از Giannis اثر: یونان پذیرای آفریقایی-منشا ستاره های ورزشی

چرا شما باید مراقبت از

“یونانی عجایب” بود و هنگامی که در مقایسه با شامپانزه ها توسط یک نژادپرست سیاستمدار. در حال حاضر او الهام بخش آفریقایی-منشاء کودکان و نوجوانان در سراسر یونان را به ورزش.

  • متولد به نیجریه پدر و مادر Milwaukee Bucks, ستاره Giannis Antetokounmpo است مسابقه شکستن موانع ظهور به عنوان محبوب ترین ورزشکار در یونانی میهن.
  • که الهام بخش نسل جدیدی از زنان جوان و مردان از رنگ در یونان به کاوش در ورزش حرفه ای حرفه.

در یک شنبه آفتابی در ماه مارس یک گروه از بازیکنان با سن بین 12 و 16 بودند ebulliently عبور توپ لبخند در چهره خود در یک آپارتمان بسکتبال در شمال شرق آتن منطقه Labrini.

سر مربی آناستازیا Kostaki بازنشسته بازیساز و یونانی برای اولین بار بازیکن به بازی در WNBA (با هوستون ستاره های دنباله دار) بود تماشای بیش از هر دو پسران و دختران’ تیم است. او دستیار مربیان شد تست جوانان’ محدودیت های فیزیکی با یک سری از فشار یو پی اس با سرعت و چابکی و رفت و آمد دریل. آنها در میان 100 بازیکن جوان انتخاب شده در نوامبر 2019 محروم از آتن محله ها و اردوگاه های پناهندگان به عنوان اولین دسته از پیشگام بسکتبال آزمایشگاه به نام Antetokounbros آکادمی حمایت Milwaukee Bucks megastar Giannis Antetokounmpo و برادران خود را Thanasis و Kostas (هر دو از آنها نیز در بازی NBA), Nike, the Onassis بنیاد و بسکتبال سایت Eurohoops.

Coronavirus تنها به طور موقت قرار داده و خود را در جلسات تمرین در خود نگه دارد. آنها بخشی از گسترده تر بوسیله اسباب گردنده در یونان موجب شده توسط انفجار محبوبیت Antetokounmpo که متولد کشور به نیجریه پدر و مادر است.

Milwaukee Bucks v Los Angeles Lakers

های اخیر نظرسنجی توسط یونانی های ورزشی سایت Gazetta در کشور بهترین ورزشکار در سال 2019 بازگشت Giannis — به عنوان او به طور گسترده ای شناخته شده در بالا محل پشت سر گذاشتن موفق ترین یونانی مسیر دوچرخه سوار از 2000s, Christos Volikakis در جایگاه دوم است. تنیس بچه غژغژ کردن Stefanos Tsitsipas سوم شد. در یک کشور که در آن سفید تر “کلیشه ای یونانی” ورزشکاران باید به طول کشیده بیشتر درخواست تجدید نظر توده در حالی که سیاه و بازیکنان قرار گرفته اند به نژادپرستی Giannis’ خیره کننده افزایش است و در حال حاضر الهام بخش دیگر جوان زنان و مردان رنگ به چشم ورزش حرفه ای به عنوان یک فرصت.

این Antetokounmpo برادران هستند یک منبع الهام بخش برای بازیکنان بسکتبال.

Michalis Diamandis مربی Antaios B. C.

در ایالات زنان آفریقایی سازمان یونان که به ترویج حقوق از مبدا زنان در کشور حداقل نیمی از 70 نفر در حال حاضر به فرستادن فرزندان خود به بازی بازی های بسکتبال می گوید: Loretta Event سازمان سخنگو. پس از آن وجود دارد Antaios B. C. تنها اروپا تیم بسکتبال که در آن حداقل 90 درصد از بازیکنان سیاه و سفید هستند.

که افزایش شور و شوق ناشی از Giannis’ محبوبیت در سراسر جوامع یونانی.

“Giannis بسیار محبوب به دلیل تمام ناملایمات او غلبه می گوید:” Vassilis Skountis برجسته یونانی گوینده برنامه ورزشی. “یونانیان او را به عنوان فرصت برای رسیدن به بالای صفحه. او استعداد نادر اما فروتن را دوست دارد یونان است که زاییده افکار یونانی بسکتبال و تجسم کار سخت است.” Giannis — همچنین به نام “Greak عجایب” — یک بار گفت: “قرار نبود به اینجا” هنگامی که صحبت کردن در مورد NBA. “در عین حال او از آن ساخته شده می گوید:” Skountis.

ساخت آن با اروپا سخت تر بود — برای Giannis و دیگران قبل از او. در سال 2006 یکی دیگر از سیاه بازیکن یونانی مرکز Sofoklis Schortsanitis (با نام مستعار “بزرگ Sofo” یا “کودک Shaq”) برنده مدال نقره در FIBA مسابقات قهرمانی جهان با یونانی تیم ملی. او برنده — دوباره با یونانی تیم ملی — مدال برنز در EuroBasket 2009.

هنوز هم اعضای راست افراطی حزب مورد سوال خود را Greekness در سال 2012 (Schortsanitis متولد شد به یک پدر و یک کامرونی مادر). سه ماه پس از Giannis شد پیش نویس توسط Milwaukee Bucks در ژوئیه 2013, حزب فجر طلایی نیکوس Michaloliakos با اشاره به او گفت: “اگر شما به یک موز و یک پرچم به یک شامپانزه او آنها را بلند خواهد شد.” فجر طلایی سقوط را از پارلمان یونان در سال 2019 انتخابات اما نژادپرستی همچنان ادامه دارد.

Event زنان آفریقایی گروه به کشور آمد و در سال 1982 از سیرالئون رهبری در آن زمان توسط استبدادی Siaka استیونس. در یونان او می گوید: “من به نام سیاه و سفید در یک تحقیر امیز راه در اتوبوس که من پاسخ شما سفید هستند بیش از حد.” نامرئی از مردم از اصل و نسب آفریقایی در چشم مقامات یونانی عذاب او. “مردم آفریقا زندگی می کردند و مشغول به کار برای چندین دهه در یونان بیهوده تعقیب یونانی تابعیت اما تام هنکس آن را کردم در یک روز” او می گوید. این ستاره هالیوود به شهروندی افتخاری در یونان.

Giannis ” وحشی محبوبیت ارائه شده است امید برای تغییر — حتی اگر فقط یک کمی. “این Antetokounmpo برادران هستند یک منبع الهام بخش برای بازیکنان بسکتبال می گوید:” Antaios B. C. مربی Michalis Diamandis. در عین حال آن را یک چالش است. “من هنوز هم به دنبال بازیکنان خوب را به تمرین می آیند و به دست کشیدن بر روی درب از خانواده های خود برای متقاعد کردن آنها از فرزندان خود را بالقوه” Diamandis می گوید. “مشکلات مالی از این افراد در حال راه بیش از حد بسیاری از.”

او می گوید: طرح های مانند Antetokounbros آکادمی بزرگ هستند, اما می خواهد حامیان به نگاه نسبت به دیگر تیم ها و سازمان هایی مانند Antaios بیش از حد.

در ضمن در Labrini نایک دعوت کرده است معروف هلندی, خیابان, فوتبال, بازیکن, روشنک Hehakaija (“راکی”) برای دیدار و الهام بخشیدن به نسل جدید است. این جهان وطنی تجارب بهترین مربی و کمک هزینه تحصیلی به دو استخدام برای حضور در دوره تابستان در کمبریج انگلستان کمک به ایجاد Antetokounbros آکادمی “خوب مهد کودک برای آینده بازیکنان می گوید:” Skountis.

Kostaki موافق است. “وجود دارد این است که استعداد زیادی در تیم بنابراین در نظریه آکادمی می تواند تولید بعدی Giannis,” او می گوید. اگر حامیان گسترش بودجه خود را فراتر از زمان دو سال تعهد “وجود دارد یک شانس ما ممکن است داشتن یک تیم حرفه ای ساخته شده است تا از این بازیکنان در 10 سال.”

اما تاثیر این تغییر ممکن است گسترش فراتر از ورزش است. آزمون واقعی از “Giannis اثر” دروغ خواهد شد که آیا آن را نیز می تواند تبدیل جامعه — و آن نگرش نسبت به مردم از رنگ. او در حال حاضر ساخت یک دندانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im