پلیس علم ناخواسته استفاده از تصمیم می گیرید دروغ گفتن شما

جلسه آموزش به عنوان “برش لبه” صورتحساب شد، و ده ها تن از متخصصان اجرای قانون ثبت نام برای یادگیری در مورد “ابزار جدید برای تشخیص فریب” از یک انسان دروغ سنج که خود را “چشم برای دروغ” می نامد. نام واقعی او رنه اِلوری است، و ادعا می کند که او یکی از ۵۰ نفر است که توسط دانشمندان شناسایی شده است که توانایی آن را دارد که فریب را «با دقت استثنایی» مشخص کند.

یک برنامه برای این رویداد، به میزبانی ویسکانسین منطقه قاچاق مواد مخدر با شدت بالا – برنامه فدرال است که حمایت از اجرای قانون کار تداخل مواد مخدر — در میان یک گروه از اسناد اجرای قانون که هک شد و آنلاین در ماه ژوئن تحت عنوان BlueLeaks منتشر شده بود گنجانده شده است. کپی تبلیغی به شدت به مهارت های اِلوری در فریب دادن در دیگران تکیه می کند. او “استثنایی در اشاره دروغگو و می تواند به شما بگوید که چرا او به کسی در نقطه اعتماد نیست،” آن را می خواند. شرکت کنندگان آموزش یاد بگیرند که چگونه به “شناسایی خشم، تحقیر، و نفرت قبل از کلمات حتی صحبت می شود.” هدف های دوره گسترده بودند: یادگیری به تفاوت بین “واقعی” و “نمایش های جعلی عاطفی”؛ “تشخیص احساسات پنهان”; شناسایی “راه های مغز ناخودآگاه ما نشت اطلاعات زمانی که ما دروغ”؛ “تجزیه و تحلیل زبان بدن که نشان دهنده فریب”; کسب راهنمایی برای استفاده در هنگام مصاحبه روانی؛ “شناسایی ویژگی های کلیدی عبارات که نشان می دهد خطر برای شما!”

شرکت کنندگان طیف اجرای قانون را در بر می گرفت و شامل رئیس یک اداره پلیس کوچک، افسران اصلاح، پلیس دانشگاه، نیروهای نظامی ایالتی، اعضای مختلف اداره پلیس میلواکی و همچنین افرادی از اداره ٔ ایالات متحده و اف بی آی می شد. در نظرسنجی های پر شده پس از آموزش، که در نوامبر 2015 صورت گرفت، شکایت مشترک این بود که به اندازه کافی شکسته ساختار وجود دارد؛ به عنوان یک شرکت کننده آن را، “ذهن تنها می تواند جذب آنچه باسن می تواند تحمل کند.” اما در غیر این صورت، اکثریت 82 نفر از پاسخ دهندگان نمره های بالای آموزش را داده است. شرکت کنندگان نوشتند که آنچه را که در کار پلیس ی شان یاد گرفته اند، در هم می نشانند. تعدادی از آنها گفتند که ارزشمندترین چیزی که یاد گرفته اند این بود که “هفت حالت چهره ای جهانی که همه مردم در سراسر جهان به عنوان یک شاخص خوب” از دروغ گفتن، به عنوان یک کارآموز آن را قرار داده است.

ممکن است به نظر می رسد اطمینان بخش است که بسیاری از افسران اجرای قانون پیدا کرده اند آموزش مهارت های بسیار ارزشمند است. اما نه در این مورد. به این دلیل که آموزش دروغ تشخیص اِلووری بر پایه ی چیزی است که بسیاری از روان شناسان می گویند که تا حد زیادی تئوری های بی اعتبار هستند، اگر نه به سادگی علم آشغال. جف کوکوکا، استادیار روانشناسی و حقوق دانشگاه توسون که در مورد سوگیری تأیید یه پزشکی قانونی، بازجویی و اعترافات دروغین مطالعه می کند، گفت: «این کاملا ساختگی است» و چه چيزي شايد بيشتر نگران کننده باشه اينه که اين جديد نيست ما مدت زیادی است که می دواندیم که این چیزها کار نمی کنند، اما هنوز هم مثل این که دست کاری می شود.”

اسناد BlueLeaks حاوی مگس های متعدد برای آموزش های ارائه شده به سازمان های پلیس در سراسر کشور است. بسیاری از آنها روش های مصاحبه و بازجویی، دروغ تشخیص و تشخیص «خطر» را ترویج می کنند، مانند «اِلوری»، که در زمینه علمی ناپایدار استراحت می کنند و به اعترافات دروغین و محکومیت های نادرست مرتبط شده اند. اسناد ارائه پنجره ای را به چگونه روش های مختلف آموزش را دارا بودن افسانه ها — ذهنی ، رویکردهای مبتنی بر حدس به تفسیر رفتار انسان است که غیر قابل اعتماد و توسط روانشناسان پیشرو بی اعتبار شده است — که پلیس سپس تشویق به استفاده در حل جرم و جنایت.

اسناد پنجره ای را به شیوه های مختلف آموزش افسانه هایی را که پلیس سپس تشویق به استفاده در حل جرم و جنایت را دارا می باشد ارائه می دهد.

ریچارد لئو، استاد حقوق و روانشناسی دانشگاه سان فرانسیسکو دانشکده حقوق و کارشناس شیوه های بازجویی، گفت: «جستجوی روش دروغ سنج ضد احمق، دارای «سابقه طولانی» است. “جستجو برای برخی از راه قادر به خواندن زبان بدن، بدبینی، گام آوازی، حرکات و سپس با درجه بالایی از دقت استنتاج که آیا کسی در حال گفتن حقیقت است.” فقط وجود نداره، گفت او بسیاری از ادعاها در مورد تشخیص دروغ انسان را به ادعاهای توانایی روانی شبیه می کند. اين منو ياد رواني ها و قرعه کشي ميندازن اگر روانی وجود داشت و آنها می دیدند که چه شماره قرعه کشی هستند، که فقط طلا، درست است؟ چرا وقتی توپ قدرت یکجا است، 400 میلیون دلار برنده نمی شود؟»

از آنجا که کشور به طور فزاینده ای بر اصلاح پلیس در پس از قتل جورج فلوید توسط پلیس مینیاپولیس متمرکز شده است، کارشناسان می گویند جنبش باید شامل اصلاحات به روش پلیس آموزش دیده برای مصاحبه و بازجویی از مظنونین، شاهدان، و قربانیان برای اطمینان از آنها در بهترین شیوه های حمایت شده توسط علم پایه. استیون دریزن، مدیر مرکز محکومیت های نادرست در دانشکده حقوق پریتکر دانشگاه نورث وسترن که اعترافات نادرست را مطالعه می کند، می گوید: «بخشی از بی اعتمادی که بین اجرای قانون و جوامع اقلیت می بینید، ناشی از روشی است که مظنونان، شاهدان، قربانیان و اعضای خانواده توسط کارآگاهان در طول یک تحقیق رفتار می شوند. آموزش اجرای قانون که در علم مبتنی بر “فقط بدتر شدن رابطه بین افسران پرونده و مردم در جامعه بیشتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im