‘نقاب خواننده’ نشان می دهد از دست هیولا هویت


The-Masked-Singer-Unveils-the-Monster
هیولا در نقاب خواننده مایکل Becker / فاکس

نقاب خواننده جهان در حال رشد است. در طول چهار شنبه, فوریه 12, قسمت های Fox show نشان داد بسیار تعجب: یک تور! درست است که همه از طرفداران شخصیت های مورد علاقه را به زندگی می آیند روی صحنه در یک 45+ جلوگیری از تور که شامل یک دیدنی زندگی می کنند نشان می دهد و مهمانان مشهور.

به یکی از فصل 3 خوانندگان بود گنجانده شده است ؟ آن را قطعا ممکن است. Leah Remini پیوست این هفته قسمت از سری آمار برای محدود گروه یک از چهار خوانندگان به سه. آیا شما به درستی حدس می زنم?

لاک پشت انجام شده برای اولین بار و در فیلم او ایستاده بود در یک زمین فوتبال و نشان داد که معلم زیست شناسی بود و یک پیام. در این ویدئو یک نقشه با اشاره به سئول ، او همچنین بخوانید ولنتاین برای میزبان نیکول شرزینگر: “من هرگز فراموش نکنید که صبح ما با هم صرف.”

آن را امن فرض کنیم این Jesse McCartney; او یک بار در امروز نشان می دهد همان روز Pussycat Dolls انجام شده است. ضربه او به آهنگ نیز “روح زیبا.”

The-Masked-Singer-turtle
لاک پشت در نقاب خواننده مایکل Becker / فاکس.

بعد از دست هیولا های تصویری نشان داد یک خرس عروسکی با جوراب سفید یک قطعه از پیتزا و کمو لباس. به علاوه او hairstylist نشان داد که او نه همیشه در محل موردتوجه وتماشای عموم برای دلایل درست. ولنتاین او بود برای Robin Thicke و آن را بخوانید: “من فقط باید چشم برای شما. ما حتی تا به حال یک قرار ملاقات گذاشتن در شهر گناه.”

کانگورو برادر کوچکتر یک سال به او سرنخ های این هفته و او نشان داد که به عنوان یک نوجوان خواهر او بود که یک درام ملکه اما هنوز هم انعطاف پذیر. او نیز برگزار شد خانواده با هم بعد از آنها رفت و از طریق یک تراژدی است. تصویری ویژه از یک مدل هواپیما و یک مجسمه فرشته. ولنتاین او بود به مهمان قاضی Leah Remini. “ما نشسته ام در همان جدول و شجاعت خود را به من الهام,” او گفت:.

بسیاری بر این باورند این Jordyn جنگل — او دارای یک برادر بزرگتر که یک مدل است که او را بسیار نزدیک به.

در نهایت ببر سفید کالج هم اتاقی خود نشان داد سرنخ. این ویدئو نشان داد که یک چهارم در نوار باز کره فراغ یک “مسیر 66” نشانه و یک تلفن کردن قلاب. ولنتاین خود را به جنی مک کارتی بود: “من درباره شما اما من می دانم که شوهر خود را خوشحال خواهد کرد این کارت حتی بیشتر.”

بسیاری بر این باورند این راب Gronkowski — و این نکات به نظر می رسید به آن را تایید کنید.

متاسفانه از دست هیولا حذف شد و نشان داد به Chaka Khan!

نقاب خواننده پخش در روزهای چهارشنبه در 8 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>