مردی که آغاز جنگ با مواد مخدر

چرا شما باید مراقبت از

از آنجا که دانه های از توده حبس کاشته شد زود است.

  • هری Anslinger که رهبری پیشرو از اداره مبارزه با مواد مخدر, لگد کردن جنگ با مواد مخدر در دهه 1930 با یک کمپین تبلیغاتی در برابر ماری جوانا.
  • Anslinger کمک کرد تا اجرای ممنوعیت الکل و نیاز به یک هدف جدید.
  • اثر موج دار شدن از رویکرد نژادپرستانه احساس می شود امروز.

ریچارد نیکسون رئیس جمهور برای اولین بار اعلام جنگ با مواد مخدر در سال 1971 اما روی حیله و تزویر سفید بود و فقط زیر را در صدای پای کسی دیگری که در دهه های قبل مجموعه ای تن که آن را به ممنوعیت مواد مخدر در ایالات متحده است. این تهمت از ماری جوانا واقعا آغاز شد و در سال 1937 هنگامی که این کشور برای اولین بار مواد مخدر تزار هری Anslinger نوشت: “ماری جوانا — قاتل جوانان” مقاله ای در مجله آمریکاییبعد از تجدید چاپ در خلاصه Reader راکه منسوب مرگبار اثرات ماری جوانا و حشیش.

او نوشت: یک دختر جوان خودکشی در شیکاگو سرزنش استفاده از ماری جوانا برای او کشنده جهش از یک پنجره. او گفت گوری داستان: دو پسر در ماری جوانا به حال یک پلیس کشته شدند در حالی که یکی دیگر از حال خرد شده تا تمام خانواده خود را با تبر. Anslinger تب رویای با اشاره به دو تحقيق: شیطان علف هرز خود و موسیقی جاز او مطمئن شد مسئول برای استفاده گسترده آن.

زبان او بعید به نظر می رسد در یک دوره زمانی که ماری جوانا است که عمدتا حقوقی. در نظر گرفتن این عبارت: “ماری جوانا ناشناخته مقدار در میان مواد مخدر. هیچ کس نمی داند که او سیگار می کشد, آن, آیا او را تبدیل به فیلسوف شادی reveler دیوانه insensate یا یک قاتل است.” Anslinger تقریبا به تنهایی تبدیل شده چه در زمان غیر مسئله به این دلیل که چرا بسیاری از آمریکایی ها زندانی هستند و یا از دست داده اند شغل خود را امروز.

قانون برای [Anslinger] به نمایندگی از اجرای حفاظت سفید انکلاوها و سفارش شما ممکن است می گویند کنترل جوامع رنگ از طریق قضایی و carceral مکانیسم.

الکساندرا به رقابت نویسنده قاتل جوانان: رنگارنگ تاریخچه هری J. Anslinger جنگ با مواد مخدر

به امریکا نقل مکان کرد و به سمت لغو ممنوعیت در سال 1933 این عوامل که تا به حال اجرا الکل ممنوعیت نمی دانید که در آن آنها می خواهم تا پایان. “هری مشغول به کار برای خزانه داری می گوید:” نیکو Vorobyov نویسنده Dopeworld: ماجراهای مواد مخدر در زمین. “هنگامی که او را دیدم این قانون خشک نشده بود رفتن به گذشته او متوجه شد که او می خواهم از یک شغل و یا حداقل بخش خواهد بود defunded.” اداره فدرال مبارزه با مواد مخدر سلف اداره مبارزه با مواد مخدر تشکیل شد و در سال 1930 قبل از منع شد و حتی رئیس جمهور و رئیس هربرت هوور منصوب Anslinger آن را اجرا کنید.

Harry J. Anslinger Speaking at Microphone

“Anslinger اصلی قانون و نظم پسر می گوید:” الکساندرا رقابت نویسنده قاتل جوانان: رنگارنگ تاریخچه هری J. Anslinger جنگ با مواد مخدر. “قانون برای [او] به نمایندگی از اجرای حفاظت سفید انکلاوها و سفارش شما ممکن است می گویند کنترل جوامع رنگ از طریق قضایی و carceral مکانیسم.” Anslinger همچنین nursed مادام العمر ظن Sicilians که موجب او را به شناسایی یک سندیکای جرم و جنایت مافیا حتی قبل از آن-FBI مدیر J. Edgar Hoover.

“این bootlegging عصر پوستر پسر بود آل کاپون. مواد مخدر مشکل نیاز های خاص دشمنان و Anslinger برچسب Lucky Luciano چهره آمریکا را غیرقانونی مواد مخدر می گوید:” مسیحی Cipollini, نویسنده Lucky Luciano: مرموز داستان یک Gangland افسانه. اما پس از شش سال از تعقیب بدنام mafiaso آمریکا بالا با مواد مخدر پلیس توجه خود را تبدیل به مری جین.

“Anslinger بود پشت یک کمپین تبلیغاتی است که به تصویر کشیده ماری جوانا به این جنون القا مواد مخدر در تاریخ همتراز با کریستال مت.” Vorobyov می گوید. “او دروغ گفته و یا عمدا تحریف شواهد و او نادیده گرفته کارشناسان که به نام او در آن است.”

او رویکرد تهاجمی انجام یک نژادپرست خم که آمد به تعریف جنگ مواد مخدر: او هدفمند موسیقی جاز در خاص است. نوازندگان “آورده عادت شمال [مکزیک] با افزایش ‘داغ’ موسیقی خواستار بازیکنان از توانایی استثنایی به خصوص در بداهه” Anslinger نوشت: “ماری جوانا — قاتل از جوانان است.” یکی از معروف ترین اهداف سیاه بود, جاز, خواننده Billie Holiday که به سختی زندگی کردم و معتاد به الکل و هروئین. در Anslinger را ترغیب به مشخصات بالا تنه خود را از عوامل hounded او را به عنوان او دراز مرگ را در برداشت در سال 1959.

Anslinger را مبارزه با ماری جوانا — rebranded از “حشیش” به آن نام اسپانیایی آن را به یک خارجی اثر خفیفی از رنگ — کمک در نتیجه ماری جوآنا قانون مالیاتی سال 1937 اجازه داده است که دولت برای شروع ترک خوردگی در نمایندگی مجاز و فروش به عنوان مالیات بر بازی و در نتیجه جرم از مواد مخدر به طور کلی.

Anslinger ماند در این کار تا زمانی که بازنشسته شد در سن 70 در سال 1962 شده مواد مخدر تزار تحت پنج رئیس جمهور. جنگ بر سر مواد مخدر در راه اگر نیست اعلام کرد که حبس نرخ در میان nonwhites حال افزایش بود — هر چند که هنوز شاید به عنوان آنها بعدها در قرن.

“رفته ایم تا کنون فراتر از آن در اوایل روز می گوید:” Vorobyov “حتی [معماران جنگ با مواد مخدر] ممکن است شوکه کرد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im