گروه صرفه جویی در آفریقا خیره کننده نقاشی سگ

چرا شما باید مراقبت از

در معرض خطر افریقایی, سگ های وحشی در حال گرفتن یک شانس دوم در این مرکز حفاظت از محیط زیست.

برای اولین بار دو سگ نقاشی من به احتمال زیاد خواهد شد در آخر من است. بادام زمینی و, خوش شانس, شبیه, کوچک, سفت چسبیده کفتار البته با خیره کننده رنگارنگ خز: گرم کارامل با تکه های سیاه و قهوه ای و سفید و زرد است. آن است که منحصر به فرد کت — متفاوت و مجزا در هر یک از حیوانات-که بدست آورده و آنها را به نام خود (آنها همچنین شناخته شده به عنوان رنگ شده گرگ یا سگ وحشی آفریقایی). من به تماشای این دو حیوان از یک پلت فرم مشاهده در نقاشی سگ حفاظت (PDC) مرکز بازدیدکنندگان در هونگ زیمبابوه. چون هر دو بادام زمینی و پایدار آسیب های شدید است که آنها را بعید است که برای زنده ماندن در طبیعت آنها ادامه خواهد داد تا پس از نگاه در PDC.

نقاشی سگ (Lycaon pictus) معروف شدید شکارچیان با کشتن رای که بهترینها که از یوزپلنگ. آنها همچنین در میان بیشتر در معرض خطر پستانداران در آفریقا بیشتر لطف به انسان است.

از طریق ضد شکار غیر قانونی و برنامه های آموزش و پرورش و همچنین توانبخشی تلاش های PDC در تلاش است را به نقاشی سگ بازگشت از آستانه انقراض.

مرگ یک سگ می تواند طلسم عذاب برای کل بسته است.

چوپان Phiri سر حافظ, نقاشی سگ, حفاظت,

7000 سگ نقاشی سمت چپ در جهان حدود 160 اقامت در هونگ که در آن PDC در سال 1992 تاسیس شد توسط گرگ راسموسن, حیات وحش حفاظت زیست شناس. نقاشی سگ’ “بزرگترین تهدید آمده از انسان ها می گوید:” چوپان Phiri تسهیلات سر حافظ. چرا که این حیوانات گاهی اوقات شکار گاو — اگر چه آنها ترجیح می دهند وحشی شکار — آنها در نظر گرفته شود “موذی” کشاورزان “و در حال اغلب از دست داده و به تله” Phiri توضیح می دهد. یکی دیگر از تهدید ناشی از زیرساخت های توسعه که منجر به از دست دادن زیستگاه برای حیوانات که به نوبه خود افزایش می دهد و انسان و حیات وحش جنگ است. بزرگترین چالش PDC چهره در حال تغییر است مردم باورها.

برای کسانی که علاقه مند در سازمان حفاظت از محیط زیست تلاش وجود دارد یک مرکز بازدید کنندگان. در حالی که اسپارتان — آن را عاری از تجهیزات سمعی و بصری — آن درگیر مهمانان با داستان Eyespot نقاشی سگ بود که با ردیابی رادیویی یقه از هشت ماه تا زمان مرگ او چند سال پیش. رادیو قلاده اجازه PDC به تحقیق سگ نقاشی و ایجاد یک هویت دیجیتالی ثبت نام — فکر می کنم از آن به عنوان یک شماره امنیت اجتماعی — برای هر یک کامل با عکس ID برآورد سن و اطلاعات دیگر.

هر بسته دارای یک آلفا نر و ماده اما سیستم مادرسالار است. مادران به هنگام تولد در کمینگاه است که رها شده است aardvarks و پشتیبانی سیستم همراه با یک پرستار بچه-معمولا کندتر شکارچی — که ذهن نوزادان زمانی که مادر شکار. هیچ جفت گیری در یک خانواده; که چگونه بسته جدید تشکیل شده است.

این PDC متوجه می شود که یک راه حل دراز مدت نهفته در کار با مردم است. به تغییر نگرش سازمان است کنار هم قرار دادن برنامه های مختلف از جمله بوش اردوگاه برای کودکان طراحی شده برای “رسیدن به رهبران فردا” Phiri می گوید. در لبه هونگ پارک ملی کودکان و نوجوانان یادگیری در مورد سگ نقاشی-و تله های که آنها را ضبط — و دیدن این حیوانات را از نزدیک در PDC مرکز توانبخشی. به عنوان یک انگیزه از PDC ایجاد گمانه ها و ایجاد باغ در روستاهای که در آن کودکان که با حضور در این اردوگاه زندگی می کنند.

برای بزرگسالان وجود دارد توسعه اجتماعی و برنامه های آموزش و پرورش با تمرکز بر حفظ منابع طبیعی و احترام به اکوسیستم. به عنوان مثال کشاورزان یاد بگیرند که چگونه سگ نقاشی که عالی شکارچیان می تواند کمک به نگه داشتن شکارچیان دور از خود را دام.

گشت تیم را نجات داده است بسیاری از سگ نقاشی از تله — دیوار از مرکز بازدید کننده از ویژگی های آثار هنری از مد افتاده از تله است که حیوانات شده اند extricated از. باز در سال 2002 نوتوانی مرکز درمان نزدیک به 80 سگ نقاشی بسیاری از آنها آزاد شده اند ،

تغییر در طرز فکر که PDC امیدوار به دستیابی به نظر می رسد به در نظر گرفتن محل. در سال 2018 به عنوان مثال برخی از مردم محلی کشف یک بسته از دو بزرگسالان و هشت نوزادان denning در روستای Mpindo حدود 15 مایل از هونگ پارک ملی که در آن کشاورزان می ترسید برای گاو خود را. “اما آنها نمی زند بسته به جای آنها مطلع PDC” Phiri می گوید. آلفا نر و ماده بودند مجهز به رادیو قلاده بسته منتقل شده بود. و زمانی که بسته اقدام به بازگشت به Mpindo مردم محلی به خارج از PDC دوباره. نقاشی سگ منتقل شدند این بار به یک منطقه محصور در خشکی از Chikwenya اردوگاه در لبه مانا استخر پارک ملی که در آن آنها را نگه داشته تا زمانی که این نوزادان کمی مسن تر و کمتر به احتمال زیاد کشته شده توسط شیرها یا کفتار.

Phiri می گوید که آن را غیر ممکن است برای پیش بینی اینکه آیا PDC تلاش برای محافظت از بسته های کمک خواهد کرد که نقاشی سگ جمعیت رشد می کنند. جهانی نقاشی سگ جمعیت هنوز هم در حال کاهش است اما PDC گزارش می دهد که تعداد در حال افزایش در هونگ پارک ملی.

“مرگ یک سگ می تواند طلسم عذاب برای کل بسته” Phiri می گوید. “به طور مشابه, صرفه جویی در یک زندگی می تواند صرفه جویی بسیاری است.” او دیگر PDC کارکنان و داوطلبان خود را مصمم به صرفه جویی در عنوان بسیاری از آنها می توانند.

رفتن وجود دارد: نقاشی سگ حفاظت

  • محل سکونت: هونگ حدود 10 مایل از اردوگاه اصلی در هونگ پارک ملی
  • هزینه: هیچ هزینه ورود به اتمام بازدید و مراکز نوتوانی. کمک ها تا حد زیادی قدردانی اگر چه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im