‘نقاب خواننده’ گلچین موز, نشان می دهد, گفتن نکات جدید

پوست دور نکات! قضات نمی شد جای تعجب آشکار در یکشنبه, مارس 22 قسمت از نقاب خواننده.

در طول این هفته قسمت قورباغه و زن سبک و جلف رفت و سر به سر, به دنبال کرگدن و موز. بازنده از هر گروه و سپس رو در اسمک دان دور و مخاطبان و قضات رای دادند برای آخرین بار.

قورباغه و زن سبک و جلف مواجه ابتدا با قورباغه لگد زدن با یک عملکرد از Pitbull‘s “سنگ اسمانی بزرگ.” پس از معاشقه با مهمان قاضی شارون آزبورنقورباغه نشان داد نکات جدید در یک کوله پشتی. اقلام موجود در کیسه خود را شامل یک “خدا را شکر آن را Frogday” نشانه یک جفت کفش و یک سینی مکعب یخ.

بعد تا شد این زن سبک و جلف که خواند Cyndi Lauper‘s “رنگ واقعی.” اقلام داخل کیف شامل یک پاپ کلاه و یک اژدها به او گفت: قضات “سرنخ باید کمک گریس چرخ دنده های خود را.”

قورباغه موفق به کسب بیشترین آرا در بین جفت و پس از آن تا به حال به صورت بازنده از دور بعدی.

موز سنگ باب دیلن‘s “Knockin’ on heaven’s Door,” نواختن پیانو در شروع عملکرد خود را. سرنخ در کیسه خود را شامل یک گربه یک بطری اسپری اشکال یک پاس پشت صحنه و Nashville خدمه ثبت نام. او همچنین نشان داد که او دچار یک آسیب است که باعث می شود او را در تلاش برای به یاد داشته باشید شعر.

کرگدن سنگ جاستین بیبر و Dan + Shay‘s “10 ، 000 ساعت” پس از آشکار است که او همیشه تحت فشار قرار میدهد تا خود را برای موفقیت است. خود کیسه نکات شامل زغال سنگ در جوراب زنانه ساقه بلند کریسمس یک خانه, تنسی, پرچم مهر و موم را با یک پاپیون و نتهای موسیقی است.

کرگدن برنده در برابر موز که منجر به اسمک دان دور. زن سبک و جلف سنگ Sia‘s “غیر قابل توقف” در حالی که ناف انجام شده “خانه آجر” توسط Commodores. متاسفانه موز حذف شد!

حرکت را از طریق گالری زیر برای این حدس توسط Ken Jeong, نیکول شرزینگر, Robin Thicke و شارون. به علاوه پیدا کردن موز هویت!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>