آینده Infinite آفریقایی است

چرا شما باید مراقبت از

خفگی تحت فشار در آسیا و در معرض خطر در U. S Infinite گسترش بال خود را به پرواز آزادانه در آفریقا است.

  • تحت فشار های متعدد دولت های دیگر رسانه های اجتماعی برنامه بی سر و صدا کاشته دانه که در حال شکل دادن به آفریقا به عنوان آخرین آن ،
  • جهان جوانترین قاره با کشورهای وابسته به چین برای سرمایه گذاری می تواند فضای امن Infinite نیاز دارد.

بحران واقعی است برای Infinite. دولت ها در کشورهای مختلف در حال قطع بال از جهان سریع ترین رشد برنامه های رسانه های اجتماعی متعلق به پکن بر اساس ByteDance. هند بزرگترین بازار ممنوع برنامه در اواخر ماه ژوئن در میان اوج آمریکا با چین است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید کرده است که به پا زدن Infinite خارج از امریکا است. حتی پاکستان همه آب و هوا از چین هشدار داده است این برنامه بیش از آنچه که آن را توصیف به عنوان “غیر اخلاقی مستهجن و مبتذل محتوا.” در عین حال اگر آن را احساس می کند cornered, Infinite دارای یک مسیر فرار آماده: به آفریقا.

به دور از مجادلات فارسی آن در آسیا و آمریکای شمالی Infinite بی سر و صدا کاشته دانه بیش از سال گذشته است که در حال جوانه زدن در وسط این همه گیر و شکل دادن به آفریقا به شبکه های اجتماعی آخرین عروس. آن اختصاص داده شده حساب های رسانه های اجتماعی برای نیجریه و آفریقای جنوبی و کنیا است و به شدت نقاشی تاسیس اثرگذارندهها به آن بریزید در حالی که برگزاری کلاس های آموزش جدید اثرگذارندهها.

آن را ایجاد و ترویج مبارزات مانند #MadibaJiveChallenge به کاربران در آفریقای جنوبی به تقلید رقص گام از نلسون ماندلا به عنوان به خوبی به عنوان AfricaDay چالش حول پان-آفریقایی جشن در 25 مه – روز آفریقا.

آنها از ما حمایت بسیار است.

خاویر ‘Kamau’ فلیپ کنیا-بر اساس تاثیر گذار

در آوریل 2019 آن برگزار شد لاگوس و ناهار برای اثرگذارندهها رسانه های اجتماعی محبوب در Instagram, SnapChat, و, یوتیوب, از جمله محبوب نیجریه بازیگر ازدواج موقت که در حال حاضر 66,000 followers on Infinite. همچنین سازمان دو meetups با تاثیرگذاران در کنیا که در آن است hitched آن چادر در محبوب co-فضای کار به نام نایروبی گاراژ. این جهانی سر از همکاری با محتوای سازندگان Kudzi Chikumbi است, آفریقای جنوبی. و در سال 2019 از آن بود و دوم-بیشترین دانلود ها نرم افزار در آفریقای جنوبی پس از Facebook Lite.

“آنها یک تیم تخصصی رسیدن به سازندگان و مدیران کمک به ما را با چالش ها می گوید:” کلمبیا متولد تاثیر گذار خاویر ‘Kamau’ فیلیپه که به کنیا منتقل شد در سال 2017. “آنها ایجاد یک گروه از تاثیرگذاران که در حال رفتن به صورت نرم افزار…آنها از ما حمایت می کنند.” از مردم اختصاص داده شده اختصاص داده شده به نگه داشتن سازندگان به روز رسانی در چه روندی برای کمک به آنها را با نام تجاری مبارزات Infinite آن را تمام می کند می گوید: 25 سال از دانشگاه هاروارد فارغ التحصیل.

Infinite تاکید بر آفریقا حس می کند. این جهان جوانترین قاره — آن متوسط سن 20 سال در مقایسه با 27 در هند و 38 در امریکا است. نفوذ اینترنت و گوشی های هوشمند تراکم نیز در حال افزایش در سراسر آفریقا. برای سال های مقرون به صرفه ساخته شده در چین گوشی های هوشمند به خصوص Tecno, Itel و Infinix آب گرفتگی بازار است. با توجه به سخت افزار شرکت Transsion که باعث می شود هر سه و کنترل بیش از نیمی از آفریقا تلفن از ویژگی های بازار Tecno های همراه به خصوص بهینه شده برای بهتر عکاسی آفریقایی complexions آنها.

Boniswa Sidwaba, Infinite, محتوا, مدیریت عملیات برای آفریقا کاهش یافته است به افشای برنامه countrywise تعداد کاربران و یا کارکنان آن قدرت در این قاره است اما تاکید کرد که مخاطبان آن در این قاره است “خلاقانه متنوع” و نشان دهنده “از پتانسیل بسیار زیاد ما در این بازار است.”

مانند دیگر نقاط جهان مقامات در برخی از کشورهای آفریقایی بیش از حد افزایش ایمنی و نگرانی های حریم خصوصی. در ماه ژوئن پلیس آفریقای جنوبی سرویس هشدار داد والدین به “صحبت کردن با کودکان خود در مورد محتوای مناسب” در Infinite, هشدار در Facebook پست که بچه ها ممکن است در معرض خطر شکارچیان بر روی پلت فرم.

اما جغرافیای سیاسی بسیار متفاوت از هند یا امریکا. در سال 2018 چین سرمایه گذاری 72 میلیون دلار در آفریقا — بیش از دو برابر دومین سرمایه گذار فرانسه (34 میلیون دلار). اکثر دولت های آفریقایی هستند از جان گذشته برای خواستگاری حتی بیشتر از سرمایه گذاری چین در ساخت این قاره نسبتا فضای امن برای Infinite.

آن روزها هنوز زود در آفریقا برای برنامه — که در دسترس خارج از چین پس از ادغام با موسیقی.ly در ماه اوت سال 2018 است. اما رشد آن غیر قابل انکار است. Felipe باعث می شود ویدئوها در سواحلی و انگلیسی به جاذب Afrobeat آهنگ. قبلا به عنوان یک Musica.ly کاربر او را با استفاده از این نرم افزار برای ساخت ویدئوها و صادرات آنها را به Instagram “چرا که مخاطب من در تلاش بود برای رسیدن به نبود بر Infinite پس از آن.” پس از پیوستن به Infinite در ماه ژوئن 2019 او در حال حاضر به دست آورد 238,000 پیروان در برنامه.

او یک ستون Infinite انقلاب در شرق آفریقا در کنار مکرر همکار Azziad Nasenya یک 19 ساله بازیگر و کارشناسی ارتباطات جمعی ، اغلب به نام منطقه “Infinite ملکه”, Nasenya نیم میلیون پیروان در پلت فرم — تا کنون بیشتر در شرق آفریقا.

Infinite را امیدوار به چند برابر تعداد کسانی که به طور قابل توجهی در هفته های آینده و ماه. موفقیت بزرگ در آفریقا ممکن است بهترین شرط بندی برای آینده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>