این مانیل تئاتر گروه های وابسته به عشق شهوانی, قصه های

این فقط قرار بود برای یک شب عملکرد.

چگونه اتصالات آن است که Deus جنسی Machina تنها وابسته به عشق شهوانی, نمایش کمدی در مانیل آغاز شد و در همان راه پرت کردن خواهد بود.

“یکی از دوستان ما نوشت: Facebook پست در مورد نوشتن سکسی فن داستان بر اساس یک محبوب ژاپنی مانگا. یک دسته از ما شروع به پریدن کرد و در این موضوع با ایده های خود ما را که همه ما فکر می شد بهتر از پنجاه سایه خاکستری” می خندد نویسنده مارکو Sumayao. گروه هشت نویسندگان و روزمره مردمی و سپس سوء استفاده از هشت 10 دقیقه فیلم کمدی skits.

Cast and Crew (1)

که تولد Deus جنسی Machina (DSM) یک جناس در ادبی طرح دستگاه مورد مشکلات حل شد در غیر طبیعی راه. اولین عملکرد در سال 2014 بود که در یک کتابفروشی کوچک با فقط به اندازه کافی اتاق برای دوستان خود. اما آن را یک موفقیت که دیدم کنجکاو تماشاچیان مشابه از طریق پنجره به تماشای خنده دار “فیلم” بازی های برگزار شده از طریق فیلیپین سنتی مهد کودک قافیه قهرمانان ملی درگیر در bromance و حتی Dr. Seuss. آنها پس از تولید حدود 30 را نشان می دهد.

ما را اسباب خنده دار و relatable. آن را دشوار است به بحث در مورد زمانی که آن را بر روی یک پایه.

Glerren Bangalan هسته ای نویسنده برای Deus جنسی Machina

آنها همچنین در حال توسعه یک فرقه زیر است. به چه دلیل ؟ به عنوان هسته نویسنده Glerren Bangalan توضیح می دهد: “ما زن و شوهر, خنده دار و relatable. آن را دشوار است به بحث در مورد زمانی که آن را بر روی یک پایه.”

و یا در محراب. در محافظه کار فیلیپین تنها عمدتا کاتولیک کشور در جنوب شرقی آسیا است که به ندرت مورد بحث قرار گرفت و زمانی که موضوع سطوح آن اغلب آمیخته با ترس و یا موضوع جوک. در عین حال این کشور دوم بالاترین نرخ بارداری نوجوانان در منطقه آسه آن و سریعترین رشد اپیدمی اچ آی وی در جهان است.

این واقعیت جدی تحت تاثیر محتوای پیگیری DSM نشان می دهد که در آن کمدی است که استفاده می شود برای کمک به مردم احساس راحتی بیشتری با این موضوع ، برای مثال یک 10 دقیقه ای به نام skit iSex در مورد یک برنامه است که اجازه می دهد تا شما را به داشتن رابطه جنسی با تلفن خود را — سرشار از احساس سوزن سوزن شدن ویبره احساس — اما همچنین پوشش مشتاق رضایت و چگونه برای آن را بپرسید.

و در زلزله,زمان, جنین برخوردار undulations از پدر و مادر خود رابطه جنسی است. پس از oohs و ahhs زن و شوهر بحث به یکدیگر بهتر می دانم. اما بزرگ و آشکار خود را در یک شب داغ تاریخ تا به حال منجر به یک تاریخ به علت.

“ترویج جنسیت مثبت در همه اسکریپت ما این است که هدف ما” Bangalan توضیح می دهد و این بدان معناست که تاکید بر “برابری جنسیتی شمول و عناصر با هم تداخل دارند از سیاست و اقتصاد” در حالی که هنوز هم مورد احترام مردم و موقعیت ها و گزینه های.

وجود دارد دستورالعمل های دقیق در DSM جنسی در زمین بازی. هیچ جوک در مورد تجاوز به عنف و آزار جنسی ، هویت جنسی و یا بیان و یا تاب برداشتن. “به احساسات شخص دیگری و یا ممکن است آسیب زا تجربه می تواند هرگز تبدیل به یک punchline می گوید:” Bangalan. و اسکریپت ها نیز واقعیت-بررسی و مرور برای استفاده صحیح از تجاوز اصطلاحات — و همچنین تایید توسط هسته اعضای گروه.

نشان می دهد انجام شده در میله های اطراف مانیل و دو بار در مرکز فرهنگی فیلیپین — دولت فرهنگ و هنر hub. خود را بلند پروازانه ترین تولید پدرم خیالی اخته آلت تناسلی مردبود که در تمام طول موسیقی صحنه در سال 2018 در یک موزه با صدا غذا خوردن در قلب مانیل منطقه مرکزی کسب و کار. در میان نقاشی های ملی, هنرمندان در بازی پنجه موضوع hypersexualized فیلیپینی, ماچ و فرهنگ به طور بالقوه اثرات مضر در پسران جوان.

4th Anniversary (2)
Earthquake Time (1) copy

“پدر و مادر من هرگز با من صحبت کردند در مورد رابطه جنسی. من می خواهم که یک فرد بهتر است اگر من می دانستم که آنچه که من می دانم در حال حاضر به دلیل DSM می گوید:” Sumayao که توصیف خود را تربیت — که در آن هوموفوبیا عادی بود و transgenderism بود “ناخالص” — به عنوان “نمونه” و چیزی است که او نیاز به از یاد بردن. “سال نوشتن برای DSM انداخت دیدگاه من در رابطه جنسی و جنسیتی دینامیک گسترده ای باز است.”

گرفتن دیگران برای انجام همان یک داستان متفاوت اما تا کنون واکنش شده است حداقل مانند کسی که ترک نشان می دهد به دلایل مذهبی. یک بار یک Facebook درگیری با یک گروه مذهبی فوران زمانی که DSM ارسال شده پشتیبانی از غرور مارس اما “ما قادر به خاموش کردن آنها توسط به نقل از کتاب مقدس که مورد علاقه برابری برای LGBTQIA+ مردم” Sumayao انگلیسی دوبله.

Sumayao و Bangalan خنده در undertones زمانی که آنها در مورد صحبت DSM گرفتن “بزرگتر” در سال 2020 است. در حال حاضر وجود دارد یک باز اسکریپت تماس از “باکره” و یا کسانی که هرگز نوشته شده یا انجام شده برای DSM قبل با برنامه ریزی برای یک کل “باکره” عملکرد. و وجود دارد را نشان می دهد آینده اختصاص داده شده به دو نفر از اعضای خود را که ملاقات در حالی که کار در DSM مواد و به تازگی ازدواج کردم.

جنسیت. کمدی. دانش. هر سه می توانند با هم و برای بهتر مطلع جنسی را انتخاب کند. “زمانی که شما به اندازه کافی روان و شجاعت می گوید:” Bangalan با پوزخند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im