دادگاه عالی میشیگان است که بررسی پرونده یک نوجوان زندانی پس از انجام آنلاین مدرسه در طول همه گیر


ProPublica, ایلینوی, غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت به روز رسانی هفتگی در مورد کار ما است.

این داستان یک همکاری بین ProPublica ایلینوی و مطبوعات آزاد دیترویت و co-منتشر شده با پل مجله.

دادگاه عالی میشیگان روز پنجشنبه گفت آن است که با بررسی شرایط از یک مورد مربوط به 15 سال است که در بازداشت از اواسط ماه مارس پس از یک قاضی تعیین می شود او تجاوز او را مشروط و با انجام آنلاین مدرسه در طول بیماری همه گیر.

که خبر آمد همان روز وکیل مدافع برای نوجوان در زمینه یک حرکت در دادگاه به دنبال اضطراری بررسی و تجدید نظر از مورد و بیش از 200 نفر با تشکیل یک ماشین کاروان به اعتراض از جانب خود در خارج از Oakland County Courthouse.

در بیانیه دادگاه عالی ایالت ارتباطات مدیر جان Nevin گفت: “دولت دادگاه اداری دفتر کار با اوکلند مدار دادگاه به بررسی فرآیندهای در این مورد است.”

این مورد که کشیده ملی بررسی شد مفصل در یک ProPublica, ایلینوی, بررسی co-انتشار سه شنبه با مطبوعات آزاد دیترویت و پل مجله.

دختر فضل* یک دانشجوی سال دوم دبیرستان در بیرمنگام مدارس دولتی هنگامی که او به اتهام حمله و سرقت در سال گذشته است. او قرار داده شده در مشروط شدن در اواسط ماه مارس و در میان دیگر نیاز به تکمیل مدرسه. فضل که دارای ADHD و دریافت آموزش های ویژه خدمات تلاش کرد با انتقال به آموزش آنلاین و پشت افتاد.

Oakland County قاضی مری الن برنان به ریاست قاضی خانواده تقسیم بر داشت فضل نقض کرده مشروط با اتمام مدرسه و دستور داد او را بازداشت. او به این نتیجه رسیدند فضل بود یک “تهدید به (این) جامعه” بر اساس قبل به اتهام حمله و سرقت است.

فضل بازداشت شد آغاز May 14 زمانی که دولت عامل بود تحت یک سفارش از رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer برای از بین بردن هر گونه بازداشت یا مسکونی قرار دادن مگر اینکه یک فرد جوان را مطرح کرد “قابل توجه و فوری ایمنی خطر به دیگران است.”

در دادگاه تشکیل پرونده پنج شنبه یکی از گریس وکلای Jonathan Gonzalez نوشت که تصمیم به بازداشت این نوجوان شد و بر خلاف آن منظور بود چرا که او “بازداشت بر اساس ناقص و مدرسه که به سختی و با ارائه یک خطر آسیب به هر دو جامعه” و یا خودش.

“رکورد است که به طور کامل عاری از حقایق برای حمایت از تهدید واقعی از آسیب های ارائه شده توسط (فضل),” Gonzalez نوشت: در حرکت است.

حرکت گوید که لطف کرده که “مسائل” در طول بیش از دو ماه او شده است در کودکان ایجاد بازداشتگاه در حومه دیترویت برای اولین بار در امن بازداشت برای سه هفته و پس از آن در یک مجتمع مسکونی برنامه درمان. او “شده است یک نمونه از شرکت کنندگان و به اتمام رسانده است و تمام وظایف واگذار شده به او را در زمان مجاز است.”

در بیانیه ای Oakland County دادگاه خانواده بخش عقب رانده در انتقاد از برنان گفت: قضات پایه تصمیم گیری های خود را در یک “بررسی گسترده” از اطلاعات از جمله عمومی و غیر عمومی اسناد و مدارک. دادگاه سعید فضل حمله به و سرقت اتهامات “دو تا از بسیاری از عوامل” منجر به قرار دادن در کودکان ایجاد کرد.

“تعریف هر دولتی گزارش ناقص است خارج از چارچوب و غیر منصفانه به همه مربوط می شود” با توجه به این بیانیه. “قضات دادگاه خانواده باید یک معیار است که باید به دنبال — به تصمیم گیری است که در بهترین منافع کودک و خانواده است. این تصمیم گیری است که تحت تاثیر مسابقه با درآمد توسط قومیت و یا هر گونه دیگر متغیر است.”

این ProPublica ایلینوی تحقیقات نه تنها تکیه بر این در دسترس عموم پرونده های دادگاه و آن را گزارش سابقه درگیری بین مادر و دختر از جمله مادر تماس با پلیس به اقامت در موارد متعدد. شده است وجود دارد هیچ پلیس و تماس با خانواده پس از نوامبر حوادث سوابق نشان می دهد.

نقض آزادی مشروط شامل تنها ناقص و مدرسه و عدم دریافت کنید تا برای مدرسه و هر دو مادر و دختر التماس کرد با قاضی اجازه می دهد تا آنها را به هم در خانه. قاضی در اعلام تصمیم خود در ماه ژوئن به نگه داشتن فضل در کودکان ایجاد کرد گفت: او فکر نوجوان بود بهترین خدمت گرفتن درمان و دیگر خدمات است که مجموعه او و مادرش در یک مسیر رو به جلو است.

“اگر این کودک چنین قابل توجهی خطر ابتلا به خودش به دیگران و یا به جامعه است که می شده اند قرار داده شده در ضبط و ساخته شده بخشی از دادگاه پرونده” Gonzalez گفت: در پاسخ به این دادگاه در بیانیه ای.

“این پیشنهاد که (فضل) بسیار خطرناک است که او باید بازداشت و از مادر جدا شده و … ماه است که توسط شواهد در دسترس است. اگر وجود دارد این است که اطلاعات اضافی که اعلام نشده من مشتاقانه منتظر بررسی است که اسناد و مدارک” Gonzalez اضافه شده است.

یک گروه به نمایندگی از وکلای حقوق خانواده آمد به برنان دفاع. گفتند قاضی است که بر روی نیمکت برای 12 سال است که “مهربان عادلانه و متفکر عمدی قاضی عالی قضایی رفتار است.”

حدود 200 نفر تبدیل به یک ماشین کاروان در اعتراض به این بازداشت که سفر از باغ دبیرستان که با حضور او به دادگاه است. برخی از نشانه های ساخته شده — سیاه و سفید “زندگی ماده” و “فضل” و ضبط آنها بر روی ویندوز خود. فضل آفریقایی-آمریکایی است.

کهربا Abboud فارغ التحصیل از نخلستان دبیرستان گفت: بسیاری از فارغ التحصیلان نشان داده اند برای حمایت از فضل در رسانه های اجتماعی.

“من آمد به دلیل وجود بی عدالتی در دست اینجا. من فکر می کنم بسیاری از این افرادی که حضور در این مدارس ما می دانیم که وجود دارد یک اختلاف نژادی, اما ما در مورد آن صحبت نمی,” او گفت:.

از ژانویه سال 2016 از طریق ژوئن 2020 حدود 4,800 نوجوانان بيماران مراجعه کننده به Oakland County دادگاه. از آن 42 درصد درگیر میان حتی اگر تنها در حدود 15 درصد از این شهرستان را جوانان سیاه با توجه به Marketplace, ایلینوی, تجزیه و تحلیل از شهرستان داده است.

بورلی هیلز اقامت جویس پرالتا که دارای یک دختر مبتلا به ADHD صحبت در مورد نژادی و نابرابری و مشکلات برای کودکان با ناتوانی های یادگیری.

“این تقاطع ضمنی و تعصب چرا که این امر می تواند اتفاق می افتد به یک بیرمنگام دختر که تا به حال کمی از یک مرافعه با مادر او. که آنچه در دختران نوجوان انجام,” او گفت:. “و آن را قطع هر دو نژاد تفاوت آن قطع چگونه ما ندارد و خدمات برای ADHD در کودکان و نوجوانان است.”

در روز پنج شنبه بعد از ظهر در یک نشست ویژه از بیرمنگام مدارس عمومی هیئت آموزش و پرورش اعضای هیئت مدیره به اتفاق آرا قطعنامه ای تصویب درخواست از دادگاه برای بررسی گریس مورد و درخواست “عدالت ترمیمی شیوه در بهترین بهره را از این دانش آموز.” این منطقه تا به حال متعهد به انعطاف پذیر با مدرسه مورد نیاز در طول مدرسه shutdown. کار مدرج در یک اعتباری/بدون سیستم اعتباری.

“هیچ آسیبی باید به (بیرمنگام مدارس عمومی) دانش آموزان به عنوان یک نتیجه از تغییر ناگهانی به آموزش آنلاین ناشی از COVID-19 جهانی همه گیر” با توجه به قطعنامه. دولت فدرال و مقامات منتخب, ACLU میشیگان و دیگران نیز به نام گریس آزادی از زندان.

عضو هیئت مدیره مدرسه آدرین جوان که با این نسخهها کار در دولت استیناف مدافع دفتر گفت: اعضای هیئت مدیره دریافت کرده اند و حدود 300 ایمیل از سراسر کشور در مورد پرونده. او تشکر هواداران برای “ایستاده تا برای فضل” و عذرخواهی به فضل و خانواده اش.

*ProPublica است که با استفاده از نام میانی برای نوجوان و مادرش او را برای محافظت از هویت خود است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de