مرد نقشه برداری Coronavirus با دماسنج هوشمند

این یک کار رویایی در جهان تکان دادن مسائل. Inder سینگ را به جلو و عقب با غول دارویی به نمایندگی از بنیاد کلینتون به عدد کاهش قیمت خود را نجات بخش مواد مخدر بدانند راه های خلاق برای ارائه درمان برای ایدز مالاریا و سل به جهان در حال توسعه. سپس حدود هشت سال پیش او را ترک کنید.

“نا امیدی من,” او می گوید: “این واقعیت بود که بدون توجه به آنچه ما انجام دادیم, شما نمی خواهید به توقف بعدی اپیدمی و همه گیر مگر اینکه شما می دانستند که در آن آغاز شده و با چه سرعتی در حال رشد بود.”

واکنش به شیوع بیماری شد که پس از نه بر خلاف واکنش جهانی به کروناویروس در حال حاضر — واکنش چند مرحله پشت مرگبار به سرعت در حال حرکت است. virus. سینگ اخیر سرمایه گذاری دماسنج هوشمند شرکت Kinsa سلامت طراحی شده است به جلو. با راه اندازی چهار شنبه از “سلامت نقشه آب و هوا” نقاشی بر روی داده ها از شرکت صدها هزار نفر از اینترنت متصل دماسنج سراسر کشور Kinsa گفتن هر کسی که مایل به گوش دادن — سلام مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری — دقیقا همان جایی که شبه آنفولانزا بیماری خونتان در غیر عادی, نرخ, شهرستان, شهرستان سراسر ایالات متحده تب یک شاخص پیشرو از یک COVID-19 خوشه ای است که نیاز به سریع تست و شاید قرنطینه. یک نگاه اول نشان می دهد منطقه شهر نیویورک و بسیاری از فلوریدا به عنوان بدترین نقاط داغ در حال حاضر مشکوک به آنفولانزا مانند بیماری های در حال اجرا 2 درصد بالاتر از آنچه انتظار می رود در شرایط عادی.

screen-shot-2020-03-19-at-11055-pm

یک 2018 مطالعه توسط دانشگاه آیووا در بر داشت که Kinsa می تواند پیش بینی فصلی شیوع بیماری آنفلوآنزای سه هفته قبل از آنها رخ می دهد با استفاده از درجه حرارت آن داده است. در حال حاضر سینگ می گوید آنها “شکسته پیش بینی مانع” و می تواند پیش بینی شیوع بیماری آنفلوآنزای 12 هفته است. دستیابی به موفقیت در آمد قبل از coronavirus باعث شده تیم خود را به فشار زمان واقعی نقشه حرارتی به مردم — با توجه مطبوعات در نیویورک تایمز و در Rachel Maddow را MSNBC نشان می دهد.

“ما در حال تلاش برای ایستادن یک سیستم در کمتر از یک هفته است که به طور معمول یک سال” سینگ می گوید: در روز قبل از راه اندازی. “این هرج و مرج است.” سینگ صحبت می کند از طریق تلفن به سرعت به فوریت کلمات ریختن بیش از خود. آن را نه فقط بیماری همه گیر. “اوه نه که او می گوید:” ارین Koehler با خنده یک همکار در بنیاد کلینتون که در آن زمان پیوست و او را در Kinsa. “هنگامی که او در حال کار بر روی چیزی است كه واقعا همه در آن مصرف او” Koehler می افزاید. کالج, دوست, دوست اوان Meyers آهسته میخندد و می گوید: “آن را خسته کننده نیست؟”

سینگ 43 ساله و پدر دو کودک متولد و بزرگ شده با پدر و مادر مهاجر در خارج از پیتسبورگ — و به این روز باقی می ماند “افتخار the curvy corps ™” در سخنان خود نیتا نهرو اجرا می شود که ارتباطات برای Kinsa. او مورد مطالعه قرار مهندسی در دانشگاه میشیگان رفت و در را انتخاب کنید تا درجه کارشناسی ارشد از دانشگاه هاروارد (سیاست) MIT (MBA) و هر دو با هم (دانشگاه هاروارد-MIT برنامه در علوم سلامت). Meyers مشغول به کار تحت سینگ زمانی که او راه اندازی یک فصل از ماراتن خیریه در آن آربور و به یاد می آورد یک محور مشترک رهبر بود که عظمت مقصد در … چیزی. “او مطمئن نیستید که چه نقش او خواهد بود اما می دانستم که او می خواست به یک نقش بزرگ ساخته شده است که یک تفاوت بزرگ” Meyers می گوید.

[سینگ است] نمیفهمد قدرت وابستگی متقابل و آن را کار ما با وجود گاوچران غربی ذهنیت است.

دکتر Nirav شاه سابق کمیسیون بهداشت و درمان ایالت نیویورک

توری بیش از 1 میلیارد دلار در هزینه دارو پس انداز برای یک کنسرسیوم از 70 کشور — فعال کردن میلیون ها نفر از مردم برای دریافت درمان از طریق بنیاد کلینتون بود ، Kinsa بهداشت طراحی شده بود چیز دیگری به طور کامل. سینگ راه اندازی این شرکت در سال 2012 مطرح شده است و حدود 37 میلیون (شرکت سرمایه گذاری کلاینر پرکینز در میان سرمایه گذاران) و رشد به حدود 40 کارمند تمام وقت. این سه بخش سرمایه گذاری. اول سخت افزار: اینترنت متصل دماسنج (هزینه 35 دلار برای نسخه دهان, $70 به خوانش را از گوش خود را اگر چه آنها در حال حاضر در انبار موجود میان همه گیر). دوم این نرم افزار: یک برنامه است که نگه می دارد ردیابی سلامت خانواده خود را کنار می گذارد و سریع توصیه های پزشکی در درمان و اینکه می گویند شما OK ارسال بچه خود را به مدرسه. و سوم فضل (ناشناس) بیماری تجزیه و تحلیل است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای اطلاع رسانی به والدین و سیاستگذاران چه خبر است در اطراف این فصل آنفولانزا ،

داده ها نیز مفید است برای تبلیغ و سینگ است نترس از همکاری با غول شرکت های بزرگ که می تواند به دادگاه جنجال. Clorox برای مثال با استفاده از برنامه داده ها به هدف بازاریابی برای آن مواد ضد عفونی کننده محصولات. نیویورک تایمز در پاسخ با یک داستان با عنوان “این دماسنج می گوید درجه حرارت خود را پس از آن می گوید شرکت های که در آن به تبلیغ” با استناد به خبري از طرفداران حفظ حریم خصوصی. سینگ retorted که ضد عفونی کمک می کند تا مبارزه با آنفولانزا بنابراین Kinsa اهداف و Clorox را تراز همه در خدمت بهداشت عمومی. رویکرد قافیه با کار گذشته خود را با بارها villainized صنعت داروسازی.

“او در بر داشت یک راه در سیستم سرمایه داری به نحوی در پیشبرد متقابل و اهداف مشترک می گوید:” دکتر Nirav شاه سابق کمیسیون بهداشت و درمان ایالت نیویورک در حال حاضر یک محقق در دانشگاه استنفورد و مشاور Kinsa. “او نمیفهمد قدرت وابستگی متقابل و آن را کار ما با وجود گاوچران غربی ذهنیت است.”

در حال حاضر Lysol پرداخت به Kinsa دماسنج به 1,300 مدارس اجازه می دهد پرستاران به نقطه مشکلات و روند اولیه است. سود به Lysol می گوید سینگ پیشبرد سلامت خود آگاه با نام تجاری ماموریت و کسب درآمد برخی از روابط عمومی خوب. سینگ قصد دارد برای رسیدن به 5,000 مدارس و مشتاق به مقیاس بیشتر با راه حل ساده. Wearables ممکن است تمام خشم در سلامت tech اما سینگ همیشه فکر کردن در مقیاس انبوه می گوید آنها هنوز هم بیش از حد تو رفتگی در دیوار. هر خانواده دارای یک دماسنج و هیچ کس دادن یک کلاس برای اولین بار یک دیده بان اپل.

با بسیاری از مدارس آمریکا توقیف در یک اقدام بی سابقه اقدام به آهسته گسترش COVID-19 — و اقدامات دولت رشد شدید تر روز به روز — Kinsa نقشه می تواند کمک به پیشبرد و اصلاح تلاش برای مهار این بیماری است. اما CDC نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر به هر تاجر از جف بزوس در پایین سیل است دولت این روزها با ایده ها و پیشنهادات برای کمک به.

برای کسانی که با توجه به وجود یک ابزار جدید در بلوک و بی تاب بنیانگذار پشت آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im