فرماندار خواست کسب و کار برای بازگشایی با خیال راحت اما یک رستوران در رفت و آمد مکرر لوکس نیست شکایت می گویند


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

زمانی که غرب ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. جیم عدالت مجاز رستوران ها و کافه ها در سراسر کشور برای بازگشایی در اواخر ماه مه او خواست آنها را به دنبال خود اداره راهنمایی برای اجتناب از گسترش coronavirus.

“من به شما هشدار دوباره بارها و بارها و بارها به دقت در آنچه شما انجام می شود و محتاط” فرماندار جمهوری خواه گفت: در آن روز رسانه های توجیهی.

یکی از کسب و کار است که این موضوع تکرار شکایت برای بازگشایی با خیال راحت: مجلل steakhouse در Greenbrier این رفت و آمد مکرر لوکس متعلق به فرماندار.

همان روز فرماندار برداشته دو ماهه بسته شدن سفارش محلی بازرس بهداشت رسیده به مقامات بهداشتی دولت برای کمک به, در پاسخ به آنچه که او نگران بود که یک “خطر غیر ضروری” بودن گرفته شده در نخست 44 غرب steakhouse نام را به افتخار افسانه بسکتبال جری وست دولت مادری که شبح به نظر می رسد در NBA آرم.

“ما یک تماس از یک پیشخدمت زن [که] با این نسخهها کار در یک high-end steakhouse در یک بسیار برجسته و آمد مکرر در اینجا در Greenbrier شهرستان” دیوید وارد یک شهرستان در بخش بهداشت و درمان sanitarian نوشت: به دولت در بهداشت عمومی بهداشت, بخش, بدون نامگذاری تنها چنین رفت و آمد مکرر در شهرستان است.

پیشخدمت گزارش نگرانی ها در مورد “tableside خدمات” در نخست 44 غرب مانند مخلوط کردن سزار سالاد به دبنینگ دوور تنها و روشنایی تا nava. با توجه به شکایت سرور می توانید صرف به اندازه 30 دقیقه در تماس نزدیک با شام در طول هر سفر.

بخش که مربوط است به نویسنده این مقاله, می خواستم به می دانم که اگر سه مقامات بالا در این بخش فکر می کردم این قابل قبول بود و یا اگر نه آنچه که او می تواند در مورد آن انجام دهد.

“من نمی بینم چیزی به صراحت precluding آن را در دستورالعمل های, اما آن را نیز به نظر می رسد احتمالا غیر ضروری در معرض خطر” وارد نوشت: در یک ایمیل. “مثل همیشه ما تا حد زیادی قدردانی از کمک به خصوص با توجه به شرایط!”

جنیفر Hutson, مدیر برنامه های دولت و وزارت بهداشت و منابع انسانی پاسخ داده است که بخش نمی تواند سفارش tableside خدمات را متوقف کرده و یا دستور خاص سلامت حمایت.

“شما صحیح آن است که یک خطر غیر ضروری اما من نمی بینم که توقف این عمل” Hutson نوشت به بخش مارس 22 ایمیل. Hutson با اشاره به هدایت نیست اجباری اما پیشنهاد تشویق بخش نخست 44 غرب برای محدود کردن خدمات جدول. “من می دانم که این یکی آسان نخواهد بود.”

در ماه پس از آن حداقل دو شکایت در مورد شیوه های ایمنی در نخست 44 غرب و Greenbrier واصل شده اند با این شهرستان در بخش بهداشت و درمان با توجه به سوابق به دست آمده تحت وست ویرجینیا قانون آزادی اطلاعات. در پاسخ به یک شهرستان بازرس یادآوری رفت و آمد مکرر آن باید کارکنان پوشیدن ماسک و تشویق آن به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل.

نگرانی در مورد نحوه پاسخگویی به شکایات در Greenbrier نشان می دهد ذاتی تضاد منافع مطرح شده توسط فرماندار است که در رتبه بندی فوربس به عنوان یک میلیاردر و دولت ثروتمندترین مرد.

عدالت دارای یک آرایه وسیعی از کسب و کار از جمله معادن زغال سنگ, رفت و آمد مکرر هتل ها و شرکت های کشاورزی, بسیاری از آنها تنظیم شده توسط سازمان های دولتی او کنترل. مانند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او کاهش یافته است به جای بسیاری از منابع به نابینایان اعتماد و همچنان ادامه دارد و به راهنمای امپراتوری خود را با وجود قول او خواهد بود یک وقت فرماندار.

“سازمان های دولتی قرار داده و در یک موقعیت بسیار دشوار” گفت: دولت بهداشت ، ویلیام Ihlenfeld دوم یک دموکرات که به دنبال ناموفق در اوایل این سال به پایان دولت اخلاق قوانین و نیاز به فرمانداران به محل دارایی های خود را به یک نابینا اعتماد. “من فکر می کنم آن را بسیار دشوار است برای افرادی که منصوب شده توسط فرماندار به اجرای قوانین همان راه به عنوان آنها را برای کسب و کارهای دیگر.”

از مجلل Greenbrier در قلب این درگیری به عنوان یک رفت و آمد مکرر که در ادامه به برخی از سازمان های دولتی پس از او گرفت و یک نقطه مورد علاقه برای جلسات برخی از دولت قدرتمند ترین گروه های لابی.

یک Greenbrier کارمند گفت: Marketplace وجود دارد که هنوز هم مشکلات در رفت و آمد مکرر با noncompliance با دولت را هدایت کند.

“آن را مانند هیچ چیز به حال اتفاق افتاده است گفت:” کارمند که خواسته بود به نام به خاطر ترس از اقدامات تلافی جویانه. “مانند آنها در دنیای کوچک خود را دارند.”

این کارمند گفت که رفت و آمد مکرر کارکنان در حال هشدار داد قبل از تغییرات خود را به صحبت کردن با رسانه ها.

اردن Jp سخنگوی دفتر والی مراجعه کننده سوال به Greenbrier. رفت و آمد مکرر مقامات, پاسخ به سوالات, از Marketplace برای این داستان اما آنها گفته اند که آنها “گرفته شده تعدادی از گام فعال برای کمک به اطمینان از سلامت و ایمنی ما مهمانان و اعضای تیم است.”

روز دوشنبه عدالت را گشتند کمپین ارسال یک ایمیل به انفجار حمله به این مقاله فرض آن نویسنده و ProPublica. این ایمیل ادعا شده است که پس از یک داستان ماه گذشته در مورد بسیاری از پرونده های حقوقی در برابر عدالت به شرکت های نویسنده که نه بازدید از رفت و آمد مکرر در این سال “شده است خال خال اطراف Greenbrier, سوال از کارکنان و کار برای تولید بیشتر اسمیر در برابر فرماندار عدالت است.”

“رفتن به باب ایوانز و خوردن”

رستوران ها و کافه ها در غرب ویرجینیا دستور داده شد بسته در 11:59 p. m. در 17 مارس فقط پس از دولت ضبط شده خود را برای اولین بار آزمون مثبت برای coronavirus. یک روز قبل از آن عدالت بود عنوان هر گونه خطر برای غرب ویرجینیایی که رفت در مورد زندگی روزمره خود را. او گفت: ساکنان: “برای گریه کردن با صدای بلند رفتن به فروشگاه های مواد غذایی. اگر شما می خواهید برای رفتن به باب ایوانز و خوردن رفتن به باب ایوانز و غذا خوردن.”

از آن زمان به بعد غرب ویرجینیا بوده است نسبتا صدمه ندیده در مقایسه با کشورهای دیگر. از طریق پنج شنبه صبح, West Virginia ثبت شده بود بیش از 2600 عفونت و 92 مرگ و میر در میان پایین ترین سرانه در این کشور با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان.

دکتر خشت مارش اجرایی دین از غرب ویرجینیا دانشگاه مدرسه پزشکی ذکر شده نسبتا کم تعداد موارد و درصد مثبت آزمون به عنوان نشانه خوبی است اما او ابراز نگرانی در مورد جامعه گسترش از طریق کلیسا و در میان ساکنان دولت که پیش بروید با خود سنتی تابستان سفر به مکان های مانند Myrtle Beach, South Carolina.

“من معتقدم که ما انجام داده اند به خوبی به عنوان یک دولت به, تاریخ, اما ما می دانیم که روستایی امریکا بسیار بیشتر احتمال دارد به شود در طول این مرحله دوم از COVID همه گیر” گفت: مارش است که مشاوره و عدالت تعیین شد توسط فرماندار به عنوان “coronavirus تزار.”

در صفحه اصلی آن Greenbrier یک بنر قرمز که هشدار “هر کسی که ورود به رفت و آمد مکرر املاک مورد نیاز خواهد بود برای تکمیل متوسط غربالگری. کسانی که با حرارت از 100.4 [درجه] و یا بیشتر محروم خواهد شد ورود.”

رفت و آمد مکرر ارسال شده در 10 صفحه COVID-19 طرح پاسخ در وب سایت خود را. این طرح ذکر انواع احتیاطی از جمله “ثابت مایع از مناطق عمومی و افزایش توجه به بالا لمسی مناطق در اتاق محدودیت در تعداد مهمانان در مناطق خاص و غربالگری و دنده محافظ” برای کارکنان.

مانند دیگر رستوران ها در سراسر کشور نخست 44 غرب بازگشایی زیر مرحله به مرحله برنامه عدالت خواستار است “وست ویرجینیا قوی: باز گشت.”

هدايت سند — با یک آرم که شبیه Greenbrier را — صادر شده توسط دفتر والی نه دولت در بخش بهداشت و درمان. رستوران ها گفت: خود را محدود به 50 درصد ظرفیت است. اقدامات دیگر تشویق می شوند مانند استفاده کاغذی یکبار مصرف منوها و محدود کردن تماس بین کارگران و شام.

گذشته از شکایت در مورد tableside خدمات Greenbrier شهرستان در بخش بهداشت و درمان را دریافت کرده و دو نفر دیگر در مورد نخست 44 غرب و Greenbrier. یک ادعا در اواسط ماه ژوئن که کارکنان ساخته می شد به استفاده مجدد از ماسک یکبار مصرف و یا داده های قابل استفاده مجدد ماسک که شسته بین استفاده می کند.

Ward, همان شهرستان بازرس چک در از طریق ایمیل با دانیل Tatgenhorst رفت و آمد مکرر را اجرایی مباشر. Tatgenhorst نوشت: بازگشت به می گویند که شکایت دروغین بود.

بخش با استناد به Tatgenhorst ایمیل نوشت در آژانس سیستم های کامپیوتری است که “همه کارکنان صادر یکبار مصرف ماسک هنگامی که آنها وارد ساختمان برای هر تغییر. آنها استفاده مجدد از ماسک در این نقطه اما اگر آنها را با استفاده از پارچه ماسک آنها را ضد عفونی مناسب است.” بخش مشخص شده از شکایت بسته می شود.

یکی دیگر از شکایت به شهرستان ساخته شده در ژوئن 10, دوباره مسائل مطرح شده در مورد tableside و این ادعا که نخست 44 غرب بود صندلی مشتریان به بیش از 50 درصد از ظرفیت آن است.

این زمان های مختلف شهرستان بازرس, جان رایت, آیا دیدار Greenbrier برای بررسی این وضعیت است. در حدود ساعت 10 صبح که صبح او فرستاده Tatgenhorst به او اجازه دهید می دانم که او می تواند وجود دارد در 3:30 بعد از ظهر به بررسی سوابق نشان می دهد.

رایت کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات در مورد خود بازرسی. در شهرستان کامپیوتر سیستم او نوشت که نخست 44 غرب “تایید” 6 پا از فضای بین جداول استفاده از روکش منوها است که می تواند تمیز بین مشتریان و tableside خدمات چرخ دستی بود “مسئله نیست.”

جان Ridgeway یک نماینده از Greenbrier کارمند اتحادیه آن گفت: “به نظر می رسد مانند” رفت و آمد مکرر مدیریت در پاسخ به هر گونه نگرانی سلامت اما او کاهش یافته است به پاسخ بیشتر سوالات خاص.

Hutson در وزارت بهداشت دولت ارجاع سوال به آلیسون آدلر, آژانس رسانه ای سخنگوی. آدلر با صدور بیانیه ای در پاسخ به سوال در مورد شکایات مربوط به Greenbrier. “راهنمایی برای بازگشایی رستوران منع نمی کند این فعالیت ها اما نشان می دهد که سلامت عمومی حمایت قرار داده و در محل استقرار برای حفاظت از کارکنان و مراجعان برای تمام فعالیت هایی که رخ می دهد در استقرار.”

سارا چوبی و یک سرپرست در Greenbrier شهرستان در بخش بهداشت و درمان گفت: این سختی برای سازمان خود را به نگه دارید تا با واقعی شیوه نخست 44 غرب است.

“آنها باید بسیار محدود ساعت,” او گفت:. “آنها فقط در شب. بنابراین ما واقعا نمی توانید چک کنید در فرد آنچه را که آنها در حال انجام است. ما نمی پرداخت اضافه کاری.”

وودی گفت: کارکنان نیز تا حدودی محدود توسط دولت اسناد هدایت که “نه واقعا یک کل بسیاری از دندان در آنها است.”

“من مطمئن هستم که همه آنها را می خواهم کمی بیشتر روشن در مورد آنچه که باید انجام شود و چه اختیاری است,” او گفت:.

دکتر لینا ون اضطراری, پزشک و استاد مدعو از سلامت مدیریت و سیاست در دانشگاه جورج واشنگتن گفت: پاسخ به این که آیا چیزهایی مثل tableside خدمات در داخل رستوران می تواند انجام شود با خیال راحت همان است که در پاسخ در مورد ایمنی از دیگر بازگشایی و فعالیت های آن بستگی دارد.

“من می توانم تصور کنید در یک وضعیت که در آن شما می توانید انجام دهید که tableside خدمات با 6 یا 8 یا 10 فوت دور و یا شما فقط می تواند آن را انجام دهد” گفت: Wen سابق شهر بالتیمور کمیسیون بهداشت و درمان. “کسی که فقط راه رفتن به جدول خود را با یک صفحه خواهد بود کمتر خطر است.”

این نوع از موقعیت هایی که رستوران نیاز به کمک مرور ون گفت و محلی که در آن مقامات بهداشتی نیاز دارید که نه تنها قوانین خاص اما پشتیبان گیری از دولت فدرال است.

“آن موثر تر خواهد بود برای مقامات محلی می گویند, ‘این قوانین فدرال و من فقط اجرای این دستورالعمل,'” ون گفت. “مقامات محلی نمی خواهید برای دیدن waffling راهنمایی مانند” اجتماعی فاصله باید رعایت شود.’ آنها می خواهند برای دیدن یک لیست از مراحل است که باید دنبال کرد.”

اما عدالت تازه از اولیه انتخابات در ژوئن 9 و یک متحد نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن, بارها گفت که او نمیخواهد به صدور حکم برای چیزهایی مانند پوشیدن محافظ پوشش صورت یا ماسک. او می گوید چنین سفارش خواهد بود, سیاسی تفرقه.

“ما می تواند تمام چاق شدن خودمان در خانه های ما و ما احتمالا هنوز هم از دست دادن مردم” فرماندار گفت. عدالت هشدار داد که از بین بردن اقتصاد دولتی است. “ما یک انتخاب است و ما به جلو بروید و ما سعی می کنیم برای مدیریت خطر است.”

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>