قانون می گوید چلسی منینگ باید از زندان آزاد

ALEXANDRIA, VIRGINIA - MAY 16: Former U.S. Army intelligence analyst Chelsea Manning arrives at the Albert Bryan U.S federal courthouse May 16, 2019 in Alexandria, Virginia. Manning, who previously served four years in prison for providing classified information to Wikileaks, could face additional jail time for refusing to cooperate in an additional grand jury investigation. (Photo by Win McNamee/Getty Images)

سابق ارتش ایالات متحده تحلیلگر اطلاعاتی چلسی منینگ می رسد در آلبرت Bryan U. S دادگاه در مارس 16 2019 در اسکندریه ،

عکس: برنده McNamee/گتی ایماژ

برای مشاهده چلسی منینگ اقدامات بیش از ماه های گذشته است که به می دانم که او نمی خواهد وادار. او می تواند اجتناب شود او در زمان حبس در اسکندریه بازداشتگاه در ویرجینیا که در آن او برگزار شده است برای تقریبا یک سال. او می تواند آزاد خودش را در هر نقطه. او می تواند اجتناب شود حاصل جریمه $230,000 و شمارش. او هنوز هم می تواند جلوگیری از بیشتر روز را در زندان و بیشتر فلج بدهی به دولت است. همه او را مجبور به انجام همه او تا به حال به انجام — است که شهادت در مقابل هیئت منصفه فدرال در حال حاضر در حال تحقیق در مورد ویکی لیکس.

چه شده است روشن — هیچ مقدار از زمان زندان را مرعوب کنند منینگ به زبان — در حال حاضر قطعا غیر قابل انکار است. تنها هدف از منینگ بازداشت شده و به اجبار او را به شهادت و آن شکست خورده است.

در چهارشنبه منینگ تیم حقوقی در زمینه آنچه شناخته شده به عنوان یک Grumbles حرکت در دادگاه ادعا که منینگ ثابت کرده خودش incoercible و بنابراین باید با توجه به اساسنامه قانونی منتشر می شود از او حبس.

“قاضی باید Trenga معتقدند که چلسی هرگز موافق به شهادت او را به اجبار توسط قانون به منظور آزادی او.”

این یک گریم ویژگی آمریکا قانون است که کسی که حاضر به همکاری با هیات منصفه حکم مارس برگزار می شود در تحقیر دادگاه و جریمه و یا زندانی با بیان هدف از اجبار شهادت اما وقتی سرکوبگر بیماری غایب است مانند حبس می شود غیر قانونی است. چهار شنبه حرکت هدایت قاضی آنتونی Trenga که ریاست هیئت منصفه و منینگ را حبس بر این اساس به رسمیت شناختن غیر قانونی در این مورد است.

“موضوع کلیدی قبل از قضاوت Trenga این است که آیا ادامه حبس می تواند متقاعد کردن چلسی به شهادت” گفت: منینگ را وکیل Moira ملتزر-کوهن در پر کردن Grumbles حرکت است. “قضات شکایت کرده از ‘انحراف’ از این قانون: که شاهد برنده ممکن است آزادی خود را با تداوم در تحقیر خود را از دادگاه. اما باید قاضی Trenga معتقدند که چلسی هرگز موافق به شهادت او را به اجبار توسط قانون به منظور آزادی او.”

اگر حرکت موفق منینگ را آزاد شود به این دلیل بسیار او بوده است در قفس: سکوت کرد. قاضی می تواند در تصمیم گیری به رسمیت شناختن است که منینگ نمی خواهد صحبت می کنند به عنوان یک نتیجه زمان بیشتری را در زندان و یا اینکه او را در ادامه به صورت بی سابقه ای 1000 $در هر روز جریمه. هر نتیجه دیگر پس از ماه ثابت قدم و اصولی هیئت منصفه مقاومت را به پرواز در صورت از همه دلیل. موسس اقدامات و کلمات آن را ساده.

“من از هم جدا شده اند از عزیزان من محروم از نور خورشید و حتی نمی تواند در حضور مادرم, مراسم تشییع جنازه” منینگ در بیانیه ای گفت شنبه. “آن است که آسان تر به تحمل این سختی ها در حال حاضر نسبت به همکاری برای پیروزی برخی از راحتی زندگی می کنند و بقیه از زندگی من دانستن که من عمل کرده و از منافع خود و نه اصل.”

فدرال grand داوران به مدت طولانی استفاده شده است به بررسی و ارعاب فعالان جوامع — از اواخر قرن 19 کارگری جنبش به پورتوریکو استقلال جنبش و liberationists از قرن گذشته به بیشتر های اخیر آزار و اذیت از محیط زیست آنارشیستها و بومی حقوق مبارزان. منینگ همواره نشان داده او امتناع از همکاری با چنین روند و دوباره تأکید کرد در آخرین بیانیه ای که بزرگ داوران هستند “مورد استفاده توسط دادستان فدرال به آزار و اذیت و اخلال مخالفان سیاسی و فعالان از طریق پنهان کاری اجبار و زندانی کردن بدون محاکمه.”

این Grumbles حرکت ظ روز چهارشنبه حاوی نامه ای از سازمان ملل متحد گزارشگر ویژه در مورد شکنجه Nils sd times, نوشته شده در اواخر سال گذشته متهم ایالات متحده از ارائه خدمات به درمان است که به مثابه شکنجه است. همانطور که من نوشت: پس از این نامه برای اولین بار منتشر شد sd times نه تنها انتقاد از کابوسی عمل اجباری حبس و خشن جریمه اما اشاره کرد که منینگ را “قطعی و مداوم امتناع از دادن شهادت نشان می دهد عدم وجود خود را سرکوبگر اثر است.”

این حرکت همچنین شامل یک شخصیت ارزیابی های انجام شده توسط دکتر سارا بوید بالینی و قانونی روانشناس از دانشگاه ویرجینیا که نشان می دهد که منینگ است که قانون اساسی ناتوان از اقدام در برابر وجدان خود را. “منینگ نمایشگاه های طولانی ایستاده, شخصیت, ویژگی های که مربوط به او scrupulousness او پشتکار و تعهد و تمایل او به تحمل اجتماعی مخالفت و همچنین رسمی مجازات” بوید نوشت.

منینگ را مطابق رفتار در چهره بسیار زیاد سختی و تباهی مالی باید کاملا کافی شواهدی وجود دارد که او نمی خواهد تشريع است; ارزیابی شخصیت و در این نامه از سازمان ملل و گزارشگر بیش از دولت آشکار است. شد قاضی تصمیم به ادامه زندانی منینگ که او دارای اختیار برای انجام کار او را انجام دهد تا در صورت از شواهد.

ملتزر-کوهن منینگ را وکیل در گذشته با موفقیت دیده می شود یک هیئت منصفه عالی مقاوم در برابر منتشر شد به عنوان یک نتیجه از تشکیل پرونده Grumbles حرکت است. در سال 2014 او مشتری سابق نیویورک-بر اساس آنارشیست منتشر شد پس از گذراندن 241 روز در یک زندان فدرال برای امتناع از شهادت. ملتزر-کوهن در زمینه یک حرکت با این استدلال که پس مرد جوان ساخته شده بود بطور بیش از حد آشکار است که او هرگز همکاری های سرکوبگر قضیه اش حبس شد ثابت شده نامعتبر است.

که حرکت بود با کمک حروف از دوستان و آشنایان و همچنین به عنوان یک Change.org دادخواست — مسلما کمتر اوت شهادت از آن که همراه منینگ را حرکت. اما قاضی که در مورد حکومت بی میلی که شواهد او را مجبور به آزادی زندانی. “امتناع از شهادت است به نحوی transmogrified از یک قفل و یک کلید” قاضی نوشت: در تصمیم خود. در آن زمان ملتزر-کوهن به من گفت که این مورد نشان دهنده قدرت هیئت منصفه مقاومت; که مردم “شده اند قادر به ایستاده قوی در مواجه با عواقب جدی” است و مقاومت کنندگان “می توانید زنده ماندن و حتی پیروز شویم.”

این یک منحرف منطق حقوقی است که در می یابد بالقوه عدالت در وحشیانه اجبار یک شاهد به شهادت قبل از مرموز شنوایی رسیده دولتی سوء استفاده. اما حتی نابکار اگر به دنبال این نامه خواسته است که منینگ بود بلافاصله آزاد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de