زندگی و مرگ جری مسلمات, ویرجینیا جلاد تبدیل طرفدار الغای برده داری

آبه Bonowitz بود در Facebook در اوایل این ماه زمانی که او متوجه کسی میل یک سری از تصاویر را در صفحه خود. آنها همه عکس های قدیمی از خود را دوست و همکار ضد مجازات اعدام فعال جری Givens. “آن را به من رخ داده است به بررسی خود را در صفحه” Bonowitz گفت. و این که چگونه او در بر داشت که مسلمات فوت کرده است. او Covid-19.

مسلمات 67 بود در هیئت مدیره از مجازات اعدام اقدام یک طرفدار الغای برده داری گروه Bonowitz شرکت تاسیس در سال 2016. او unlikeliest از متحدان. در زندگی قبلی خود را به کار وزارت ویرجینیا اصلاحات مسلمات بوده است دولت رئیس جلاد. بین سال های 1982 و در سال 1999 او انجام شده 62 اعدام: 25 در صندلی الکتریکی و 37 با استفاده از تزریق مواد کشنده. در بسیاری از آن دوران ویرجینیا دوم تنها به تگزاس در قتل را محکوم کرد — “بد روز” با توجه به مایکل سنگ, مدیر اجرایی ویرجینیایی برای جایگزین مجازات اعدام.

مسلمات خود را از دست داده و کار خود را در گمنامی پس از بازداشت برای پول شویی در سال 1999. پس از روی لئامت دادن در زندان فدرال او در بر داشت آن را سخت تر و سخت تر به compartmentalize آنچه که او انجام داده بود. از اعدام تا به حال چشمانداز به ذهن او تأثیر جنبه های دیگر زندگی خود را. مسلمات بود که به دنبال کمک با یک ماده قانونی چند سال پس از آزادی خود را زمانی که او قرار بود در تماس با جان شلدون یک سرمایه دفاع وکیل بود که در آن هیئت مدیره صندلی VADP. مکالمه خود را تبدیل به مسلمات سال کار برای دولت است. شلدون بلافاصله به اهمیت داستان خود را.

چه یک بار او را دیدم به عنوان یک شغل او به عنوان حرفه ای و انسانی که ممکن است تبدیل به یک عمل است که او دیگر نمی تواند دفاع کند.

“جری بسیار محتاط” شلدون به یاد می آورد. در آن زمان “او احساسات متناقضی در مورد نقش خود با وزارت اصلاحات است.” او برای دیدار با شلدون جایی که آنها نمی شد به احتمال زیاد دیده می شود نشان می دهد یک توقف کامیون در I-95 فقط در شمال ریچموند. وجود دارد مسلمات صحبت کردیم در حالی که شلدون گوش. “من به یاد داشته باشید با خودم فکر ‘مرد, این مرد پس از سانحه,’,” او گفت:. اما مسلمات نیز زده او را به عنوان متفکر و مهربان است. در نهایت شلدون معتقد Givens برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را.

در طول زمان مسلمات نمایش در مجازات اعدام تکامل یافته است. چه یک بار او را دیدم به عنوان یک شغل او به عنوان حرفه ای و انسانی که ممکن است تبدیل به یک عمل است که او دیگر نمی تواند دفاع کند. او یک چهره عمومی صحبت با خبرنگاران و شهادت در قانونگذاری جلسات. “من هرگز به یاد داشته باشید او را تبدیل کردن یک درخواست به صحبت می کنند و یا به مصاحبه” سنگ گفت. “او حتی با خوشحالی صحبت کردن با بچه های مدرسه بالا انجام مقالات در مورد مجازات اعدام.”

“او در یک بیت از یک ماموریت” Bonowitz گفت. “او احساس او تا به حال یک هدف و شاید یک تعهد برای رفع آنچه که او می تواند در مورد یک سیستم است که او بخشی از اما درک اشتباه بود.”

مسلمات بود و اعتبار خاص در میان کسانی که به حمایت اعدامها به نام نظم و قانون. در سال 2012 به عنوان کالیفرنیا برگزار شد هل دادن سرپا نگه داشتن 34, اندازه گیری رای گیری برای لغو مجازات اعدام Bonowitz آورده مسلمات در یک تور سخنرانی که در زمان آنها را از طریق دره مرکزی, یک محافظه کار بخشی از دولت است. سابق ایالت فلوریدا در زندان Ron McAndrew به آنها پیوست; او و مسلمات پیوند می خورند در طول سفر جاده ای. “هر زمان آبه را تا حدود هشت یا 10 مایل بیش از حد مجاز سرعت جری خواهد ارنج زدن با پای او” McAndrew به یاد می آورد.

به McAndrew, مسلمات بود روح قوم و خویشی. “ما صحبت در مورد اعدام که ما درگیر شده است. و چگونه آنها را تحت تاثیر قرار بود ما شخصا.” McAndrew به اشتراک گذاشته بود داستان خود را علنا تنها پس از سال ها از کابوس و سنگین نوشیدن. آن را تسکین بود “به اعتراف به یک گروه بزرگی از مردم است که من تا به حال دچار آسیب های روانی شده با این کار. و بسیاری از دوستان من تا به حال دچار آسیب های روانی شده.” آنها با هم بوده است مانند “یک راز کوچک, باشگاه,” او گفت که صحبت کردن با یکدیگر در گوشی “مرتب کردن بر اساس از کمک به هر یک از دیگر مانند الکل, من حدس می زنم شما می توانید می گویند.”

در کالیفرنیا گفتن داستان خود را پشت به پشت McAndrew دیدم تاثیر هنگامی که مسلمات صحبت کرد. “شما می توانید نگاه کردن به مخاطبان و شما می توانید بگویید که او بدست می خواهم به آنها را,” او گفت:. او متوجه شد که آنها تا به حال در سبک های مختلف و راه های مختلف مقابله. برای McAndrew آن از ترکیبی از دین و سالها از درمان اصرار بر همسر خود. به عنوان مسلمات “او در بر داشت خود را حل و فصل از طریق ایمان است.”

قفل شده در داخل

آن سخت است به مطمئن شوید که چه مسلمات قرارداد coronavirus. گزارش های اولیه مرتبط با بیماری خود را به احیای در اوایل ماه مارس در خیابان سرو کلیسای باپتیست در ریچموند که در آن مسلمات سنگ در گروه کر. یک هفته پس از این رویداد محلی در بخش بهداشت و درمان اطلاع داده کلیسا که شرکت کنندگان تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19.

مسلمات را خواهر زاده والری Travers گفت مسلمات شروع به احساس بیمار در اواسط ماه مارس بود و مبتلا به ذات الریه. او آنتی بیوتیک های تجویز شده اما بدتر. چند روز پس از بستری در بیمارستان او آزمایش مثبت برای Covid-19. قبل از اینکه طولانی او در ونتیلاتور.

مانند بسیاری دیگر که باید شکست به این ویروس مسلمات به نظر می رسید انجام می شود بهتر قبل از او درگذشت. هر روز خانواده دریافت یک تماس تلفنی در صبح و یکی در شب — به روز رسانی نشانه های بهبود. در مارس 13, Travers به یاد می آورد و او تا به حال بدست کردن گوشی و آنها “ستایش خدا بیش چقدر خوب او انجام شده بود و وجود دارد برخی از پیشرفت های خوبی.” اما فقط چند ساعت بعد تلفن زنگ زد دوباره. “و من می توانم شنیدن مادر من جیغ و گریه.”

در Facebook صفحه و یادبود دفتر عزاداران توصیف مسلمات به عنوان یک پدر مربی و مربی که مراقبت عمیقا برای افراد جوان است. “او همیشه وجود دارد برای ما به صحبت با ما اگر ما نیاز به, و او می خواست به مطمئن شوید که ما در مسیر درست” Travers گفت. مسلمات تا به حال دیده می شود خشونت در محله که در آن او; و او از دست پدر خود به مواد مخدر, ترک مادرش برای او بالا می برد و خواهر و برادر خود را در خود. به عنوان یک بچه او می خواست می شود یک افسر پلیس و سپس یک بازیکن حرفه ای فوتبال. در عوض در سال 1974 او در زمان کار با Virginia Department of Corrections.

givens

جری Givens با آبه Bonowitz مرکز سمت چپ در خارج از دادگاه عالی ایالات متحده در سال 2011 سالانه سریع و شب زنده داری برای لغو مجازات اعدام رویداد.

عکس: اسکات لنگلی

در خاطرات منتشر شده در سال 2012 مسلمات به یاد می آورد چگونه به او نزدیک شد توسط رئیس خود را برای شرکت در اجرای تیم. “همه ما در یک اتاق در زیرزمین یک سلول خانه محل ما تماس شرق زیرزمین یا اتاق مرگ,” او نوشت. فضا تا به حال استفاده نشده است از اوایل 1960s. زمانی که دولت آمادگی برای از سرگیری اعدام در سال 1982 مسلمات تا به حال به تغییر راه او را دیدم خود را از کسی که به نجات زندگی مردان در سازمان دیده بان خود را به کسی که می تواند آنها را بکشند. “من می دانستم که در آن لحظه که من را برای خودم تبدیل به طرز جلاد,” او نوشت.

مسلمات گفت: هرگز خانواده خود را آنچه که او انجام شده بود. Travers فقط به یاد چگونه لباس خود را همیشه تمیز و واضح به او به کار می رفت. “ما فقط به فکر او نگهبان بود,” او گفت:. “من فکر می کنم همه ما فکر می کردم که.” مسلمات خواهر ساناز گفت: Richmond, مجله, چگونه خانواده پیدا کردن در مورد گذشته خود را با خواندن در مورد آن در یک گزارش خبری در دستگیری او. “آن را به من صدمه دیده چون من علیه مجازات اعدام” او گفت:. “من تمام خانواده است. من سعی کردم به بلات آن را از ذهن من است. من سعی کردم را به فکر می کنم در مورد آن, اما گاهی اوقات من می خواهم و من می خواهم فکر می کنم ” من او را کشته و 62 نفر است.'”

“من فکر می کنم او آن را ابراز تاسف” او رفت. “من فکر می کنم او احساس نوعی از راه در مورد آن. من هم فکر چگونه آن را ممکن است تحت تاثیر قرار دهد ذهن خود را به نگه داشتن چیزی شبیه به آن قفل شده در داخل. او تا به حال خدا را در زندگی خود را برای حمایت از ذهنی, جسمی و عاطفی به دلیل است که به یک چیزی استرس زا. شما ببینید آن را در تلویزیون می بینید با خانواده های اعدام شدگان و به شما می گویند به خودتان ” آه من یکی که کمک به آن است. من یکی که انجام اعدام.’ آیا شما به خدا و بگو: خدا مرا ببخشد?’ و اگر خدا می تواند شما را ببخشد و سپس شما باید به خودتان را.”

تروما و بخشش

نه هر کس قادر به بخشش و عفو جری Givens. در درون جنبش طرفدار الغای برده داری — و در میان خانواده ها از مردان او را کشته — بسیاری از مردم وجود دارد که به سادگی نمی تواند گذشته آنچه که او انجام داده بود. و در عین حال زندگی خود را نیز ارائه قدرتمند شهادت به چه اطناب اغلب موعظه: که هر کس بیشتر از خود بدترین عمل می کند; که هر کس این ظرفیت را تغییر دهید.

“حتی اگر مردم منزجر از آنچه او” Bonowitz گفت: “وجود یک حقیقت در مورد آنچه از دهان او می آید که غیر قابل انکار است.” مسلمات ممکن است منحصر به فرد در بسیاری از زمینه ها وجود دارد اما دیگران بی شماری که حمل تروما از نزدیکی خود را به اعدام. “من فکر می کنم این مهم است که درک کنند که مجازات اعدام در تولید بسیاری از خسارت های ناخواسته” سنگ می گوید, از منصفه به قضات به وکلا و خانواده ها در هر دو طرف از این مورد است. “و بسیاری از آنها دچار آسیب های روانی در آن تجربه است.”

در یکی از نهایی رویدادهای عمومی در سال گذشته مسلمات انجام شده که هشدار به یک کلیسا در ترر هوت ایندیانا که در آن تهمت و دولت برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد فدرال اعدام پس از 16 سال. Bonowitz حال سازماندهی یک سری از حوادث در داخل و اطراف شهر که شامل نمایش یک فیلم مستند در مورد مسلمات با عنوان “در جلاد سایه.” این داستان از ارل واشنگتن جونیور که در روز از صندلی الکتریکی تنها به بعد تبرئه. که او آمد تا به قتل واشنگتن را تکان داد Givens. او تعجب اگر هر یک از مردان او کشته شده بود بی گناه بیش از حد.

“مردم فکر می کنم شما می توانید چیزی شبیه به آن و سپس به خانه و فراموش مورد آن. هیچ. آن چیزی که گیر کرده است با شما.”

پس از آن Givens در زمان سوالات. او در یک کت و شلوار تیره کت, عینک و ساعت طلا. یک مرد پرسید: چگونه شغل خود نهفته بود فرزندان خود را. “من هرگز در مورد آن با بچه های من” مسلمات پاسخ داده است. اگر او تا به حال “و سپس آنها را مجبور به رفتن را از طریق آنچه که من از طریق رفتن است.”

بعد از مسلمات پیوست خود را از فعالان دیگر در نزدیکی denny’s. نشسته در انتهای جدول او به اشتراک گذاشته نگرانی های خود را بیش از خطر botched اعدام خواهم که از کلیتون Lockett در اوکلاهما. متحده بودند بازی “رولت روسی” با تزریق کشنده, او گفت:. هر کس که دولت فدرال استخدام برای انجام اعدامها در ترر هوت آنها تقریبا قطعا رفتن به بی تجربه.

مسلمات مختل شده بود توسط سوئیچ از electrocutions به تزریق کشنده در ویرجینیا. سابق بود swift — و تنها مورد نیاز او را به فشار یک دکمه ، اما به عنوان او گفت: فیلم سازان, تزریق کشنده قرار داده و او را “در پایان هر سرنگ. من هل دادن سم پایین لوله به بدن است. بنابراین من بیشتر متصل به این فرد است.” یکی از مواد شیمیایی او با استفاده از یک فلج که بی حرکت را محکوم کرد. امروز ما می دانیم که سه کوکتل مواد مخدر بود که همیشه موثر در بی حسی یک فرد منجر به یک سکوت پر پیچ و خم مرگ است. بیش شام مسلمات گفت: او را دیدم هرگز هیچ نشانه ای از درد و رنج. اما او نمی تواند مطمئن شوید.

گفتگو تبدیل به راه های مختلف متحده به کار گرفته خواهد رفت. در برخی از ایالت ها اعدامها را در محل دور از اعدام انجام شده توسط کارکنان که نمی دانم فرد آنها را به قتل برسانند. این است که به منظور آن را آسان تر در زندان کارکنان. اما مسلمات تحت فشار قرار دادند. آیا این تفاوت که آن را انجام داد. “قتل قتل است.”

“مردم فکر می کنم شما می توانید چیزی شبیه به آن و سپس به خانه بروید و در مورد آن را فراموش” او رفت. “نه. آن چیزی که گیر کرده است با شما.” من از او پرسیدم اگر او هنوز هم در تماس با مردانی که او در زندان است. او گفت که او بود. اما او هرگز فاش کردن نام خود را. “من قسم خورده به یک راز,” او گفت:. “و من به آن گیر کرده.”

یک روز دیگر است و وعده داده

Givens به خاک سپرده شد در ریچموند Oakwood گورستان در مارس 18. “او در سیاه و سفید زیبا کت و شلوار با کراوات و دستمال برای مطابقت با. و او داشتنی برای” Travers گفت. تنها 10 نفر اجازه داده شد در مراسم تشییع جنازه, اما وجود دارد خوانندگان و مداحان توسط کشیش خود از خیابان سرو کلیسای باپتیست. تصاویر به صورت خودکار عکس های ویژه از تعطیلات خانواده همراه با ضد مجازات اعدام کار می کنند.

پس از آن خانواده منتشر شد یک دسته از بالن به افتخار او کبود و طلا, رنگ Washington Redskins مورد علاقه خود را تیم فوتبال. سپس آنها را در خانه جداگانه اتومبیل. روزی وجود خواهد داشت یک گردهمایی در خود افتخار Travers گفت: امیدوارم این برنامه شامل غذاهای مورد علاقه خود را — “احتمالا میگو و کلم برگ, سبزی, سالاد سیب زمینی, در خانه, رول. برخی از برادر خود در خانه کیک.” اما در حال حاضر آنها به سرند از هم جدا.

یکی از آخرین بار او را به خانواده خود را قبل از او درگذشت Givens از آنها خواست تا به نگرانی گفت: “او آماده بود اگر بدترین اتفاق شد” Travers گفت. در کتاب خود با عنوان “یک روز دیگر است و وعده داده” او نوشت که گرفتن جان بسیاری از مردان به او آموخت “برای قدردانی از زندگی خود من است که خدا به من داده است.” اما این باعث نمی شود و مرگ او هیچ کمتر دردناک برای کسانی که او را می دانستند. مسلمات تا به حال بسیاری از زندگی سمت چپ انجام دهید. او هنوز هم صحبت شد هنوز هم نوشتن نامه علیه اعدام. او می خواست برای دیدن مطلب متحده لغو مجازات اعدام به خصوص ویرجینیا. و او می خواست برای ادامه جنگ در کنار Bonowitz برابر برنامه ریزی فدرال حکم اعدام است. از طریق دعوت از مردم برای کمک به مجازات اعدام اقدام در نام خود را.

Givens به حال عادی قصد دارد بیش از حد. برای رفتن به ناهار در ریچموند با شلدون مرد که برای اولین بار به ارمغان آورد او را به این جنبش است. برای رفتن به ماهیگیری در فلوریدا با McAndrew که تا به حال او را دعوت به ماندن در خانه خود را. به صرف زمان با همسر مورد علاقه خود را و خانواده از جمله خواهر زاده خود را. او را در شام با او و مادرش تقریبا هر سه شنبه از طریق گفت. آنها را بازی پیک. “او من کارت, شریک,” او گفت:. “من نمی دانم آنچه که من میخوام انجام دهید در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>