عرضه مواد غذایی و زنجیره ای است که هنوز در خطر است — اما کارگران که ما را تغذیه می

ما می رویم به اجرا از غذا ؟ که اولیه سوال به نظر می رسید در ذهن بسیاری از آمریکایی ها زمانی که جاذبه coronavirus همه گیر برای اولین بار روشن شد. به عنوان جامعه رفت و به مستند میلیون ها نفر با عجله به فروشگاه های مواد غذایی به سهام تا در هر آنچه که آنها می توانید خرید. کاغذ توالت بود اولین و بسیاری از مشخصات بالا قربانی. اما مردم تبدیل شده است چشم خود را به بخش مواد غذایی و همچنین پاکسازی از قفسه ها از هر آنچه که ممکن است تلقی مفید در آخرالزمان است.

اگر چشم از قفسه های خالی در برخی از فروشگاه های مواد غذایی امروز به شما می دهد یک حس foreboding, شما احتمالا می توانید بقیه مطمئن — در حال حاضر حداقل. کمبود منابع غذایی در ایالات متحده بعید است که در آینده قابل پیش بینی. محلی کمبود است که مردم دیده اند تا کنون شده است در نتیجه زنجیره تامین به سردرگمی انداخته با یک تغییر سریع در الگوهای مصرف. اگر چه وجود دارد می تواند نوسانات قیمت برخی از محصولات در ایالات متحده هنوز به تولید بیش از مواد غذایی به اندازه کافی برای ارائه برای نیازهای خود را. این بیماری همه گیر در حال رفتن به تغییر است.

“نبود روش های مناسب برای حفاظت از مردم انجام کار: تولید و کارگران انبار و کارکنان و کارگران حمل و نقل و ذخیره کارکنان.”

Covid-19 اما یک تهدید برای آن دسته از افرادی که نامرئی کار ما تکیه می کنند: این underpaid, overexploited کارگران که برداشت حمل و نقل و انبار مواد غذایی نگه می دارد که جامعه عملکرد.

“نگرانی در تامین مواد غذایی و زنجیره ای بود که همیشه در مورد فعالیت های که کار فشرده” گفت: Ananth Iyer یک استاد مدیریت در دانشگاه پردیو “و که در آن وجود ندارد روش های مناسب برای حفاظت از مردم انجام کار: تولید و کارگران انبار و کارکنان و کارگران حمل و نقل و ذخیره کارکنان.”

در حالی که بسیاری از ایالات متحده پناهگاه در خانه این کارگران ضروری شده اند به خوبی انجام می دهند. در چند هفته گذشته فروشگاه مواد غذایی کارگران و کارگران مزرعه را شروع کرده اند پیمانکاری و مرگ از Covid-19 در افزایش تعداد. در برخی از مکان های این بیماری است که در حال حاضر هل دادن مردم به یک نقطه شکستن. این هفته یک گوشت پردازش گیاه در مینه سوتا شد آخرین تعطیل پس از Covid-19 شیوع بیماری در میان کارگران است. بسیاری از کارفرمایان ادامه داد: فشار دادن کارکنان به کار در ناامن و استثماری شرایط بالا بردن احتمال بیشتر بیماری و خاموش شدن ناگهانی آمده است.

تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر است که به احتمال زیاد به زمین سخت بر این کارگران که این بیماری همه گیر به پایان می رسد. تغییر الگوی مصرف به این معنی است که صنایع دیوانه وار با تمرکز بر بهره وری خواهد شد به احتمال زیاد بریده بریده سطح اشتغال. در میان قربانیان نیز می تواند خدمات مواد غذایی کارگران — در حال حاضر یخ زده از مشاغل در میان shutdown — که می تواند بازگشت به یک اقتصاد که در آن مردم به مراتب کمتر مایل به سرمایه گذاری در خارج به خوردن.

“تخمین زده می شود که در ایالات متحده 50 تا 55 درصد از مصرف مواد غذایی به طور معمول طول می کشد محل در خارج از خانه و در رستوران ها فست فود رسانه ها و مکانهای تفریحی” اضافه شده Iyer. “ناگهان آمد که به توقف کامل و در حال حاضر سوال این است که آیا ما حتی بازگشت به آن. اگر ما جدی وجود خواهد داشت تنظیمات در صنعت رستوران تحت تاثیر قرار میلیون ها نفر از افرادی که در کار وجود دارد.”

به عنوان اغلب به صورت اجتماعی و اقتصادی بحران ارائه شده است شانس خود را برای مردم با قدرت سیاسی به فشار از طریق سیاست هایی که آنها می خواهم بی سر و صدا از خواب پیاده سازی. حال آشفتگی در عرضه مواد غذایی و زنجیره ای متفاوت است: در پی این بیماری همه گیر صنعت کشاورزی آماده به نظر می رسد به جای بار بر روی آن بیشتر استثمار کارگران توسط برش دستمزد مهاجر مزرعه کارگران. در این آنها مایل متحد در کاخ سفید است. به نام حمایت از کشاورزان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از پیشنهاد جدید “دستمزد امداد” برنامه اجازه می دهد تا شرکت های کشاورزی برای کاهش کارگران مهاجر’ حقوق به صرفه جویی در پول در طول بیماری همه گیر.

پیشنهاد رفته تا حد زیادی تحت رادار در حالی که این کشور قرقره از اخبار Covid-19 کشته و زیان کار است. اما ممکن است عواقب جدی برای آنچه در جامعه آمریکا به نظر می رسد مانند وقتی که مردم در نهایت خروج از قرنطینه.

“در حال حاضر این صنعت به رسمیت می شناسد که آشفتگی اجتماعی ناشی از این بیماری همه گیر ایجاد کرده است چیزی شبیه به یک مه از جنگ که در آن آنها می توانید فشار دهید برای بسیاری از چیزهایی که جامعه به طور معمول تحمل” گفت: Ricardo سالوادور مدیر غذا و محیط برنامه در اتحادیه دانشمندان نگران. “این یک اصل اساسی اقتصاد است که اگر شما با موفقیت کاهش دستمزد در پایین ترین پله از اقتصاد آن است که رفتن به یک اثر موج دار شدن از طریق یقه آبی محدوده. به عبارت دیگر اگر شما کاهش دستمزد برای فقیرترین مردم شما افسرده دستمزد برای همه است.”

“این بیماری همه گیر است که افشای دروغ بزرگ صنعتی کشاورزی و ادعا می کنند که این تنها راه برای تغذیه جهان است.”

شهرستانها عمده در ایالات متحده دیده می شود سرسام آور صف در مقابل بانک های مواد غذایی در حالی که در همان زمان کشاورزان در حال از بین بردن مازاد تولید گوشت و فراورده های لبنی در سایر نقاط کشور است. شوک از این بیماری همه گیر است به طور ناگهانی ساخته شده قابل مشاهده است عظیم ناکارآمدی و اتلاف طول می کشد که در یک بسیار متمرکز صنایع غذایی سیستم.

در همان زمان برخی کارشناسان می گویند که آن را نیز نشان چه کار می کنند: شبکه های محلی از مزارع که در حال زیستی و اجرا کنید خطر از توفنده به همه در یک بار زمانی که چیزی را اشتباه می رود.

“ما شاهد داستان های ترسناک از کشاورزان پرتاب شیر دور و مواد غذایی در حال تخریب در زمینه” گفت: راج پاتل یک استاد پژوهش در دانشگاه تگزاس و نویسنده “پر و گرسنگی: مخفی نبرد برای جهان سیستم غذایی.” “اما واقعیت این است که این داستان ها همه بیرون آمدن از صنعتی زنجیره تامین. کشاورزان که بخشی از شبکه های محلی هستند نه دور انداختن مواد غذایی; در واقع آنها با عجله به نگه دارید تا با تقاضا است.”

پاتل گفت: “این بیماری همه گیر است که افشای دروغ بزرگ صنعتی کشاورزی و ادعا می کنند که این تنها راه برای تغذیه جهان است. هنگامی که یکی از بزرگ زنجیره تامین, اجرا می شود, همه چیز, کل سیستم می شود و شکننده است. واقعیت این است که کوچک تر و متنوع تر شبکه های کشاورزی بیشتر انعطاف پذیر هستند.”

ما در حال رفتن به اجرا از مواد غذایی به عنوان یک نتیجه از Covid-19 حتی اگر میلیون ها نفر می تواند فقیر به نقطه که در آن تغذیه مناسب دشوار می شود برای دسترسی به. با اینحال حتی خریداران با پول امروز به روشن کردن قفسه های مواد غذایی ممکن است در مشکل در آینده غایب جدی کشاورزی اصلاحات.

“این مهم است که ما می دانیم هر چه زودتر بعد از آن چگونه شکننده تامین مواد غذایی ما سیستم” هشدار داد پاتل. “از آنجا که به عنوان آب و هوا روند نشان می دهد این خواهد بود که اولین بحران مواجه هستیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im