هند خدمات سلامت می خواهد به بازگشت به 1 میلیون KN95 ماسک های آن خریداری شده از سابق کاخ سفید رسمی


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

هند خدمات بهداشتی که خریداری شده چینی ساخته شده KN95 ماسک از سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مقام کاخ سفید از طریق 3 میلیون دلار قرارداد در حال حاضر در تلاش برای بازگشت به ماسک اما در مواجهه با مقاومت در آژانس گفت ProPublica.

پیمانکار سابق کاخ سفید و معاون رئیس ستاد ژاک فوئنتس, “رد این درخواست و ارائه گواهی شده ادعا برای پرداخت” به جای آژانس گفت.

یک وکیل برای فوئنتس’ شرکت بنیامین Keime گفت: در یک ایمیل به Marketplace که این شرکت اصرار بر پرداخت چرا که آن را “انجام تمام تعهدات خود را به IHS تحت قرارداد.”

سازمان های دولتی شده اند و تحت فشار شدید برای خرید تجهیزات حفاظتی برای محافظت از کارکنان در برابر coronavirus. خود را با عجله چند سازمان را صرف میلیون ها دلار در چین ماسک بدون دانستن اینکه چه کسی آنها را ساخته است. بدون این جزئیات می توان آن را سخت برای ارزیابی اینکه آیا ماسک های فیلتر به عنوان بسیاری از ذرات خطرناک به عنوان آگهی.

ProPublica ماه گذشته گزارش کرد که فوئنتس دریافت یک قرارداد برای ارائه به 1 میلیون KN95 ماسک ماسک فقط 11 روز بعد از او ایجاد شده, شرکت, Zach فوئنتس, LLC. این IHS بعد گفت ProPublica که ماسک های آن خریداری شده از فوئنتس را با غذا و دارو استاندارد برای استفاده در مراقبت های بهداشتی تنظیمات.

فوئنتس که قبلا گفته ProPublica که ارتباطات سیاسی برای مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید هیچ نقشی در شرکت خود را برای انتخاب این قرارداد که داده شد با محدود مناقصه رقابتی.

ایالات متحده مبتنی بر عامل در اصل ذکر شده برای دو تا از شرکت های چینی که از فوئنتس تهیه ماسک CCTC Service Inc., است که به نام به عنوان نماینده برای تقریبا 1600 دستگاه های ذکر شده با FDA در این سال است. در یک دادگاه فدرال شکایت ژوئن 5 برابر دیگر چینی, ماسک, تولید کننده, کینگ سال چاپ و بسته بندی شرکت ، Ltd. توسط وزارت دادگستری FDA نماینده ویژه گفت که “علت احتمالی به این باور CCTC است ساختگی شرکت است.”

چند تن از اعضای کنگره خواستار تحقیقات به فوئنتس قرارداد و دفتر پاسخگویی دولت قصد دارد به نقد و بررسی این توافق گفت: در هفته گذشته.

“پس از اتمام بازرسی محصول هند خدمات بهداشت با ارسال نامه ای به پیمانکار پیشنهاد به بازگشت ماسک طریق بدون هزینه فسخ” آژانس در بیانیه ای گفت در شب چهارشنبه. “پیمانکار رد این درخواست و ارائه گواهی شده ادعا برای پرداخت. هند خدمات سلامت را ادامه خواهد داد به کار با پیمانکار و HHS دفتر مشاوره عمومی برای حل و فصل این موضوع است.”

Keime گفت که IHS اصل پذیرفته شده در تمام ماسک در نوشتن در 22 مه همان روز ProPublica چاپ اول آن در قرارداد نیست سعی کنید به آنها بازگشت تا 10 ژوئن. فوئنتس’ شرکت پیشنهاد کرده است به جای هر معیوب ماسک Keime گفت.

“هنوز به تاریخ تقریبا دو ماه پس از اولین محموله دریافت شد IHS نیست شناسایی یک نقص و یا عیب در ماسک” Keime گفت. “به جای آن به دنبال لغو سفارش برای آنچه به نظر می رسد به دلایل سیاسی.”

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im