آینده آزمایشات بالینی مجازی است

چرا شما باید مراقبت از

چون مجازی آزمایش های بالینی به طور بالقوه می تواند پایان دادن به همه گیر زودتر از آنهایی که سنتی است.

  • محدودیت های مسافرتی در طول همه گیر را تحت تاثیر قرار سنتی بالینی. راه اندازی مانند Medable و از یاد بردن.هوش مصنوعی در حال ایجاد سیستم عامل مجازی برای محاکمه به جای.
  • این می تواند اجازه می دهد سریع تر آزمایش های بالینی با اعداد بزرگتر از شرکت کنندگان به طور بالقوه اجازه می دهد ارزان تر مواد مخدر به بازار با سرعت بیشتری. اما مجازی محاکمه آمده با خطرات بیش از حد.

بیشتر از زمانی که یک واکسن در حال آزمایش است و دانشمندان را در کارآزمایی بالینی شرکت کنندگان در فرد ارزیابی بخش مهمی از مسیر تصویب داروهای جدید. Coronavirus — و مجبور قرنطينه و مستندات است که تنها در حال حاضر برداشته — پرتاب یک آچار در این فرآیند.

برخی نوپا مانند Medable و از یاد بردن.هوش مصنوعی با استفاده از بحران برای مختل کردن که مدل های ساخت سیستم عامل مجازی محاکمه. آنها در حال آزمایش نه تنها در ایالات متحده بلکه در دیگر کشورها از جمله دانمارک که در آن دانشمندان از نزدیک مورد مطالعه اثر خود را در زمینه های تخصصی مانند پوست و یافت مجازی بالینی به “نه تنها عملیاتی امکان پذیر است اما همچنین موفق” با “بالاتر استخدام با نرخ بهتر رعایت کاهش نرخ ترک تحصیل.” آنها را می توان انجام سریع تر از سنتی بالینی. و با توجه به نیاز به توسعه مکانیسم های بالینی است که می تواند زنده ماندن سفر خاموش شدن ناگهانی رفتن مجازی شده است هرگز بیشتر فوری است.

ایده استفاده از کنترل از راه دور بالینی برای تست مواد مخدر قبل از آوردن آنها به بازار جدید نیست. اولین نیمه مجازی مطالعه در سال 2001 زمانی که الی لیلی آزمایش اختلال نعوظ, داروی تادالافیل از بررسی توسط مردان از طریق یک پرسشنامه آنلاین. یک دهه بعد Pfizer با موفقیت انجام شده برای اولین بار به طور کامل مجازی محاکمه به نام از راه دور (پژوهش در نظارت الکترونیکی از مثانه درمان تجربه).

با وجود آن اوایل پیشرفت اگر چه تولید کنندگان مواد مخدر آهسته بوده است به اتخاذ مدل های مجازی. تا به حال است.

در ماه آوریل از یاد بردن.AI, یک سان فرانسیسکو–بر اساس شرکت است که در حال توسعه یک دستگاه-آموزش ساز و کاری برای انجام از راه دور بالینی مطرح 12 میلیون دلار در بودجه است. Medable یک سرمایه گذاری حمایت شرکت مستقر در دره سیلیکون پیشگام غیر متمرکز کارآزمایی بالینی پلت فرم است که امن 25 میلیون دلار در بودجه جدید است. در یک پیروزی دامان آزادی مطبوعات Medable مدیر عامل و بنیانگذار شرکت میشل Longmire تاکید کرد که سرمایه گذاری بدون شک به تمرکز فوق العاده در آوردن درمان سریع تر به بازار است. “همانطور که ما دیده ایم با COVID-19 گیر سنتی محاکمه فرآیندها و جدول زمانی کافی برای پاسخگویی به نیاز جهان به تحقیقات بالینی” Longmire گفت.

آینده پزشکی دیجیتال شخصی داده محور و تحویل به طور مستقیم به بیمار است.

آفتابی کومار, شریک سرمایه گذاری GSR

آزمایش های بالینی را تشکیل می دهند بخش عمده ای از هزینه نه به ذکر است بسیاری از زمان آن طول می کشد شرکت های دارویی به مواد مخدر به بازار است. مجازی محاکمه نه تنها به نفع آوردن بیشتر بیماران بالقوه را در برابر اجازه می دهد شرکت های خارج از عمده شهری بیوتکنولوژی باغ مانند سان فرانسیسکو یا بوستون برای رقابت بهتر در میان چیزهای دیگر — اما همچنین پتانسیل برای دریافت نتایج سریع تر و بیشتر پاسخگو تعاملات از افراد آینده نگر. که در نوبه خود می تواند به کاهش هزینه های تحقیقاتی و اجازه می دهد تا شرکت به اتهام قیمت های پایین تر. “آینده پزشکی دیجیتال شخصی داده محور و تحویل به طور مستقیم به بیمار گفت:” آفتابی کومار یک شریک در GSR سرمایه گذاری زمانی که اعلام کرد این صندوق افزایش سرمایه گذاری در Medable.

با توجه به فن آوری تلفن همراه شرکت تحقیقاتی علوم 37, مجازی خود محاکمه یک 97 درصد نرخ حفظ و تکمیل 30 درصد سریع تر از سنتی محاکمه.

یک میدان مین بالقوه حقوقی هنوز در انتظار شرکت های دارویی. بیمار اطلاعات پزشکی که باید خصوصی نگه داشته است بیشتر در معرض خطر هک شدن و یا به سرقت رفته که انتقال آنلاین. صحت داده ها ممکن است سخت تر برای پیگیری به عنوان به خوبی به خصوص با کاربر-ارائه نتایج است که لازم نیست مستقیم علمی نظارت. و در حالی که سازمان غذا و داروی آمریکا تایید کرده است مجازی محاکمه در برخی موارد قبل از سال 2020 از آن منتشر نشده بود, گسترده سیاست حمایت از آنها.

که تغییر در ماه مارس زمانی که FDA منتشر راهنمایی مشاوره مجازی بازدید, تلفن, مصاحبه, نظارت از راه دور و خود دولت به حفظ محققان و بیماران امن در حالی که انجام آزمایشات. و آنچه ممکن است شروع به عنوان یک جنگ تغییر می تواند به زودی تبدیل به یک بلند مدت مانند بسیاری از دیگر تغییرات موجب با این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>