اکثریت رای دهندگان در حال حاضر پشتیبانی Decriminalizing کار جنسی. آن را در مورد زمان.

People chant as they march in support of sex workers, Sunday, June 2, 2019, in Las Vegas. People marched in support of decriminalizing sex work and against the Fight Online Sex Trafficking Act and the Stop Enabling Sex Traffickers Act, among other issues. (AP Photo/John Locher)

مردم آوریل در حمایت از decriminalizing کار جنسی و در برابر مبارزه با قاچاق جنسی عمل می کنند و توقف را قادر می سازد جنسی قاچاقچیان قانون در تاریخ 2 ژوئن 2019 در لاس وگاس.

عکس: جان Locher/AP

به تازگی به عنوان بهار سال 2018 هر دموکراتیک نامزد انتخابات ریاست جمهوری بود که پس از آن در کنگره — از مترقی بهداشت ، برنی ساندرز به محافظه کار ایالت ctq — رای گیری برای لایحه ای که گسترش جرم از جنس کار و افتتاح کارگران جنسی در سراسر کشور. توقف امکان جنسی, قاچاقچیان, قانون بعد از ترکیب با اجازه متحده و قربانیان به مبارزه با قاچاق جنسی عمل به شکل خطرناک FOSTA-SESTA قانونی بسته میره از طریق هر دو مجلس سنا و مجلس با حمایت هر دو حزب. صدای کارگر, سازمان که به درستی تاکید کرد که این قانون را انکار کارگران جنسی بسیار مهم منابع آنلاین و شبکه در حالی که شکست برای پایان دادن به قاچاق بودند صریحا نادیده گرفت.

سریع به جلو نزدیک به دو سال و دموکراتیک اجماع در اطراف جرم از جنس کار است و خوشبختانه در نهایت دیده می شود یک تغییر چشمگیر. به عنوان یک گزارش منتشر شده امروز توسط یک ائتلاف از سازمانها از جمله اطلاعات برای پیشرفت آزادی های مدنی آمریکا اتحادیه Mijente و کمپین حقوق بشر اشاره کرد: “برای اولین بار در انتخابات ریاست جمهوری ابتدایی, تاریخچه 2020 نامزد رقابت برای یک پیشرو در تجارت جنسی.” در حالی که این موضوع بوجود آمده به عنوان یک نقطه صحبت از یک سیاست روشن پیشنهاد برای نامزدها موقعیت به دور از جرم مشخص شده است.

گزارش منتشر شده در روز پنج شنبه در کنار دو ملی جدید, نظر سنجی نیست فقط تمرکز بر روی کار جنسی زدایی به عنوان یک موضوع انتخابات — آن را نیز بررسی و ستایش یک تغییر قابل توجهی در پشتیبانی عمومی به خصوص در میان افراد جوان برای دیدن کار جنسی جرمزدایی.

دموکراتیک اجماع در اطراف جرم از جنس کار است و خوشبختانه در نهایت دیده می شود یک تغییر چشمگیر.

ملی نظرسنجی انجام شده توسط داده ها را برای پیشرفت و YouGov آبی یافت می شود که دو سوم از رای دهندگان با سن 18 تا 44 پشتیبانی کامل زدایی از کار جنسی; دو سوم از رای دهندگان دموکرات در تمام سنین موافق در مقایسه با 37 درصد از جمهوری خواهان و 55 درصد از مستقل. “به طور کامل 52 درصد از رای دهندگان تا حدودی و یا به شدت حمایت decriminalizing کار جنسی” اشاره کرد در این گزارش نوشته شده توسط داده ها برای پیشرفت همکار نینا لو است که در یک سازمان با Decrim نیویورک یک ائتلاف هل دادن برای جرم زدایی از decarceration از کارگران جنسی و destigmatization از محکوم میباشد. در یک شبیه نظرسنجی انجام شده فقط هفت ماه قبل از آن 45 درصد از مجموع رای دهندگان به حمایت زدایی; پشتیبانی در میان رای دهندگان دموکرات از افزایش 56 تا 61 درصد است.

کار جنسی زدایی باید در نظر گرفته شود یک حاشیه موضوع است. آن را قطع بسیاری از ضروری ترین مبارزات سیاسی زمان ما: مبارزه برای پایان دادن به جرم حبس دهها و transphobic خشونت پلیس; تقاضا برای یک شبکه امنیت اجتماعی و قوی و حمایت همه کارگران است. به مبارزه برای جرم زدایی از جنس کار است برای مبارزه و با جامعه آسیب پذیر و به حاشیه رانده شده جوامع به ویژه زنان از رنگ و از پیشینه مهاجرت به خصوص زنان ترانس که اغلب تکیه بر کار جنسی زمانی که تبعیض در صنایع دیگر. سیاه حساب برای 94 درصد از افراد دستگیر شده برای پوچ و وسیع اتهام “loitering برای اهداف فحشا” در شهر نیویورک نیویورک بروکلین و کوئینز. به چشم پوشی از مبارزه برای رابطه جنسی, حقوق کارگران عملا اجازه می دهد تا زندگی خود را نه به ماده.

با توجه به لو آن است که در بخشی از این رشد به رسمیت شناختن ضرورت این ارتباط در تلاش است که حساب برای افزایش حمایت از کار جنسی زدایی. “دستمزد زندگی می کنند نمی افزایش یافته است و 13 درصد از آمریکایی ها می دانند که کسی که مرده است چرا که آنها نمی تواند استطاعت مراقبت های بهداشتی” لو به من گفت و اشاره کرد که “مردم از لحاظ اقتصادی در شرایط بسیار سخت و به طور فزاینده ای به درک که مردم همه چیز برای بقا است که بقا کار کار است که جنس کار است.” کامل زدایی می شناسیم که به عنوان کار کار جنسی است و نه کسب و کار از پلیس و دادگاه است. برای بسیاری از کار جنسی ممکن است کار خوب یا همیشه عاری از استثمار و ممکن است با توسل به زمانی که وجود دارد چند گزینه های دیگر. اما همان درست است از بسیاری از مشاغل که در آن کارگران با اینحال تلقی شایسته از حقوق و حمایتهای قانونی به کارگران است.

لو همچنین نسبت به تغییر دیدگاه زدایی به کارگر جنسی جنبش تراز با چند نژادی ائتلاف و “افزایش چپ.” و شکی نیست که تزریق جدید قطعا جناح چپ خون به قسمت های دموکراتیک سیاسی در چشم انداز قرار دادند این مسئله به جلو در خانه های دولتی در سراسر کشور. نیویورک و دی سی معرفی صورتحساب برای جرم زدایی از جنس کار و تلاش های مشابه در حال به دست آوردن زمین در کالیفرنیا و اورگان, ایلینوی, ورمونت, کانکتیکات و کلرادو در این گزارش اشاره کرد. مترقی سیاستمداران مانند Rep. Ro Khanna, D-کالیفرنیا سزاوار اعتباری جدید برای تلاش برای لغو FOSTA-SESTA و چپ-به-لیبرال های غیر دولتی پشت این موضوع هستند به تقدیر می شود. اما دیر تغییر در اجماع سیاسی بود سخت مبارزه با کارگر جنسی سازمان در خط مقدم.

این گزارش شامل خاطرات از تعدادی از کارگران جنسی و سابق کارگران جنسی شهادت به خشونت عليه پرسنل پرستاری تصویب از طریق جرم. Bianey گارسیا, ترانس حقوق سازمان مهاجر با حمایت گروه را به جاده که مهاجرت از مکزیک به عنوان یک نوجوان برای فرار از تجاوز آزار و اذیت اخراج شد از رستوران های شغلی در ایالات متحده زمانی که او دگرگون هورمون. داشتن قبلا یک قربانی قاچاق جنسی, گارسیا پس از آن تبدیل به رضایت طرفین مستقل بقا کار جنسی. “من دستگیر شده و چهار بار برای فحشا,” او اشاره می کند در گزارش, “فقط یک بار بود که من در واقع انجام کار جنسی سه تن دیگر بازداشت شدند فقط پروفایل چون من یک ترانس زن است.” یکی دیگر از شهادت از ویکتوریا واکر که به کار جنسی برای بقا به یاد می آورد که در هر زمان یک جنبه از این صنعت بیشتر جرم این کار خطرناک تر شد. برای مثال FOSTA-SESTA منجر به سازندگان: از سایت های که در آن کارگران می تواند صفحه نمایش مشتریان و اتصال به دیگر اعضای جامعه. “اگر کار جنسی بودند جرمزدایی” یادداشت واکر “که کارگر جنسی جامعه می تواند به پیدا کردن هر یک از دیگر دوباره و احساس امنیت با داشتن هر یک از دیگران’ پشت.”

“اگر جنس کار شد و جرمزدایی رابطه جنسی کارگر جامعه می تواند به پیدا کردن هر یک از دیگر دوباره و احساس امنیت با داشتن هر یک از دیگران’ پشت.”

آن است که تنها کامل زدایی است که می تواند ذخیره کردن زمین برای کارگران جنسی برای به دست آوردن حقوق آنها به خوبی سزاوار. به اصطلاح شمال اروپا که در آن تنها خریداران از رابطه جنسی و یا اشخاص ثالث در صورت جرم, نیروهای, کارگران جنسی به سایه و همچنان به دام انداختن کارگران جنسی و عزیزان خود را در سیستم carceral بی عدالتی است. نمونه ها فراوانند که کارگران جنسی بازداشت برای درخواست تحت این قوانین. این گزارش اشاره می کند که تحت نوردیک, مدل های تن به تن به عنوان قانون برای حفاظت از کارگران جنسی نروژ “اخراج بیش از 400 نفر از کارگران جنسی در درجه اول زنان مهاجر از خانه خود را.” کامل زدایی ارائه خواهد شد عدالت اقتصادی و ایمنی مواد برای افراد آسیب پذیر که به نوبه خود به کار جنسی برای بقا اما آن را حذف حداقل در برخی از زمینه های مورد استفاده توسط پلیس و دولت بیشتر به ستم این جوامع است.

و آن این است که حمایت کامل زدایی که نظر سنجی جدید منعکس کننده. پاسخ دهندگان پرسیده شد که آیا آنها خواهد حمایت از کار جنسی زیر نمونه ای از نیوزیلند که در سال 2003 انجام دور با “مجازات های کیفری برای بزرگسالان به فروش و پرداخت برای رضایت طرفین رابطه جنسی در حالی که همچنین حفظ قوانین که به جرم خشونت است.” نیوزیلند دیده است نه کار جنسی صنعت رشد پس از آن بود جرمزدایی بر اساس این گزارش اما 90 درصد از مردم تجارت جنسی گفت زدایی به آنها اشتغال حقوقی و حقوق بهداشت در حالی که 64 درصد آن را آسان تر به مشتریان امتناع.

لو به من گفت که تغییر در حمایت زدایی به خصوص در میان افراد جوان است “مهم” نشانه “که در آن آینده است و برای این موضوع” اما سازمان روشن بود که موانع کامل زدایی, decarceration و destigmatization باقی می ماند و شیب دار است. او برجسته است که اعتقادات در carceral روش برای پایان دادن به خشونت و استثمار تراجنسی, fearmongering و اسطوره ها در مورد قاچاق باقی بماند با زور به انجام ارتجاعی و قدرتمند پلیس اتحادیه لابی برای جرم. او افزود: هر چند که “شاید بزرگترین مانع همه” است که افرادی که تلقيح از محرومیت و تبعیض “پیدا کردن آن غیر قابل باور است که زندگی مردم در تقاطع ها از حاشیه رانده و سرکوب اغلب تجارت جنسی برای زنده ماندن.” به عنوان لو آن “از آن می شود در هسته که ما به عنوان یک جامعه خیلی بلافاصله.” و به روی چیزی حساب کردن با واقعیت بقا کار جنسی و اضافه خشونت از آن جرم است به درک که این جامعه نیاز به تغییر در هسته خود است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>