: “حفاظت از اموال و سفید برتری.” “آنها بیش از حد نظامی و حتی در پی آن مردم هنوز هم در حال مرگ در شهرستان” چرا که “آنها هیچ علاقه ای به امرار معاش از دیترویت شهروندان است.” به جای militarizing ما نیاز به “توقف تظاهر مانند سیاه فقیر مردم ذاتا جنایتکاران و شروع به دنبال در خدمات اجتماعی و چیزهایی است که مردم را از رفتن به یک زندگی از جرم و جنایت است.”

در سال 2017, وبلاگ, پست, مایکروسافت افتخار همکاری با شرکت Genetec برای DPD با بیان اینکه پروژه چراغ سبز است “به عنوان مثال بزرگ چگونه شهرستانها می تواند به بهبود امنیت عمومی شهروندان و کیفیت زندگی و رشد اقتصادی با فن آوری های امروز.”

مایکروسافت در واقع عرضه تکنولوژی شناسایی چهره

در حالی که مایکروسافت شده است تأمین هوش مراکز و دوربین مدار بسته و شبکه در سایه این شرکت عموم متمرکز در صورت به رسمیت شناختن قوانین و مقررات. در ژوئن 11, مایکروسافت پیوست آمازون و آی بی ام در گفت, آن را نمی خواهد خود را به فروش تکنولوژی شناسایی چهره به پلیس تا زمانی که وجود دارد مقررات در محل.

این یک شیرین کاری روابط عمومی است که چگونه اشتباه مایکروسافت در رابطه به پلیس با این نسخهها کار از لحاظ فنی و اخلاقی در تعدادی از راه های.

برای اولین بار در حالی که با فشار گاهی اوقات انتقاد مایکروسافت دامنه آگاهی سیستم بیشترین توجه را به مایکروسافت پلیس بر صورت به رسمیت شناختن. این اشتباه است: مایکروسافت با ارائه نرم افزار به قدرت انواع پلیس فن آوری است که تضعیف حقوق مدنی و آزادی — حتی بدون تشخیص صورت ،

دوم در صورت به رسمیت شناختن یک از ویژگی های قابل توجه بسیاری از سیستم های نظارت تصویری و زمان واقعی جرم و جنایت مراکز که مایکروسافت قدرت. شهرهای نیویورک و آتلانتا و شیکاگو و دیترویت در میان کسانی که با استفاده از خدمات مایکروسافت برای جمع آوری ، ذخیره و پردازش بصری نظارت داده های مورد استفاده برای تشخیص صورت ، مایکروسافت خدمات بخشی از بسیاری از پلیس تشخیص چهره سیستم های نظارت.

سوم حداقل یک تشخیص چهره شرکت Veritone شده است سمت چپ از گفتگو. مایکروسافت شریک جنوب کالیفرنیا هوش مصنوعی لباس ارائه می دهد مبتنی بر ابر نرم افزار به نام شناسایی اجرا می شود که بر ابری مایکروسافت و کمک می کند تا سازمان های اجرای قانون پرچم چهره بالقوه مظنون است.

08-Azure-plus-Veritone

Veritone را aiWARE راه حل بر روی Microsoft Azure cloud; Veritone نیز در آمازون AWS GovCloud. عکس گرفته شده از Veritone وبینار “هوش مصنوعی یادگیری ماشین و ماموریت” ارائه شده توسط چاد Steelberg (Veritone) ریچارد Zak (Microsoft) رایان Jannise (Oracle) و پاتریک McCollah (Deloitte).

تصویر: Veritone وبینار

در یک سال 2020 کلیدی در لوازم الکترونیکی مصرفی نشان می دهد صحبت کردن در کنار مدیران مایکروسافت, Deloitte و اوراکل Veritone مدیر عامل چاد Steelberg ادعا کرد که به لطف Veritone را شناسایی نرم افزار در Azure پلیس کمک بگیرد “صدها و صدها نفر از مظنونین و خشونت مجرم.” Veritone را Redact محصول سرعت بخشند تعقیب و روشن اجازه می دهد تا محققان به “جمع اوری کردن شواهد” و به دست آوردن ناهنجاری “تشخیص بینش.”

در اخیر وبینار Veritone توضیح داد که چگونه شناسایی اهرم اطلاعات پلیس در حال حاضر از جمله سوابق دستگیری. اگر یک فرد است شناسایی شده است و هیچ شناخته شده مطابقت شناسایی نرم افزار می توانید مشخصات متهمان با ایجاد یک “person of interest پایگاه داده” که “اجازه خواهد داد که شما را به سادگی ذخیره ناشناخته چهره های این پایگاه و به طور مداوم نظارت برای کسانی که چهره در طول زمان است.”

Veritone ادعا می کند برای استقرار خدمات “حدود 150 مکان” اما نام آنهایی که با استفاده از شناسایی. آن را راه اندازی آزمایشی آزمون با آناهایم اداره پلیس در سال 2019.

مایکروسافت لیست Veritone شناسایی به عنوان یک تشخیص صورت اجرای قانون ارائه محصول در آن برنامه مخزن آنلاین. این فیلم تبلیغاتی در وب سایت مایکروسافت تبلیغ شناسایی توانایی را به:

… خود را در مقایسه مجرم شناخته شده و فرد مورد علاقه پایگاه داده با شواهد تصویری به سرعت و به طور خودکار شناسایی متهمان برای تحقیقات. آپلود مدارک و شواهد از سیستم های نظارت دوربین های بدن, و بیشتر. … اما بهترین از همه, شما در حال زنجیر به میز خود را! ضربه محکم و ناگهانی یک عکس و شناسایی متهمان در حالی که گشت به منظور بررسی اظهارات و حفظ در حال انجام تحقیقات است.

Veritone شده است یک مدافع سرسخت آن تشخیص چهره تکنولوژی. در مارس 2019 شرکت توئیتر خود نوشت:

در یک فیلم تبلیغاتی شامل مایکروسافت Veritone را جان Gacek گفت: “شما می توانید ببینید که چرا در Veritone ما هیجان زده به محکم همکاری با مایکروسافت Azure تیم. خود را از دید و چشم انداز ما بسیار رایج است.”

دود و آینه و گمراهی

با وجود ادعای خلاف مایکروسافت ارائه صورت به رسمیت شناختن خدمات به اجرای قانون از طریق مشارکت و خدمات به شرکت هایی مانند Veritone و Genetec و از طریق آن دامنه آگاهی سیستم.

مایکروسافت روابط عمومی استراتژی طراحی شده است برای گمراه کردن مردم توسط veering توجه به دور از آن گسترده خدمات به پلیس. در عوض مایکروسافت جمهور و مدیر ارشد امور حقوقی براد اسمیت خواستار عمومی به تمرکز بر روی صورت به رسمیت شناختن قوانین و مقررات و این موضوع از مایکروسافت خود نرم افزار تشخیص چهره به عنوان اگر آنها دیگر نرم افزار و ارائه خدمات و مشارکت های, مفاهیم و بازاریابی نیست و انتگرال به یک اکوسیستم کل صورت به رسمیت شناختن جرم و نظارت سیستم های ارائه شده توسط شرکت های کوچکتر.

محترم مایکروسافت دانشمندان مانند کیت کرافورد از بنیانگذاران مایکروسافت-بودجه اتاق فکر هوش مصنوعی در حال حاضر موسسه به دنبال این راهکار است. کرافورد به تازگی ستایش مایکروسافت در صورت به رسمیت شناختن روابط عمومی و انتقاد شرکت Clearview AI و Palantir در حالی که نادیده گرفتن مایکروسافت دامنه آگاهی سیستم مایکروسافت نظارت و مشارکت و مایکروسافت نقش به عنوان یک ارائه دهنده ابر برای صورت به رسمیت شناختن خدمات.

کرافورد و هوش مصنوعی در حال حاضر از بنیانگذاران مردیت ویتاکر را محکوم کرده اند پیش بینی policing اما توضیح داد این واقعیت است که مایکروسافت نقش مرکزی در پیش بینی پلیس برای پلیس. کرافورد نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

اگر این مشتریان مایکروسافت ارائه شد قاچاق جنسی خدمات ابری Azure مایکروسافت قطعا بستن حساب های خود را.

مایکروسافت و طرفداران آن ممکن است ادعا می کنند که آن را “خنثی” ابر ارائه دهنده و آن را به دیگر شرکت ها و ادارات پلیس به تصمیم می گیرید که چگونه آنها با استفاده از نرم افزار مایکروسافت. در عین حال این شرکت در حال همکاری با مایکروسافت و مایکروسافت است که برای اجرای جرم آنها نظارت و در صورت به رسمیت شناختن خدمات ابری Azure — خدمات است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار مردم از رنگ.

اگر این مشتریان مایکروسافت ارائه شد قاچاق جنسی خدمات ابری Azure مایکروسافت قطعا بستن حساب های خود را. و از آنجا که سازمان های اجرای قانون خرید نظارت با استفاده از فن آوری های مالیات دهندگان دلار است و در واقع پرداخت مایکروسافت برای پلیس خود نظارت.

اگر فعالان نیروی شرکت های بزرگ مانند مایکروسافت, آمازون, گوگل, آی بی ام و اوراکل به خاتمه همکاری و زیرساخت های خدمات برای اشخاص ثالث انجام نظارت پلیس و سپس ارائه دهندگان ابر می خواهم که به اذعان آنها پاسخگو برای آنچه که انجام شده خود را در ابر. حرکت رو به جلو فعالان می تواند مطبوعات به جای شرکت مالکیت زیرساخت های دیجیتال و داده ها با مالکیت جامعه در سطح محلی است.

وجود دارد مقدار زیادی در معرض خطر در این لحظه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>