نقاب خواننده پست-سوپر باول بازگشت ویژگی های یک لیست نشان

فصل 3 از نقاب خواننده بزرگتر از همیشه ؟ آن را مطمئن شوید که به نظر می رسد مانند آن. پس سوپر باول LIV عظیم حقیقت آمار نشان می دهد بازگشت و با یک فصل با نام تجاری جدید.

یکشنبه, فوریه 2, قسمت معرفی شش شخصیت های جدید در طول مراسم افتتاحیه که به نظر می رسد در ترکیب نه سوپر کاسه. برای این رویداد بزرگ مهمان قاضی Jamie Foxx پیوست پانل ساخته شده از نیکول شرزینگر, Ken Jeong, Jenny McCarthy and Robin Thicke.

قبل از مسابقه آغاز شد, میزبان نیک کانن توضیح داد: در این فصل به روز شده در فرمت. فصل 3 شامل 18 نقاب, خوانندگان, خواهد شد که تقسیم به سه گروه شش: گروه A گروه B و C. در سه قسمت در گروه انجام خواهد شد تا سه نفر از آنها در سمت چپ ایستاده است. گروه B و سپس گروه C همان را انجام خواهد داد تا زمانی که وجود دارد نه کل رقبای چپ. سپس فینالیست را به نبرد برای تبدیل شدن به برنده.

Wayne Brady‘s فاکس در زمان خانه جام در پایان فصل 2 زیر در T-Pain‘s هیولا قدم به قدم. رپر که برنده فصل 1 تا به حال هر کس فریب خورده. در طول پنج شنبه قسمت جدید شخصیت از دست هیولا معرفی شد — یک شخصیت است که در عشق با هیولا! او حتی با تعجب در طول عملکرد خود را.

زمانی که خواننده با حداقل آرا شد unmasked قضات شد واقعا شوکه McCarthy, 47, پیش نمایش با ما هفتگی منحصرا جلوتر از برتر.

“هنگامی که آنها را به ماسک کردن فرد در قسمت 1 ما از دست دادن ذهن ما,” او گفت: در حالی که ترویج SiriusXM را قبل از سوپر باول نشان می دهد. “ما همه از آن اشتباه است. همه ما اشتباه است چرا که ما انتظار آن را به این فرد است. امریکا را از آن اشتباه است.”

او همچنین اشاره کرد که در این فصل شامل بسیاری از “خانواده” نامهای که همه را شوکه خواهد کرد.

حرکت را از طریق گالری زیر برای دیدار با شش شخصیت های رقابت و پیدا کردن که برای اولین بار بود unmasked.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de