کلاه آید مرد

چرا شما باید مراقبت از

به دلیل وجود مقدار زیادی از زمان در سمت چپ در زندگی خسته کننده باشد.

در این گاه به گاه سری OZY طول می کشد به خیابان ها و محله ها در سراسر جهان به یک سوال ساده: “روز خود را چگونه بود?”

کارسون Finkle
لس آنجلس

من و همسرم زندگی می کنند یک زندگی عادی. ما معمولا تا 5:15 صبح رفتیم به یک Tony Robbins رویداد به تازگی و پس از آن ما شده است و پریدن از روی طرمبلنس برای پنج دقیقه هر روز صبح به جریان خون است. سپس پنج دقیقه تنفس متمرکز. سپس 15 دقیقه مراقبه هدایت.

مراقبه این است که به فکر می کنم در مورد چگونه ما می خواهیم زندگی ما به دنبال پنج سال از هم اکنون 10 سال از هم اکنون ،

سپس من جعبه. چیزی در مورد کار سخت به آمار در صورت نگه می دارد شما را تیز.

اگر شما تا به حال از من پرسید چند سال پیش که آیا من می خواهم به زندگی می کنند کلاه زندگی من رفته اند “چی؟”

در آن زمان من رول به دفتر در 9:15 من آماده برای کسب و کار است که کسب و کار کلاه. دوره تلویزیون نشان می دهد مانند Peaky Blinders و افرادی مانند Bruno Mars که می پوشد بسیاری از ما Biltmores باید واقعا به حال یک اثر. که, و این واقعیت که ما در حال رسمی صادر كننده مجوز جدید فیلم ایندیانا جونز برنامه ریزی برای ضربه زدن تئاتر در سال 2021.

با وجود خشن سوار کلاه داشته اند پس از JFK متوقف پوشیدن آنها و من فکر نمی کنم کسانی که قبل از کندی روز در حال آمدن است به عقب, من, کسب و کار, خیابان دهم کلاه محصولات در هزاران خرده فروشی عملیات. ما شده ایم در اطراف از سال 1921 (یا شرکت است که صاحب ما حداقل).

شریک زندگی من است خانواده صاحب شرکت است. پس از کالج شریک زندگی من و من, فروش کوله پشتی خورشیدی, اما شما می دانید که چگونه اغلب شما می خرید یکی از آن ؟ خانواده او را دیدم آنچه که ما انجام شد با کوله پشتی و فکر کردم که شاید جهان آماده بود برای یک کلاه پرش شروع.

اگر شما تا به حال از من پرسید چند سال پیش که آیا من می خواهم به زندگی می کنند کلاه زندگی من رفته اند “چی؟” اما جهان تغییر کرده است و یا چگونه ما آن را درک تغییر کرده است و زمانی که مردم شروع به مصرف کننده به طور جدی در خارج از منزل مردمی شروع به گرفتن کلاه جدی است. چیزی که خنده دار است و بسیاری از افرادی که بخشی از کلاه جهان احتمالا هرگز فکر می کنم در مورد این جهان تقسیم شده است بین عملکرد استفاده کنندگان و مد دهد.

Bruno Mars می پوشد Biltmore است که آنچه که من می پوشند نه برای نگه داشتن خورشید خاموش چهره اش اما به دلیل آن باعث می شود بیانیه ای. من بیانیه ای ؟ این واقعا باید خیلی بیشتر از “من نگاه خوب در این است.” که همسرم به من می گوید من انجام دهد.

Carson + Krysten

بنابراین من صرف روز من انجام کسب و کار از کلاه کسب و کار. کلاه با ما بوده است مدت زمان طولانی و ما چگونه آنها را تغییر زیادی نکرده است. اما چگونه ما فروش آنها را دارد. من هنوز هیجان زمانی که من راه رفتن به دفتر اصلی و بیشتر وجود دارد کلاه وجود دارد از شما همیشه می تواند تصور کنید. بیشتر کلاه از شما احتمالا همیشه قبل از دیده می شود. دیواره کلاه است که برای آنچه احساس می کند مانند مایل است.

فلسفی هنگامی که شما شروع به فکر کردن در مورد کلاه آن می شود جمعیتی جالب است. مردانی که در حال رفتن طاس ممکن است شروع به پوشیدن آنها. در میان عملکردی مجموعه مردان و زنانی که در حال صرف زمان بیشتری را خارج از منزل و کسانی که با کودکان و نوجوانان.

وجود کل جهان اطراف کلاه و این جایی که من صرف زمان من در تلاش برای کمک به مردم شکل بیانیه می خواهید آنها را با یک کلاه. شما ببینید من در Biltmore با تن های خاکستری? که زمانی که من پذیرش این واقعیت است که شما نمی تواند پررنگ باشد هر روز.

این است که چگونه من صرف روز: کلاه زمزمه. آنچه که من قصد دارم به انجام بعد از من متوقف صحبت کردن به شما ؟ احتمالا سر در خانه طبخ شام, استراحت, باد کردن کلاه من خاموش. من فکر می کنم من انجام یک کار خوب از نگه داشتن کار در محل کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>