هزینه های پنهان جنگ: جرایم دامپزشکی

چرا بايد اهميت بدي

جرم های خشونت آمیز توسط دامپزشکان نیز هزینه اقتصادی دارد.

  • جرم های خشونت آمیز که توسط جانبازان پس از جنگ های ۱۱ سپتامبر انجام شده است، بیش از پنج برابر بودجه بهترین نیروی پلیس خود را هزینه کرده است.
  • در زمانی که خواستار استرداد پلیس در حال رشد است، تحقیقات جدید نیاز به سرمایه گذاری بیشتر در سلامت روانی جانبازان را نشان می دهد.

هزینه واقعی جنگ چقدر است؟ به اندازه کافی آسان به کمی، از نظر بودجه نظامی و هزینه های استقرار. خيلي سخت تر؟ برای نگاه کردن به گذشته خط مورد هزینه و به نگرانی اصلی — قیمت اقتصادی تگ فشار بر جامعه و اثرات موجدار آن. برای مثال، ضربه مالی که ایالات متحده هر بار یکی از سربازان سابق خود را در عراق یا افغانستان حمل می کند، مرتکب جنایت های خشونت آمیز در جبهه خانگی می شود.

چنین جرایم خشونت آمیزی از ۱۱ سپتامبر تا به حال ۲۶/۴ میلیارد دلار آمریکا هزینه کرده است — یا پنج برابر بودجه پلیسی سالانه پلیس نیویورک.

که بر اساس یک مقاله کاری، منتشر شده توسط دفتر ملی تحقیقات اقتصادی در ماه مه، که به نظر می رسد چگونه جرایم خشونت آمیز توسط جانبازان افزایش یافته پس از استقرار در خارج از کشور در پس از حملات به برج دوقلو آغاز شد. با استفاده از داده های دو نظرسنجی ملی، محققان قادر به ایجاد یک ارتباط با جانبازانی که در غرب آسیا با مبارزه مواجه بودند، به افزایش احتمال ارتکاب اموال و جرم و جنایت خشونت آمیز، دستگیر شدن، پیوستن به باندها و مشکل با پلیس بودند.

این کشف بسیار مهم بود، چرا که برخی از کارشناسان قبلا تعجب می کردند که آیا سربازان سرباز به دلیل خدمات خود را بیشتر احتمال دارد که مرتکب جنایات خشونت آمیز – و یا، به جای، به دلیل جذب نیروهای نظامی که به طور طبیعی بیشتر مستعد به خشونت بودند. “ما فکر می کنیم که ما حل مشکل مرغ و تخم مرغ، می گوید: “رسول Cesur، نویسنده اصلی کاغذ کار و دانشیار نتایج مراقبت های بهداشتی در دانشگاه کنکت.

با در نظر گرفتن آن سنبله در جرم و جنایت، محققان پس از آن قادر به تخمین که میلیاردها نفر دیگر در حال صرف شده در جنایات توسط جانبازان مبارزه با سقوط شدید جسمی و روانی جنگ صرف شده است. قادر بودن به قرار دادن یک عدد به آن مسائل به خصوص مهم است زیرا آن را کمک می کند تا به اطلاع سیاست گذاران به عنوان آنها وزن که آیا آن را مقرون به صرفه برای صرف بیشتر در مراقبت از جانباز. حال سوال این است که: آیا باید از پول مالیات دهندگان خود برای کاهش برخی از این نتایج، این آسیب ها به جامعه استفاده کنیم؟” Cesur می گوید.

برخی از caveats وجود دارد: مقاله کار همتا بررسی نشده بود، نویسندگان توجه داشته باشید در مقدمه خود، و به معنای به گردش “برای بحث و هدف نظر.” سسور می افزاید که با حجم نمونه بزرگتر، مطالعه می توانست بررسی کند که چگونه جمعیت شناسی مختلف در گروه های کهنه کار — می گویند ، متفاوت قومیت ها ، سن و یا جنسیت — به طور مشخص تحت تاثیر قرار. او می گوید: «برای انجام این نوع تحلیل ها، ما به داده های بسیار بزرگتر و همچنین اطلاعات دقیق تر نیاز داریم»

Prison Reforms Prepare Military Veterans For Reintegration After Incarceration

که می شود گفت، یافته های تا حد زیادی با تحقیقات انجام شده توسط کارشناسان دیگر پیگیری، می گوید: دانشگاه بوستون صندلی علوم سیاسی نتا کرافورد، یکی از مدیران گروه مطالعه آیزنهاور “هزینه های جنگ” پروژه. خوشحالم که این کار را انجام داده اند و متاسفم که ما اول به این کار فکر نمی کنیم.”

او هشدار می دهد در برابر فرض کنید که همه، و یا حتی بسیاری از، جانبازان ارتکاب جرایم خشونت آمیز – داده ها نشان می دهد که اکثر اعضای با عملکرد بالا از جامعه (در واقع، نرخ زندانی شدن برای جانبازان نزدیک به 10 درصد پایین تر از غیر نظامیان است، اگر چه جانبازان بیشتر احتمال دارد که به جرم خشونت آمیز به زندان در آمده است). Crawford همچنین اشاره می کند که در حالی که هزینه های جرایم جانباز قابل توجه است، آن را ناچیز در مقایسه با هزینه های کلی جنگ، که در حدود 6.4 تریلیون دلار (و شمارش) تخمین زده می شود. “این یک قطره در این سطل بزرگتر از عواقب جنگ های پس از 9/11 است.”

ممکن است یک قطره باشد، اما اثرات موجدار آن در سراسر جامعه احساس می شود. که باعث می شود نیاز به امریکا به سرمایه گذاری بیشتر در سلامت روانی و توانبخشی از جانبازان نه تنها یک تعهد اخلاقی و یا اخلاقی ، بلکه اقتصادی بیش از حد… به خصوص در زمانی که تماس برای استرداد پلیس نیز در حال رشد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im