نو چینی اموات

چرا شما باید مراقبت از

چرا که جنایتکاران بی رحم می آیند در همه اشکال و اندازه.

  • شیه Caiping با نام مستعار “Mama سان” یک گانگستر بی رحم که عمل غیر قانونی قمار حلقه چینی در شهر چونگکینگ.
  • این queenpin بازگشت شد که اراذل و اوباش سرکوب یک پلیس مخفی.
  • او خدمت در حال حاضر 18 سال حکم زندان — و فاسد معاون رئیس پلیس برادر در قانون اعدام شد.

به مدت 25 ساعت, یک پلیس مخفی به نام شیه Yingkuang مورد بازجویی قرار گرفت و مورد ضرب و شتم بی معنی. سپس او به سمت چپ برای مرده در حیات وحش در خارج از چونگکینگ همه برای داشتن عصب به بررسی یکی از چین بیشترین بی پروایی نشان دادن و گانگستر بدنام: Mama سن.

او نام داده شده بود شیه Caiping و او شناخته شده بود به رفتن مایل اضافی برای اثبات viciousness. در رفتن بعد از شیه Yingkuang — که مشغول به کار بود منجر به مامان سن را قمار dens زمانی که او پیدا شد و ربوده شده توسط queenpin اراذل و اوباش — Mama سان غرور منجر به سقوط او.

ران Chepesiuk نویسنده Queenpins: بدنام زنان گانگستر از دوران مدرن می گوید چند گرانبها زنان افزایش به رده بالای جرم و جنایت سازمان یافته اما کسانی که “می ترسند به کشتن خود را برای حفظ قدرت است. مامان سن یکی از آن زنان است. او بی رحمانه عجول و بی پروا و تحقیر فیلم پورنو, و او می دانست که چگونه برای تولید ترس را به نفع خود.”

او زمانی که او چه به عنوان یک زن در خشونت و ادم کش جهان کنترل شده توسط بی پروا مردان — تا زمانی که او دستگیر شد.

چینی اموات احترام او چرا که او می تواند مذاکره را پول و نوشیدنی در برابر سرعت اگر نه بهتر از همتایان مرد. او دشمنان در داخل و خارج سازمان به پایان رسید تا زندانی و یا ضرب و شتم. او در حفظ قدرت از طریق گسترده سیاسی و پلیس شد — برجسته ترین او برادر در قانون ون Qiang قدرتمند چونگکینگ معاون رئیس پلیس حاکم با دست محکم و کینه جو قلب است.

“افسانه در منطقه ادعا کرد که زمانی که او انجام شد با یک پسر او می توانست آنها را زندانی بیش از یک دوجین در تمام طول سلطنت او. می گوید:” اسکات Burnstein یک جنایت واقعی نویسنده است که اجرا می شود گانگستر گزارش وب سایت است. “دوستداران او به طور معمول کوچکتر و شبیه جنوب شرقی آسیا مشهور است. نهایی, دوست پسر او تا به حال در حالی که رایگان بود 26 و او lavished او را با هدایای گران قیمت. او به اعدام محکوم شد در نظر گرفتن بخشی در سازمان شد و محکوم به پنج سال زندان است.”

ظهور او را به قدرت نمی آمد آسان است. مامان سن بود که به قمار معتاد خودش می گوید: Laszlo مونتگمری که میزبان چین تاریخچه پادکستقبل از او در نقل مکان کرد و به کار در محلی اداره مالیاتی. با او برادر در قانون خود را به کمک او شروع به باز کردن بازار سیاه قمار در سراسر شهرستان. او پلیس اتصالات مجاز به کار با مصونیت از مجازات: برخی از قمار بود به معنای واقعی کلمه در کنار درب به محاکم و ادارات دولتی و ادارات پلیس.

“ون Qiang قادر به تامین خود را با شرط lowlifes سابق منفی و toughs برای کمک به او در مدیریت کسب و کار” مونتگمری می گوید. “دولت و مردم آمد که خرناس اطراف پرتاب شد خاموش عطر یا با برخورد بیشتر با خشونت توسط ون Qiang است (و با فرمت شیه Caiping است) یاران.”

001ec94a1d8b0d0e670403

در جرم و جنایت که در کسب و کار اگر شما خودتان را احاطه کرده با استعداد و وفادار به مردم و شما لازم نیست که به نگرانی در مورد قانون یا مقررات دولت شما نمی تواند کمک کند اما موفق خواهد بود. سازمان جنایی که مامان سن فرار شد نیکل و سکه در مقایسه با برخی از دیدنی پرونده های مربوط به جرایم سازمان یافته است. دادگاه شهادت داد او را به حدود 2 میلیون یوان ($285,000) از 10 قمار در طی چهار سال بررسی است. اما او زمانی که او چه به عنوان یک زن در خشونت و ادم کش جهان کنترل شده توسط بی پروا مردان — تا زمانی که او دستگیر شد.

بی پروایی نشان دادن ضرب و شتم پلیس گذشته بود کلش و با اتهامات فساد مقامات چینی در رفت و اتهامات علیه همه درگیر.

محاکمه جهانی سیرک رسانه تولید شهوت پرست عناوین مورد Mama سان عاشقان با تقاضاهای مصرانه برای اطلاعات بیشتر در مورد این بانوی گانگستر. اما هدف اصلی از چونگ کینگ باند محاکمه شد ون Qiang که ثابت شود قدرت واقعی پشت مامان سن را سخت به عنوان ناخن ،

ون Qiang به مرگ محکوم شد برای گرفتن رشوه به ارزش بیش از 16 میلیون یوان (حدود 2.4 میلیون دلار) در حالی که مامان سن محکوم به 18 سال زندان. “حکم او بود نور او داده جنایات و این واقعیت است که مقامات چینی نمی ترسیدند دست از مجازات مرگ” Chepesiuk می گوید. “من فکر می کنم این است که در آن زن بودن بدون توجه به جنایات خود بازی را به نفع خود.”

مامان سن نبوده است شنیده ام از پس. حکم او در نامعلومی چینی زندان است تا در 2027 زمانی که او می شود 64 سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>