‘نقاب خواننده’ قضات در نهایت دریافت آن راست: که موش ؟

این فصل 3 از نقاب خوانندهاما به نظر می رسد مانند قضات در نهایت ابتلا به در! در طول چهار شنبه, فوریه 26, قسمت, Jenny McCarthy, Robin Thicke و نیکول شرزینگر حدس زده نشان از حذف خواننده, آیا به عنوان مهمان قاضی Gabriel Iglesias. متاسفانه کمدین Ken Jeong شد — شگفتی بزرگ — راه.

این قسمت جدید شامل اجرای, از, موز, تاکو, قورباغه زن سبک و جلف و ماوس تمام شخصیت های که معرفی شدند در هفته گذشته. گروه شش در نهایت خواهد شد محدود به سه; آن سه خواهد شد و سپس حرکت به رقابت در برابر سه از گروه یک — ببر سفید (احتمالا راب Gronkowski), کانگورو (به احتمال زیاد Jordyn جنگل) و لاک پشت (به ظاهر Jesse McCartney) — و همچنین سه فینالیست برای در عین حال-به-می شود-معرفی گروه C.

در این فصل همچنین دارای بزرگترین ستاره با توجه به McCarthy, 47 گفت که ما هفتگی منحصرا پیش از این والاتر که او واقعا دمیده دور نشان می دهد.

“هر کس یک نام خانگی است که شما می دانم. وجود دارد نمی خواهد مانند یک نینجا که ؟ این باور نکردنی, نام,” او گفت: ما در ماه فوریه است. “من دوست دارم برای دیدن Beyoncé در نشان می دهد. من می دانم که نیست که دیوانه ؟ هر کس مانند ‘سلام’ اما شما می دانید که مهر آن را در سال گذشته بر اساس از کودکان خود را. کودکان عشق را نشان می دهد بنابراین او می خواست برای فریب آنها را و ببینید اگر آنها می تواند انتخاب کنید او را. بنابراین هنگامی که شما آن را انجام دهید برای عشق بچه های خود را, شما واقعا باید یک نفس در مورد آن. من احساس می کنم که چرا تالار مشاهیر خواهد آمد. من احساس می کنم اگر من می گویند Beyoncé به اندازه کافی است که او ممکن است فقط در نشان می دهد.”

پس یکی از این شرکت کنندگان Beyoncé? در اینجا آخرین سرنخ ها و چهارشنبه شب را نشان دهد:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>