FTC در حال بررسی شهود بیش از شیوه های TurboTax

ProPublica یک اتاق خبری غیرانتفاعی است که در مورد سوء استفاده از قدرت تحقیق می کند. ثبت نام برای دریافت بزرگترین داستان های ما به محض انتشار آنها.

کمیسیون تجارت فدرال شده است بررسی Intuit و بازاریابی خود را از محصولات TurboTax، پس از گزارش ProPublica است که شرکت سیلیکون ولی فریب filers مالیاتی به پرداخت زمانی که آنها می توانستند به صورت رایگان واصل.

کاوشگر FTC، اجرا از دفتر حمایت از مصرف کنندگان کمیسیون، مراکز در مورد اینکه آیا Intuit نقض قانون در برابر شیوه های ناعادلانه و فریبنده در تجارت است. یکی از تمرکز تحقیقات این است که آیا بازاریابی TurboTax مشتریان که واجد شرایط برای فایل مالیات خود را به صورت رایگان به محصولات پرداخت شده بود.

این تحقیقات که بیش از یک سال است در جریان است، در پرونده سازی اینتویت اخیر که در آن وکلای این شرکت از کمیسیون درخواست محدود کردن دامنه تحقیقات خود را کردند، علناً فاش شد.

اینتویت نیم میلیون صفحه از اسناد را در پاسخ به اولین تقاضای تحقیق مدنی FTC – نوعی احضاریه – در سال گذشته تولید کرد. درخواست برای سوابق پس از گزارش ProPublica در مورد چگونگی Intuit استفاده می شود انواع تاکتیک برای منحرف کردن مشتریان به دور از یک محصول توربوتاکسی رایگان و به سمت نسخه های پرداخت شده آمد. بر اساس یک توافق دیرینه با IRS به نام Free File، Intuit و دیگر شرکت های آمادگی مالیاتی قول دادند که محصولات رایگان را به اکثر آمریکایی ها ارائه دهند؛ در ازای آن، IRS موافقت کرد که یک گزینه تشکیل پرونده مالیاتی دولت آزاد ایجاد کند که با این صنعت رقابت کند.

این ماه مه، محققان FTC رمپ تا کاوشگر خود را با صدور دومین تقاضای تحقیق مدنی به Intuit. در پاسخ به آخرین تقاضا ، وکلای Intuit در زمان گام نادر از افزایش مسائل ، پر کردن دادخواست درخواست کمیساریای FTC به گام در و به طور قابل توجهی محدود دامنه آنچه در آن تا به حال برای تولید. آن ها همچنین به دشواری کار در همه گیر استناد کردند.

درخواست جدید FTC “فوق العاده بار آور است” با “خواسته های سند گسترده،” نوشت : وکلای Intuit ، از شرکت WilmerHale. “و با توجه به استرس های جدید و پیش بینی نشده از کار در محیط COVID-19، کارکنان به دنبال جلسات تحقیق با حداقل هشت کارمند شهودی مختلف، و CID شامل شانزده موضوع اطلاع شنوایی شرکت های بزرگ است که حداقل پنج کارمند شهود نیاز به شهادت بیش از چند روز است.”

این کمیسیون در دستوری دو حزبی که توسط کمیسر نوآ فیلیپس نوشته شده و ۱۷ اوت صادر شده بود، دادخواست اینتویت را رد کرد و به شرکت دستور داد تا ۸ سپتامبر تبعیت کند.

به گفته دیوید ولادک، رئیس سابق اداره حمایت از مصرف کنندگان و استاد حقوق جرج تاون، مبارزه رو به افزایش بر سر سوابق شرکت نشان می دهد که FTC نگرانی های قابل توجهی در مورد رفتار اینتویت دارد.

ادامه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im