پیشگامانه جدید نشان می دهد شما باید از دست ندهید

عزیز OZY خانواده

ما بسیار افتخار به راه اندازی کارلوس واتسون نشان می دهد امروز در یوتیوب, با سر اشاره کردن به دوستان ما در بیمه خانواده آمریکایی دلیل آن را هم برای مجموعه ای تازه از مکالمات. آنهایی هستند که ارزش گوش دادن به. من می خواستم برای به اشتراک گذاشتن برخی از مختصر افکار و شما می توانید به عنوان خوانده شده من کامل نامه اینجا [لینک TK].

به عنوان بسیاری از شما تایید خود را با بی ریا در پاسخ به ما #ResetAmerica تلاش ما در زندگی در یک لحظه که تماس به عمل است. اما در حالی که تلاش برای درست متحدان در پیگیری نژادی و برابری اجتماعی ما باید زمین اقدام ما در درک واقعی و گوش دادن. من شناخته شده کارلوس برای یک دهه به عنوان یک همکار از بنیانگذاران و دوست عزیز و من فکر نمی کنم کسی بیشتر واجد شرایط برای تسهیل صادقانه و واقعی dialogue که ما ولع مصرف.

به عنوان یک مرد سیاه و سفید که همیشه مبارزه در برابر شانس برای تبدیل شدن به یکی از چند سیاه, مدیران رسانه ای, Carlos به اشتراک گذاشته است که او تا به حال هرگز لوکس از انتخاب به گوش دادن نیست. وجود دارد هیچ راه در دسترس او است که به راحتی sidestepped کسانی که با آنها او ممکن است اختلاف نظر دارند — و او بارها و بارها به طور مداوم تصمیم به یادگیری و نه از راه دور.

شما ممکن است لزوما موافقت با همه چیز شما را بشنود در را نشان می دهد اما ما آنها را به عنوان فرصت برای ما برای گوش دادن و یادگیری با هم. به ما بپیوندید شروع امشب در کارلوس واتسون نشان می دهد و به من بگویید چه شما فکر می کنم. من قول می دهم من به عنوان خوانده شده هر یک از نظرات و پیشنهادات خود را و به عقب بر گردیم به شما.

— سمیر رائو موسس و اهسته بازمزمه ادا کردن

نشان می دهد از لحظه ای

TCWS_gif

آنچه در آن است ؟ این کارلوس واتسون نشان می دهد که نیم ساعت روزانه مصاحبه نشان می دهد در یوتیوب موجود است که می رود با سیاستمداران و بازیگران و کارآفرینان و اندیشمندان و بیشتر. در روح OZY ما می خواهیم شما را به دیدن بیشتر و بیشتر انجام دهید. وقتی که شما تماشای این نشان می دهد ما می خواهیم شما را به می آیند و دور یادگیری چیزی جدید و تجدید نظر در فرضیات خود را … سپس پیام کوتاه مادر شما و بهترین دوست شما به آنها بگویید در مورد آن.

دیدار با میزبان. متولد به معلمان در میامی, کارلوس واتسون دارای اشتهای سیری ناپذیر برای یادگیری است که او را منجر به یک امی برنده جایزه روزنامه نگاری حرفه ای و به دو شرکت از جمله OZY. چیز نمی تواند همیشه نگاه بسیار امیدوار کننده: جوان کارلوس خیلی سرکش بود که او لگد از مهد کودک است. اما او رفت و به پیدا کردن علمی خود را گشاد گشاد راه رفتن درآمد مدارک تحصیلی از دانشگاه هاروارد و استنفورد مدرسه قانون است. در حال حاضر او یک روزنامه نگار و مجری تلویزیونی که به دست آورده به ستایش از توانایی های خود را برای متقاعد کردن مشخصات بالا مهمان به باز کردن در مورد طیف گسترده ای از موضوعات در دوربین — مصاحبه همه از بیل و هیلاری کلینتون به باراک اوباما به هایدی کلوم به بیل گیتس. بیشتر بخوانید درباره کارلوس.

آنچه را که ما دیده می شود تا کنون ؟ در سراسر طیف گسترده ای از مهمانان مشهور بسیاری از آنها را به دور از دوست پسر سبزه خوابگاه و گفت: “من هرگز گفت که علنا قبل از.” در این تمدید فرمت — نه سریع نیش صدای شما پیدا کردن در جاهای دیگر — مهمان فرصتی برای باز کردن به کارلوس پروب آنها را برای به اشتراک گذاشتن یک طرف مردم اغلب نمی بینم … اما کارلوس نیست و ترس آنها را به چالش هنگامی که لحظه ای خواستار آن است.

دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن. اشتراک OZY کانال یوتیوب برای منحصر به فرد کردن دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن در قسمت بعدی شروع با مصاحبه با زن لحظه ای: Rep. کارن باس. او را در لیست کوتاه به جو بایدن همسر در حال اجرا. اگر شما می توانید به ما کمک کنید به 50K یوتیوب مشترکین تا پایان روز امروز ما خواهید بود به یکی از مشترکان جدید این شانس را به شرکت در یک زندگی مداخله بیش از زوم با کارلوس و مشهور مهمان هفته آینده.

گوش کردن. اگر شما می خواهید به تجربه این کارلوس واتسون نشان می دهد بر روی بروید به اشتراک پادکست نسخه با کمک از دوستان ما در iHeart Radio.

کارن باس: کارلوس مذاکرات به یک معاونت مدعی

Representative Karen Bass

بعدی Veep? با بایدن با توجه به اعلام انتخاب معاون ریاست جمهوری در روزهای آینده این لوس آنجلس کنگره یک مدعی بالا. و ما به او صحبت کرد در مورد او بعید است سفر و آنچه در آن به معنی به معاونت.

فعال از پرش. باس یک حوزه برای کاپیتان رابرت اف کندی به ریاست جمهوری اجرا در سال 1968 در سن 14. او در ادامه به فعال ضد جنگ و همبستگی بین المللی با جنبش های قبل از پیدا کردن تماس خود را با یک عدالت اجتماعی غیر انتفاعی در طول کراک کوکائین بیماری همه گیر. جزئیات OZY را در سال 2017, مشخصات.

سیاسی افزایش یابد. باس اول زد برای دولت و مجلس در سال 2004 پس از آن افزایش یافت به سرعت در ساکرامنتو تبدیل شدن به امریکا سیاه دولت و مجلس. یک مشکل وجود دارد که سقوط مالی و او در حال مذاکره عمیق کاهش بودجه با کالیفرنیا ، آرنولد شوارتزنگر. پس از ضربه او مدت محدود در دولت خانه او کشف و ضبط باز لس آنجلس کنگره صندلی در سال 2010. در حالی که بدون شک لیبرال باس شناخته شده است به عنوان یک بمب پرتاب کننده. “او نه یک ایدئولوگ. او یک عملی رئالیست” و سپس-بهداشت ، جانی Isakson گرجستان جمهوری خواه که مشغول به کار در یک آفریقایی تجارت لایحه با باس گفت OZY در سال 2017.

اخیرا او را می توان اجماع سازی مهارت های لازم برای تبدیل شدن به صندلی کنگره سیاه حزبی و رهبری دموکراتها تلاش های پلیس اصلاحات در میان این سال نژادی عدالت تظاهرات. اما در حال حاضر که او ویژه است تا حرارت تا بیش از حد در حال تلاش برای حفاری به گذشته او. او در حال حاضر مصرف توپخانه ضد هوایی برای مثال برای داشتن بازدید کوبا در سن 19 و نظرات او در یک کلیسای ساینتولوژی رویداد 10 سال پیش.

لمس فاجعه است. هر دو باس و بایدن می دانم آنچه در آن مانند به از دست دادن کودکان است. بایدن اولین همسر و دختر کشته شده در سال 1972 تصادف و پس از آن پسرش کمال درگذشت سرطان مغز در 2015. باس خود را از دست داد 23 ساله دختر امیلیا و پسر در یک ماشین خراب در سال 2006. “سخت ترین بخشی از آن بود و آن همان بود با [بایدن] است که آن حوادث اتفاق افتاد, هر دوی ما در زندگی” باس می گوید کارلوس. “بنابراین شما لازم نیست که یک فرصت برای سرند به بخش خصوصی.”

هنرمند رزمی: باس می گوید کارلوس یک چیز در آن ممکن است تعجب مردم بدانند: او به دست آورده قهوه ای کمربند در تکواندو و هنرهای رزمی hapkido. او با استفاده از مهارت های خود را در سیاست ؟ “نه از نظر فیزیکی در مبارزه با, اما وجود دارد بسیاری از روان بخشی از هنرهای رزمی است که شما یاد بگیرند که” باس می گوید. “شما یاد بگیرند که چگونه به حرکت در تضاد است. و یکی از اهداف یک هنرمند رزمی است که به مبارزه نیست.”

خطر ناک مهمان

در اینجا یک طعم و بیشتر از این زمان نام ما را در نشان می دهد در روزهای آینده.

Terry Crews “این حواسپرتی.” شما می دانید که او از “Brooklyn Nine-Nine” جوجه سفید … و باد کردن اینترنت با هشدار در مورد “سیاه برتری” در پی نژادی عدالت تظاهرات گسترده ملت است. اما خدمه’ جاده به ستارگی قابل توجه است یکی: از رشد ضعیف در فلینت میشیگان به راه رفتن بر روی تیم ملی فوتبال در میشیگان غربی به NFL او همیشه به حال یک artsy سمت: خدمه را کسب پول اضافی توسط نقاشی پرتره برای هم تیمی. پس از خروج از بازی خدمه بود تخت شکست — اما برداشت و از نقل مکان به لس آنجلس به تلاش حرفه بازیگری. او را به افسردگی و اعتیاد به پورنوگرافی در راه خود را به ستاره شدن — و در حال حاضر یک میله رعد و برق. چگونه او خود را توضیح دهید التهابی نظر ؟

Members Of The Coronavirus Task Force Hold Press Briefing

Sean اسپایسر “جبهه است.” به دوستان و خانواده خود او Sean اما برای بقیه از ما او را برای همیشه خواهید بود “Spicey,” نفس را تغییر دهید ملیسا مک کارتی فراموش نشدنی بازی در حالی که تقلید حرکات تنگ-دکمههای مطبوعاتی کاخ سفید در زنده شنبه شب (اگر تنها تریبون واقعا باید چرخ!). اسپایسر هرگز کاملا در بر داشت خود را خوشحال گام تحت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — او اولین کنفرانس مطبوعاتی از جمله او به دروغ به رئیس جمهور در مورد جمعیت و اندازه اسپایسر اذعان به کارلوس که او اشتباهات در تریبون. هنوز اسپایسر پیدا کرده است پاهای خود را پس از ترک بال غربی و حتی ساخت آن را به شش نهایی در “رقص با ستاره ها.” و در حال حاضر جمهوریخواه سابق کمیته ملی سخنگوی زندگی خود را بهترین زندگی به عنوان میزبان از او اسم نمایش “اسپایسر & Co.” در نیوز مکس تلویزیون. آیا او می گویند “Black Lives Matter”?

مالکوم گلدول “این فساد ساز است.” آن را غیر ممکن است به یک مکالمه جالب هنگام صحبت با گلدول به معروف نیویورکر نویسنده که کار از کتاب های چنین به عنوان نقطه اوج و چشمک زدن به خود “تاریخ بازنگری” پادکست میریزد نور در جهان عجیب و غریب ما زندگی می کنند. پسر با زن عمو سکس فارسی پدر گلدول بزرگ شده در کانادا و اطراف یک سری از آمریکا روزنامه ها و مجلات قبل از پیدا کردن خود را گشاد گشاد راه رفتن … عهد به این واقعیت است که حتی با استعداد ترین در میان ما بهره مندی از تجربه و ایده های او در آيات و روايات با معروف خود “10,000 ساعت” حکومت برای تسلط بر هنر و صنعت است.

بیکر میفیلد ، “Disrupter.” بسیاری به یاد داشته باشید او را از خود راضی شخصیت در فوتبال کالج صحنه از جمله در نظر گرفتن یک اوکلاهما پرچم و سنجاق آن را در قلب Ohio State Buckeyes لوگو در هافبک. اما میفیلد است که در واقع نهایت خروس جنگی واقعی-زندگی رودی است که نه یک بار بلکه دو بار در برخی از فوتبال رقابتی ترین مدارس قبل از پیدا کردن خود را گشاد گشاد راه رفتن به عنوان Heisman جایزه برنده کارفرمایی برای Oklahoma Sooners. در حال حاضر میفیلد در NFL, شماره 1 انتخاب کنید در سال 2018 پیش نویس NFL توسط کلیولند براونز تلاش برای اثبات یک بار دیگر که او به آن تعلق دارد.

اندرو یانگ “The Outsider.” شهر نیویورک کارآفرین ساخته شده امواج به عنوان یک دموکرات در حال اجرا در سال 2020 ریاست جمهوری, مبارزات انتخاباتی رفتن از تقریبا ناشناس موسس غیر انتفاعی سرمایه گذاری برای امریکا به سیاسی rockstar که بدن surfed بالای حرارت خود را پیروان یانگ باند. رو به با امضای خود پیشنهاد اساسی جهانی درآمد و استدلال که ایالات متحده مواجه شد محوری لحظه ای که در آن عظیم از دست دادن شغل و فن آوری به دست آورید که نیاز به تمرکز مجدد نسبت به “بشریت برای اولین بار” سیاست های یانگ outlasted بسیاری از میدان عظیم اما پس از قرار دادن هشتم در نیوهمپشایر اولیه. هنوز هم به عنوان بیکاری اجرا می شود شایع در میان coronavirus همه گیر و یک محرک لایحه قابل ملاحظه ای مانند UBI به تصویب رسید در ماه مارس بسیاری از یانگ به عنوان یک رویایی فقط چند ماه جلوتر از زمان خود. و به عنوان او می گوید کارلوس یانگ است که در حال حاضر در مذاکرات با جو بایدن در مورد گرفتن یک موقعیت جدید در دولت — اگر دموکرات ها برنده شوید.

Melindagates فرانکل, “The Hustler.” او تا به حال پر سر و صدا در دوران کودکی اغلب صرف وقت در مسیر مسابقه با پدرش قبل از این واقعیت ستاره رو شکست بزرگ به عنوان نفر دوم در شاگرد: Martha Stewartدر سال 2005 قبل از تبدیل شدن به یک اصلی بازیگران ستاره از زنان خانه دار واقعی از شهر نیویورک. کسانی که در ظاهر منجر به یک سری از نشان می دهد ساخته شده در اطراف او شخصیت پویا به عنوان نویسنده چهار کتاب خود کمک و بنیانگذار هر دو Skinnygirl یک نام تجاری شیوه زندگی و Bstrong یک امداد رسانی سازمان است.

Maggie Siff, “The Badass.” او ultimate بازیگر پس از بازی شخصیت های قدرتمند در برخی از بهترین نشان می دهد در تلویزیون از Mad Men و میلیاردها به فرزندان هرج و مرجکه در آن او موفق به کسب یک Critics Choice Television Award برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن در یک سریال درام. 46-سال برانکس بومی یک مدرک انگلیسی از Bryn Mawr کالج و M. F. A. در بازیگری از دانشگاه نیویورک تیش دانشکده هنر نمایش مهارت های خود را در منطقه ای تئاتر قبل از طریق شکستن در آمار برنامه های تلویزیون در اواسط 2000s.

BIG_CELEBS

بعدی چه کسی ؟ شما به ما بگویید که شما می خواهم برای دیدن در نمایش, با ایمیل ما و یا برچسب زدن @carloswatson در Instagram و یا توییتر. وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های خوب در حال حاضر در OZY خانواده, آیا ما برفلد آنها را در سایت ما میزبانی آنها در OZY متحرک و یا به دنبال افزایش خود را در تلویزیون نشان می دهد شکستن بزرگ. ما باید دوباره نشستن با بیل گیتس برای به روز رسانی در همه گیر? باید ما سیاسی با اسکندریه Ocasio-کورتز یا کلیان کانوی ؟ یادگیری کاخ سفید اسرار با میشل اوباما ؟ بحث hoops با Giannis Antetokounmpo یا فوتبال با Lamar جکسون ؟ چیز خاصی طبخ با Padma Lakshmi یا ادی هوانگ? برش از طریق BS با Trevor Noah? ما می خواهیم به شنیدن از شما.

زمان مسابقه. که از کارلوس واتسون نشان می دهد مهمان خواهد او را ببیند و یا خودش را در تلویزیون و فکر می کنم: “آه خدای من, من می خواهم نگاه عصبانی leprechaun!” جواب در پایین این داستان.

تحول را نشان می دهد از تاریخ

به افتخار اولین کارلوس واتسون نشان می دهد ما در حال جشن این بحث نشان می دهد که تغییر تلویزیون برای همیشه لطفا برای.

این Nat King Cole نشان می دهد. در اوج قدرت خود جشن بازیگر تبدیل به اولین مرد سیاه و سفید به میزبانی تلویزیونی در سراسر کشور انواع نشان می دهد در آمریکا در پاییز سال 1956 در NBC. نشان می دهد به خوبی در رتبه بندی اما NBC, تلاش برای یافتن ملی حامیان به دلیل ترس که محصولات خود خواهد بود تحریم در جنوب. “Madison Avenue” کول بعد پکتیا میباشد “ترس از تاریکی است.” نشان می دهد به طول انجامید فقط 13 ماه. خواندن و تماشای بیشتر در OZY.

Phil Donahue نشان می دهد. از آغاز فروتن در دیتون اوهایو در سال 1967 Donahue شد ملی احساس با فشار دادن پاکت. او به سرعت از اطراف استودیو, مصاحبه با مخاطبان و پوشش قبلا بی سابقه از موضوعات از عبور از پانسمان به زوج لزبین نژادی که کودکان توسط تلقیح مصنوعی. خواندن و تماشای بیشتر در OZY.

اپرا وینفری نشان می دهد. آن را از اولین دقیقه از قسمت اول خود را در سال 1986 که وینفری چیزی کاملا متفاوت و در عرض دو ماه نشان می دهد در گذشته بود Donahue در Nielsen ratings. او را به برای تبدیل کل بحث نشان می دهد نوع, تمرکز بر بهبود صمیمی مسائل شخصی و ارتباط با مخاطبان به عنوان میزبان قبلا. خواندن و تماشای بیشتر در OZY.

نمایش روزانه با جان استوارت. کمدی مرکزی نشان می دهد ممکن است آغاز شده و با Craig Kilborn بود اما استوارت که شد یک آیکون با تسلط بر هنر skewering اخبار در طول اجرا خود را به عنوان میزبان از 1999-2015. استوارت همیشه bristled در این مفهوم است که او جوان بود مردم را اولین منبع برای اخبار اما برای بسیاری از او بود. و با تماس با خارج BS چنان با مهارت و گرفتن زیر پوست قدرتمند با شوخ طبعی او را به شکل چشم انداز رسانه که امروز وجود دارد.

TV

جهانی مبارزه برای عدالت

به عنوان بخشی از ماموریت ما به تنظیم مجدد امریکا, این, کارلوس واتسون نشان می دهد ساخته شده است و به وقایع این لحظه منحصر به فرد در تاریخ ما است. در اینجا آخرین آنچه را که اتفاق می افتد در سراسر جهان با تظاهرات نژادی عدالت است.

آنها را بیش از حد. پس از تظاهرات لگد کردن بیش از دو ماه پیش در آمریکا معترضان در کشورهای در سراسر جهان — از جمله فرانسه و بریتانیا و آفریقای جنوبی استفاده کرده اند و آن وحدت گریه می کند برای مقابله با مشکل خود تاریخ سرنگونی مجسمه و امتناع از اجازه خود دولت قلاب و یا رنگ خشونت پلیس به عنوان یک آمریکایی مشکل است. سه افسر پلیس در فرانسه به اتهام قتل نفس بیش ژانویه مرگ یک راننده تحویل در بازداشت است. جزئیات بیشتر در OZY.

در دادگاه. در ژاپن, بازگشت ورزشکاران مانند لوئیس اوکوی شده است کلیدی برای نگه داشتن گفتگو در مورد نژادپرستی نظاممند رفتن تماس تبعیض در لیگ های حرفه ای و با اشاره به اوایل کلیشه می رود که حتی در مدرسه کلاس های ورزشی.

آموزش حقیقت است. در نیوبرانزویک, کانادا محلی Black Lives Matter فصل می گوید آن را بدست مقامات به توافق برسند که آنها را ترکیب تاریخ سیاه به مدرسه دوره های آموزشی در راه امیدوار است که تغییر مسیر تاریخ یاد شده است می تواند تغییر مکان عمومی, چشم انداز و ایجاد تغییر پایدار است.

Favela مبارزه است. برزیل زاغه نشین هستند و یک هدف نخست برای خشونت پلیس که در سال گذشته به کشته شدن بیش از پنج برابر تعداد کسانی که دنیا در دست آمریکا و پلیس. اما تمرکز بر خشونت پلیس در سراسر جهان برانگیخت توسط جورج فلوید تظاهرات و خشم بیش از مرگ یک نوجوان برزیلی به ضرب گلوله توسط پلیس — موجب برزیل به ممنوعیت مرگبار نیروهای پلیس به محله های فقیر نشین در ماه گذشته.

پایین زیر. پلیس در سیدنی استرالیا بازداشت شش نفر که سازمان BLM تجمع این هفته گفت حق خود را به اعتراض نمی مغلوب ساختن پیشی جستن همه گیر قوانین ایمنی در برابر اجتماعات بزرگ. معترضان نشان داد اما حضور پلیس به سرعت غرق گردهمایی که با تمرکز بر بومی man David Dungay که در بازداشت پلیس در سال 2015.

AHA0A0055

چگونه به بخشی از نشان می دهد

خودی مشاهده. شما زود پیش نمایش مدیر را کاهش و شانس برای حضور در یک نمایش. سر و صدا که دکمه اشتراک در یوتیوب ما صفحه.

ما بازخورد بدهد. اینجا ما ایمیل به ما بگویید که چه چیزی ما رو راست آنچه که ما اشتباه موضوعات برای کشف که شما می خواهم برای دیدن بر روی نشان می دهد … و رای کارلوس’ کمد لباس.

گفتگو بپیوندید. Follow @carloswatson و @ozy در توییتر و همچنین @ozycarlos و @ozy در Instagram به بخشی از نشان می دهد پس از گفتگو. به علاوه شما خواهید پشت صحنه بینش شما نمی توانید پیدا کنید هر جای دیگر.

حمایت از ما حمایت کنند. یک دوست دیرین از OZY, بیمه خانواده آمریکایی کمک می کند را به کارلوس واتسون نشان می دهد به زندگی است. آنها همچنین یک ابزار فوق العاده برای دریافت یک نقل قول در حال حاضر برای بیمه مستاجرها به مطمئن شوید که تمام اموال خود را محافظت می شود.

پاسخ مسابقه

Sean اسپایسر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im